Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Opinie o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

co ok

xxx

Ok

ciekawe czy ciapa jeszcze robi z anadowni.

Wypocina

Ach jaj jaj ponoc Sekcja złom do końca roku i zamykają he he dobre

Monter

a ja bylem nie zdali egzaminu ani z BHP ani z przestrzegania Prawa Pracy- zadn4ego prawa

oo trudna ze wzgledu na poszanowanie pracownika

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Król Artór

WSZYSKIM PARÓWKORZERCĄ MÓWIMY STANOWCZE - NIE!!!!!!!!

Ja wiem jak to jest bo pracowałem na podobnym stanowisku tez opary smrody to wszystko jest zkodliwe mam nawet papiery od inspekcji pracy ze w takich warunkach powinno być płacone szkodliwe kwestia czasu i Firma sobie narobi problemów poczekajcie już niedługo.

on

niech wdychaja mieli szanse teraz to im profile niech i z (usunięte przez administratora)wystajsa

on

Szczerze wam powiem szkodliwych warunkach ludzie pracują powinno być płacone szkodliwe bynajmniej na dziale Anadownia opary z wanien wszystko rakotwórcze już tam co nie którzy chorują od czego od tych oparów wszystko osadza się na profilach to wszystko wdycha.

Bilgun

A mnie to dziwi taka firma a tak mało placą a domy stawiają sobie z biór pracownicy no no nie ładnie tak umnie firmie to pracownicy co miesiąc dostają premie po 200zł a u was nie he co to za zakład Sapa co jak było państwowe to płacili jak teraz prywatne to nie płacą już tak.

najlepiej jest na dziale Sekcjaa złom nie goni nikt cie nie pogagania spokojnie robisz 7 paczek przez 8godzin bo w konc nie robimy na akord tylko płacą na godzine i tak robisz wiec obudzcie się i pzestancie tak zapieprzac w końcu to nie akord he

Anionim

Nie znajomościami a dobrym wylizaniu dupy po sraniu maja stawki jakie maja w biurowcu ;)) A w biurowcu siedzą i im pizdy rosną a my (usunięte przez administratora)jak biali murzyni taka właśnie jest prawda wielkiej firmy SAPA !!! :)

Świstak

Powtarzam: smai jesteśmy kowalami własnego losu..

Niech lepiej po likwidują te male kliki bo to jest nie do wytrzymania Jeden napierdala cale 8h lapy zrywajac a drugi lazi i przestawia palety lub siedza po dwoch na jednej maszynie gdzie jedna osoba tam nie ma co robic ... Sapa...

Kurrrr .... Pieprzycie jak potłuczeni aż nie chce się tego czytać :)) Jak ktoś chce i ma zapał do pracy to i znajdzie tą pracę nawet u nas w Trzciance gdzie fakt faktem ciężko z pracą . ;))

Świstak

OOOO, same inwektywy widzę (i dużo błędów ortograficznych! :)). Ajjj, Panowie/Panie, tyle jadu w Państwia wypowiedziach. Rozumiem to poniekąd... No bo nieszczęśćie się dzieje, niesprawiedliwość. Pewnie..... ALE... nikt was Szanowni Państwo w tej firmie nie trzyma! nikt i nic! jesli macie w takiej sytuacji troche godności w odniesiebiu do siebie i swojej rodziny to, to... to poszukajcie innej pracy! Nikt was przecież w tej firmie nie trzyma na łańcuchu.. nikt.. Wiem, powiecie - Trzcianka jest małą, słabo z pracą - racja, ale jak jest tak baaaaardzo źle- warunki, płaca jest tak beznadziejna - to po co tam siedzisz??? mając coś w głowie znajdziesz inna pracę - godną Ciebie!A to jest KORPORCJA, KORPORACJA, one mają swoje prawa. Uwierz mi! i nie mówię tego złośliwie! SZKODA WASZYCH NERWÓW! Życzę wszytskim niezadowolonym i pokrzywdzonym spełnienia siebie i realizacji marzeń! Pozdrawiam!!! :)

były

Ty: Były robolu: Ty gamoniu kogo złapali nie jego tylko twojego kolegę bo był pazerny i resztę sprzedał nawet tych co co nie powinien bo już tego nie robili.ten z kaczor to wiadomo karierę robi działki kupuje niech dom

były robol
@były

Fakt -faktem złodzieje, synalek czarnego podniebienia też miał lepkie ręce , a teraz stary rozpowiada,że dobrze ,że się zwolnił bo ma lepszą i bardziej płatną pracę:) Wywalili na zbity ryj, a kto sypał niestety nie wiem:) nie mam tam i nie miałem kolegów. Pozdrowienia dla Miszcza mechanika KOZŁA, nadal nerwowy chodzi? 4200brutto i mu mało:) A jak tam logistyk skonczył studia czy nadal poprawia? Jeździł traktorkiem u (usunięte przez administratora). a tu znowu w Sapie sie pojawił i to na stanowisku mistrza. Kto wie jak to zrobił? :) Ten z Kaczor fakt matryce rzeźbił a teraz dyrektor:) Znajomości , układy a nie ciężką pracą się dochodzi na szczyt:):):)

Czytając te wasze wypociny to nasuwa się tylko jedno , same głupki tam pracują skoro wam nie pasuje to weź się zwolnij i szukaj innej pracy

Trzy kola to ty chyba masz ale przez dwa miesiące,pajacu jeden chyba że jesteś jakimś tępakiem z biura który pojęcia nie ma o niczym

Zadowolony pracownik

Mi tam odpowiada praca w sapie te trzy koła zawsze mam

były robol

A ile dostał pan co myje wałki? Ten sciemniacz z czarnym podniebieniem? Synalek kariery nie zrobił na matrycach bo złapali na złodziejstwie. A nowy dyrektor to zwykły wyrobnik, podobno kupił działkę budowlaną w Trzciance? ,że taki sie nie boji? ,że straci pracę oczywiścię :):) w Kaczorach dobrze go znają, kulturą i inteligencją nie dorównuję Michałowi K. A co robi obecnie Sławek Z.? nie jest prezesem? Zmienic kierowników, dyrektorów, kilku obiboków w stylu MISZCZA KOZŁA od mechaników i tych nadgorliwych z fabrykacji i bedzie ok. Wiem,że w biurach dostali po 300-600zł podwyżki. Takie czasy, robol zawsze bedzie robolem, a ,że mało zarabia to kradnie, tam kradli, kradną i bedą kraśc bo życ trzeba:)

Zostaw merytoryczną opinię o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o. - Trzcianka

• Jak się pracuje w Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hydro Extrusion Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hydro Extrusion Poland sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.