Opinie o "LINK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - CENTRALA WIĄZOWNA KOŁO WARSZAWY

Bartosz

Albo praca i dobra kasa albo siedzenie w domu i nędzne zarobki, zawsze jest wybór

Driver UK

Jak Link stoi z rekrutacją na międzynarodówki? Jakie stawki?

zainteresowany

witam, co jakiś czas pojawia się ogłoszenie na stanowisko administratora floty w Zgierzu. Co jest tego przyczyną? jestem zainteresowany ofertą, ale zastanawia mnie częstotliwość pojawiania się oferty pracy.

@zainteresowany

Sprawdź, może czy na pewno poszukują do Zgierza, bo na stronie firmy jest kilka ogłoszeń do innych oddziałów. Też chce tam złożyć CV i się zastanawiam czy znajdę gdzieś jakieś informacje o warunkach.

@Piszczek

Sprawdzałem i właśnie do Zgierza i zastanawia mnie dlaczego tak często jest to ogłoszenie.

@zainteresowany

Jak jesteś zainteresowany to może idź do Linka i zapytaj. Myślę, że tam dostaniesz informacje. W internecie nie widziałem, żadnych złych opinii o firmie, wręcz przeciwnie są dobre.

@Piszczek

No wysłałem dokumenty, zobaczymy czy zaproszą mnie na rozmowę. Jak tak to zobaczymy co się dowiem. Ale znalazłem znajomego co w Linku jeździ i sobie chwali robotę za kółkiem.

@zainteresowany

Jak ktoś chce pracować, to będzie. I nie będzie kręcił nosem. Choć wiadomo, ze pracodawca też ma jakieś tam zobowiązania jeśli chodzi o pracownika

tron

Jak wygladają zarobki, czy pracują tam ruskie z krajami popocznymi ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w "LINK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - CENTRALA WIĄZOWNA KOŁO WARSZAWY odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
nick

sa podwojne obsady czy tylko pojedyncze

Lechosław

Moja firma od stycznia została zlikwidowana i czas szukać nowego zaczepienia. Link Transport dość agresywnie poszukuje pracowników na różne stanowiska, nie tylko kierowcy więc jest szansa na zatrudnienie. Ale z chęcią poznam aktualne opinie na temat pracy i warunków. Ktoś coś?

Januszek
@Lechosław

Ja polecam. W trasie jestem od poniedziałku do piątku i zawsze na weekendy zjeżdżam do domu. I codziennie zjeżdżam na bazę. Co ważne mam możliwość wyboru tras co jest dość dogodne, bo jeżdżę tylko po swoim województwie

@Januszek

Januszek a ty pracujesz jako kierowca tak? A mogę wiedzieć w jakim województwie?

Januszek
@Lechosław

Śląskie, dokładnie Gliwice. Każdego dnia jestem na bazie. Weekendy w domu. Mam możliwość wyboru tras i tylko po województwie. Oczywiście w tym modelu pracy kasa jest mniejsza niż na międzynarodówce czy krajówce ale i tak się opłaca. Dziewczyny w bazie też pracują i są zadowolone.

@Januszek

No to nie ma co czekać tylko składać dokumenty. Pracować trzeba, nie ma wyjścia. A lepsze to niż zasiłek dla bezrobotnych. A jak mówisz, że jesteś zadowolony to nie ma na co czekać.

poi

fajna firma to ta w której płacą za wykonaną pracę, a gdy w każdym miesiącu musisz upominać się o swoje tak jak u większości psiewoźników to ................. .Omijanie wszystkich podstawowych dodatków które prawnie się należą kierowcy czyli nadgodziny godziny nocne ( zryczałtowane bo pracodawca to burak i nie wie ile godzin kierowca pracował, chociaż ma obowiązek zczytywania karty co 21 dni). Wiele by wymieniać ale kto wie jak robią kierowców w bambuko za przyzwoleniem oczywiście rządu byłego i obecnego będzie omijał ten zawód z daleka.

WitamCoSłychaćPytam

Witam. Może ktoś rzucić trochę światła o pracy koordynatora? Mam bardziej na myśli to jak są traktowani i z jaką presją mierzą się w tej firmie

Łukasz

Też z chęcią dowiem się jakie są warunki i jak to wygląda w praktyce. Jeździłem dwa lata potem zostałem w domu z synkiem a teraz czas wracać za kółko. Jak to w Linku wygląda?

Maja

@eleonor - a jakie są Twoje doświadczenia związane z pracą w Link? Jak oceniasz warunki zatrudnienia na swoim stanowisku? Czy firma zapewnia zakwaterowanie dla swoich pracowników? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Maja

Aktualnie dostępnych jest kilkanaście ofert pracy od Link Sp. z o.o. Praca wyjazdowa za granicę wiąże się z koniecznością znalezienia zakwaterowania. Czy podejmując pracę w tej firmie możemy liczyć na pomoc w tej kwestii? Będzie to bardzo przydatna informacja dla osób potencjalnie zainteresowanymi ofertami pracy.

Harry

Interesuje Cię podwójna czy pojedyńcza obsada? Na warunki wiele się składa, masz podstawę plus dietę, wszystko na umowę.

pablo

Jak wyglądają tam obecne warunki finansowe ?

Maja

@Barber@Kuxi@Andrzejek rozumiem, że nie zgadzacie się z negatywnymi opiniami, które są zostawiane przez część użytkowników. Może w takim razie możecie powiedzieć coś więcej na temat tego co firmie warto docenić i co jest na plus? Takie informacje mogą być bardzo istotne, szczególnie dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy właśnie w Link Sp. z o.o.

Barber

No to uczciwie jest, masz umowę, masz kasę, nie traktują jak przedmiot

moq

hie, super być nie musi, bo to praca, grunt żeby było uczciwie

Kuxi

no jak ktoś przedstawia swoją osobą postawę "wszędzie źle, najlepiej nic nie robić" to ja nie mam pytań

korniszon

negatywne opinie będą zawsze, bo ludzie to się potrafią czepiać o największą bzdurę

Andrzejek

porządny pracodawca, wiadomo że nie jest idealnie, bo gdzie jest, ale ja tam jestem zadowolony. kasa na czas, a to najważniejsze

Krzysztof

Poziom koordynatorów dokładnie taki jak ich przełożonego...reasumując zarządza nimi baran

kiero123
@Krzysztof

potwierdzam ;)

Zostaw merytoryczną opinię o "LINK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - CENTRALA WIĄZOWNA KOŁO WARSZAWY - Wiązowna

• Jak się pracuje w "LINK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - CENTRALA WIĄZOWNA KOŁO WARSZAWY?

Zobacz opinie na temat firmy "LINK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - CENTRALA WIĄZOWNA KOŁO WARSZAWY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "LINK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - CENTRALA WIĄZOWNA KOŁO WARSZAWY?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 8 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!