Opinie o Abeos Uitzendbureau w Almen

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Abeos Uitzendbureau. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Abeos Uitzendbureau o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abeos Uitzendbureau w Almen

Iza

Hej. Czy sa obecnie przyjecia na ogorki w Ijsselmuiden do Vahl. Ktos pracuje tam moze sie wypowiedziec i jakie zakwaterowanie daja?

Pit60
@Iza

Raczej nie radzę.Jak trafisz na hotel w ljsselmuiden to ci się odechce .

Aga
@Pit60

Racja ,ten hotel to jest tragedia nawet ciężko to nazwać hotelem .

Wiesiek
@Pit60

Dla czego mieszkałem tam i było ok

Wiesiek
@Pit60

A dlaczego ja chwale mieszkałem tam i chcę wrucic

@Iza

Dajcie sobie spokój z tym biurem najgorsze roboty dla przyjezdnych dla rodziny kolegów mają najlepsze koordynatorzy są tragedia (usunięte przez administratora) na kasę nieodbieraja tel pracowałem tam 15 miesięcy

Jan
@Pit60

nie polecam też hotelu w Dronten przy Morinel, małe pokoje bez okien, na 50 osób 2 toalety, ciągle "mokre podsadzki" i wymalowane ściany, materace w łóżkach chyba mają po 10 lat, z jednej strony brązowe z drugiej żółte... często nie ma ciepłej wody, internet prawie nie działa, (usunięte przez administratora), stawki przeciętne

Artur
@Jan

Co ty wypisujesz za bzdury nygusie. Na Morinel jest wysoki standard. Świetna lokalizacja na uboczu miasta. Spokój i cisza. W jednym pokoju są dwa okna, więc nawet przeciąg jest. Owszem jest tam kilka pokoi bez okien na zewnątrz, czyli tylko na korytarz (nie ma pokoju całkiem bez okna), ale trzeba mieć pecha żeby tam trafić. Toalety w tamtej części budynku są 4, bo dwie dla kobiet i 2 dla mężczyzn. Posadzki nie są mokre, no chyba że były myte. Łóżka są normalne, czyli 1 osobowe plus materace. Trzeba mieć swoją kołdrę i prześcieradło co logiczne. Obok jest druga część budynku, tak zwana wieża i tam jest jeszcze lepiej. Stawki są standardowe jak na pracę przez agencję. Chcesz mieć wyższe to idź prywatnie, a nie wypisujesz te swoje bzdury.

Uciekacie

Najgorsza firma jaka może istnieć, niekompetentni ludzie, brak organizacji, nie pchajcie sie tutaj do pracy, zamiast pomóc będą Wam zaniżać wypłaty jak tylko mogą, mają gdzieś wasze potrzeby i próby kontaktu

Czarna

Byłam rok temu z koleżankamj na cebulkach kwiatowych, mieszkałam na stodole warunki dobre, wypłata okej. Za mieszkanie co tydzień 95 Euro. Chamska koordynatorka Patrycja, słaby z nią kontakt. W tym roku też wyjeżdżam.

witam chce opisac kordynatora pani ele ktura pilnuje nie dała pracy z opolem po mama brat głupot po opowiadaali nie daje pieniedzy mamie dostali 1 milard oprucz remontowanie sama ten dom tylko istnieje dzieki mnie na opłaty tylko teraz sama nie dostowaja pieniedzy po mama odkłada pieniodze grudniu nie dostałam na raziłem na koszty nie odbierali telefonu spałam na kanapie 3 w nocy salonie nie dostałam pracy ani pokoju jechałam z powrotem do domu zbieraja alkocholikuw cpunuw ludzi co nie chca chodzi do pracy jednego tu maja pom brat mnie chcia ł wyrzucic z mnie z agencji sie udała nie polecam tej agencji ab jest brat alkocholik sandazuje ludzi nie chce pracowac sprawdzie go w agencji euroserwis niemodlin kogo zadrudniacie ani go nie znaju po nigdy nie był co jechałam do pracy dsiedziałam na domku czekałam na praca za kazdym razem nie polecam agencji aboes rath karina

W jaki sposób można skontaktować sie z tym biurem?

Sandra

Koordynator (usunięte przez administratora)czy od kogokolwiek odbiera telefony?

Mike
@Sandra

Życzę powodzenia ???? pewnie zaćpał Ja dzwonię od paru dni i nic

TomAs

Tak masz racje dużo ziomów na niego narzeka

Rojek

I co wam mogę powiedzieć szkoda że nie ma możliwości dodania screen ów rozmów z nimi chętnie bym udostępnił od poszczególnych numerów rozmów ze mną i z różnymi ludźmi z koordynatorami abeosu. Możemy się umówić że udostępnimy to wszystko z imienia i nazwiska i z numeru telefonu każdego koordynatora abeosu który wyniszczył ludzi w zasadzie bez powodu

Tyryryry
@Rojek

Siemka czy może jest jeszcze możliwość udostępnienia screenow ?

Krzysztof

Z całą pewnością aktualnie nie będzie możliwości pracy w firmie.

Mirek
@Krzysztof

Dlaczego

Marco

Wyplaty w terminie choc niewiem czy to nazwac wyplata za 40 godzin 247 euro z tego na jedzenie z 50 euro i zostaje 193 euro czyli jakies 860zl szalu niema domki jak to domki ujdzie wkoncu tam sie nie jedzie na wakacje no i auto sluzbowe panda albo rower.W Polsce w wiekszym miescie mozna wiecej zarobic

Pracowniczka

Pierwszy dzień pracy zaczęłam nocka 23.03 pytanie brzmi kiedy mogę spodziewać się pierwszej wypłaty? Orientuje się ktoś jak to wygląda?

1959
@Pracowniczka

Dzisiaj

WAR

Bry . Mam przyjechać w okolice Bemmel na Bakłażany. Wdzięczny za info co do warunków zamieszkania i pracy.

Pracownik Lelystad

Pracuje dla Abeos od 13 miesiecy, nigdy nie miałem problemu z wyplata, a nawet jak cos mi sie nie zgadzalo, to dziewczyny zawsze pomogly wyjasnic na dyzurach. Ludzie ta cala wasza nagonka jest smieszna, macie tyle agencji w calej Holandii, ze jak sie wam nie podoba to po prostu zmiencie.

nicolas
@Pracownik Lelystad

Dokladnie ja pracuje w Zwartsluis i koordynatorki z Dronte ogolnie ogarniete

Niewolnik

Ehhh czytam to tak i nie wierzę że takie rzeczy tu się dzieją Pracowałem tu krótko to fakt, może i miałem fajna pracę i dość chciało mi się robić. Ogólnie ok. Dronten mi się podobały. Ludzie ehh no co nie którzy to wyglądali tak jakby uciekli z psychiatryka albo by do niego się nadawali. Można było spotkać kilku normalnych osób niestety wydaje mi się że presja ludzi strasznie zrzera i lęk przed utratą pracy. Ogólnie oceniam: - praca ok - wynagrodzenie w terminie + - zakwaterowanie / jak kto trafi zdarzają się domki ale ciężko na nie można liczyć w większości to chyba stodoła lub inne tego typu hotele - kontakt w biurze i samym koordynatorem dramat Ludzie co nie którzy tam to mają takie mniemanie o sobie że szok, słoma z butów wystaje ale uważa się za jaśnie pana. Na plus jeszcze dodam że nikt mnie nie okradł hah. Byli ludzie co byli pomocni ale to ciężko z tym 1/10. A reszta tam co piszecie to też się o uszy obiło że korupcją że to że tamto, sam spotkałem się z tym że z koordynatorem ciezki kontakt miałem a dziewczyny cały czas z kim klepaly, to przeprowadzki na domki ogarniały. Zwykli pracownicy mogli zapomnieć

Karamba

Cieszymy się że Wielka Pani odchodzi Nanomi. Mamy nadzieję że nowy koordynator będzie traktował wszystkich równo i nie będzie przyjmował łapówek w postaci czekoladek i whisky. Nigdy nie miała Pani szacunku do nas. Dla Pani były ważne osoby które przyniosly coś w zamian. Taka prawda. Mamy nadzieję że wróci Pani do sklepu wykładać towar na półkę... Chociaż i tego Pani nie potrafii. Nie daliśmy z partnerką nawet centa bo nawet na chryzantemy pani nie zasługuje. Pozdrawiamy wielki tylek.

Daria
@Karamba

A wiadomo, gdzie odchodzi? Wyrzucono ją jak jej mężulka? Nie wróci już do Polskiego Sklepu, bo go zamknęli ;( smuteczek Pani Jolka bez pracy ehhh ;)

Romcio
@Daria

Dla mnie to moze iść na ulicę liście grabić. Przyda się jej trochę fitnessu..bedzie z mezulciem teraz robić zakupy w sklepach z używaną odzieżą ????

Majki
@Romcio

Większość tych skur wysynow powinni po (usunięte przez administratora) za to co robią z ludźmi. Chętnie bym się z nimi spotkał i napluł im w twarz

Wicio
@Karamba

Każdy o tym wie jaka była Pani J. W. Dla niej liczyły się tylko prezenciki. Jak się dało to się pracowało. Ciesze się ogromnie że Locha odeszła bo może się zmieni na lepsze. Ten jej fałszywy uśmiech.. Obyś nie znalazła szybko pracy kobieto bez serca.

Daria
@Wicio

Cała nanomi się cieszy! Czy abeos zorganizuje jakaś imprezę na cześć tego ze Jola odchodzi? Pewnie nie, bo przyszły by tłumy ????

Pablo
@Daria

Jolcia powinna zorganizować sama imprezkę za te lapoweczki... Ale nie ona już te whisky wypiła ze swoim mezulciem co stukal na boku swoje pracownice w zamian za pracę. A teraz ciul dzwoni i oferuje im prace w innej agencji. (usunięte przez administratora) jakich mało

Jakie sa warunki mieszkalne z tego biura? I ile placa za tydzien?

Alojz
@Anonim

Fatalne

Bro
@Anonim

Praca przy produkcji vege na starcie ponad 14€ na godzinę. Warunki normalne. Jestem już dłuzszy czas i nie mam się do czego przyczepić.

Majki

Gdzie jest ten skur wysyn Banach?? ????

Jo

W punkt

Patryk

Masz racje i od razu widać to, ze pisze to jedna osoba i wiadomo która ;) ja tez do kujawskiego nic nie mam Przyjeżdża na vivere jak mam problem to idę i mówię nigdy nie wyruszył na mnie, nie usłyszałem chamskiego tekstu, jeśli da się załatwić to ogarnie temat a jak nie to wprost powie,ze nie i tyle. Wydaje mi się ze te komentarze pisze ta (usunięte przez administratora) od wypadku,albo jakaś chora psychofanka xd Na gole oko to widać, ze to jedna osoba tak to nigdy żadnych komentarzy na niego nie było a teraz nagle tyle osób ma problem xd ludzie wy serio myślicie ze jego jakiś przełożony to czyta i egzekwuje? Przecież ci Holendrzy na gorze maja (usunięte przez administratora) na takich cebulakow Polaków jak my oby hajs im za nasze godziny wpływał i resztę maja w... kiedyś w pierwszej pracy ziomek mi powiedział nie ma ludzi niezastąpionych no i taka właśnie jest Holandia a nie koordynatorzy pozdro

Mareczek
@Patryk

Zgadam się

Xyz

Kolejny kolega Pana Artura... :) Facet utożsamia się z (usunięte przez administratora) wiadomo kto go broni :)

Rojek

Takim to łeb tylko rozwalić niech zmądrzeją

Rojek

Co Ty tu mi pier dopisz nawet jak chcesz uzgodnić coś w sposób polubowny pracujesz kilka miesięcy a nie znasz swojego koordynatora, wiecznie lecą w (usunięte przez administratora) ja jak tak może być od tego są za to biorą pieniądze. Nie za pierdalaja przy taśmie czy na jakimś innym zakładzie i mają codziennie swoje 8h żeby telefon odebrać żeby porozmawiać w biurze o stosunku pracy swoich podopiecznych. Więc (usunięte przez administratora) cię się wszyscy co ich bronicie. Jesteście lizydupami co nie mają swoich własnych zasad i jesteście zwykłymi zerami nic sobą nie reprezentujecie

@Rojek

I tutaj się z Tobą kolego zgpdze

Zostaw merytoryczną opinię o Abeos Uitzendbureau - Almen

• Jak się pracuje w Abeos Uitzendbureau?

Zobacz opinie na temat firmy Abeos Uitzendbureau tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abeos Uitzendbureau?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 23 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Abeos Uitzendbureau?

Kandydaci do pracy w Abeos Uitzendbureau napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Abeos Uitzendbureau