Opinie o Abeos Uitzendbureau w Almen

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Abeos Uitzendbureau. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Abeos Uitzendbureau o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abeos Uitzendbureau w Almen

@1396 a jak same warunki domowe wyglądały?

K...

Firma abeos najgorsza w jakiej pracowalem stawka smieszna a praca tragiczna po tygodniu zostalem zwolniony .....koordynatorka gruba iza tez tragiczna

Dzień dobry, ja pracuje w abeos od 2,5 roku. Cały czas pracuje w jednej firmie i miałam dwóch koordynatorów. Pierwszy, którego skuteczność załatwianych spraw była żałosna i zresztą nie było z nim kontaktu. Kiedy nowy koordynator zaopiekował się firma w której pracuję ma codzienny kontakt z pracownikami. Jest pod telefonem bądź na whatsuupie, w godzinach które są godzinami jego pracy.. . Koordynator prawie codziennie wysyła mejle, których są albo informacje od pracodawcy, albo pyta czy ktoś jest chętny na nadgodziny, kiedy może dać dzień wolny, czy ktoś jest chętny - bo wiem że zdarza się to często, że ludzie przychodzą i proszą o pojedyncze dni wolne. Uważam, że te frustrację wylewane są przez osoby, które tylko wymagają a od siebie nie dają nic, polecam najpierw spojrzeć na siebie w lustrze... Jestem bardzo zadowolona z pomocy jaka udziela koordynator i jak angażuje się w nasz a prace w tej firmie i szczerze polecam pracę w abeos i Pana Artura Kujawskiego.

X

Zresztą te komentarze pisze jedna osoba.. Każdy inteligentny człowiek odrazu to zauważy.

Zzz

Ja osobiście nie polecam tego koordynatora... Może i z urlopem nie ma problemu,ale jak kogoś nie lubi niewiadomo z jakiego powodu to chociażby się stawało na głowie to nic nie pomoże... Wybiera swoich pupilków i tyle... Ludzi powinno się traktować z szacunkiem, niestety Pan Artur nie wie co to słowo oznacza :)

Yyy
@Zzz

hah jestem tu 5 lat, „przeżyłam” 4 koordynatorów i nieskończoną ilość ich zastępców nie tylko w tej agencji. Wierz mi, Artur przy nich to anioł Staż mam spory, w abeosie jestem 11 msc i jest to najlepsza agencja, na którą trafiłam Zero problemów z wypłatami(nawet jeśli coś na salarisie się nie zgadza to koordynator to szybko załatwia), dni wolne oczywiście zdarzały się na początku teraz nie ma z tym większego problemu (w tej agencji chociaż próbują załatwić ci inna robotę ), nie ma problemu z urlopami i żałuje, ze wcześniej na ta agencje nie trafiłam Mój kontakt z koordynatorem jest ograniczony i tylko w razie konieczności, ale nigdy nie okazał mi braku szacunku, chociaż nie jestem jego pupilkiem, czekając na swoją kolej mimowolnie słyszałam jego rozmowy z innymi pracownikami i tez tego braku szacunku nie zauważyłam

Mateusz 3468
@Zzz

Tak to jest jak biorą takiego delikwenta bez studiów ani innego wykształcenia z bakłażanów i robią koordynatorem, ta firma to żart , kompletny brak kompetencji, pracuje tam jeszcze tydzień i cieszę się ze odchodzę .

Monia

Mogę nr do abeos żeby z kim pogadać po polsku może być to koordynator

Nowa

Zalosne podejście koordynatorki Karoliny. W poniedziałek miałyśmy isc do pracy. W niedziele miał przyjsc sms odnośnie planu na poniedziałek. Nie przyszedł, załatwianie caly dzien z nimi. O godzinie 18 dzwoni pozal sie Boze koordynator Karolina i mowi, że następny dzień do pracy na drugą zmianę, tylkobumowy żeby podpisać. Powiedziala ze wysle sms. O 19 zapytalam O ktorej możemy się spodziewać sms na temat dnia pracy. Odpisała ze rano. Dzisiaj jest rano a sms dalej nie ma. Najgorszy (usunięte przez administratora) na jaki moglam trafić. Kazali przyjechać tydzień wcześniej bo od 25.01 zaczyna się projekt, a teraz nie ma zapotrzebowania na firmę do której nas rekrutowali, w ogóle nie ma nigdzie zapotrzebowania, w żadnej firmie. Za domek potrąca, ale pracy nie dadzą. Nirnwlni ludzie przyjeżdżają do pracy, a oni traktują jak (usunięte przez administratora) Mi się chce wyć z bezradności na ich głupotę.

Ala

Praca ok, wypłata też, Polecam,

Lena
@Ala

A możesz coś powiedzieć o pracy na szklarni przy bluszczu w Almere? Jak warunki zakwaterowania? Daleko trzeba dojeżdżać do pracy?

@Lena

Zakwaterowanie to obskurny hotel śmierdzi (usunięte przez administratora)kible piją ćpają tragedia uciekłem stamtąd bo to istna patologia ludzi w takich melinach trzymać

Ludzie o co Wam chodzi z koordynatorem Arturem?! Zachowujecie się jak dzieci albo ludzie bez rozumu.. Serio myślicie ze wszystkie decyzje podejmuje koordynator? Przecież on ma nad sobą szefa i jemu podlega. Znam sprawę dziewczyny która miała jakiś czas temu wypadek. Pan koordynator z własnej woli zrobił wiele dobrego dla niej i JEJ RODZINY! Po czym ona i jej rodzeństwo robi taka nagonkę na koordynatora zapominając ile dla nich zrobił... Dziecinada.

Mądrala

Znam wiele osób wdzięcznych Arturowi za to, co dla nich zrobił. A robi dużo, często ponad swoje obowiązki. Nikt go nie broni, Ty opisujesz swoje spostrzeżenia, ja swoje. A jak zazdrościsz siedzenia za biurkiem to szybko rzuć łopatę i zrób coś ze swoim życiem :D

Zgodzę się z opinią, na jazda na Pana Artura to jest chore koordynator który wszystko ogarnia, pomoże A i tak po opiniach jakby był jakaś bestia . Co do sprawy tej dziewczyny prawda taka że Artur zrobił wszystko nie kiedy poza swoje kompetencje ,to jest praca i wszystkim polecam tą agencję bo jest wypłacana

Neutralny

Przecież to pisze osoba tego typu Artur Artur wiesz ze Kowalski nie nadarzyl wkładać co druga szalke aa Nowakowa była dwa razy w toalecie między przerwami... Dostanę za tą informację 4dni pracy zamiast 3 Na bruk z tym pajacem bez honoru

Syska
@Neutralny

Widzę że nie wiesz ze opinie na temat pracowników wystawia Vivera więc wstrzymał się z komentarzami tego typu ,wogole po co to wszystko Koordynator to przełożony i należy się mu szacunek ,bo to jeden z najlepszych koordynatorów w tej firmie

Nock

Skur wysyny wiecznie kłamią, wiecznie ich biurze nie ma i dokuczają ludziom we wszystkie strony. (usunięte przez administratora)

@Syska

Wystawia Vivera przy stole na kantynie przez tak zwana elitę ten jest taki ten taki byłem świadkiem w toalecie jak koleś dzwonił i gadał na kogoś także proszę nie rozwala mnie. Jeden wilki zlot Polaków którzy myślą że złapali pracę w Microsoft haha. Artur K. Nadaje się do tarcia chrzanu i kręcenia karuzela

@Syska

Ciekawe co ci na obiecywał... Używana oponę od Stara amoze choinkę zapachowa do malucha... A może q2h w weekend

Jo
@Neutralny

A powiedz co ci takiego koordynator zrobił, wylewanie żali na koordynatora na forum i robiąc to anonimowo jakie to płytkie, jeśli nie podoba się praca ,agencja koordynator zawsze możesz zmienić agencję bądź pracę, 90 procent które rezygnują z Ab bo coś, po pobycie w innych agencjach stwierdza że jest to naprawdę dobra agencja . Czy nie są wyplacalni? ,praca jak idziesz do jakieś pracy to walcz o nią pokaz że jesteś dobrym pracownikiem ,bo dużo osób marudzi choćby w Viverze że za zimno ,za gorąco, za ciężka praca (do dziś nie rozumiem jak można tak sadzic) za są 3 zmiany że on chce u tego na zmianie bo ten lider jest niedobry. To jest praca A nie przedszkole ,dużo słyszę choć pracuje dopiero kilka miesięcy że Artur to jest niedobry (usunięte przez administratora) i wogole ,jakoś czytając opinie przed wyjazdem bałem się dowiadywać się że to on jest moim przełożonym, na szczęście byłem w błędzie bo sofi dla żony ogarnięte w tym samym tygodniu, wypłata od razu, bez godziny się nie zgadzamy ale w ciągu 2 tyg wyjaśnione okazało się że się nie robiłem raz i firma źle wysłała, nie szukajmy problemów ale rozwiązań, poza tym odnośnie komentarzy porównanie komentarze typy to (usunięte przez administratora) bo to (usunięte przez administratora) A osób które pozytywnie pisze na temat Artura ,widać kto przyjechał do pracy A kto na cpanie oraz chlanie

...

Szkoda że dopiero teraz zobaczyliśmy ten post ty kmiocie ujawnij się chętnie pogadamy twarzą w twarz bo chcielibyśmy wiedzieć w czym ten tępy cieć nam pomógł wręcz przeciwnie po wypadku siostry pokazał się tylko raz i ślad po nim zaginą żadnej pomocy do dziś walka o odszkodowanie zero kontaktu i pomocy z abeosu to vivera się okazała bardziej ludzka bo przynajmniej co jakiś czas pytali o stan zdrowia a kujawski to (usunięte przez administratora) dzięki nam ma prace i wypłatę a zachowuje się tak jakby pracował za free z wielką łaską (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora)

Magdalena

Wszyscy jesteście (usunięte przez administratora)...w internecie wylewacie swoje frustracje bo z was istnie niedorajdy życiowe ,mądre w gębie w internecie. Idźcie i powiedzcie tym wszystkim ludziom o których piszecie prosto w twarz swoja opinie (usunięte przez administratora) . Żaden nie pójdzie bo jesteście zwykłymi zlamasami. A oni czytają te wasze wypociny i sie zwyczajnie śmieją z was gamonie.

DarEk

Potwierdzam a szczególnie koordynatorka J M (usunięte przez administratora) porażka zarozumiała i leniwa nie przewiduje długiej kariery w Huissenn

Karola
@DarEk

Az ciezko uwierzyc, ode mnie i wspollokatorow odbiera praktycznie o kazdej porze dnia i nocy, odpisuje tak samo. Z tego co wiem jest nowa w ab,ale oddzwania z odpowiedzia. bez przesady.

Michal
@Karola

Potwierdzam. Jak narazie najmilsza jaka mialem, zawsze wszystki zalatwione. Mam wrazenie ze polacy przekraczajac granice staja sie amebami umyslowymi i od koordynatora oczekuja nawet instrukcji jak korzystac z wc.

Barbara
@DarEk

A według mnie to tez niezła zołza Zwalnia ludzi bez powodu

Vera

Tez słyszałam o tej akcji ja bym dzwoniła do głównego biura i bym nie poszła

Patka
@Barbara

Hahahahah przypisujcie im aż takiej władzy. Koordynatorzy wam przekazują tylko to co im kaza planiści. To oni was wyrzucają jak wam się pracować nie chce i wolicie ćpać i chlac.

Patryk
@Barbara

Bez powodu to teraz nawet w pysk nie dostaniesz

Maciek

To prawda ze wyrzucają często pracowników ?

@Maciek

Nie prawda ! Pracownik normalny nie stwarzający. Problemu chodzący przedewszystkim w poniedziałki do pracy nie ma powodu żeby ichwurzucac. Sam bylem świadkiem jak polska patologia przyjeżdżałam na zakwaterowanie picie ćpanie zastraszanie ludzie brudasy. Ludzie normalni przyjeżdzają do pracy a nie użerać sie z polska patologia

Matteo

Dziwne, że nikt nie wspomina o tym co panowie z biura robią w czasie kiedy nie przebywają w biurze hehe np Artur. Wcale taki święty nie jest skoro oprócz żony, na boku był ktoś jeszcze. Nie tylko on zalatwial pracę komuś w ten sposób. Banda hipokrytow w tym biurze. Ja na szczęście już nie pracuje przez to biuro. Ciągle trzeba było upominać się o swoje. Miałem już dość. A lokacje? Szkoda w ogóle gadać. Na miejscu tych którzy jeszcze tam pracują to zglaszalbym wszystko co jest nie tak do związków zawodowych i niech ktoś zrobi z nimi porządek

Matteo

Kretyna to sobie szukaj w rodzinie. Nie napisałem o tym co robią po za godzinami pracy tylko po za biurem bo raczej nie siedzą tam cały dzień. Skoro uważasz za normalne załatwienie pracy w zamian za bzykanie to gratuluję. Najwyraźniej nie jest takim super koordynatorem skoro ludzie tak po nim jadą. Zawsze jednak znajdzie się garstka kumpli, którzy będą go bronić. I w sumie w (usunięte przez administratora) mam czy kogoś ma na boku czy nie tylko (usunięte przez administratora) fakt ze dla tych którzy sypiaja z koordynatorami praca zawsze jest A inni siedzą na domkach i niby nie ma pracy. Może powinni (usunięte przez administratora) otworzyć. Współczuję tylko żonie Artura bo pewnie nawet nie jest świadoma tego co meżuś wyprawia.

Życzliwy
@Matteo

To gratuluje puszczać się za 10 euro.

kismies

orderpicker na magazynie z artykulami ogrodniczymi w Ede jak opnie?

kadr
@kismies

Przyłączam się do pytania , jak wygląda ten hotel w Ede, jest to godne polecenia?

Tati
@kadr

Jeśli to ten hotel co przed wjazdem stoi czołg to powodzenia życzę ????????‍♀️

@kismies

Praca ok, pieniądze też. Mieszkanie pozostawia wiele do życzenia, ale przynajmniej jest w mieście i ludzie są w porządku. Ogólnie polecam.

My_liderzy

No to prawda że zawsze coś upolujesz zresztą na pierwszym miejscu wśród żółtych jest lider nusret a i widać bardzo pasuje mu imię Klaudia bo juz druga obraca drugie miejsce razem taliska ma niczek ale oni to już chyba między sobą nawet....najbardziej zazdrosny to ten z wag bo tak daleko jest i nic nie może ogarnąć ???????????????? a tak serio romans za romansem a ludzie patrzą. Później jeden z drugim liderem w jaki sposob ma zarządzać ludźmi. Normalnie burde*** na kółkach ????????????????

Obserwer

Moja opinia o biurze 5* Moja opinia o koordynatorach 3* tutaj trzeba niestety ocenić wszystkich. Jeden ok drugi nie ok Notoryczny problem brak komunikacji 1* Reszta bez zarzutów. Kredyt zaufania ocena całościowa 5*

www

jak z zarobkami np stawka 10.20 i 45h . to ile mniej wiece j sEe zarobi ?

@www

Ja mialam 230 E za 40 h wiec nie warto

Hddh

Biuro tragiczne.. mieszkanie w hotelu w Hengelo dramat jedna wielka speluna ! !!!! Kordynatorki nie odbierają maja gdzieś ludzi Wypłaty zamiast 350 euro to 160 euro (usunięte przez administratora)

czy ktoś wie czy pracuje jeszcze marcin kierowca????zna go ktoś

On

Marcin kierowca od szemranych interesów i handlu (usunięte przez administratora) rzeczami od turasow został zdegradowany i (usunięte przez administratora) na szklarni obecnie.

Lysy

Stanowczo nie polecam pracy przez tą agencję. Nie polecam tez lokacji w Hengelo na Willemstraat. Okropne warunki,smród,robactwo. Manager obiektu Kamil,człowiek który uważa się za kogoś lepszego od innych a tak naprawdę sam jest zerem. Tak więc omijajcie to wszystko szerokim łukiem.

Kate

Pani (usunięte przez administratora). MAMY NADZIEJĘ ŻE KARMA SZYBCIEJ WRÓCI DO PANI NIZ SIĘ WYDAJE.. Jest Pani bardzo wredna i potrafi się tylko głupio uśmiechać i (usunięte przez administratora) w te swoje krzesełko. Ma Pani swoich ulubieńców którzy pracują cały czas a nowi siedzą na domku albo pracują tylko na zarobienie na mieszkanie. Dziwne jest ze pozwala Pani jeździć służbowym autem do Nijmegen do kofishopa albo na zakupy swoim ulubieńcom.mamy nadzieję że ktoś otworzy oczy w tym biurze i spojrzy na Pani pracę.mam nadzieję że spotkamy się jeszcze kiedyś i będę mogła Pani napluc w tą fałszywą twarz. Jest Pani warta mniej niz zero.. Strasznie pewnie się Pani czuje ale proszę pamiętać że karma wraca z podwójną siłą. Mam nadzieje ze gdzieś się spotkamy na jakiś zakupach. Głupi uśmiech nie wystarczy żeby być lubianą.. Bo jak Pani wie nikt za Panią nie przepada ale ludzie boją się coś powiedzieć bo zaraz by dostali rezerwę albo zjazd do polski. Tak się Pani pozbywa niewygodnych i w ich miejsce ściąga swoich znajomych z Polski. Mam nadzieję że spotkamy się szybciej niz się Pani wydaje...

Wrrr
@Kate

Ulubieniec Pan Radomski sam powiedział że ma pozwolone jeździć sobie prywatnie gdzie chce i Pani koordynator w razie czego go uratuje jak się ktoś dopatrzy.. Ta Pani jest bardzo śmieszna i nieodpowiednia na to stanowisko. Tych co nie lubi ma gdzieś i daje im wolne bo tak chce i już. A ten jej głupi uśmiech to jest porażka.. Ta Pani jest Bardzo Fałszywa.. Nie polecam pracy u niej..

Brzydula
@Kate

Pani (usunięte przez administratora). Kiedy pani zmadrzeje?? Odpowiedź : Nigdy.. Dość mamy tej Pani falszywosci i zenujacego usmiechu.. STOP głupiemu usmiechowi.. Prace mają tylko Ci co dają Pani prezenciki a reszta siedzi na domku.. Mamy dość.. Uprzejmie Panią informujemy że piszemy oficjalna skargę. Wierzymy że w końcu ktoś otworzy oczy i podziekuje Pani za udawanie pracy... Stop wredocie..

Amenk

O kogo chodzi?

Kamil
@Wrrr

Radomski zawsze mi długi język ????

Miki
@Kate

Czy chodzi o Patke?? Jeżeli tak to współczuję że musiałaś z nią współpracować

Nie polecam tej agencji

Zadowolona

Pracuje w agencji Abeos od konca maja.Najpierw trafilam na hotel w Zwartsluis i pracowalam przy wyrywaniu chwastow.Teraz jestem przy produkcji cykorii w Ijsselmuiden.Nigdy nie mialam problemow z wyplata, korekta godzin , czy kontaktem z koordynatorka.Mieszkanie spelnia wszystkie standardy.Jest internet i przestrzen dla kazdego.Pani Iza, moja koordynatorka jest pomocna w kazdej chwili.Dodam, ze pracuje w Holandii juz 8 lat i bylam w wielu biurach.Tu naprawde jest dobrze, pod warunkiem, ze ktos chce pracowac spokojnie i nie ma roszczeniowo-zyczeniowego podejscia do zycia.Pozdrawiam wszystkich.

ersio
@Zadowolona

Mieszkasz na hotelu w Ijsselmuiden? Tam gdzie pełno patologii, a warunki mieszkaniowe koszmarne? Czy może na jakimś domku?

hubert
@Zadowolona

osoboiscie wole agencje flexcraft, abeos jest na niszym p;oziomie

Rafi

Witam, Mam pytanie do osób, które pracowały, bądź pracują kilka tygodni, niekiedy kilka miesięcy. Jak właściwie nazywa się ta agencja? Abeos czy AB Oost?

Karola
@Rafi

Kiedyś AB Ooost, teraz Abeos. Jedna i ta sama firma tylko zmieniona nazwa.

Zadowolona
@Rafi

Abeos

Zostaw merytoryczną opinię o Abeos Uitzendbureau - Almen

• Jak się pracuje w Abeos Uitzendbureau?

Zobacz opinie na temat firmy Abeos Uitzendbureau tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abeos Uitzendbureau?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 23 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Abeos Uitzendbureau?

Kandydaci do pracy w Abeos Uitzendbureau napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Abeos Uitzendbureau