Opinie o Abeos Uitzendbureau w Almen

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Abeos Uitzendbureau. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Abeos Uitzendbureau o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abeos Uitzendbureau w Almen

Rojek

Wyniszczają i tylko tyle nie ja jeden i ostatni, nie ważne kto jak podchodzi do codziennych obowiązków do pracy byle żeby kogoś zniszczyć. Tak podchodzą do wszystkich. Nie jestem lizydupem nie znoszę takich ludzi, lubię ludzi co dotrzymują słowa i na kogoś można liczyć gdy ma się problem. Gdy trzeba się komuś wygadać. Na nich liczyć nie można nawet w czasie ich pracy, telefon odłożą to słup brak kontaktu, w biurze nie ma nikogo kryją jeden drugiego. Czasem trzeba chyba powiadomić szefa ich i wszystko wytłumaczyć co i jak niech ich wyniszcza tak jak oni nas.

Olelek

Co do lokacji to jest ich więcej niż hotel przy autostradzie.. jest Ede, jest Enschede - to są fajne duże miasta, a dojazdy samochodem. Straszycie wszystkich rowerami na jakimś zadupiu ????

Alert

Się nadajecie z tymi Waszymi listami ???? czytałem ten list odnlsnie tego wypadku. Ludzie pracujący na miejscu nie potrafili udzielić pomocy, a Wasze żale wypisujcie na biuro i koordynatora???????? banda przygłupów. A gdzie odwaga by obwinić osoby odpowiedzialne, będące na miejacu? Nie ma ? To ch. w tą wasza "pomoc". Pozdrawiam ????

Brak mi slow

Co Ci ludzie potrafią robić w biurze wszystko na źle.... Skuter syny

Adam Małysz

Hannawald jesteś p***a nie skoczek.

Brawo

Ile satysfakcji z tej merytorycznej wypowiedzi, brawo

Bardzo chętnie mogę z nim załatwić. Mogę podać e-mail niech się skontaktuje skoro myśli że to sa hejty bez pokrycia w rzeczywistości ciekaw jestem czy będzie mu lub im w biurze do smiechu

Nie Polecam!

Warunki mieszkaniowe fatalne! Do pracy chodzisz przez pierwszy tydzień 36godzin zapidalasz jak maszyna a jak cie nie wezmą na zmianę bo jest selekcja "team leader" wybiera ???? to masz pecha bo zero dni do pracy a w następnych tygodniach po dwa żeby na chatę zarobić. I cie wykończyć NIE Polecam AB Viv

@Nie Polecam!

A jak sobie to wyobrażasz? 37 godzin to normalny czas pracy na tydzień. Nie wiem gdzie ty (usunięte przez administratora) jak maszyna ????????????????‍♀️ , a to że team leader wybiera sobie zespół z którym chce pracować to chyba dobrze, bo zna ludzi, wie i widzi komu zależy na pracy j kto się nadaje. A nie jakiś(usunięte przez administratora)robi awantury i domaga się codziennie pracy ( a raczej stania przez 8 godzin nic nie robiąc) i pensji nie wiadomo jakiej....

Xxx

Witam wybieram sie do pracy przy pakowaniu żywności wegetariańskiej, mam zamieszkać w Holten, jakieś opinie? Pozdrawiam

Xxx

Ja jestem juz w Holandii, a niedzielę od. 10 do. 18 ma sie stawić. Bede kolo 13. Moze podaj jakieś namiary, to sie odezwę

Ekhm
@Xxx

Hotel pracowniczy przy autostradzie, dostaniesz rower ok 7km do pracy. Bez auta tragedia. Druga lokalizacja to takie domki,ale tam są tak cienkie ściany,że 0 prywatności, stamtąd do pracy ok 3km więc jest ok. Praca raz jest raz jej nie ma, aktualnie nie ma. (usunięte przez administratora)

@Ekhm

Wszystko się zgadza, poza jednym... Koordynator załatwia pracę w miarę możliwości, on cudów nie zdziała! Jeśli w firmie jest zapotrzebowanie to koordynator zapewnia pracę jeśli dana firma nie potrzebuje aż tylu osób Pan Artur stara się załatwić pracę zastępcza

Co Wy gadacie?! Wszystkie negatywne komentarze jakie tu są, piszą osoby, które na własne życzenie (awantury, wysokie wymagania, problemy z alkoholem itp) wyleciały z roboty. Problemu nie ma z Panem koordynatorem Arturem lecz z ludźmi, którzy chcieliby zarabiać siedząc w domu na tyłkach nic nie robiąc. Prawda jest taka, że zakwaterowanie czy ilosc pracujących dni w tygodniu ZALEŻY OD WŁAŚCICIELA AGENCJI i FIRMY a nie konkretnie od koordynatora!

Ona

Hah, najlepsze jest to, że te niepochlebne komentarze dodają ludzi, którzy krótko popracowali, bo nie o pracę im chodziło. (usunięte przez administratora) Koordynator Artur ma anielską cierpliwość do takich (usunięte przez administratora) prędzej pomoże niż zrobi na złość. Daje niezliczoną ilość „drugich szans”, ma ogromny zasób wiedzy, którą życzliwie dzieli się z innymi. Zupełnie nie rozumiem tej nagonki na jego osobę, ktoś ewidentnie ma w tym swój interes...

samaprawda

Pracowałam przez agencję przez dość długi okres. Miałam ciągłą styczność z koordynatorem - Panem K. Nigdy nie miałam z nim żadnych problemów, wręcz przeciwnie, zawsze jak czegoś potrzebowałam, to potrafił pomóc w miarę swoich możliwości. Całkowitym przeciwieństwem była natomiast koordynatorka, która przychodziła na zastępstwo za Pana K. Uzyskać cokolwiek od tej osoby graniczyło z cudem. Ogólnie polecam pracę przez tę agencję, mnie nigdy nie spotkały żadne nieprzyjemne sytuacje. PS Zadziwiające jest, jak w komentarzach każdy krzyczy o szacunek, którego rzekomo nie otrzymał, ale jednocześnie z wiadomości płynie jad i... brak szacunku. Pozdrawiam.

Ciocia abeos

Oni są wszyscy tacy sami w tym biurze pozostało by tylko tak ich potraktować jak oni ludzi a nawet gorzej. Potrafią tylko napisać coś komuś brak im odwagi powiedzieć w oczy. Są zwykłymi frajerami i frajerkami

Neutralny

Zastanawiam się bardzo nad tym dlaczego Artur K. zmienił nazwisko czyżby Pan miał coś za pazurkami. Unikajcie tego koordynatora jeżeli chodzi o mnie Pani Malwina powinna przejąć jego obowiązki a z nim na bruk

Neutralny

Ja to nie rozumiem kierownictwa Abeos po co 3maja takiego pajaca jak ten cały Artur K. dopóki on nie pojawil się w agencji jakieś te komentarze były średnie a teraz same obelgi co 3 komentarz skierowany jest w jego stronę po co co 3mac takiego typa skoro psuje wizerunek firmy a tak naprawdę nic do niej nie wnosi. Jeżeli chodzi o mnie przypomina mi Panią Ewę Sz. jego wiedzę na punkcie bycia koordynatorem jest na takim samym etapie jak i pani Ewy zastanawiam się czy nie są czasem spokrewnieni bo zachowanie jest jak kropla w krople aczkolwiek pani Ewa potrafiła sama przyjechać do delikwenta a pan Kuj..... Nie potrafi bo się boi żeby w cymbal nie dostać i zawsze wysyła swojego Pazia kierowcę który nie potrafi nawet się wyłowić Pozdrawiam

To co tu piszecie to prawda, ja pracuję ale nie raz wolałbym żeby tych koordynatorów nie było oni tylko nie potrzebnie mieszają

Zniesmaczona

Mega negatyw! O etyce pracy ciężko pisać w kontekście agencji pracy tymczasowej, jednakże podejście koordynatorów i osób decyzyjnych to blamaż. Nie będę się rozpisywać, każdy sam niech się przekona. Natomiast zwrócę się do wszystkich pseudookordynatorow-nic sobą nie reprezentujecie, macie trochę lepsze etaty wypracowane dzięki traktowaniu innych Polaków jak smieci. Sprzedajecie się za lepsze stawki euro, bo nic innego w zyciu nie potrafilibyście osiągnąć. Takie****jak niektórzy z was wyrabiaja Nam Polakom negatywną opinie wśród innych nacji. Macie fajne ciuszki, trochę mięśni, zero mózgu, do pięt nie dorastacie ludziom, z pracy których zyjecie. Wasze napompowane, puste lale, które chodzą po zakładach pracy z głową w górze, są takimi samymi zerami jak wy. Każdy Polak powinien raz w zyciu pojechać i osobiście przekonać się, jakie zyciowe nic potrafi zrobić karierę. Bezcenna nauka, dlatego polecam tę firmę na zasadzie zyciowej ciekawostki. P. S. Polecam również zgłaszać tych idiotow do holenderskiej inspekcji pracy, bo to wstyd, ze postrzegają nas w Europie przez pryzmat takich cwiercinteligentow

Nowa
@Zniesmaczona

I przez takich pdeudokoordynatow normalni ludzie się zwalniają i muszą szukać nowej pracy i zakwaterowania. Zero szacunku dla człowieka. Żal

Mario
@Nowa

Cześć fajnie że cisniecie tym pajacom bo oni powinni już dawno być spakowani. Ja mieszkałem wCampen w tym (usunięte przez administratora) hoteliku tam to się działo nawet straż pożarna jeździła do nas na akcje. Ja pracowałem w szklarni brakowało mi kasy do solaria to odrazu telefon do szefa mojego i zaraz były przeprosiny. Ja coś szukam żeby wyjechać ale pierw czytam ja co a i dużo firm znam już. Jak byś chciała coś więcej dowiedzieć o firmie pseldo daj namiary ja wmarcu ruszam na ogórki lub pomidory pozdrawiam

Cwks

Wszystkim tym K*rwom co tam siedzą i pierdzą w stołek. Normalnie zwykle kures two. A tego jaśnie pana nie długo dopadnę będzie i twoja rodzina płakać za to co robisz

Do cwks
@Cwks

Kogo masz na myśli? Może się dolonczem

Tylko bluzgac potraficie i nic więcej!!!! To biuro jest w porządku i ludzie w nim też a wy wszystko rzucacie na nich, osobiście pracuje po za biurem i wszystko jest ok, zawsze z chęcią pomagają ludziom

Fuj!

Z całego serca NIE POLECAM!!! Koordynator nawet nie stał obok koordynatora, napiszesz kilka słów prawdy to Cię zablokuje... 0 szacunku dla człowieka, pracujesz tak jak oni chcą, a kiedy potrzebujesz pomocy np uzyskanie jakiegoś dokumentu to każdy ma 2lewe ręce.. jeżeli chcesz aby traktowali Cię gorzej niz zwierzę to idź do nich pracować...

Witam wybiera sie ktoś do pakowania posiłków i będzie mieszkał w Holten? Lub czy mieszkal ktos tam? Jakie warunki?

Zostaw merytoryczną opinię o Abeos Uitzendbureau - Almen

• Jak się pracuje w Abeos Uitzendbureau?

Zobacz opinie na temat firmy Abeos Uitzendbureau tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abeos Uitzendbureau?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 23 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Abeos Uitzendbureau?

Kandydaci do pracy w Abeos Uitzendbureau napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Abeos Uitzendbureau