CAR NET Polska Sp. z o.o.

Opinie o CAR NET Polska Sp. z o.o.

Dak

Wysłałem CV, byłem na rozmowie mieli się odezwać a potem się okazało.... że szukają tylko studentów albo uczniów...

tomas

Chyba nie musisz dowiadywać się czegoś szczególnego. W firmie wypłaty są na czas, warunki pracy dobre. Musisz tylko Ty sumiennie wykonywać swoja pracę.

manik

Zastanawiam się własnie nad podjęciem pracy w CarNet zanim jednak sie zdecyduje jest coś o czym powinienem wiedzieć? Wypłaty są w terminie ?

devl

wypłata jest jak najbardziej terminowa, do 10 każdego dnia miesiąca. Osoby, które rzekomo nie dostają pieniędzy, to pewnie nie wysyłają swoich raportów do wypłaty, a potem się dziwią takim sytuacjami.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy CAR NET Polska Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Telefoniczny sprzedawca. Jaki był jej rezultat?
Aqwerty

Czy informuja wszystkich uczestnikow rekrutacji o wyniku, bez wzgledu na to czy sie dostaje prace czy nie?

Midik

Kierowcy mają dobre życie o ile będą sumiennie pracować. Kiedyś nie pracowalem w tym zawodzie ale trafiła się oferta, zebyzatrudnić się w CarNet i teraz nie załuj. Mam godziwe zarobki, dobre warunki pracy i każdy tam jest uprzejmy.

igor

ja własnie w taki sposób znalazłem prace, wysłałem swoje CV na podany adres e-mail i czekałam aż się odezwą. Już w sumie straciłem nadzie a tu nagle informacja że zapraszają na rozmowę kwalifikacyjną i dostałem tą prace. Może Tobie też się uda

Odpowiadając na Pana zapytanie. Car Net prowadzi rekrutację przez cały rok, dlatego widać ogłoszenia przez dłuższy czas. Podobnie jest w przypadku, gdy ogłoszenie jest już nieaktualne, a w sieci jeszcze widnieje. Obecnie poszukujemy do pracy na stanowisku kierowcy zarówno w Kaliszu, jak i Poznaniu. Jeśli jest Pan zainteresowany proszę o przesłanie swojego CV na adres rekrutacja@carnet.pl

Fabian

Jak to mówią praca miła lekka i przyjemna. Jeżeli tylko ktoś lubi prowadzić samochód to fajna praca. Wcześniej nie pracowałem w tej branży, praca w CarNet okazała się dla mnie strzałem w 10. na chwile obecną nie chciałbym zadnej innej.

Aleksy

Kazdy chciał by otrzymywać premie ale najpierw trzeba sobie na nia zasłużyć. Ja staram sie pracować tam bardzo sumienie i kilka razy doceniono mnie własnie premiom. Wtedy można odczuć , ze praca jaką sie wykonuje jest zdecydowanie doceniana.

cat
@Aleksy

Ja pracuje prawie rok i jeszcze mi się nie zdarzyło dostać, choć wiem że inni otrzymują. A swoją pracę wykonuję sumiennie i z coraz lepszymi efektami.

Piernik
@cat

Dokładnie, mi również nie zdarzyło się premii otrzymać, a pracuje grubo ponad rok . Przy rekrutacji nie było mowy, że mogę liczyć na premię, ale że ona jest! Trochę szkoda, bo zrażają tym do siebie solidnych i sumiennych pracowników. Mimo gro obowiązków, musisz jeszcze tyle samo pracować po godzinach, żeby zarobić w miarę. Nawet koordynator często jeździ bo tez nie jest pewny czy mu premię dadzą. Tak więc o życiu prywatnym możesz zapomnieć, nawet w święta musisz być pod telefonem, więc zapomnij o spokojnym zjedzeniu karpia i wielkanocnego jajka. Weekendy pod telefonem, nawet jak nie masz dyżuru to i tak musisz się liczyć z tym, że kolega zadzwoni, żeby mu pomóc, bo go wysyłają na jakieś wygnajewo i nie ma jak wrócić. Masz wolne, ale jedziesz, bo z podstawy nie wyżyjesz i musisz zarobić. Reasumując praca nie jest zła, ale niesamowicie czasochłonna i mało płatna. A przed wszystkim niedoceniana przez pracodawców!!!

GoT
@Piernik

Dawaj z siebie jak najwięcej, a dostawaj jak najmniej, ot co! Polska... Premia powinna być, jeśli rzeczywiście masz nienormowany czas pracy. Teraz jako Magazynier więcej zarobisz, a pracujesz na dwie zmiany i nie musisz być pod telefonem. Właściwie o nic się nie martwić.

Rambo
@cat

Ciekawe jak wygląda praca w tej firmie. Wydaje się być fajnie, ale przeważnie kończy się to inaczej. Pracownicy podstawiając auto wracają autobusem bądź tramwajem? Również jak jedzie się na odbiór to trzeba korzystać z komunikacji miejskiej?? Jakie papiery należy wypełniać? Pozdrawiam

Krystian

Chyba firmy Ci się pomyliły, bo ja nigdzie nie widziałem by było ogłoszenie na temat tego że poszukują jakiegoś pracownika. Sam ciesze się , ze udało mi sie zatrudnić w tej firmie gdy była do tego okazja.

Jacek

@Ugv 2016-07-28 12:53:04 Ale piszesz teraz o firmie CarNet , ze poszukuje kogoś do pracy ?Bo mój znajomy chciałby się właśnie tam zatrudnić.

Rozwiewając Pana wątpliwości, aktualnie poszukujemy kierowców do miast: Kalisz, Poznań, Gdynia, Koszalin, Warszawa, Bydgoszcz oraz Wrocław. Aplikacje można składać na adres rekrutacja@carnet.pl wpisując w tytule nazwę stanowiska i miasto do którego Pan aplikuje. Zarobki są uzależnione od wielu czynników, aczkolwiek wszystkie informację kandydaci otrzymują na rozmowie kwalifikacyjnej. W razie pytań zapraszam do kontaktu emilia.herc@carnet.pl lub rekrutacja@carnet.pl

mg

Na czas.

radecki

Pracowałem już w tej branży dłuższy czas zanim zdecydowałem się przejść do CarNet i teraz wiem ze to była bardzo dobra decyzja. Zastanawiałem sie czy warunki pracy będa lepsze bo to obiecywali na papierze. Okazało się, ze to co jest w umowie dzieje się w rzeczywistości.

Mison

A w której pracy zawsze jest różowo. Różnych ludzi spotyka sie na swojej drodze, dlatego też atmosfera w pracy jest różna. Gdy ktoś przychodzi w humorze złym to często innym sie udziela. Ale jeżeli chodzi o ogólne warunki pracy to moim zdaniem są dobre.

Loko

Czemu kolega wyżej pyta o atmosferę? Praca w Car Net jest jak każda inna. Chodzi własnie o to by dobrze wykonywać swoja prace a nikt nie bedzie się ciebie czepiał. Bo jak się opierdzielasz, nie przychodzisz i olewasz to wiadomo że nikt nie będzie takiego pracownika trzymał.

Zendek

Na chwile obecna nie ma co narzekać.Mi pracuje sie tam dobrze, atmosfera przyjemna o ile się nie opierdzielasz ale to chyba tak jak wszedzie. Jeżeli tylko ty dobrze wykonujesz swoją prace to i oni Cię szanują.

mg

Atmosfera jest w porządku. Wiadomo nie zawsze jest różowo, bo ciągle coś się dzieje. Jedni są mili drudzy mniej, jak wszędzie. Ja akurat na atmosferę nie narzekam. ALE przydałby się dodatkowy system motywacyjny - uznaniowy dla pracowników, premie etc.

rysiek

Zastanawiałem się dość długo czy zgłosić się do pracy do tej firmy, w końcu nie każdy chce ryzykować skoro ktoś nam mówi że tak jest źle. Teraz wiem , ze warto było zanieść swoje CV. Praca tam jest naprawdę przyjemna

Zostaw merytoryczną opinię o CAR NET Polska Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w CAR NET Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CAR NET Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CAR NET Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAR NET Polska Sp. z o.o.