Olkop Hurtownia Paliw Gabriel Kropkowski

Nowe

Olkop Hurtownia Paliw Gabriel Kropkowski

Opinie o Olkop Hurtownia Paliw Gabriel Kropkowski

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Karolina

@Wiki, na stronie internetowej firmy Olkop Hurtownia Paliw znalazłam informacje odnośnie aktualnej oferty pracy. Zainteresowanych użytkowników odsyłam do strony: http://paliwaolkop.pl/content/10-praca. Czy jesteś zainteresowana aplikowaniem do Olkop Hurtownia Paliw? @anonymous, czy mógłbyś podzielić się z nami informacjami na temat możliwości rozwoju? Czy firma organizuje szkolenia lub/i kursy dla pracowników?

Wiki

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

anonymous

W Cierplycach jest nowy właściciel. W końcu jest normalnie: bez mobbingu, tych telefonów i wyzywania. Szefostwo na wysokim poziomie kulturalnym, którzy odnoszą się z szacunkiem do pracowników-TOTALNE PRZECIWIEŃSTWO... Normalna umowa na etat 168 h (zamiast 240h) i i dobra pensja. W końcu można żyć i pracować. Pozdrawiam resztę pracowników, może i do Was się szczęście kiedyś uśmiechnie.

Karolina

@Leon - aktualne oferty pracy możesz znaleźć na stronie internetowej firmy: http://paliwaolkop.pl/content/10-praca, natomiast opinię o rozmowie kwalifikacyjnej tutaj: https://www.gowork.pl/olkop-hurtownia-paliw-gabriel-kropkowski,910513/rozmowy-kwalifikacyjne. @Rik - możesz napisać co było powodem Twojego odejścia? @Nick, @anonymous - Udało wam się czegoś dowiedzieć odnośnie tej pracy? A może już próbowaliście aplikować i możecie dać znać jak wygląda proces rekrutacji?

Nick

Też jestem ciekawy jak wygląda praca w księgowości w Olkop.

anonymous

jak wygląda praca w księgowości w Kowalewie.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Olkop Hurtownia Paliw Gabriel Kropkowski?

Tomek

Nie martw się o rekrutację. Wszędzie wygląda podobnie. Zastanów się,czy chcesz pracować z marylą, zbigniewem, czy paulą? To ludzie bez honoru i pomysłu na życie.Donosicielstwo i kopanie dołków pod innymi to ich domena, gdyż tylko to potrafią. Dobrze przemyśl swoją decyzję.

Leon

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jak przebiega rekrutacja?

Prawda!

Prawda! 06.11.2017 23:35 Brawo Pablo! Lepiej tego nie mogłeś ująć. Szef nerwowy, to prawda, ale potrafi być w porządku, trzeba tylko z Nim rozmawiać, a potrafi wysłuchać i pomóc. A co do Twoich emocji, które wzięły górę i sprawa się posypała, to Cię dobrze rozumiem. Ciekawe, przy kim się wypowiedziałeś? Przy Zbigniewie, Maryli, czy Pauli? To donosiciele nr 1!!! Oni są gotowi donieść nawet na siebie, żeby zabłysnąć u szefa. Ciągle knują i podkręcają szefa na kierowców. Może dlatego , żeby odwrócić uwagę od siebie? A tu szef miałby co sprawdzać. Pewnie by się rozczarował ich lojalnością. pomocna (0) odpowiedz

Prawda!

Brawo Pablo! Lepiej tego nie mogłeś ująć. Szef nerwowy, to prawda, ale potrafi być w porządku, trzeba tylko z Nim rozmawiać, a potrafi wysłuchać i pomóc. A co do Twoich emocji, które wzięły górę i sprawa się posypała, to Cię dobrze rozumiem. Ciekawe, przy kim się wypowiedziałeś? Przy (usunięte przez administratora), Maryli, czy Pauli? To donosiciele nr 1!!! Oni są gotowi donieść nawet na siebie, żeby zabłysnąć u szefa. Ciągle knują i podkręcają szefa na kierowców. Może dlatego , żeby odwrócić uwagę od siebie? A tu szef miałby co sprawdzać. Pewnie by się rozczarował ich lojalnością.

Rnnm

Zgadzam się z przedmówcami, że największym problemem w tej firmie są donosiciele. Te (usunięte przez administratora) nie mają nic do zaoferowania, tylko kablują. To ludzie bez kręgosłupa moralnego. A może pora pogonić towarzystwo. Niech zobaczą jak wygląda normalna praca. No, ale gdzie oni pójdą? Takich to nikt nie zatrudni, bo niby w jakim charakterze? Gdyby mieli trochę honoru, to sami by odeszli, ale potrafią tylko suścić głowę , gdy dostają OPR i udają że nic się nie stało. Żenada. Jak dzieci.

pablo

Prawda jak zwykle leży pośrodku. Nie podchodziłbym do tego aż tak emocjonalnie. Fakt, że facet jest nerwowy ale kto dzisiaj nie jest? Takie czasy. Czasami nerwy mu puszczą bardziej niż zwykle i wtedy jest nieprzyjemnie. Jest typem choleryka. Pokrzyczy i za chwilę jest OK. Ale to jeszcze nie koniec świata. Przecież przymusu nie ma. Nikt nie każe pracować w Olkopie. Co do opini o tym, że są tam ludzie , którzy donoszą. Pokażcie mi chociaż jedną firmę gdzie takich ludzi nie ma. Oni są wszędzie. Ale przecież na to też jest proste rozwiązanie. Nie gadać za dużo o tym co nam się nie podoba, nie komentować, robić swoje jak najlepiej. Ja tak postępowałem. Było OK. Dopiero jak moje emocje wzięły górę i podzieliłem się swoimi przemyśleniami z kilkoma osobami , to właściwie był mój początek końca. Pretensje mam tylko do siebie ,że nie trzymałem gęby na kłódkę. Bo pracę miałem naprawdę fajną, dobrze płatną. A prawda jest taka ,że nie ma idealnych pracodawców tak samo jak nie ma idealnych pracowników. Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi. Olkop to duża firma i ogarnięcie tego wymaga dyscypliny od wszystkich. Z perspektywy kilku lat jakie minęły od mojego rozstania z firmą to gdybym miał jeszcze raz podjąć pracę w Olkopie to zrobiłbym to. Pozdrawiam cały Olkop, jego zwolenników jak i przeciwników.

Karolina

@Rick - skąd taka opinia? Czy mógłbyś opisać warunki zatrudnienia w Olkop Hurtownia Paliw Gabriel Kropkowski? Na stronie www, w zakładce "Praca" pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Kasjera - warto aplikować? Merytoryczna odpowiedź pomoże forumowiczom, którzy szukają informacji o potencjalnym pracodawcy.

Jacek
@Karolina 21.07.2017 13:56

Praca nie gorsza, niż inne... na pewno lepsza niż w Biedronce czy Tesco. Na każdej stacji jest kierownik i to on tak naprawdę tworzy atmosferę. Wynagrodzenie 1.800,- - 2,000,- netto no ale w dzisiejszych czasach już ludzie zapomniały jak się pracuje za najniższą krajową i po trzy miesiące nie dostaje wynagrodzenia... za 1.500,- 1.600,- bez wykształcenia nalewać paliwo to nie dla nas ...

Kasia

Tak naprawdę samo nic nie przychodzi, trzeba naprawdę się napracować żeby coś w życiu osiągnąć. Jeżeli ktoś chce pracować i stara się to właściciel takie osoby docenia. Wystarczy wymagać trochę od siebie i być lojalnym pracownikiem.

LOL
@Kasia 28.06.2017 16:42

Przestań bredzić,przestań!!!!Sama nie wierzysz w to co piszesz!!!Ale jaka matka taka córka........

Rik

W tej firmie przepracowalem juz trochę,w końcu powiedzialem dość. Zaczynam oddychac......

AnAn

Pracowałam tam i mam trochę inne odczucia co do tej firmy. Właściciel jak i kierownicy byli bardzo mili i nigdy nie miałem z ich strony żadnych nieprzyjemności. Dlaczego więc odeszłam z tej firmy? Powodem byli ludzie z którymi przyszło mi pracować. Ciągłe donoszenie na siebie było niemal codziennością. Nie wiem czy powodem takich zachowań był strach( eliminacja konkurencji w pracy), czy też było to jakoś nagradzane, a może to po prostu mentalność ludzi z tego regionu?

Rolek

szkoda życia

Kamil

Te złe opinie piszą te lenie śmierdzące którym się pracować nie chce.

Socha.samocha.pl
@Kamil 12.03.2017 14:07

Te dobre opinie piszą ludzie którzy nie wiedzą co to praca. Zapraszamy na stację. ;) jest naprawd [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] polecam podnie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ze stołka i postać przez miesiąc po 17 godzin za ladą. ! A jak byśmy byli leniami smierdzacymy to siedzielibysmy w biurze i pili kawę. ! I zarabiali po 5 tyś. I kto ty jest smierdzielem ?

hahaha

Widzę, że mózgów to wy nie macie !!jak ktoś chwali sobie pracę to musi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dawać! !?? Jeśli tak twierdzicie to tak sami robicie. patola!!!!!!

tasior

Gabrych ty świnio czy Ty sie Boga nie boisz zobacz ile masz lat ..niebieskie tabletki nie daja niesmiertelnosci

ania

Dlaczego?

ania

Witam,pracuje w olkopie i nie wieżę w to co czytam! Co wy chcecie od tych ludzi, a szczególnie od szefa. Nie podoba się ze kamery macie nad pustymi łepami ,gdzie ich nie ma w tych czasach?! To chyba lepiej dla waszego bezpieczeństwa oraz klienta czy nie? No tak nie można się usiąść z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i siedzieć no i oczywiście jezcze zarobić. Wstań z dupskie posprzataj,umyj kible bo to należy do twoich zasranych obowiazkow w pracy jak i w domu chyba ze mieszkacie w chlewie no to sory,praca ci wtedy nie pasi. Czepiajc się szefa trzeba pomyśleć może z wami było coś nie tak skoro tak reagował,każdy jest człowiekiem i każdemu puszczają nerwy,i napewno bedac na jego miejscu byście zrobili to samo. Wescie sie wkoncu za robotę to by nie było takich "akcji" jak wy to nazywacie i kar pieniężnych. Ale po co lepiej opisać w necie dlaczego nikt mu jeszcze nic nie powiedział w oczy tylko bzdury wypisujecie na dodatek anonimowo. Rozmawiałam z szefem nie zrobił na mnie zlego wrażenia wręcz przeciwnie porozmawial,pozartowal jak normany czlowiek wiec nie wiem po co to wszystko!!? A co do wynagrodzenia nie jest źle. ps pozdrawiam najlepszą kierowniczka na świecie P .M

ktoś
@ania 13.02.2017 13:37

szkoda mi takich ludzi jak ty

x

?

eD

SERIO ŻE JEST TAM AŻ TAK ŻLE???

Marek

Pracowałem na stacji Olkop rok . Pan Kropkowski zatrudnia ajenta do prowadzenia stacji,pracowników zatrudnia ajent na umowę zlecenie 1600 zł netto/miesiąc .Praca światek,piątek i niedziela ponad 200 godzin totalna psychoza ,kary pieniężne za byle co kodeks pracy nie istnieje . Paliwo ON z importu szczecin ,benzyna Lotos magazyny pod Toruniem,Tankowałem paliwo 95 do swojego auta kilka razy zbiornik paliwa 55 litrów jeszcze przed rezerwą ok 10 litrów wyszło mi 50 litrów .Średnie spalanie w mieście 10 l/100 km na paliwie z Olkopu średnie spalanie 13,5 l/100 km.Wniosek dystrybutor zawyża ilość litrów lub zła jakość paliwa.Wszystkie negatywne opinie na temat tzw.właściciela Pana Kropkowskiego to prawda.Obsługa stacji w ciągłej rotacji , nikt nie wytrzymuje psychicznie na dłużej,ciągły mobbing ,wszędzie kamery skierowane na pracowników jak w obozie lub więzieniu ( kapo ,więzień,esesman). Gratuluje Panu A.Olechowskiemu za wybór takiego zarządcy jakim jest Pan Kropkowski P.S. w internecie nie znalazłem zdjęcia , wizerunku tego typa Kropkowskiego bardzo ciekawe .Pozdrawiam wszystkich normalnych pracowników Olkopu

Rick
@Marek 08.01.2017 19:34

Tam pracują już tylko sami desperaci

Cycander

Miałem to szczęście trafić na zajefajną obsadę stacji. Niestety z idiotą się nie wygra i jak wychodzi robić 2,5 etatu w jeden miesiąc "bo on am wizję" to trzeba brać nogi za pas. Opró z tego to wiadomo - świątek , piątek itd. Nie było źle, ale nie żałuję, że już mnie tam nie ma.

życzliwa

Najbogatszy cieć w Polsce sługus Olechnowicza popychacz własnych pracownic 60 minus 24 36 lat różnicy to musi być miłość i co ciekawe jakie to Rzymskie.

rick

Ja już mam to za sobą, teraz mam dobrą pracę w miłej atmosferze.

Bu

Sorry, pracowalem tam. Wiem jak tam jest, jak, zap....lasz sam na całej stacji bo jesteś Sam na sklepie i Sam ogarniasz plac. Dobra atmosfera? Haha ... Nie będę za dużo pisal, napisze jedno -'nie wierzcie w te brednie o tym że ludzie negatywnie się wypowiadajacy to konkurencja czy zawiść. Nic z tych rzeczy. To wszyscy na pewno ludzie którzy poznali smak pracy tam. Wszystkie opisane sytuację nie raz działy się przy mnie. Przysiegam. Omijac!

Zostaw opinię o Olkop Hurtownia Paliw Gabriel Kropkowski - Nowe

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Olkop Hurtownia Paliw Gabriel Kropkowski