Opinie o "LINK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - CENTRALA WIĄZOWNA KOŁO WARSZAWY

Palalanka

Najlepiej zadzwoń dowiedz się czy nadal aktualne i jakie są wymagania, będzie szybciej niż na forach ;)

Olaf

Pojedyncza i podwojna to chodzi o obsade. Ja jeżdze teraz w podwójnej bo poprostu mi tak wygodnie i więcej zarobie. Masz normalnie podstawę 2250 zł plus tyle ile wyjeździsz na diecie dolicz do tego jeszcze premie za staże, dojazdy na czas, dostarczenie. Najmniej jak zarobisz to piątke, ja to się ciesze że nikt mi nad baniakiem nie stoi i nie truje

kier link
@Olaf

To bzdura co kolega pisze podstawa to 1850 zl. do tego dodatek 500 co daje nam na rękę 1776zł . Wysyłają cie kiedy chcą wracasz kiedy im się podoba. Masz wrócić po dwóch tygodniach wracasz po trzech lub odwrotnie. Łamanie czasu pracy nagminne zleceniami na wczoraj. Po pauzie 9 godz musisz natychmiast jechać zaczynają się telefony jak już 9 nie ma to po 11. Szczególnie młodzi kierowcy są orani jak diabli to prawda cała. Przerywanie pauzy telefonami przez tzw koordynatora.

mig
@kier link

kolega chyba ma jakiś problem że takie głupoty wypisuje, z samej podstawy jest 2250, reszta to diety i premie, poniżej 5 tys. jeżdżąc 3/1 nie schodzisz, no chyba żeś wyjątkowy nieudacznik co wieczne przepały i opóźnienia robi

twardy
@kier link

Hehe, kolego, jeśli robisz przepały, nie dowozisz na czas etc, to co się dziwisz, że nie zarabiasz za bardzo? To jest spedycja, a nie lizanie się po... więc jeśli nie wyrabiasz presji to są inne branże.

Salomon

jesli chodzi o realne warunki to podstawa plus dieta, na pojedynczej 43 a podwojnej 55

Qwerty

Raczej chodziło mi oaktualne REALNE warunki finansowe do osiągnięcia jako kierowca międzynarodowy C+E ...

Czy rozmowa kwalifikacyjna w "LINK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - CENTRALA WIĄZOWNA KOŁO WARSZAWY odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Qwerty

Jakie obecnie warunki finansowe w Linku ?

amfia

pracował ktoś może w Linku na stanowisku Asystent(ka) ds. Sprzedaży? znalazłam ofertę że teraz poszukują kogoś takiego i nie napisali że wymagają doświadczenia. myślicie że jest szansa się dostać?

Pan Tam

jest w porząsiu, jak nie fisiujesz nie kłócisz się bez powodu i nie masz wiecznych pretensji z robotą sie wyrabiasz to jest dobrze, nie wiem jak na innych bazach ale u mnie w zgierzu sympatiko, czy kierownictwo czy koledzy po fachu, dyspozytorki, wszystko ok bez spin

JR

A atmosfera jak ogólnie? Chodzi mi o ludzi? Czy zdrowa koleżeńska czy każdy byle sobie?

Waldek

nie nie nie, wszystko się zgadza, coś chcesz może wiedzieć jeszcze?

JR

uuuu to nieźle myślałem że taki chwyt marketingowy a tu proszę

Waldek

co starsze to wymieniane na bieżąco, żadna ściema ;) chyba 3 lata to max jak pomykają.

JR

A jak to jest w linku z tymi autami? Serio wymianka czy taka reklama?

Kart

chyba teraz już mają full pracowników albo baardzo dużo zgłoszeń, dlatego mocna selekcja.

Fafi

pewnie był ktoś lepszy niestety, albo rzeczywiście jeszcze zbierali cv co by wybrać najlepsze

Waldek

teraz cały czas kogoś szukają, firma się stale rozwija, ludzie potrzebni ;)

zdziwiony

Czy komuś udało się dostać na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko Młodszego Administratora Floty ? We Wrocławiu prowadzono rekrutację, a pomimo sporego doświadczenia nikt się ze mną nie skontaktował

xyz
@zdziwiony

Może jednak był ktoś z lepszymi kwalifikacjami? Albo jeszcze konkurs się nie rozwiązał?

Waldek

Jak by nie patrzec to jest twoje miejsce pracy , mozna powiedziec drugi dom .Spedzasz w trucku duzo czasu i to normalne ze o niego dbasz . Żadnej napiny nie zauwazylem

Kazzi

jak jest z tym dbaniem o auta? Podobno mają jakąś napinę żeby bardzo uważać, prawda to?

Gietek

Link robi fajne konkursy dla pracowników, kumpel wygrał iphone ;)Dbają o zadowolenie, to całkiem fajne akurat, byłem mocno zdziwiony plus stawiają więcej siłowni na postojach ;)Można kości rozprostować

waldek

Raczej nie , wszyscy maja rowne szanse na poczatku , a to ze mam dowswiadczenie to pomoze ci w dalszej pracy

Zostaw merytoryczną opinię o "LINK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - CENTRALA WIĄZOWNA KOŁO WARSZAWY - Wiązowna

• Jak się pracuje w "LINK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - CENTRALA WIĄZOWNA KOŁO WARSZAWY?

Zobacz opinie na temat firmy "LINK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - CENTRALA WIĄZOWNA KOŁO WARSZAWY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "LINK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - CENTRALA WIĄZOWNA KOŁO WARSZAWY?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 8 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!