opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Hydro Extrusion Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.5/5

Na podstawie 581 ocen
Opinie(776)
Dodaj opinię
Aktualności(9)

Opinie(776)

Dodaj opinię
Aktualności(9)
Logo
  • Kim jesteśmy?
  • .
  • Dlaczego Hydro
  • .
  • Doświadczeni specjaliści
  • .
  • Początki kariery
  • .
  • Dołącz do nas
  • .
  • Lokalizacja

Kim jesteśmy?

Dlaczego Hydro

Doświadczeni specjaliści

Początki kariery

Dołącz do nas

Lokalizacja

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Gniezno
  • Stargard
  • Piła
  • Szczecinek
  • Wałcz
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Trzcianka
  • Osiniec
  • Kadłubek
  • Sarcz
  • Wapniarnia Trzecia
  • Teresin
  • Gintorowo
  • Straduń
  • Dłużewo
  • Rudka
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Chrzanów - Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.
Łódź - Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Trzcianka
  4. /
  5. Opinie o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Hydro Extrusion Poland Trzcianka

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 11
    • 12
    • 13
    • 14
    • 15

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    01.02.2011 23:02

    Inne

    Firma w Łodzi tak wspaniale była zarządzana przez dyrektora-speca ds produkcji ze szkoleniami na miarę światową, który podniecał się obrazkami na Wydzialach, że w końcu kilkadziesiąt osób spotkało się w pośredniaku.Brawo [usunięte przez moderatora]!!! Brawo dla Twego kunsztu i talentu!!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    31.01.2011 20:29

    Inne

    a co powiecie o sapa aluminium łódź?
    ReviewUserIcon
    robol

    08.11.2010 21:47

    Inne

    Może niech sam pan [usunięte przez moderatora] (teraz wielki myśliwy) przeżyje za 1200zł. Ten [usunięte przez moderatora] nie wie co to bieda, chodzi jak paw i nawet nie raczy "dzień dobry" powiedziec. JUŻ NIEDŁUGO SIĘ W SZWECJI DOWIEDZĄCO USZATEK Z MARYNARZEM wyrabiają we własnym zakładzie. Brak SORENA w SAPIE on by zrobił z nimi porządek.
    ReviewUserIcon
    JEDEN Z WIELU

    04.11.2010 20:30

    Inne

    NO JA JUŻ TROCHE PRACUJE ALE TO CO SIE DZIEJE TO JEST WIELKI NIEPOROZUMIENIE JESTEŚ ZEREM I MASZ NA ROZKAZ STAWIĆ SIĘ W PRACY (NAKAZ PRACY W NADGODZINACH) NIE WAŻNE ŻE CI NIE PASUJE MASZ BYC I [usunięte przez moderatora]. PENSJE -BRAK SŁÓW PODWYŻEK PRAK (ZATO CIĘCIA BYŁY) TYLKO TAKIE PRZYDUPASY KIEROWNIKA SOBIE POŻYJĄ PSORZYTY (AKTUALNIE TECHNOLOGOWIE ) I KONFIDENCJI SAMI WIECIE KTO NORMY KOSMICZNE ZAMÓWIEŃ NIE MA ALE I TAK TONY TRZEBA NABIJAC BO PO BRYGADZISTA ZAWSZE MA ROBOTE A TAKI SZARAK JAK JA W [usunięte przez moderatora] AH BRAKSŁÓW ZWALNIAM SIĘ I DO ALBATROSA IDE I W DUPIE MAM WSZYSTKICH KONFIDENTÓW TAKICH JA PANOWIE TECHNOLOGOWIE
    ReviewUserIcon
    c

    28.10.2010 20:07

    Inne

    W Lodzi jest tak ze brakuje słów aby to opisac. Trzeba przyjsc popracowac miesiac, (do pierwszego ) i uciekac. Na dole pesje głodowe, ciagla presja limity i normy. Absurdalna polityka nieszanowania pracownika,włacznie z traktowaniem go jak przysłowiowego psa, powoli i systematycznie doprowadzi do upadku tego oddziału. W innych podobnych zakładach jest tak samo.
    ReviewUserIcon
    dj @lex

    25.10.2010 19:26

    Inne

    prawda na temat tej fabrykacji jak tam wchodze to co niektórzy staży pracownicy do dzisiaj w oczy patrzeć nie moga gdyż pamiętam co tam sie działo m.in na nocnych zmianach od aalkoholu to się zataczali a teraz wielcy mistrzowie i brygadzisci taki kolatorek z różykiem to okulary stale zaparowane mieli od alkoholu dobrze ze śmigła zwolnili bo jak osoba majaca problem z alkoholem ktora sie leczyla kilka razy w złotowie dowodziła grupą osób ( nieporozumienie to było ) mam nadzieje że jak w wałczu otworzy sie albatros i obroty firmy spadną to moze wtedy sapa ( dyrekcja)na oczy przejzy
    ReviewUserIcon
    Wierny

    16.01.2017 14:09

    Inne

    Myślę że pewne sprawy wyolbrzymiasz. Każda firma ma czas lepszy i gorszy. Niektóre sprawy należy zgłaszać szefostwu, oni nie zawsze wszystko wiedzą. Ja tu pracuję już dłuższy czas i nie narzekam. Firma to ludzie a Twoje wpisy nie pomoga jej możesz tylko zaszkodzić!!!!
    ReviewUserIcon
    szary

    16.01.2017 20:05

    Inne

    Masz racje :):):):) synu Fredka :):):)
    ReviewUserIcon
    djf

    15.10.2010 22:17

    Inne

    pracowałem tam 5 lat firma na poczatku wydawala sie ok ale po 5 miesiacach zobaczylem o co chodzi trzeba miec tam uklady rodzine albo włazic do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] od majstra do kierownika włacznie jeżeli nie zero podwyszki premi wtedy jescze one byly bo teraz to słyszlem ze jest patologia mistrz produkcji fabrykacji kargul to jeden z tych co ludzi topil zeby sam wskoczyc na fotelik mistrza tak samo kierowniczki ludzie zapierniczaja jak roboty a [usunięte przez moderatora] sie ciesza ze podciagneli obroty ale sami zapomnieli jak pracowali i spali po szatniach jezeli masz zamiar tam pracowac zastanow sie bo jezeli idziesz tam do pracy to jestes ostro zdesperowany lepiej wyjchac za granice i sie poswiecic jak tam pracowac a ci co pisza ze jest ok to sa tymi [usunięte przez moderatora] co wlaza ostro w [usunięte przez moderatora] kirowniczka i wyzej
    ReviewUserIcon
    3

    12.10.2010 21:17

    Inne

    W firmie zmuszają do nadgodzin i "lepszym" płacą za to 100% a robolom 50 %
    ReviewUserIcon
    ktoś

    17.09.2010 23:15

    Inne

    no dokładnie, Sapa Łódź to tragedia, z dala stamtąd
    ReviewUserIcon
    mefisto

    10.09.2010 16:30

    Inne

    i tak cieszcie sie ze trzcianka :) sapa w lodzi to jest dopiero masakra
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.07.2010 15:35

    Inne

    anonim - 2010-03-20 17:34:05 Byłem ponad 4 lata pracownikiem w SAPIE nawet się cieszę że się zwolniłem w Trzciance są dużo lepsze zakłady niż już dawno przereklamowana SAPA pewnie jak by zmienić całą dyrekcje (MAFIE) na pewno było by lepiej .Koledzy życzę wam wytrwałości w tym [usunięte przez moderatora] pozdrawiam pisze się- TĘ FIRMĘ
    ReviewUserIcon
    też anonom

    05.07.2010 08:01

    Inne

    ciekawi mnie kolego,skąd wiesz jaki kolor nosa ma się po "fecie"..... pewnie sam pudrujesz nosek w przerwie śniadaniowej......

    Kontakt - Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

    Kopernika 18 64-980 Trzcianka

    NIP:7630003558

    KRS:0000175030

    https://www.hydro.com/pl-pl
    Branża główna: Hutnictwo i metalurgia
    ReviewUserIcon
    pedziwiqtr

    07.06.2010 20:47

    Inne

    z biura to maja takie sine nosy od fety ze ........
    ReviewUserIcon
    mobing

    07.06.2010 10:34

    Inne

    powrzechny jest tam mobiing a najwiekszym [usunięte przez moderatora] jest [usunięte przez moderatora]wszyscy wiecie o kogo chodzi
    ReviewUserIcon
    annim

    04.06.2010 19:20

    Inne

    w sapie tragedia, ludzim pensie obcinaja bo mają taki kaprys, sobie kieszenie nabijaja złodziejż a tym co na nich robią ochłapy dają, porażka
    ReviewUserIcon
    ANONIM

    16.04.2010 16:13

    Inne

    MASZ RACJE DO PRACOWNIKA ZERO SZACUNKU A TERAZ GADALEM Z KOLEGA KTORY PRACUJE NA PRODUKCJII TO JESZCZE ZMUSZAJA DO NADGODZIN I NAGANAMI
    ReviewUserIcon
    nero

    06.04.2010 19:55

    Inne

    pracowalem tam w sapie p.wozny wspanialy czlowiek .wilinski i marznaz birura tragedia dla tej firmy.warzne ze oni maja po 10 tys.a reszta niech biede klepie
    ReviewUserIcon
    nero

    06.04.2010 19:48

    Inne

    e ty chyba jestes debil jesli tak piszesz albo donosciel dzrektorka
    ReviewUserIcon
    ona

    30.03.2010 22:04

    Inne

    a moze jestes kolejnym lizusem w tym zakładzie tylko lizusy dobrze wychodza patrza tylko kogo [usunięte przez moderatora] aby sobie i sobie .Taka prawda tacy jak ty to za grosz nie maja szacunku dla człowieka wstyd dla Twoj mamy ze takiego[usunięte przez moderatora] urodzila !!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.03.2010 10:05

    Inne

    ZERO SZACUNKU DLA PRACOWNIKA,KASA TAK BIEDNA ZE SZKODA GADAC,OCZEKIWANIA OD PRACOWNIKOW NA MAXA TYLKO SZKODA ZE ZA TAKIE PIENIADZE. WYZYSKIWACZE
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Hydro Extrusion Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    anonimowy

    25.03.2010 20:22

    Inne

    KIEPSKI TO TY JESTES SZACUNEK TO SLOWO KTORE NIEMA ZASTOSOWANIA W TEJ FIRMIE UKLADY UKLADZIKI 15 DYREKTOROW I KAZDY ROBI SOBIE DOBRZE PRYWATA KOLESIOSTWO WYSTARCZ SPOJRZEC Z OKIEN SZATNI PRACOWNICZYCH W STRONE CMETARZA
    ReviewUserIcon
    ktoś

    25.03.2010 17:02

    Inne

    Bzdury to ty piszesz od 4lat Zero podwyżek ,zero dobrego słowa tylko zapieprzanie i straszenie! Ktokolwiek pracował w tej Firmie to nie ma dobrego słowa! Wałki i przekręty
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.03.2010 23:19

    Inne

    Co za bzdury ! Czlowieku czy Ty w ogole pracowales w Sapie ! Nie masz pojecia o czym piszesz ,a te brednie wyssane sa z palca . Nie pamietam zadnych szwedzkich menadzerow ! A ja osobiscie moge sie rozwijac , bo mi sie chce. Moze nie umiales wykorzystac swojej szansy lub byles kiepski .
    ReviewUserIcon
    gall anonim

    22.03.2010 16:06

    Inne

    Tych nazwisk można by mnożyć ... Pewnie większość obecnych "zasobów ludzkich" nie pamięta, jak sapa miała ZARZĄD międzynarodowy, to wówczas pracownik angażował się w rozwój firmy. A dziś ... Jest tak, że na terenie zakładu działa kilka zewnętrznych firm świadczących swoje usługi (ZA ODPOWIEDNIE PIENIĄDZE!!) na rzecz spółki. Czyli wykonują prace, które mógłby wykonywać zapewne niejeden z pracowników sapy mniejszym kosztem. Ale po co!! Na początku b.r. wprowadzono nowy system informatyczny, gdzie stary radził sobie o niebo lepiej. Zakupiono nowe wypasione fury dla dyrektorstwa. Dyr.operacyjny to nawet buja się busem zamiast nowym mondeo! Ciekawe dlaczego?? Pracownicy produkcji zarabiają od dłuższego czasu 250-300 euro miesięcznie!! Firma jest na plusie, a w portfelu pracownika wieczny debet! Reasumując masz trochę oleju w głowie, to nie pchaj się do sapy!
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.03.2010 17:34

    Inne

    Byłem ponad 4 lata pracownikiem w SAPIE nawet się cieszę że się zwolniłem w Trzciance są dużo lepsze zakłady niż już dawno przereklamowana SAPA pewnie jak by zmienić całą dyrekcje (MAFIE) na pewno było by lepiej .Koledzy życzę wam wytrwałości w tym [usunięte przez moderatora] pozdrawiam

    Zostaw merytoryczną opinię o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.