Opinie o ABOost w Marknesse

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ABOost. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ABOost o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABOost w Marknesse

Jaki jest okres rozliczeniowy w ABOost? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Daria Nowy wpis

Jak wygląda zakwaterowanie na stodole w marknesse?

Lol.pl Nowy wpis
@Daria

Jak dadzą cię na nową stodołe to super jak na starą to masakra

Pluskwiarz Nowy wpis

Agencja dba o dobre wyżywienie pracownika, zapewniając dostęp w postaci pluskw. W razie konieczności także do grzyba pod prysznicami. Ogółem polecam, analnie doprowadzą was do większego bólu niż się spodziewacie! Czy warto? No cóż, ja nie jestem homosiem ale odważnym polecam :)

Patrycja

Czy na ten moment w firmie jest duża rotacja?

Firma ABOost poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Evenement

Witam. Wyjeżdża ktoś na zbiory jabłek i gruszek od 27.08.18r ? Jak to wygląda w rzeczywistości? Daleko dojeżdża się do pracy? Auto/rower? Po ile godzin i dni w tygodniu? 10,10 brutto/h tak jak jest w umowach czy oszustwo? Bylismy juz kiedys w pracy z AB, ale w Dronten i na Agriparku, więc mniej wiecej wiemy jak działa to biuro :) Pytam o Stodołe i zbiory jabłek i gruszek. Za wszystkie informacje z góry dziekuje i pozdrawiam! ;)

@Evenement

Pirania2@hotmail.com byłem napisz @,opowiem

Kazimierz
@Evenement

Zdecydowałeś się na wyjazd do pracy? Napisz jak przebiegła Twoja współpraca z firmą. Czy miałeś dobry kontakt z koordynatorem kontraktu i pomagał Ci w załatwianiu ważnych spraw na miejscu? Jak wyglądały warunki zakwaterowania. Byłeś z nich zadowolony? Twoja opinia zainteresuje przyszłych pracowników.

Leszek
@Kazimierz

Warunki bardzo w porzadku, ja wyjeżdżam już drugi raz i sobie chwalę. Można zarobić

Eryk

Jak się współpracuje z agencją? Czy dobrze organizują warunki bytowe a granicą?

Zuza

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

Henryk

Może podpowiecie jakie roboty ma firma?

Lubie
@Henryk

Majom praktycznie prace ogrodnicze. Dywany to taki chaczyk by przyjechać. Kordynatorom dużo brakuje. Andrzej poznasz to się przekonasz.

Lubie
@Lubie

Potem jeszcze zbiory jabłka gruszki. Ja niedawno wróciłem z stamtond gdy przyjeżdżają staży pracownicy sezonowi to musisz tańczyć jak oni zagrają. To takie kordynatorki te panie jak i te oficjalne. W końcu to już koleżanki

znamzautopsji

Witam , pracowałam w tej firmie przez europersonnel półtora roku temu..ostatnio znowu dostałam propozycje wyjazdu do tej firmy dlatego postanowiłam zajrzeć do opin czy coś się zmieniło ale niestety czytając to wszystko śmiało mogę stwierdzić że większosc napisanych tu rzeczy jest prawdą. Co prawda byłam w tej firmie tylko miesiąc-szklarnie Basa bo zjechałam do domu z powodu braku pracy.. przepracowalam tylko jeden pełny pierwszy tydzień nastepnie praca była raz dwa razy w tygodniu a ostatnie dwa tygodnie wcale.. mieszkania na stodole wcale nie były takie złe pomijajac fakt ze wifi prawie nie dzialalo, a woda rzadko kiedy byla ciepla. I prawda że większość przebywających tam ludzi to narkomani cpuny itd.Andrzej który rzekomo rządzi stodoła sprzedający narkotyki i alkohol tam jedno wielkie nieporozumienie...super koordynatorka Pani Ela wychwalana nie wiem za co.. telefonów nie odbiera, na sms również rzadko odpisuje, kilkukrotnie proszona o inną pracę dla mnie byleby nie siedzieć na mieszkaniu-zero odzewu.. chociaż bardzo wielu siedziało bez pracy to nadal nowi ludzie byli ściągani.. jedynie co miło wspominam to wspolokatorzy na których trafiłam (jedni z nielicznych normalnych tam). Tak więc nie polecam tej firmy nikomu.

Robert

Idealnych firm nie ma. Z doświadczenia wiem, że na forum często informacje mijają się z prawdą. Podpowiedzcie czy warto aplikować?

Sebek

Byłem w stodole 2 tyg i po dwóch tyg skończyła się praca dla nas choć zapewniali ze jest na min 6 mcy . Nie można doprosić się o wypłatę !!!!! Sami małolacie po 20 lat tam są i brudasy narkomani i alkocholicy .!!!!! Brud smród i wszystko co najgorsze omijać te biuro z daleka

Mistrzowie 1

Biuro spoko.. Moim zdaniem ludzie sa sami sobie winni koordynator to tez czlowiek i jak moze wybiora na koordynatorow kogos z osob pracujacych na takim stanowisku to moze by inacej im szlo ludzie by mieli inne podejscie do koordynatorow ale koordynator tez powinien miec jakis szacunek do ludzi .. Firma najgorsza nie jest wszystko zalezy od koordynatora podejscia osobistego .

Mistrzowie 1

Najlepsze biuro ... Koordynatorzy najlepszy kontakt brak problemow itd sa najlepiej wyplacalna firma najlepsze praca

Hanna

@AB oost - ABY OSZUKAĆ na forum nie możesz nikogo obrażać. Zachęcam do tego, aby zapoznać się z regulaminem forum przed wystawieniem swojej opinii http://www.gowork.pl/regulamin Skoro wypłatę dostaliście po 3 tygodniach to jak było napisane w umowie? Czy rozmawiałaś z pracodawcą o meilu? Może była to pomyłka. Czy nie dostaliście w końcu wypłaty? Czy wstawiliście się w firmie osobiście?

AB oost - ABY OSZUKAĆ

Witam, byłam z chłopakiem pod tą śmieszna agencja dwa miesiące i sądzę , że te pozytywne komentarze to są tylko i wyłącznie od osób które mają już tam stała pracę, ale to rzadkość. Pracowaliśmy w szklarni przez 5 tygodni, gdzie dopiero po trzech tygodniach dostaliśmy zaliczkę i wypłatę,ponieważ Pani Eli(NAJGORSZY KOORDYNATOR!!! KOGO NIE ZAPYTASZ TO MA TAKIE SAMO ZDANIE O NIEJ ) nie chciało się przez 3 tygodnie podesłać umowy do zatwierdzenia w emailu. Chcieliśmy otrzymać umowę i własnoręcznie podpisać ale wytłumaczeniem koordynatorki było to, że nie drukują umów (drukarek w biurze maja pięć ), praca się skończyła rzucano osobno, gdzie wyjechaliśmy razem. Pozwolili zarobić tylko i wyłącznie na domek a wypłaty jeśli wgl były to po 20,30€. W solarisach było odjęte ubezpieczenie, gdzie przez 2 miesiące nie dostaliśmy kart ubezpieczeniowych, więc nie wiadomo czy to ubezpieczenie było tak na prawdę płacone. Teraz ubiegamy się o wypłatę wakacyjnego i godzin ale oczywiście zero odzewu. Jeśli już jesteś w AB oost i chcesz sobie zjechać na weekend do domu to zabieraj rzeczy, nawet jeśli chcesz sobie zostawić i zapłacić za pokój za kilka dni, ponieważ i tak wywala z tego pokoju i kogoś wcisną i nie patrzą czy są rzeczy czy nie. Mieszkaliśmy w Marknesse "Stodoła" często brak ciepłej wody, prądu, internet z ograniczeniem 400mb na dzień gdzie i tak wywala po minucie i tak w kółko. Opiekunem obiektu jest znany Pan Andrzej, który jest dillerem narkotyków i to prawda, że Stodoła jest pełna ćpunów.

Hanna

Jak oceniacie współpracę z ABOost? Czy podczas wyjazdu można liczyć na wsparcie i pomoc ze strony Agencji? Jesteście zadowoleni z Waszej współpracy? Czekamy na Wasze opinie.

anonimka

nie jechac na szklarnie do marknesse lub dronten !!!!!!!!!!!! To co sie tam dzieje nadaje sie do telewizji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Aboost nie wyplaca.. jestes na wysylki piszą smsa o 21 ze o 3 w nocy jedziesz do niemiec na szklarnie albo na prywatna szklarnie 2 h drogi dalej zeby porobic 3 godziny dostawalam wyplate 70 euro to bylo max ludzie jak sardynki w klitkach mialam pokoj bez okna 3 na 3 metry a kordynatorki wiedzialy ze na 'STODOLE' jest sprzedaz narkotykow nigdy tam nie zaglądaja jaki tam jest burdel przez 3 tygodnie nie mialam ogrzewania w pokoju bo mnie olewano a zeby jechac do nich do biura to musisz miec w aucie minimum 3 osoby bo kare pieniezna dostaniesz za wszystko kary !!! GORSZEJ FIRMY NIE MA polecam in person lub jak dobrze z robotą strzeli to eurojob

son

Widocznie nikogo nie szukają @irek, bo każdemu odpowiada bieżąca atmosfera w firmie, a relacje między pracownikami opierają się na przyjacielskich relacjach.

ab oost srost

To są kpiny a nie agencja. Koordynatorki mają cię w (usunięte przez administratora) prac ujesz tylko na czynsz i jedzenie, a jak sie zwolnisz po tych wszystkich akcjach to kasy nie wypłacają.

były mieszkaniec

Aja mieszkałem tam 3 lata i nie widzialem szczurów jak był syf to na tych mieszkaniach gdzie przyjechali brudasy a wśród polakow ich pełno na 9tce dbali o porządek zeby nie mieszkac jak swinie ktore były na innych mieszkaniach ale niektorym nie chciało sie sprzątac ani pracowac najlepiej zeby dali kasę kupic za tp wódy i trawy i jest kolorowo pewnie ze jak wszedzie zdazało sie ze nie było pracy ale to dwa lub trzy dni a to co piszą wyźej to pewnie jacys nie udacznicy lub cpuny pewnie zaraz napisza ze mnie ktos nakłonił zebym tak napisał ale naprawde nie jest tak jak to oni opisali

Zostaw merytoryczną opinię o ABOost - Marknesse

• Jak się pracuje w ABOost?

Zobacz opinie na temat firmy ABOost tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

ABOost