Opinie o "LINK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - CENTRALA WIĄZOWNA KOŁO WARSZAWY

Grzybek

Ja pracuję. Co dokładnie chciałbyś wiedzieć kierowca?

Kierowca

Panowie pracuje tam ktoś aktualnie jest w stanie opisać co i jak chodzi o baze we Wrocławiu

lobaso

Skąd się bierze taka duzą częstotliwość wystawiania ogłoszenia na koordynatora transportu (wroclaw)? Rotacja czy ciągłe zapotrzebowanie?

Witek

To akurat żadna nowość. Do narzekania pierwsi a przychodzi co do czego to już nie są tacy kozacy. Widziały gały co brały, nikt nikogo nie zmusza do pracy.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w "LINK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - CENTRALA WIĄZOWNA KOŁO WARSZAWY odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Bartuś

Pracują bo Polacy coraz częściej gardzą a Ukraińcom zależy, wystarczy poczytać etransport wszędzie komentarze na temat firm transportowych wszystko nie pasuje.

pawel

No ale oni nie mają dokąd wracać, jak są np. z Donbasu. Czyli 3/1 mówisz, spoko. Nie opłaca się 2/1 na przykład? Jest w ogóle coś takiego?

@pawel

Niestety, co racja, to racja! Ale dla nich ten pieniądz, który zarobią tu, to jest dużo i jak wrócą to mogą odłożyć i pożyć trochę. Wg mnie tylko 3/1 ma sens.

@first

A to prawda, że coraz więcej kierowców z Ukrainy pracuje w Polsce?

@pawel

No chodzą takie słuchy, nasi wyjeżdżali na zachód, teraz wschód przyjeżdża do nas i tak to leci :)

first

według mnie 3/1, bo 4/1 to już za duża rozłąka z rodziną, chyba że nie masz, to wtedy i 7/1 może :) Koledzy z UA tak robią ponoć.

pawel

Ej, a jaki system jest najlepszy dla początkującego kierowcy? 3/1 czy 4/1?

eleonor
@pawel

Ja jeżdzę w 3:1 i tak mi najlepiej i najwygodniej.

Trakeiro

Napisz albo zadzwoń, teraz to nie wiem w jakim systemie przyjmują, ale ja jeżdżę w 3/1. Idzie się dogadać, więc uderzaj.

Trakeiro

Baza Wiązowna. Premie zależą od tego czy dowozisz towar na czas, nie robisz przepałów, nie rozbijasz się po drzewach itd.

@Trakeiro

A w jakim systemie jeździsz? Przyjmują na 3/1?

majk

Widlak chyba ciekawszy, pojeździsz sobie trochę przynajmniej :)

Kirow

Obstawiam, że na stronie nie musi być wszystkich informacji, bo trochę może trwać aktualizacja. Myślę, że jak zadzwonisz, albo napiszesz maila to prędzej się dowiesz. Poza tym szukają kierowców, ale we Wrocławiu m.in.

kasi

dzięki fatima, to może być coś takiego :) lubię cyferki, więc może spróbuję.

Kirow

lotek patrz co napisał Trakeiro w sprawie terminów. Niektórzy jadą po bandzie i żyją na kredycie, dlatego terminowa wypłata to najważniejsza sprawa :) Dzięki za info kolego.

kasi

teraz szukają kogoś na stanowsku LIDER ZESPOŁU DS. FAKTUROWANIA ktoś jest w stanie mi wytłumaczyć co to stanowisko oznacza?

egzegeza behawioralna
@kasi

nie jestem ekspertem, ale opstawiałbym, że będziesz liderem zespołu do spraw fakturowania. ale ja to nawet matury nie mam, to co się będę wymondrzał.

fatima
@kasi

Ja myślę, że to taka praca księgowa jakby. Jeśli masz jakieś doświadczenie w tych sprawach i nie robisz często głupich błędów z cyferkami, to dasz radę :)

kier

panowie ja się w końcu zaczepiłem i jestem po pierwszej wypłacie, chciałem tylko powiedzieć że premie są nie tylko na papierze

wolder

na rozmowie jak to na rozmowie - przedstawiają warunki i oczekiwania, mówią co i jak, pytają o doświadczenie (to wiadomo)

Trakeiro

Ja robię w Linku i jest spoko. Kaska na czas, premie też - jeśli wywiązujesz się, jesteś terminowy itd. Wejdź sobie na stronę, tam wszystko jest. Jeśli masz jakieś konkretne pytania, też śmiało zadawaj. Odpowiedzialność mienia, bo tak to się nazywa, owszem jest, ale to działa tak, że dopóki nie spowodujesz poważnych szkód, to będzie dobrze.

@Trakeiro

Hej, na jakiej bazie pracujesz? Od czego zależą premie? Sorry, nie mam za dużo doświadczenia, więc może zadaję głupie pytania :)

loli

czy w tej firmie jest morzliwosc jazdy systemem 42

kiero123
@loli

jest, ale tylko ze słownikiem ortograficznym ;)

Kirow

Komuś tu się chyba styki poprzepalały? Jaki salonik w Jeleniej, Malwinko? Wzięłaś dziś swoje proszki, skarbie? Kto jeździł w Linku? Warto, ja słyszałem dobre opinie, ale wiadomo, że trzeba zweryfikować z rzeczywistością. Jak jest z odp własną i dietami, ktoś coś?

kier

dzięki, ale mnie bardziej zależy na aktualnych pracownikach

Zostaw merytoryczną opinię o "LINK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - CENTRALA WIĄZOWNA KOŁO WARSZAWY - Wiązowna

• Jak się pracuje w "LINK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - CENTRALA WIĄZOWNA KOŁO WARSZAWY?

Zobacz opinie na temat firmy "LINK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - CENTRALA WIĄZOWNA KOŁO WARSZAWY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "LINK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - CENTRALA WIĄZOWNA KOŁO WARSZAWY?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 8 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!