Opinie o "LINK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - CENTRALA WIĄZOWNA KOŁO WARSZAWY

Dzasta

Hej,jak teraz warunki w biurze,na stanowisku specjalisty?Jakie godziny pracy i atmosfera?

Mario

Cześć koledzy! Jaka stawka na dzień dzisiejszy. Podstawa oraz dieta Europa?

Martyna

@bobo a jak z językami? Trzeba super umieć angielski czy da radę się dogadać ? I jak kwatery?

mondry

robota calkiem dobra, zalezy jak sie ugadasz ale daje rade. wiekszosc stale trasy, takze jak juz poznasz co i jak to smigasz az milo. Kasa tez na czas, jak dobrze pogadasz to na swoje wyjdziesz. Kursy glownie europa i wyspa takze tez daje rade. troche sie trzeba narobic, ale mozna zarobic

Czy rozmowa kwalifikacyjna w "LINK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - CENTRALA WIĄZOWNA KOŁO WARSZAWY odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
kuba

przyszedlem 2 miesiace temu. Niecale trzy lata doswiadczenia ale udalo sie dostac. Fajna nowa flota i dobra logistyka. Umowa o prace jest i kasa tez sie zgadza. Duzy plus za bliskie kolka i za to ze mozna sie dogadac czy to z koordynatorem czy na bazie

@kuba

a jaka baza? Dlugo czekales na odpowiedź?

@ciekawy

A czy ktoś z Was ma doświadczenie w pracy u tego pracodawcy w obszarze Obsługi Klienta? Dajcie znać, jak z możliwościami rozwoju i awansu na stanowiska kierownicze/wyższego szczebla? Polecacie w ogóle firmę Link do współpracy?

@Renata

raczej kierowcy nie mają pojęcia o dziale obsługi klienta :D Na stronie kogoś szukają ale to tam polecam patrzeć

@ciekawy

@ciekawy, co możesz powiedzieć o benefitach pozapłacowych? Czy pracodawca daje dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej?

@Renata

to jakies pytania z automatu? :D

moze
@kuba

a jak długo czekałeś na odpowiedź? Bo ja wysłałem CV z 3 dni temu i nic

Grzegorz
@moze

Byłeś już na rozmowie rekrutacyjnej, czy nadal czekasz? Ciekawi mnie jakie warunki wynagrodzenia proponują, więc liczę, że napiszesz jak będziesz coś wiedział.

Witam napiszcie jakie stawki są w link jaka podstawa i dieta w jakiej wysokości

@Zainteresowany

Widzę, że jeszcze nikt nie odpowiedział na Twoje pytania, czy uzyskałeś odpowiedzi z innych źródeł? Zakładam, że jesteś zainteresowany pracą w Link, a czy już aplikowałeś? Chętnie dowiem się, jak przebiega proces rekrutacji i co pracodawca oferuje nowym pracownikom. Daj znać, jak to wygląda.

tiro
@Zainteresowany

zalezy od trasy i systemu, stawki raczej standard rynkowy - masz podstawe i diete, cos tam sie rozni w zaleznosci od stazu pracy wiec ciezko dac konkret ale jak jestes chetny to ci przed poczatkiem jazdy powiedza ile dostaniesz

@tiro

A jakie systemy wchodzą w grę? Możesz proszę zobrazować to, aby nieco bardziej przybliżyć temat tego, jaki wybór trybu pracy mają osoby zainteresowane pracą w Link?

tiro

3 lata poszly, ogolnie daje rade. Praca raczej ciezka ale to specyfika jazdy za kolkiem, co kto lubi. Ja sie przyzwyczailem, kasa na czas czysto na bazach i auto jak sie dostaje tez czyste co w sumie fajnie bo jak sie ma tam spedzic kolejne tygodnie to sie zwraca uwage na takie rzeczy ogolnie oceniam na pozytyw

Wojtek Szczęśniak

Ja pracowałem w tej firmie parę lat temu i nie mogę powiedzieć jednego złego słowa. Samochód miałem nowy, baaardzo o niego dbałem, aż niektórzy się śmiali.Tylko życie tak się potoczyło i trzeba było odejść. Polecam każdemu kto chce pracować w dobrej firmie w transporcie międzynarodowym. Pozdrowienia dla Pana Grzesia.,kierownika bazy jeszcze wtedy w Pyskowicach.

Jedna z lepszych firm transportowych w PL. Na start umowa o prace, jasne zasadu. W trasie dobra komunikacja z koordynatorem. Auta nowe w dobrym stanie. Wypłata na czas co do dnia. Zero opóźnień.

Kazimierz

Fajnie, że znalazła się świeża opinia dotycząca stanowiska kierowcy, ponieważ na chwilę obecną firma Link poszukuje właśnie kolejnych kandydatów na to stanowisko. Informacje przekazane przez Ciebie w tym wątku na pewno pomogą osobą, które zastanawiają się nad wysłaniem swoje CV. W ogłoszeniu o pracę znalazłem informację o tym, że firma zaraz po zatrudnieniu oferuje szkolenie wstępne oraz wprowadzenie w specyfikę przewozów realizowanych przez firmę. Mógłbyś napisać, jak wygląda to w rzeczywistości? Tego typu szkolenie jest w Twojej ocenie przydatne?

@Kazimierz

Pomysł szkoleń pojawił się w zeszłym roku i ja się na nie załapałem. I poleca. Do każdego stanowiska takie szkolenie powinno być przeprowadzane. Jazda z szkoleniowcem pomaga odnaleźć się w nowym miejscu i poznać panujące w firmie zasady. Dzięki temu nie pojawiają się problemy i zawirowania na trasach a wszystko działa sprawnie. Mam nadzieje, ze moja opinia pomoże komuś w podjęiu decyzji o podjęciu pracy w LINK.

Driverr

Nie sposób się nie zgodzić, to jedna z lepszy jak nie najlepsza firma transportowa pod względem dbania o pracowników. Najważniejsze to nowe auta i wyplata na czas. Niewątpliwym plusem jest to ze w LINK jesteś tylko kierowcą a w niektórych firmach jeszcze trzeba samodzielnie załadowywać i rozładowywać naczepę - tu tego nie ma.

pablo
@Driverr

Kłamiesz! W Link kierowca rozładowuje! Np. w Rossmann w Niemczech- wózkiem elektrycznym ręcznym!

daro

:) i widac, że to jakis pracownik pisze, aby nowego niewolnika do pracy pozyskać

@daro

Dlaczego twierdzisz, że niewolnika? Pracujesz bądź pracowałeś w firmie Link? Skoro masz takie zdanie na ten temat, to chciałbym, abyś swoje zdanie poparł odpowiednimi argumentami. Rozwijając swoją opinię, pomożesz czytelnikom w zrozumieniu motywów Twojego zdania o pracy w tym miejscu. Zachęcam do aktywności.

Iveco

Przestań pierdoly pisać

Iveco

Przestań pierdoly pisać

@Iveco

Pamiętaj, że każdy ma prawo do własnego zdania, a zatem prosiłabym Cię, żebyś nie podważał wypowiedzi użytkownika @Pracownik. Zachęcam Cię natomiast do tego, abyś napisał coś od siebie na temat pracodawcy, jakim jest firma Link. Jak oceniłbyś poziom zarobków, które się osiąga? Jest już na w miarę dobrym poziomie?

Świeżak996

Czy do Link ma też bazę we Wiazownej i można się zadrudnic jako kierowca właśnie do tej miejscowości czy trzeba by jeździć aż do Zgierza. Pytam ponieważ do Wiazownej mam 60 kilometrów a do innej bazy miałbym ponad 200.. Dzięki za pomoc ????

Kalemeon
@Świeżak996

Nie, rekrutacja nie jest prowadzona na wiazowenj. Musisz jechać do lodzi, gliwic, poznania albo wroclawia do bazy. Cv mozesz tez wyslać przez ich strone bo tam masz rekrutację.

Siema

W Linku tylko jazda do Anglii czy jest możliwość unikać tego kierunku? Czy w systemie 2/weekend zjazdy są zestawem na bazę czy busem? Oraz czy firma zapewnia odzież robocza, oprócz kasku, kamizelki, okularów i butów? Pozdrawiam i dziękuje za info.

byly

Sama kilometrowka mowi co za firemka i ukry w tej firmie......

Buli

Jedna z niewielu firm transportowych z możliwością rozwoju. Firma od pierwszych dni daje możliwość szkoleń na stanowisku kierowcy. Dobre pieniądze i wypłacane regularnie. Polecam!

@Buli

Fajnie, że znalazłeś pracodawcę, który spełnia Twoje wymagania pod kątem rozwoju. Możesz napisać, na jakie wynagrodzenie mogą liczyć nowo przyjęci kierowcy do pracy w firmie Link? Jestem ciekaw, czy z upływem czasu i wykazaniem zaangażowania i sumienności w wykonywaniu swoich obowiązków możliwe jest uzyskanie podwyżki i bardziej satysfakcjonujących warunków zatrudnienia? Mam nadzieję, że zechcesz przedstawić, jak te możliwości wyglądają.

Mietek

Polecam! Wypłacalna firma, każda wypłata na czas bez opóźnieniń i zgodna z wyjeżdżonymi kilometrami.

Janusz
@Mietek

Na kilometry? To wynagrodzenie wypłacane jest na podstawie przejechanych kilometrów czy w jaki sposób bo sie zastanawiam nad zmiana.

Kierowca od listopada

Jedna z lepszych firm transportowych z mazowieckiego. Przedewszystkim płacą wynagrodzenie na czas bez żadnych opóźnieniń jak to bywa w innych firmach. We wiązownej koordynacja i logistyka działa bez zarzutu. Początki pracy ze szkoleniowcem, co jest dodatkowym plusem.

PZ 33456

Link, dawniej LINK trasport to jedna z leszych firm transportowych w Polsce. Obecnie Spółka z węgierskim przewoźnikiem. Mozliwość rozwoju i dobre wynagrodzenie. Co ważne na czas i bez opóźnień.

Mikołaj

W październiku kolejne nowe ciągniki IVECO, Firma świetnie angażuje się w Szlachetną Paczkę. Szkolenia, możliwość rozwoju. I przede wszystkim wypłata zawsze na czas co w transportówce się ceni.

Zadowolony

Od 3 miesiecy kierowca LINK na międzynarodówce. Polecam, wypłata na czas, wszystkie składki, dodatki. Z głóry ustalone trasy i czas pracy. Koordynacja bez problemów.

Tadeusz

Od 3 lat czynny kierowca, wynagrodzenie na czas. Umowa o prace. Stałe trasy na międzynarodówce.

Emilka

Wszystko pieknie ładnie tylko jak jest z wolnym jak często wypada np. 2-3 dni wolnego?

Ciekawy
@Emilka

To zależy o co pytasz. Bo kierowcy jeżdzą w systemach jest ich kilka 4/2, 2/1 itp. z tego co wiem to system ustalasz na poczatku podejmowania pracy. Masz podstawę i dietę za pobyt w trasie.

Zostaw merytoryczną opinię o "LINK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - CENTRALA WIĄZOWNA KOŁO WARSZAWY - Wiązowna

• Jak się pracuje w "LINK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - CENTRALA WIĄZOWNA KOŁO WARSZAWY?

Zobacz opinie na temat firmy "LINK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - CENTRALA WIĄZOWNA KOŁO WARSZAWY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "LINK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - CENTRALA WIĄZOWNA KOŁO WARSZAWY?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 8 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!