CAR NET Polska Sp. z o.o.

Opinie o CAR NET Polska Sp. z o.o.

Adamo

Dla mnie praca w Car Net jest jak najbardziej odpowiednia. Już na rozmowie kwalifikacyjnej większośc informacji została mi przekazana. Po zdecydowaniu o podjęciu mnie wszystkie warunki zostały przekazane. Pieniądze się zgadzają, nie ma atmosfery poniżania czy ubliżania. Z każdym można się dogadać.

tomin

Zastanawiam się nad pracą własnie w tej firmie. Kilku moich znajomych już ma tam zatrudnienie i bardzo sobie chwalą . Jeszcze niedawno widziałem że jest ogłoszenie o prace ale chyba kogoś znaleźli.

aronH

Na oddział w Kaliszu nie ma co narzekać. Pracuje tam już jakiś czas i dla mnie jest to dobre miejsce pracy. Wiadomo, ze nie zawsze każdy chodzi uśmiechnięty a atmosfera jest cukierkowa ale przecież jest to nasze miesjce pracy a nie jakiś plac zabaw.

DaroT

Jak tylko ty jesteś fair dla pracodawcy to oni są dobrzy dla Ciebie. Miałem okazje pracować W Car Net Polska i dla mnie praca była dobra. Nigdy nie miałem problemów z wypłatą czy dogadaniem się w sprawie urlopu.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy CAR NET Polska Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Telefoniczny sprzedawca. Jaki był jej rezultat?
Gartar

Moim zdaniem Praca w Carnet odział w Warszawie o całkiem przyjemna sprawa, odpowiedziałem na ich ogłoszenie, byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i bardzo odpowiadały mi warunki pracy. Nie wiem czego ludzie od nich oczekują

viktorW

Dla mnie praca w tej firmie to czysta przyjemność. Dogodne warunki pracy, wypłata w terminie więc czego chcieć więcej. Nie możemy oczekiwać że będziemy siedzieć a ktoś nam za to zapłacić.Pracować trzeba jak wszędzie ale atmosfera sprawia że chce się pracować.

pracujący tam

W Warszawie jest rotacja non-stop, co miesiąc jest ktoś potrzebny, bo co miesiąc ktoś się zwalnia teraz szykuje się kilku już do odejścia więc jak nie masz dziewczyny ani życia osobistego to ślij CV, Przyjmują każdego .

@pracujący tam

Nie zgodzę się z Pana opinią, ponieważ ostatnie zatrudnienie do Warszawy miało miejsce w maju, zatrudniliśmy 3 osoby i z tego co wiadomo, nie wynikało to z odejść pracowniczych tylko były to zaplanowane działania firmy wraz z rozwojem, zwiększeniem o 20% floty i rozpoczynającym się sezonem. Pozdrawiam

Vitek

Witam. Wiem, że firma rekrutuje w moim mieście Bydgoszczy i chyba złożę CV jednak w motoryzacji doświadczenia nie mam i nie bardzo się znam jednak prawko mam 8 lat i jak na razie bezwypadkowo. Chciałbym tu zapytać czy praca by była tylko wykonywana w Bydgoszczy[tak przynajmniej pisze w ogłoszeniu], czy to prawda? I jak wygląda takie podstawienie samochodu, jadę np. autem A, odbiera go Pan B a ja dalej co robię, w jaki sposób wracam? :) pozdrawiam

Witam, w odpowiedzi na Pana zapytania, wynagrodzenie zależne jest wielu czynników, przede wszystkim stanowiska na jakie Pan aplikuje. O wszystkich szczegółach kandydaci są informowani na rozmowie rekrutacyjnej, na którą serdecznie zapraszam. Pozdrawiam Emilia Herc

Dzień dobry, W związku z Pana zapytaniem dotyczącym wykonywania zadań na stanowisku kierowcy informuję, że osoba taka jest odpowiedzialna za podstawianie samochodów do klientów oraz ich odbiór. W zakres obowiązków wchodzi również relokacja samochodów między oddziałami Car-Net. W związku z powyższym trzeba będzie również uzupełniać dokumentację związaną z autami, dbać o ich stan wizualny i techniczny.

Witam, Rekrutacja trwa cały czas w wielu miastach na różnych stanowiskach. Proszę o przesłanie swojego CV na adres rekrutacja@carnet.pl w treści wpisując miasto oraz stanowisko jakie Pana interesuje. Pozdrawiam

lux

przykład wpisu konkurencji. Najstarszy samochód 2015 to jakim cudem zły stan techniczny . Większość z 1000 samochodów z 2016 Flota i ilość klientów wzrasta trudno indywidualnie ( pewnie chodzi o rabaty) podchodzić jak obsługuje się setki klientów dziennie. Przypominam ze jest to portal o pracy a nie o opinii pseudo klientów.

klient

Firma która nie współpracuje z klientem, nie godna polecenia. Nie ma przydzielonego opiekuna, tylko infolinia. Samochody w bardzo złym stanie technicznym o czym nie informują klienta.

xoxo

Oferta rzeczywiście jest w porządku @abso, ale chyba jest już neiaktualna. Szkoda, bo chętnie bym się do nich jeszcze zalapał. Będzie prowadzona rekrutacja?

poinformowany

Praca w Carnet odział w Warszawie to jedno totalne dno. Nie polecam nikomu tej firmy powodów jest mnóstwo, ale zaczne od tego że jest problem z wypłatami (kalisz zawsze motywuje jakimś uwagami) odpowiedzialność jest duża i atmosfera bardzoooo napięta. Dobrze pracuje się tam tylko z Grzeskiem i Michałem. Dobrze że już nie ma tego kordynatora Toamsza...

adam

To chyba sprawiedliwe i logiczne. Wiem ze w Portugalii była tam osoba z Kielc i z Gdańska a w Kielcach pracują dwie lub trzy osoby . `dlatego szefowie oddziałów może i tak ale napisałeś to tak jakby szefostwo się bawiło a reszta nie.Natomiast w Wiśle sam byłem wiec mogę się wypowiedzieć były osoby pracujące na infolinii , był kierowca z Kielc , Łodzi i Bydgoszczy i inni. Osoby z zarządu były trzy a i dziewczyna z księgowości. Warszawa to nie wszystko a chyba najwięcej złych opinii . Nie mam za dużo do czynienia z Warszawą ale biuro obsługi jest sympatyczne.

ozon

To masz złe informacje, do Portugali pojechali wyłącznie szefowie oddziałów, nikt inny... a do wisły też tylko ci, którzy pracują min. rok, i w dodatku żaden z kierowców.. tylko biurowcy i z centrali. Powodzenia dla Michała i Grześka z biura w Wawie jedyni z którymi da sie tam pracować, cała reszta to cyrk na kólkach, brak doświadczenia wali po oczach.

kiko
@ozon

To chyba logiczne, że firma nie byłaby w stanie zabrać każdego do Portugalii, a tym bardziej osoby pracujące raptem kilka miesięcy. Praca jest od tego, aby takie doświadczenie właśnie zdobywać. Od pracownika, który pracuje 6 miesięcy nie można wymagać wiedzy po 10 letnim stażu. Czyż nie? Nikt nie jest idealny, a ludzie uczą się na błędach.

adam

Jestem osobą ,która jest bardzo zadowolona z pracy. Firma zorganizowała fajną imprezę w Kaliszu. Z informacji od innych w tym roku najlepsi pracownicy byli na tygodniowym wycieczce w Portugalii oraz w Wiśle.

plola

podoba mi się to, ze u nich w firmie sa dwie zmiany, bo tak to jakos lepiej zawsze można rozplanowac dzień cały czy nawet się wsypać.

bix

Mi się całkiem dobrze pracuje. Ale wszystkim się nie dogodzi. Czasami rzeczywiście jest więcej pracy i trzeba zostać ponieważ podstawienie samochodu się przedłuży . O jakiegoś czasu są ustawiane są dwu zmianowe godziny pracy co całkowicie załatwia godziny pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o CAR NET Polska Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w CAR NET Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CAR NET Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CAR NET Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAR NET Polska Sp. z o.o.