Opinie o Abeos Uitzendbureau w Almen

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Abeos Uitzendbureau. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Abeos Uitzendbureau o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abeos Uitzendbureau w Almen

Xyz

Witam. Ja z chłopakiem też będziemy zakwaterowani w Enschede ????

@Xyz

Napisz na maila kinga01110@gmail.com

Dżoana

Oferta pracy w firmie Vivera, macie jakieś info odnośnie pracy tam? Jak mniej więcej wychodzą tygodniówki i jak wygląda zakwaterowanie?

Ewelina3089

Witam wybieram się do pracy przez daną firmę jest mi ktoś w stanie powiedzieć jak wyglądają warunki mieszkalne, może ktoś posiada jakieś zdj, z góry bardzo dziękuję

Tylkonieholandia

Wspolpracowalam z ta firma ,bardzo ciezko sie skontaktowac z kordynatorem na miejscu wszystko wygalada inaczej niz bylo mowione przez telefon ,ale najgorsze to wyplaty po 100 I 200 euro kpina I warunki mieszkaniowe takze tragedia..

Ronie

Powiem wam tak wszystkim którzy planują pracować dla abeosu uciekać od tej firmy jak najdalej się da powodów jest mnóstwo ale nie będę ich wypisywal bo zaduzo pisania poprostu jednym słowem porażka

Rafal

Agencja z Lublina AB Job dalej wysyła ludzi na te lokalizację uważajcie na nich, bo poczujecie się jak skazancy jak ta przysłowiową Pani Z Dronten z De Morinel co cała chalupą trzesla że swoim koordynatorem Drwalem ☺️nie polecam kasa była ok., praca była uwlaczajaca, a koordynatorzy poziom 1/10

Nie wiem jak z innymi koordynatorami , ale na pewno jaśnie hrabia "król" Artur swoją ignorancją ,swoim chamskim zachowaniem w stosunku do ludzi, którzy na niego pracują, bije wszystkich na głowę. Każe (usunięte przez administratora) do siebie "pan" mówić, wszystkich z góry traktuje. Na Pana trzeba sobie zasłużyć. Zresztą czasy panów minęły już dawno. Z większym arogantem nigdy się nie spotkałem. Wysyła ludzi do pracy 1 - 2 dni mówiąc vivera odwołuje, ale nowi ludzie idą. (usunięte przez administratora)

Majki
@Nowy

Ludzie przestańcie się ich bac. Ze mną też polecieli znacie ich dane pocisnijci e ich w inny sposób tak jak oni was. Usuwają nagminnie komentarze tutaj to nic nie da. Walcie ich w inny sposób jak macie możliwości

Opisywać tych dziadów
@Nowy

Bo to imb**yl jest. Nadrabia imagem brak inteligencji. W Polsce taki cwok co najwyżej rowy mógłby kopać. W agencjach pracy w Holandii najwyraźniej dobór koordynatorów odbywa się na zasadzie "łapanki". Idzie później taki idiota, chwali się że jest koordynatorem, no i postrzegają nas jako naród de**i. W głowie się wykształconych ludzi nie mieści, że przełożony może być większym *****niż zwykli pracownicy. Wstyd dla Abeos że tolerują takich głupkow. Chyba że biuro na takim samym poziomie jest, to to rozumiem że "pod siebie" kadrę wybiera.

Ludzie Abeoost to oszusci to prawda masz po ad 40 h ?? Dostaniesz max 260 euro i ludzie tam ( debile ) sie ciesza i mało co niektórym (usunięte przez administratora) nie wylicza.. mieszkania służbowe to totalny (usunięte przez administratora) jak dla uchodźców za 100 tyg PORAZKA

Nowa

To prawda mieszkania tutaj przez Abeos to nory.

pracownik 019

witam ludzie nie ufajcie tej agencji to jo jest szok masakra za 44,5 godz. pracy dostajesz 251 e zenada gdzie reszta gdzie w innych biurach na wiekówce za 40 godz. dostają ponad 300 euro . oszukują strasznie zero kontatku z koordynatorem tylko esemesy masakra ….. pani M.K I reszta ma was w (usunięte przez administratora) po tym jak tam dojedziecie … wiele więcej by się napisało ale szkoda nerwów i złosci na tych oszóstow ….. nie polecamy tego biura ani Ab jobs …… katastrofa … jedni drugich kryja ………

Do pracownik 019
@pracownik 019

To prawda. Koordynatorzy udają analfabetow(a może nie udają), za to jak widać tu siedzą non stop. Ciekawe czy dodatek do pensji za komentowanie jest? :) Skończy się ten wypas na garbie rodaków, jak się UE rozszerzy. Tylko zyciowe zera nie szanują ludzi z których pracy mają co źryc. Ludzie jeżeli tylko możecie, szukajcie pracy wszędzie, wszydzie tylko nie w agencjach pracy pod polaczkami, którym się we lbach poprzewracało. Kwateruja was jak bydło, zyja z waszej pracy, oszukują na godzinach i wypłatach, a za grosz szacunku do was nie mają. Uciekajcie od takich szmaciarzy jak najdalej.

@pracownik 019

Doskonale cię rozumiem. Zero rozmowy tylko jakiś SMS. Też odeszłam.

Nie dam sobie w kasze dmuchac

Witajcie. Jeśli to czytasz i padles ofiarą "cichego zwolnienia" z pracy, przez agencje Abeos to proszę skontaktuj się na podany adres mail niżej. Pokażmy, że jest nas wystarczająca ilość aby załatwić koordynatorów, którzy dzwonią do ciebie i mówią tekst(groźby) - nie masz już wstępu do pracy i masz już teraz opuścić lokacje. Pisz na amee19@wp.pl

Highcare
@Nie dam sobie w kasze dmuchac

(usunięte przez administratora) nie udawajcie głupich. Cała Vivera jusz z wami niegada. Na nic zdadza sie wasze kolejne sztuczki. Nikt jusz wam nie wierzy po kłamiecie no stop.

Weronika
@Highcare

Forum GoWork.pl nie jest odpowiednim miejscem na tego typu dyskusje. Skupmy się lepiej na warunkach zatrudnienia, jakie oferuje ABOOST-DRONTEN. Czytałam, iż praca w tej firmie to godne wynagrodzenie (zgodnie z CAO), terminowe wypłaty, ubezpieczenie zdrowotne, dodatki do wynagrodzenia. Powiedz mi, czy tak to właśnie wygląda w praktyce? Bardzo zależy mi na merytorycznej odpowiedzi z Twojej strony.

Floooor
@Nie dam sobie w kasze dmuchac

POLECAM ABEOS - PRACUJE. I NIE MAM ZASTRZEŻEŃ! Zwolniony zostałeś przez swoje poczynania. Podziękuj sobie a nie wciąż ta ZAWIŚĆ jak zawsze. Firma Cię nie chciała a z racji tego co robiłeś i jaką macie sytuację agencja nie miała wyjścia. Nie kłam, nie intryguj znowu bo i tak większość poszłaby za firma a nie za wami.

Czesio
@Highcare

Jeszce (usunięte przez administratora)zabierz (usunięte przez administratora)ze sobą ????

Dingond
@Nie dam sobie w kasze dmuchac

ABEOS jest jaki jest ale działa tak jak powinien........jeśli mówimy o tym zwolnieniu o którym myślę to było one uzasadnione

Hahaha
@Nie dam sobie w kasze dmuchac

Skond wiecie kto to pisze wszystko bez przesady ludzie

Aga
@Hahaha

Zwonienia są bez podstawne, zostają tylko ulubiency. Dwa dni pracy w tyg na domek, a na planingu wciąż te same osoby. Dyskryminacja.

#R
@Floooor

czlowieku kazda agencja pracy chce mnie miec po otrzymaniu mojego cv, aboost tez chcial i mial, sam odeszedlem, zero szacunku, patofirma, szkoda slow

Ggggg
@#R

Straszyles gazetami i innymi jak Cię wyrzuca więc raczej nie odesedles bo chciałeś a bo cię wyrzucili z małą pomocą ludzi, kretaczu

Rz
@#R

Wszyscy w górę a ty na dół jakoś spadles na firmie przez to co narobił es. W Holandii chcą każdego zakompleksiony maluchu

Zniesmaczona
@Nie dam sobie w kasze dmuchac

Witam posiadam wiadomosci sms i na mesengerze. Skontaktowała się juz z pracownikami holenderskiej inspekcji pracy Inspectie SZW. Po powrocie syna do Polski postaram się zgłosić agencje do prokuratury za mobbing i wykorzystywanie cyt "znajomości w biurze". Bardzo chętnie skontaktuje się na podany adres e-mail, ponieważ moją społeczna działalność w PL, pro - bono obsługuje jedna z najlepszych w kraju kancelarii prawnych pomagająca pokrzywdzonym przez nieuczciwych pracodawców. Wypłaty które generuje pracownik są pieniędzmi Holenderskich przedsiębiorców, nie tych z Bożyj łaski agencji. Koordynatorom trochę się w głowach poprzewracalo i wydaje im się, ze to oni z własnej kieszeni płacą Polakom. Nawet gdyby tak było, a nie jest.nie tłumaczy to chamstwa i buractwa.Nie tłumaczy tego, ze te półgłówki wogole nie znają przepisów prawa, ich wiedza kończy się na początku merytorycznej dyskusji. Pozdrawiam szczególnie jednego z gilem przy nosie, który moje dwudziestokilku letnie doświadczenie zawodowe skwitowal "on wie lepiej bo jest po kursie". Chyba slizgania się po wodzie, bo wiedzę Pan koordynator ma mniej niż zerowa, za to tupet ewidentnie świadczy jaki jest standard w zatrudnieniu na stanowisko koordynatora. Odwrotnie proporcjonalny do sredniej krajowej posiadanego przez naród IQ.

Kolega pana z pelnomocnictwem
@Zniesmaczona

I oto mamy komentarz mamy pana który został wyrzucony przez Abeos bo wyzywał wszystkie dziewczyny na domkach od k i (usunięte przez administratora) pan który zrobił imprezę i pozapraszal swoich kolegów, którzy nie mieszkają na domku, pan który nie ma dowodu i w każdej kwestii dzwoni jego mama buhahahahahahah. Mamo synek potrzebuje pomocy od mamusi. ???????? Chłop prawie trzydzieści lat ma a zachowuje się gorzej niż 10 letnie dziecko. No ale pozwólmy tej pani działać, niech się wykaże swoim norweskim prawem europejskim i znajomościami jakie posiada. Pozdrawiam kolega z innego domku

@zniesmaczona
@Kolega pana z pelnomocnictwem

Mnie nie jesteś w stanie obrazić. Za cienki jesteś kolego/koleżanko. Jak juz tak szczerze sobie piszemy to może opisz koleżanki, które sypiaja z koordynatorami i z tego powodu czują się uprawnione do decydowania kto ma z pracy ****c. Może opisz jak szukają "haków" na ludzi, których trzeba wyrzucić z pracy lub zakwaterowania. Masz określenie do takich praktyk? Myślisz ze gorsze jest jak się ktoś wstawia za osobą zaszczuwaną przez bandę półgłówków?A może ta agencja to innego rodzaju usługi swiadczy?. W takim razie określenia adekwatne do charakteru "pań". Mogę tylko powiedzieć, dołączam się do tych określeń w zupełności, zresztą patrząc na koordynatorów, też im się należy. Dobrze wiesz ze Abeoss wyrzucać to sobie może, zesral**cie się ze strachu, a o wypowiedź enie od razu poprosiłam idiote koordynatora, ponieważ od początku uważałam ze wyjazd do takiego szamba jak wy, to poroniony pomysł. Jak ktoś chce poznać ludzie ****o, to ma okazję. Kolega z innego domku, koń by się usmiał. Takie kity wciskaj pracownikom, banda zyciowtch zer dowartosciowujacych się w agencjach :)

Do Pustego Dzbana
@@zniesmaczona

Info takie - nie ma czegoś takiego jak norweskie prawo europejskie. Tylko idiota może użyć takiego określenia, tym bardziej idioto, ze Norwegia nie jest członkiem UE i ani prawo, ani dyrektywy Unijne nie obowiązują w Norwegii. Nie uczą na kursach?? U jak przykro.

Tylko Legia
@@zniesmaczona

Prawda. Opiekunka hotelu drontenu tak postępuje myśli że ma stołek a jest nikim. Gdyby była kimś inteligentnym po studiach nie siedziała by w dronten i robiła jak ten po podstawowce. Chodzi i wyzywa ludzi nie raz po tym się dziwi że ludzie mają obiekcje i są (usunięte przez administratora) W zeszłym tygodniu przesadziła z moim znajomym. Uwierz mi że długo tak nie porobisz z ludźmi. Nie igraj z ogniem bo ulica cię kiedyś rozliczy. Mam sto rąk sto szkieletów jak ktoś mnie (usunięte przez administratora). Sto ciosów zadam

Rrr
@Tylko Legia

Zrobi się z nią porządek już nie bawem mam już 3 osoby którzy ucierpiały przez nia. Oj zobaczy jak kiedyś zniknie i sie o karze leży gdzieś tam w dole pod warunkiem że sobie go jeszcze wykopie

@#R

Ja też sama odeszłam chociaż potrzebowałam pracy i pieniędzy ale nie dam się poniżać.

Albatros

Koordynatorzy są poprostu żałośni. Ciekawe komu i jak ciągły pod stołem żeby się tam zostać. Ta od zupy pomidorowej number 1

ZBYSZEK
@Albatros

Uwazajcie na tą agencje , werbują do pracy na osterchout , na początek prace dają lekką żeby wkrecić czlowieka , pożniej po okolo dwóch tyg nagle udają że nie ma pracy , lub jest zastój itd , po to żeby przyjąć innych nowych , bo pobierają od panstwa pieniadze za nr BSN dodatkowo panstwo im placi za osobe rożne pieniadze , za pokoje placisz 90 euro na tydz , to jest za miesiąc okolo 400 euro , na polskie pieniądze wychodzi prawie 1800 zł , zarabiasz 5,5 euro na ręke jak masz dobry tydz to zarobisz 210 euro , z czego musisz jeszcze się utrzymac , za drugie zmiany dostajesz 240 euro , i nie zawsze masz tyle wyoplacone , jezeli im sie nie spodobasz zwalniają cie po cichu kiedy im się spodoba , lub oszukują że nie ma pracy , jezeli już popracujesz te dwa tyg na lekkiej pracy , nagle idziesz na ciezką szklarnie , chłodnie itd za takie same pieniadze , złodziejstwo i przyjmowanie kogo sie chce ,tam pracuje kazdy z ulicy kto chce , nawet nie wiesz z kim mieszkasz , nie wolają swiadectw o karalnosci , nie placą wakacyjnego , uwazajcie bo tam nie zarobicie nawet miesiecznie dwa tys na polskie , to sa oszusci i kretacze , obiecuja duzo , jedziesz i placzesz ,,,....

Zniesmaczona
@Albatros

Żałosny jest człowiek który budzi współczucie. Ja nie czuje empatii do (usunięte przez administratora) z wyboru. (usunięte przez administratora)to nie żaden koordynator, tylko zwykły ******, który nie szanuje ludzi. Proszę nie myśleć że jestem zła na niego, lub pisze to pod wpływem emocji. Absolutnie. Po prostu zrozumiałam sytuację moich ciężko pracujących rodaków, ludzi, którzy muszą pracować tam, gdzie pracować nie chcą Holendrzy. I gdzie spotykają takiego kretyna, który zamiast pomagać Polakom, rzuca im kłody pod nogi "bo może". To nie Polak, to mniej niż zero, w pysk takiemu tylko dać wypada, ale szkoda własnych nerwów. Przecież każda świnia jak jej w ryj pluja, mówi że deszcz pada i tak właśnie jest z koordynatorami, przełożonym, opiekunami pokroju KA. Nie pozdrawiam ciula.

Ktos
@Albatros

A ja Wam powiem tak: Robie w abeosie od marca i nie narzekam. A dlaczego? Mam w miare dobra kase 400/450€ za 40h. Praca jest ciągle, zadnych przestojow ani nic. Na warunki mieszkaniowe trafilem dobre, kazdy ma pokoj jednoosobowy + salon. A dlaczego ludzie trafiaja na te beznadziejne lokacje? Zastanowcie sie sami. Wiekszosc przyjezdza na "gowniane" roboty za beznadziejne stawki ktore widzicie w ogloszeniach, wiec zapewne jestescie uwazani za pracowników na chwile, wiec po co dawac lepsze lokum? 70-80% to osoby ktore mysla tylko o tym jak przechlac i przecpac wyplate. Wiec czego Wy sie spodziewacie skoro sami do siebie nie macie szacunku? Moze lepiej zostancie w polsce i tam idzcie pokazywac swoje przechlane i przecpane twarze codziennie rano w pracy a nie tutaj. Tak na prawde kto normalny chcacy zarobic jakies znaczace pieniadze na utrzymaniebl rodziny przyjezdza za granice do pracy ze stawka 9,80 lub 10,01? Nie, nie jestem ani koordynatorem, ani lizusem jak zapewne zaraz ktos napisze, poprostu przyjechalem tutaj zarobic i jesli dajesz cos od.siebie to i otrzymasz cos wzamian, pamietajcie.

mk
@Ktos

Powiedz mi proszę gdzie są te pojedyncze lokacje? Generalnie ja na samą pracę nie moglem narzekać wręcz ja lubiłem i chodziłem do niej z chęcią. Niestety na personel abeosu nie mogę dobrze powiedzieć. Zero kontaktu telefonicznego. Gdy próbowałem coś dobrowolnie załatwić wiedząc że tych ludzi w biurze nie znam na tyle jak gdyby to byli moi krewni udałem się do biura z grzeczna prośba. Chcialem nawiązać normalny dialog niestety koordynator a nie mogłem zastać, zostałem odprawiony z kwitkiem że jest wszystko załatwione. A wyszło jak wyszło. To że ktoś tam pracuje po jakimś zakładzie przez biuro nie oznacza że ktoś jest w czymś gorszy. A o samym opiekunie hotelu nie wspomnę. Będąc nowym pracownikiem nie wszystko jest Ci wiadome z kilkoma pytaniami zwracałem się do opiekuna żeby coś wyjaśnić. O godzinowki etc. Po czym uslyszalem przyjdź w godzinach mojej pracy. Więc poprostu takie postępowanie jest żenujące i świadczy tylko o człowieku który jest zawistny. Gdyby Ci ludzie byli fer w stosunku do mnie ja umialbym sie odwzajemnic. A z pracy choć bylem krótko wyciągnąłem ile się dało i nie przecpalem tylko zainwestowałem

Do mk
@mk

Dokładnie. Nie sama kasa się liczy. Czytam opinie i prawie każda dotyczy kadry, która delikatnie pisząc jest mało profesjonalna. Jeżeli na lokacji są "cpuny i patologia" to też świadczy negatywnie o opiekunach, którzy nie potrafią temu zaradzic.Zreszta sugerując się podejściem pseudookordynatorow i pracowników biura, to najwyraźniej najbardziej im pasują cpuny, raz ze taki nawet o swoje nie bardzo się postawi, dwa że te leszcze boją się takich delikwentow jak ognia. Powód jest prosty, praca która wykonują na pewno nie polega na koordynowaniu, co widać po opiniach choćby na tym portalu. Co może o organizacji pracy, szacunku do pracowników, organizacji i reorganizacji firmy wiedziec tępy niedorostek, który brak wiedzy i kompetencji rekompensuje struganiem "dyrektora"? Dojdzie do tego że kiedyś komus puszcza nerwy i życie zweryfikuje cwaniactwo tych jełopow.

zbyszek
@Ktos

Masz kase 450 euro chyba jak z chlopakow sciagniesz za pokoje itd ty dziadu , nie podszywaj sie tu pod pracownika , lokacje jedno osobowe chyba w kosmosie , oszusci i zlodzieje uwazajcie na to biuro ...

Obiektywny
@Zniesmaczona

Fajnie że opinie na temat agencji ,oraz ludzi tam pracujących wystawiają opinie osoby które tam nawet nie pracują

@@
@Obiektywny

I w życiu pracować nie będą, myślisz że tu na forum będziesz rządził się jak w Abeosie? Widzisz, taka opinie wyrobiłeś własnej firmie, że całe rodziny wiedzą, jakie z was "czuje". A ja akurat lubię sobie posiedzieć na forach i ludzi informowac o realiach życiowych. I co mi zrobisz? Strugales cwaniaka przez telefon, zapomniałeś że w dobie internetu i globalizacji nie wystarczy (usunięte przez administratora) słuchawka że słowami "łaskę robię że odbieram". Wszyscy powinni wiedzieć jakie ich atrakcje czekają w Abeosie. Jak potrafi ciemniak przyjść i w sobotę powiedzieć pracownikowi że w poniedzualek rano(usunięte przez administratora) kwatery, chociaż ustawa jasno mówi jak powinna agencja pracy tymczasowej przeprowadzić wypowiedzenie i bezpieczny powrót pracownika do kraju. Przeczytaj (usunięte przez administratora) na stronach Ministerstwa Pracy, Rodziny i Polityki Społecznej. Chociaż wątpię żebys zrozumiał treść.

@@
@@@

Nie zapominaj ****że każdy pracownik ma w Polsce rodziny, które się martwią o swoich bliskich. Które muszą w sytuacjach trudnych organizować transport czy inna pomoc. Które mają prawo dzwonić i pytać w sprawach merytorycznych jeżeli znają prawo i przepisy kodeksu pracy. Dla których koordynator to zwykły pracownik jakiejś agencyjki, a niejedemu z tych koordynatorów widzę mózgi się że szczęścia zlasowały i myślą że są Bóg wie kim. Twoim (usunięte przez administratora) obowiązkiem jest wyjaśnienie obligujacych przepisów i rozmowa z każdym kto do ciebie dzwoni w sprawie obowiązujących w firmie norm i obowiązków wobec pracownika. Wystarczy poczytać ile osób w Holandii ginie bo zostali na bruk wyrzuceni, ile rodzin ich szuka i temat zaangażowania rodziny w pracę dorosłej osoby w NL juz śmieszne nie jest. Masz ładna córeczkę, myślisz że jak dorosnie to się przestaniesz o nią martwić? Oby nie spotkała na swojej drodze takiego f ***a jak ty, bo możesz w życiu jeszcze się przekonać jak to jest jak ktoś twoje dziecko krzywdzi bez względu na wiek pustaku.

Pp
@@@

Kiedyś się z tymi ludźmi spotkam i potraktuje tak jak oni mnie. Tak was napadne że po pamietacie

@Albatros

Ja też jestem ciekawa. I nawet telefonu nie łaska odebrać od nowo przybyłych ludzi.

Klucz

Pracuje 4 lata w Abeos Pieniądze się zgadzają , dostaje co piątek Auto nie awaryjne służbowe Dobry kontakt z kadrą koordynatorów Praca 50 godzin Plus Wakacyjne_Urlopowe się zgadzają Możliwość brania urlopów

Bybb
@Klucz

Czy ty aby napewno tam pracujesz?

Cwoki z biura

Chyba jako koordynator

Klucz
@Bybb

Tak , pracuje. Mieszkam na agencyjnym mieszkaniu i jestem zadowolony. Nie miałem nieprzyjemności ani razu z biurem, prace dali, służbowe auto wypłata co piątek. Także nie ogarniam tego gdzie aż tak jest tak źle skoro ani razu nie miałem problemów

@Klucz

A ja dziś jechalam pół godziny w jedną stronę na stację plus powrót żeby zatankować to bezawaryjne auto które dostałam na rezerwie i brudne.

@Cwoki z biura

Zgadzam się z tobą. To nieodpowiedzialna firma.

Nowa

Witam Chciałabym podzielić się moja przygoda z Abeos. Dostałam pracę w pieczarkach. Razem z partnerem mieliśmy się zgłosić na lokację w zwartsluis w niedzielę najpóźniej wieczorem. Dostałam meila z numerem telefonu do koordynatorki (usunięte przez administratora). Dzwoniłam w sobotę poinformować moja koordynatorkę o przyjeździe. Odpowiedziała żeby napisać jej SMS jak dojedziemy. Przed przybyciem pisałam sms potem dzwoniłam kilkakrotnie ale niestety pani koordynator odrzuciła moje połączenie. Mieszkaniec domu nam powiedział że możemy sobie dać bagaże do pokoju oczekiwań. Pani koordynator nadal nie odbierała telefonu. Po czasie zadzwoniliśmy po innego koordynatora który po jakims czasie przydzielił nam klitkę bez szafy. Pozdrawiam Oczywiście nie polecam tej firmy ani lokacji w Zwartsluis.

Majki

(usunięte przez administratora) sobie w dronten urządzą

Angel

A ja wam powiem tak pracowałam miesiąc I po miesiącu już nie było mnie na liście I zostałam nagle bez pracy :).Bez żadnego powiadomienia dlaczego tak się stało

Jwp
@Angel

To są urwy w tym biurze ten Banach (usunięte przez administratora) jechać z tymi pseudo polaczkami

@Jwp

Dokładnie

Masakra

Masakra nie polecam, team liderzy to ostatnie parówy a myslal że są tam ciul wie kim

@Masakra

Nie polecasz pracy za pośrednictwem firmy ABOOST-DRONTEN ze względu na liderów? Może mógłbyś poddać ocenie pozostałe kwestie? Czasami zdarza się, że trudno jest porozumieć się z konkretnymi osobami, dlatego też chciałbym dowiedzieć się czegoś o samych warunkach zatrudnienia.

Klaun
@Masakra

@Masakra napisz jak się pracuje na produkcji? Są przestoje?

Ha

Czy p.(usunięte przez administratora)wciąż tu pracuje?

Bic
@Ha

Jola?

#R

powiem krotko, bardzo dobra firma (usunięte przez administratora)

Ggggg
@#R

Gdyby tak było to byś pracował dalej hehehehehhe byś cpal i robił interesy Ale właśnie z taką patola walczą i dlatego cię nie ma

Iwi

Ta to prawda..pracowalam w ubieglym roku przez Flevo kilka miesięcy i dobrze..to wspomonam.Praca po 12 godzin na dwie zmiany wiec i kasa byla ok..Jak ktos chce pracowac to bedzie pracowal..Wyplaty na czas co tydzien w piątek.Ludzie jak wszedzie tacy sami..no ale to zlepek roznych charakterow.Mieszkanie bylo spoko..duza kuchnia wielki salon pokoje nie najgorsze..Szkoda ze to tylko sezonowka byla.To co mam teraz a to co w Flevo mialam to niebo a ziemia..

Hahq
@Iwi

Co tydzień ludzie nie mają kasy albo nie mają godzin w systemie zlodzieje

Uwazaj na abeos..

Uważajcie na tą agencje (usunięte przez administratora)juz od początku na wszystkim na czym się da , na solarisach urywają po 20 euro , na wakacyjnym itd , dno totalne zarabiają na ludziach a wyplaty drastyczne , przyjmują wszystkich jak leci , ludzie siedzą na domach po 2 tyg bez pracy , warunki na lent okropne i zlodziejstwo , odradzam zdecydowanie ...

Zostaw merytoryczną opinię o Abeos Uitzendbureau - Almen

• Jak się pracuje w Abeos Uitzendbureau?

Zobacz opinie na temat firmy Abeos Uitzendbureau tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abeos Uitzendbureau?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 23 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Abeos Uitzendbureau?

Kandydaci do pracy w Abeos Uitzendbureau napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Abeos Uitzendbureau