ABoost agencja pracy tymczasowej

Huissen

Opinie o ABoost agencja pracy tymczasowej

bono117

Pracowąlem kilka miesięcy, chwalę wspołprace, wszystko na czas.Póżniej dostawałem dobre prace,jednak musiałem zjechać do Polski.Bedę do nich dzwonił w sprawie pracy ponownie.

myślnik

dla mnie najważniejsze było to, że od początku zapewnione było zakwaterowanie i przejazd, co znacznie ułatwiło wyjazd

Fakirro

Poznaj swoje prawa ! Holendrzy zawsze pomogą ! Inspekcja Spraw Społecznych i Zatrudnienia sprawuje nadzór nad przestrzeganiem przepisów : -wynikających z ustawy o minimalnym wynagrodzeniu za pracę, -dodatku urlopowym, -ustawy o czasie pracy, -BHP. Inspekcja Spraw Społecznych i Zatrudnienia nie kontroluje posiadania pisemnej umowy o prace lub przestrzegania jej warunków. Spory o przestrzeganie indywidualnych lub zbiorowych umów o prace - o co strony kontraktowe musza same zadbac - naleza w Królestwie Niderlandów do dziedziny prawa cywilnego. Nadzór nad prawidlowa realizacja zobowiazan kontraktowych przypada stronom umowy o prace. Czlonkowie zwiazków zawodowych moga zwracac sie o pomoc do swojego zwiazku zawodowego w Królestwie Niderlandów lub w kraju swojego pochodzenia. Pracownicy zatrudniani przez biura posrednictwa pracy moga zwracac sie do SNCU (Stowarzyszenia ds. przestrzegania ukladu zbiorowego pracy dla pracowników delegowanych), patrz [usunięte przez moderatora] Kierowcy zatrudnieni w sektorze miedzynarodowego przewozu towarów moga zwracac sie do stowarzyszenia VNB (Stowarzyszenia ds. przestrzegania ukladu zbiorowego pracy dla pracowników sektora przewozu towarów w transporcie drogowym), patrz [usunięte przez moderatora] A pracownicy sektora budowlanego moga zwracac sie do Stowarzyszenia ds. przestrzegania ukladu zbiorowego pracy w sektorze budowlanym bouwcao, patrz [usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora] Skargi dotyczace jakosci miejsca zakwaterowania najlepiej zglaszac w Urzedzie Miasta lub Gminy badz w jednostce Strazy Pozarnej w miejscu zamieszkania.

haszysz

[usunięte przez moderatora] mieszkałem w zeewolde warunki mieszkanoiwe znosnie i ludzie wporządku byli , mieszkałem tez w marknesse tak zwanej stodole , odradzam komu kolwiek tomiejsce bo ludzie któórzy tam mieszkają to dosłowne bydło , oczywiscie nie wszyscy ale połowa conajmiej , co niektórzy uciekali z tamtad po tygodniu mieszkania z nimi ................mieszkancy 9 to prymitywy i centósie którzy patrzą tylko na swoje [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a jak sie im nie spodobasz to dadzą ci niezle w skóre , zwyzywają od najgorszych

Zostaw opinię o ABoost agencja pracy tymczasowej - Huissen

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABoost agencja pracy tymczasowej