ABoost

Dronten

Opinie o ABoost

fasola

atrudnienie w sektorze rolniczo-ogrodniczym w Holandii @manio i wszystko jasne, świadomie się jedzie do takiej pracy i jeśli podejmujesz taką decyzję to wiem że lekko nie będzie, praca na akord i fizycznie męcząca, ale forsa lepsza niż w Polsce, wiadomo

lao may

witam czy możesz podać mi namiary na koordynatorów z Dronten pracowałem tam kilka lat wstecz ale nie mam do nich kontaktu dzięki

Buźka:)

Jak czytam te komentarze to coś mi się robi. Byłam w AB przez pół roku i nie narzekam na tą firmę.Praca może była i ciężka ale nie pojechałam tam na wczasy tylko zarobić kasę nie tak jak nie którzy!!!!! a teraz narzekają.Myślicie że pojedziecie trochę popracujecie tylko żeby nie za dużo i nie za ciężko zarobicie [usunięte przez moderatora] kasy i może jeszcze wypoczniecie PORAŻKA!!!!! Jestem zadowolona z tej firmy i w tym roku się znowu do niej wybieram.

Zostaw opinię o ABoost - Dronten

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABoost