Opinie o "LINK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - CENTRALA WIĄZOWNA KOŁO WARSZAWY

oleh ferensov

witam.pracowalem w firmie 3 lata.prsed tym bylem zawodowym wojskowym.nie powiem nic zlego praca jak praca.duzo liudzi podaja informacje negatywnie.o kosztach,o zlym zachowaniu spedytorow i td.dobrze wszystcy wiemy ze tego co nalezy do kierowcy nikt mu nie zabiera,a to co podaja nowe ustawy unijne to zato nikt nie chce doplacac.ale prszy duzej chenci mozna zmusic to zrobic kazdego pracodawce.i nie chodzi tu teraz o pracodawce a o liudzi ze wschodu ktorych zatrudnia firma.to normalnie. jek pot.firma zostala prszyjeta prszez. hungari kamion.a wengrzy umieja zarabiac.firma niedlugo bedzie.H-UA.bo polskich kierowcow maleje.ogulnie wszystko jest jak powinno.pracujci liudzie i ni walczcie z wiatrakami.to bez sensu.mojaa osobista opinia o firmie LINK bardzo pozytywna mili liudzie moga pomoc kiedy potrszebna jest pomoc,nic zlego nie powiem.

Piszczek
@oleh ferensov

No to, że w firmie pracują cudzoziemcy to chyba normalne. To nie jedyna firma gdzie jest ich więcej niż polaków skoro polacy zamiast pracować to narzekają. Gdyby nasi uczciwie pracowali to by Link nie szukał pracowników z zagranicy. Najważniejsze, że płacą i że flota jest nowoczesna. A praca jak praca.

oburzony
@Piszczek

cos ci sie chyba pozajaczkowało,polacy w tej firmie zap....... jak by szanowali pracownikow ,to by nie musieli przyjmowac obcych , napisz lepiej ile zarabiasz , 2500 brutto ,-?, jak zachorujesz dostaniesz ochłapy , bez diet ,to koledzy cie wysmeja,

Niko
@oleh ferensov

Ty nie jesteś kierowcą w Linku

Daniel
@oburzony

kolego z tym 2500 brutto to przesadziłeś. Po 3 latach pracy mam 2000 brutto plus ryczałt 650 brutto gdzie w razie choroby dostaniesz ok 1200zł do ręki za miesiąc

Truś

Na jakie wynagrodzenie obecnie można liczyć w Linku i jak wygląda z systemami? Ktoś ma rzetelne informacje?

@Truś

Na pewno masz umowę o prace. Trasy masz nawet 6/2 na międzynarodówce. A na krajowej nie wiem. A nie lepiej wysłać dokumenty i jak zaproszą na rozmowę to się wypytać.

@Lucjan

No ja etransort piszą, że zależy jaki system. Ale 5k netto jest szansa. Czyli to nie mało. Ktoś może to potwierdzić?

@Truś

Potwierdzenie to dostaniesz jak udasz się do Linka. Nie ma co pytać po forach, bo i tak nikt Ci nic nie powie - taka branża. Prawda jest taka, że na międzynarodówce to i do 8 tysięcy wyciągniesz, bo takie są wynagrodzenie średnie. Ale co firma to inne stawki. Na pewno masz podstawę i dietę, czyli czym dłużej w trasie tym więcej zarobisz.

@Lucjan

Dzięki. A wiesz może na jaką podstawę mogę liczyć w Link Transport? Bo to chyba dość ważne?

@Truś

Nie, najlepiej zapytać u nich. Ale zazwyczaj to w np. mniejszych firmach najniższa krajowa i do tego diety itp. Ale w Linku to zapytać trzeba bo ja np. nie wiem. Ale wiek że dają umowę o pracę to na pewno.

@Lucjan

No tak chyba zrobię. Ale mimo wszystko byłem po prostu ciekawy opinii innych.

Daniel
@Lucjan

a o co mają niby dawać umowę kierowcy jak nie o pracę... ?

Centautus

Czy firma poszukuje kierowców na trasy międzynarodowe? Gdzie znajdę ogłoszenia? Jakie warunki?

Kierowca LINK
@Centautus

Tak, na ich stronie masz dużo ogłoszeń właśnie na międzynarodówkę. Też na portalach sa ogłoszenia. Rekrutacja jest. Co do wynagrodzenie to dobre, na czas. Masz umowę o prace. LINK inwestuje we flote więc jeździsz nowym. Zapewniają rozwój. Dużo osób sobie chwali.

Zadowolony

Jedna z lepszych firm transportowych w kraju. Inwestują w nową flotę przez co samochody są mniej awaryjne. Dają możliwość szkoleń i rozwoju kierowcy.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w "LINK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - CENTRALA WIĄZOWNA KOŁO WARSZAWY odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Czyli połączenie z inną firme nie pogorszyło sytuacji? Czy firma rekrutuje może?

@Marek

Firma nadal prowadzi rekrutacje zarówno na trasy międzynarodowe jak i krajowe. Sytuacja połączenia bardzo dobrze wpłynęła na firmę. Z resztą Link już dawno współpracował z firma Waberer’s teraz tylko oficjalnie stały się spółką i działają pod wspólną nazwą LINK. Nadal są prowadzone systemy rozwojowe dla kierowców i nadal są prowadzone inwestycje w nową flotę.

Dymitr

Firma jedna z lepszych. Obecnie połączona z inną w spółkę. Dobre wynagrodzenie i zawsze na czas. Kierowcy mają szanse rozwoju bo od tego roku wszedł system ku temu. Umowy o prace. I nowe ciągniki.

Bankier

Link się rozwija w przeciwności do innych firm transportowych. A wraz z nim kierowcy. Świetnie sprawdza się system wprowadzony dla kierowców, gdzie stawia się na rozwój. Kierowca ma możliwość rozwoju i awansu.

Kiero

Z tego co mi wiadomo to ostatnio Link Transport połączył się z Waberer’s Polska. Dzięki temu firma się rozwija i ma szansę na więcej tras międzynarodowych. Co nas pracowników bardzo cieszy. Już widać zmiany.

Maja

Czy ktoś z użytkowników forum mógłby wypowiedzieć się na temat ofert pracy w firmie Link Sp. z o.o.? Jak często prowadzone są rekrutacje? Jakie warunki pracy podawane są w trakcie rozmowy i czy są one rzeczywiście realizowane przez firmę?

Guanide

Z góry ustalane wszystko, nie trzeba się o nic nikogo prosić, tymbardziej o własną kasę (jak miałem to w poprzedniej firmie, co miesiąc była inna wypłata, nikt nic do końca nie wiedział ile zarabia).

kiero123
@Guanide

a ja teraz sie proszę o zwrot kasy za dni, które wpisali jako NN tylko dlatego ze tygodniowka 45h wypadła mi poniedziałek i wtorek

@kiero123

Skoro weekend jeżdziłes to nie rozumiem, powinno sie chyba wyzerować. Dni wolne które byłeś w pracy do oddania w tygodniu. To chyba norma jest? Mylę się?

Karmazyn

Oceniając firmę transportową patrzy się na wiele rzeczy. Na pewno duże znaczenie ma fakt jak długo firma prosperuje na rynku, jak liczny ma tabor, w czym się specjalizują, czy jeżdżą tylko po Polsce czy poza granicami kraju również. Jeśli chodzi o Linka to tu nie można do niczego się przyczepić. Od wielu lat na rynku, co chwile zmiana taboru na nowszy, lepszy, zadbany przede wszystkim bezpieczny. Kursy po UE, fair wobec pracowników. Nie potrzebuje dodatkowych rekomendacji, rozumie się samo przez się...

kiero123
@Karmazyn

Kolego dobra firma, to taka w której nie ma rotacji i nie ma abonamentu na ogłoszenia typu "poszukujemy kierowców" przynajmniej do 2045 roku, a co do nowej floty to ładna miska żryć ci nie da, chyba ze urodzonym kierowcom jestes i za nowe Volvo zrzekasz sie wynagrodzenia

@kiero123

Dokładnie, ogłoszenia się przewijają od kilku miechów, od kiedy zacząłem je przeglądać. Gdyby było tak dobrze to tylko na zasadzie polecenia przyjmowaliby do pracy.

Kuxi

pracowałem przez 4 lata i nie wiem skąd tyle negatywnych opinii, bardzo dobrze wspominam ten czas

@Kuxi

To dlaczego się zwolniłeś?

Lolek

Jaka jest atmosfera w firmie? Warto aplikować?

Chłop

Bobik ma racje. Mogliby uszanowac kierowców, bo to my zapie#dalamy dla nich. Coraz wiecej polskich kierowcow z Linka sie zwalniają bo myślą o swojej rodzinie zeby byc z tydzien w domu i na swieta niz siedziec 1300km poza domem. Ja przeszedlem do firmy z Lubicza i sobie chwale, mozna sobie wybrac system pracy 2tyg, tydzien w domu, 2tyg w trasie 2tyg wi domu i wiele innych systemów. Płaca taka sama. Mniej stresów.

bylyy
@Chłop

powiedz ile musisz dojeżdżać do zestawu z bazy z tego Lubicza(Rogówka) "chłopie", ja dwa razy miałem zmianę koło Hannoveru, a tak zawsze ok.1000 km musisz jechał. Jak jedziesz do auta to po dojechaniu robisz pauzę, gorzej jak ruszysz ok.3 rano-kierowca dojedzie do Ciebie wieczorem pod Stuttgart czy Monachium i całą noc musisz jechać do bazy(ponad 28h na nogach)

Pedro

Czy firma prowadzi może rekrutacje?

Driver

Pracownicy biura Wrocław nie powinni pobierać dodatków z rekrutacje nowych kierowców 500zl za nowego a po pół roku 1000 jak kierowca zostaje bo w firmie dostają już wynagrodzenie no i kto udowodni że faktycznie kierowcę przyprowadzili , im większa rotacja tym dla nich lepiej . Kto to sprawdzi???

Nik
@Driver

Ktoś powinien bo zarabia się na nowych zamiast dbać o tych co są a Link ponosi koszty.

Janek

Jak się dobrze pracuje to można ładnie zarabiać!!

Daren
@Janek

To napisz ile można na miesiąc zarobić?

Kolo
@Janek

Co to znaczy jeździć albo nie, to tyle

Daren

Hej ile się teraz zarabia w link?

Maja

@Bobik, a na jaka umowę może liczyć nowy pracownik? Firma aktualnie rekrutuje? Jak przebiega rekrutacja w Link? @Driver UK, uzyskałeś jakieś informacje? Podzielisz się? Opinie dotyczące warunków zatrudnienia w Link, to bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w firmie.

Bobik

Powiem tak... pracuje 4lata i mam dosyć tego systemu dwa tygodnie i tylko weekend w domu, tylko ta firma tak poytafi wykorzystywać człowieka. Kazdy ma swoja rodzine, dziewczyne i chce spedzac z nimi czas a nie ze przyjezdzam wsie sobote a w poniedziałek juz trzeba wracac do budy. HSF, DAF-TRANS, Wolter Coops i inne duze firmy jakos maja ten tryb w ktorym możesz posiedzieć w domu tydzien , masz wtedy czas na zalatwianie spraw i jechac do mechanika bo w weekend tego nie zrobisz. Placa taka sama jak wszedzie, tylko kiedys byly na czas, a teraz mają to gdzies. Koordynatorzy no coz, jeden spoko dobrze ulozy robote, a drugi cham i robi pod gorke tak ze nie zjedziesz do domu po 2tygodniach. Czas na zmianę :)

ona
@Bobik

a napisz jakie masz zarobki , bo to hit tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o "LINK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - CENTRALA WIĄZOWNA KOŁO WARSZAWY - Wiązowna

• Jak się pracuje w "LINK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - CENTRALA WIĄZOWNA KOŁO WARSZAWY?

Zobacz opinie na temat firmy "LINK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - CENTRALA WIĄZOWNA KOŁO WARSZAWY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "LINK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - CENTRALA WIĄZOWNA KOŁO WARSZAWY?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 8 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!