opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Hydro Extrusion Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.5/5

Na podstawie 581 ocen
Opinie(776)
Dodaj opinię
Aktualności(9)

Opinie(776)

Dodaj opinię
Aktualności(9)
Logo
  • Kim jesteśmy?
  • .
  • Dlaczego Hydro
  • .
  • Doświadczeni specjaliści
  • .
  • Początki kariery
  • .
  • Dołącz do nas
  • .
  • Lokalizacja

Kim jesteśmy?

Dlaczego Hydro

Doświadczeni specjaliści

Początki kariery

Dołącz do nas

Lokalizacja

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Gniezno
  • Stargard
  • Piła
  • Szczecinek
  • Wałcz
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Trzcianka
  • Osiniec
  • Kadłubek
  • Sarcz
  • Wapniarnia Trzecia
  • Teresin
  • Gintorowo
  • Straduń
  • Dłużewo
  • Rudka
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Chrzanów - Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.
Łódź - Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Trzcianka
  4. /
  5. Opinie o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Hydro Extrusion Poland Trzcianka

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 11
    • 12
    • 13
    • 14
    • 15

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Nowy

    24.07.2014 12:30

    Inne

    Widzę ze żadna z Pań niespotkalby sie z Sapy z Chrzanowa
    ReviewUserIcon
    a po co ?

    23.07.2014 21:25

    Inne

    takie firmy jak sapa nie mają prawa bytu wyzysk , dorabiają sie na ludzkiej krzywdzie
    ReviewUserIcon
    Nowy

    21.07.2014 09:53

    Inne

    Nic nie pozostało jak pracować i w tym czasie szukać nowej pracy
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.07.2014 20:59

    Inne

    premie po 500zł a dla pracowników nic
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.07.2014 09:12

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    on

    26.07.2014 00:07

    Inne

    taaak?!! a co z pracownikami co na to wszystko zapierdzielają?!!fajnie się tyra barachłem dla dobra firmy co?!!reszta siedzi na stołkach i kawusię zapija 3 razy dziennie w klimie i dobrych humorkach i zartach szefostwa co?!!
    ReviewUserIcon
    kobieta

    28.07.2014 23:17

    Inne

    Czytam i oczom nie wierze... tym wpisem poniżyłeś wszystkie kobiety pracujące w sapie, nieważne: Trzcianka ,Chrzanów, Łódź.Ciężko pracujemy, i zdarza się, zarabiamy więcej od facetów na tych samych stanowiskach. Ale nikt nie ma prawa mówić jesteśmy jakieś bezmózgi i trzęsiemy tyłkami.Szowinista lub mizogonista, takiego nicku powinieneś używać. Wątpię żebyś znał znaczenie tych słów ale w dobie komputerów nawet ty sobie jakoś z tym poradzisz
    ReviewUserIcon
    ktoś

    15.07.2014 08:43

    Inne

    Sądze ze w albatrosie jest bardziej spokojnie,bez nerwów
    ReviewUserIcon
    jano

    13.07.2014 20:36

    Inne

    no właśnie jak tak jest w tym Albatrosie?
    ReviewUserIcon
    ktoś

    13.07.2014 16:00

    Inne

    Zapraszam do albatrosa w wałczu
    ReviewUserIcon
    ON33

    11.07.2014 09:31

    Inne

    u mnie byla solidarnosc chcialem zwiazki zalozyc byla 2 chetnych osoby tylko .jezel macie ochote to dajcie znac w 1 dzien beda zwiazkim
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.07.2014 23:24

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    nowy

    10.07.2014 08:31

    Inne

    trzeba sie odstresowac porozmawiac chociazby przy kawce(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    pomoc

    08.07.2014 23:49

    Inne

    Załóżcie związek zakładowy , związku zawodowego i macie po problemie. Wtedy jesteście nie do ruszenia i pracodawca nie musi nawet wiedzieć kto jest zapisany i nie może łamać żadnych przepisów, nie może zmienić żadnych warunków zatrudnienia bez zgody związków. Zgłoście się do najbliższego oddziału w Chrzanowie np. solidarność oni Wam pomogą ze wszystkim i powiedzą co i jak. To jest dziecinnie proste wystarczy kilku chętnych. np. (usunięte przez administratora) Skończy się wyzysk szybciutko. Przedstawicieli związków nie mogą zwolnić pod żadnym pozorem!
    ReviewUserIcon
    FENIKS

    08.07.2014 23:21

    Inne

    Czy jest ktoś w tym grajdole co coś pomoże pracownikom?Starym odbierają wszystkie przywileje-nowym dają ubrania na dwa dni(bo dłużej nikt w tym syfie nie wyrobi)może rzeczywiscie ktoś sie weźmie za to niby kierownictwo?Jak cpuny mogą rządzić firmą?!!A rządzą i to im się bardzo podoba.Jeszcze jedno (usunięte przez administratora) temperatura ostatnio na halach jest powyżej normy-ile gnojki im daliście przerw?!!!Fajnie macie w biurach bo klimatyzacja działa-trzeba być niezłym (usunięte przez administratora) zeby ludziom którzy na was tyrają nie pomódz!!!!Wy się chłodziciea te biedne żuki na was tyrają w 40stopniach!!!żałosne!!!
    ReviewUserIcon
    nowy

    09.07.2014 17:20

    Inne

    a masz racje nawet na kawe ciezko by sie umowic bo niema kiedy po 8 dni sie robi z dniem wolnym i znowu maraton
    ReviewUserIcon
    rric

    08.07.2014 23:12

    Inne

    ciekawe kiedy na ta kawę ,jak te niby kierowniki zarządziły robotę w każdą sobotę i niedzielę?!Te downy nas gnebią jak tylko mogą ,a sami sobie na wolnym siedzą nad wod (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nowy

    08.07.2014 18:15

    Inne

    Jedynie co mi sie podoba w firmie to Ladne kobiety moze jakis kontakt ktora poda zaproszeniem na kawe
    ReviewUserIcon
    robol

    06.07.2014 17:58

    Inne

    podobno maja byc premie wydajnsciowe ciekawe ile zobaczymy tych biednych ludzi z pakowki co daza do wydajnosci ile szanowny ksiaze z libiaza poskąpi
    ReviewUserIcon
    ON33

    05.07.2014 08:14

    Inne

    Witam. Zapraszam wszystkich chetnych do nowo powstałej kancelarii.Zajmujemy sie kompleksowo obsługą prawna osob fizycznych,prawnych oraz podmiotów gosp. Ponadto w ramach członkowstwa w krajowym stowarzyszeniu antymobbingowym 2 razy w miesiacu bedą udzielane darmowe porady prawne ,doradztwo, konsultacje z PRAWA PRACY-(MOBBING ,WYPADKI W PRACY ,OCHRONO DANYCH OSOBOWYCH,USTAWA O POMOCY SPOŁECZNEJ).PRAWO JEST SZTUKĄ,TEGO CO DOBRE I SŁUSZNE 531119133
    ReviewUserIcon
    KOLEGA DEBILA

    04.07.2014 23:25

    Inne

    (usunięte przez administratora) albo dasz ludziom wolne soboty i niedziele albo wrócimy do innych rozwiązań!Wiesz co można i to ty bedziesz im nawet pomagał! (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    madry kierownik

    03.07.2014 23:57

    Inne

    Ale wieja stąd ludzie(nawet nie pracują 3 do 5 dni)co to ma być?!!!Idioci tym zarządzają czy jak?Nawet firmy pracodawcze juz wymiękają bo nikt tam nie da rady porobić nawet chwilę :)
    ReviewUserIcon
    komediant

    03.07.2014 22:55

    Inne

    cały czas twierdzę że-takiego cyrku nie ma w okolicy!!!
    ReviewUserIcon
    Hanek

    03.07.2014 22:42

    Inne

    ja obstaje za tym żeby w firmie zrobic referendum lub tajne głosowanie co jest nie tak-wyleci ten z Libiaza i zacznie się normalna atmosfera ,a nie jakies hitlerowskie reguły.Człowiek ktory całe życie wąchał klej nie powinien zarządzać ludźmi!!!Powtarzam nie powinien albo nie może i koniec!Jak komus takiemu można wogóle powierzyć kierownictwo?!
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Hydro Extrusion Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

    Kopernika 18 64-980 Trzcianka

    NIP:7630003558

    KRS:0000175030

    https://www.hydro.com/pl-pl
    Branża główna: Hutnictwo i metalurgia
    ReviewUserIcon
    ZAŁOGA

    03.07.2014 22:33

    Inne

    ON33 CZY WY JESTESCIE W STANIE COŚ ZROBIĆ, CZY TYLKO WYŁUDZACIE PIENIADZE, A PRACOWNICY SĄ W DU..E?.PROSZE O JAKIS PRZYKŁAD WASZEJ WYGRANEJ TO BEDZIEMY WTEDY WSPÓŁPRACOWAC.
    ReviewUserIcon
    Madga

    03.07.2014 22:28

    Inne

    Moze by ktos to w końcu zgłosił Zimolagowi co sie dzieje na dole , bo moze on zyje w nieswiadomości i mysli ze zarządza firmą a nie obozem pracy.Siedzi przy biurku i pije kaweczke z expresso.Jak sie okaże ze wie co robią z pracownikami to jest.....
    ReviewUserIcon
    ON33

    01.07.2014 22:24

    Inne

    Witam. Zapraszam wszystkich chetnych do nowo powstałej kancelarii.Zajmujemy sie kompleksowo obsługą prawna osob fizycznych,prawnych oraz podmiotów gosp. Ponadto w ramach członkowstwa w krajowym stowarzyszeniu antymobbingowym 2 razy w miesiacu bedą udzielane darmowe porady prawne ,doradztwo, konsultacje (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    koks

    01.07.2014 21:29

    Inne

    ja tam daje im jeszcze kilka lat i zamkną ten zakład
    ReviewUserIcon
    Hi hi

    27.06.2014 22:33

    Inne

    Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to ,że 99%nowo zatrudnionych nie pracuje dłużej niż tydzień! :D Mają rację i niech wieją z tego (usunięte przez administratora)najdalej jak mogą!Omijajcie te dziadostwo z daleka!!!
    ReviewUserIcon
    Matylda

    27.06.2014 22:21

    Inne

    JESZCZE JEDNO!-CAŁA GÓRA MA ZAWSZE WOLNE WEKENDY I ŚWIĘTA !!!!A CI CO NA NICH NIEROBÓW PRACUJĄ ZAPIERNICZAJĄ JAK DEBILE!-O CO TU CHODZI BO JA TEGO NIE ROZUMIEM?!!
    ReviewUserIcon
    ahuhu

    01.09.2014 21:37

    Inne

    Technologi też mają wolne i sie smieju
    ReviewUserIcon
    Matylda

    27.06.2014 22:17

    Inne

    A I JESZCZE JEDNO W TYM (usunięte przez administratora)MACIE BYĆ TRZEŻWI!!SPRAWDZAJĄ ALKOMATEM WSZYSTKICH CO CHWILĘ!!ŻADNEGO PIWA PRZED ROBOTĄ I DZIEŃ WCZEŚNIEJ.jAK DOSTANIECIE WOLNĄ SOBOTĘ(CO GRANICZY Z CUDEM) TO BIERZCIE WOLNĄ NIEDZIELĘ BO DMUCHANKO PEWNE.CI KRETYN I OD UCZĄ WAS WSZYSTKIEGO-RODZINNEGO ŻYCIA,TOWRZYSKIEGO ŻYCIA,ZROBIĄ WAM NOWOCZESNE ŻYCIE W SAPIE.PROPONUJĘ NAMIOOTY NA MIEJSCU A NAWET ZWIĄZKI MAŁŻEŃSKIE WEWNĄTRZ ZAKŁADOWE!NA INNE NIE MA SZANS!
    ReviewUserIcon
    ziutek

    27.06.2014 22:05

    Inne

    Mają teraz specjalnie zatrudnionego "prawnika"(wypada temuprawnikowi pokazać gdzie jest jego miejsce)-bo to taki prawnik z Koziej Wólki który ma za zadanie zrobi (usunięte przez administratora) dla ludków (najlepiej 5zł/h) a prezesostwo bedzie się bawić w Tajlandi.Jak te ludziska w tej badziewnej firemce się nie postawią to bedzie tragedia dla nich.Ale tam robią takie zastraszone małpy że im juz wszystko jedno.Po prostu zal!
    ReviewUserIcon
    Nowy

    29.06.2014 12:50

    Inne

    Ziutek masz racje taka jest prawda ze starsi pracownicy albo maja obiecane wieksze pieniadze albo poprostu sie boja!!! stawka godzinowa a zapiepszaja jak w akordzie bez przerw ajak jest zastuj na prasach to bluzgania do nowych
    ReviewUserIcon
    koks

    22.06.2014 12:25

    Inne

    ludzie przestancie pisac bzdury i sie cieszcie ze macie prace
    ReviewUserIcon
    niezadowolony

    25.06.2014 20:01

    Inne

    A ty się cieszysz?Czy wszyscy mają przymykać oczy na wykorzystywanie ludzi?!Ludzie to nie zwierzeta(choć je się teraz traktuje zgodnie z normami) i mają jakąś wytrzymałość.Ja nie twierdzę ze leserzy się trafiają ,ale wszystko powinno być robione z głową i wg.jakiś człowieczych norm.Tam na kierowniczych stanowiskach pracują ludzie bez jakichkolwiek preferencji!-majątylkogonić do roboty jak w średniowieczu.Firma o dobrej kiedyś reputacji zamieniła się prywatne stajnie pseudo kierowników i ich przydupasów(przepraszam za wyrazenie, ale tak to trzeba nazwać).Te kobiety które takie ciężary dxwigają powinny robić zdjęcia i ich podać zbiorowo do sądu!-to jest niemoralne i niesprawiedliwe!
    ReviewUserIcon
    Nowy

    26.06.2014 14:11

    Inne

    jakie bzdury to jest prawda co sie wyprawia w oddziale w chrzanowie zadnych przerw sniadaniowych a system czterobrygadowy to chyba niewiedza jak wyglada(wystawiajac grafik 10dni pracujac pod kolej+3dni wolnego i znowu 8 dni pracy na zmiany)i chca efektywnosci jak tak ludzi tyraja i dążą do przestrzegania przepisów BHP smiech na sali
    ReviewUserIcon
    Nowy

    21.06.2014 17:32

    Inne

    Witam wszystkich.Sapa oddzial w chrzanowie to istny oswiecim,pracownikom nowym bez uprawnien kazuja jezdzic suwnica praca bez przerw sniadaniowych system czterobrygadowy pracujac 12 i wiecej dni pod kolej stawki godzinowe inne niz po podpisaniu umowy moze tak wkoncu PIP by sie tym zakladem zainteresowal pozdrawiam NOWY.
    ReviewUserIcon
    dośc tego

    21.06.2014 00:04

    Inne

    CO DO BRYGADZISTÓW-fajnie by to ktoś z Sapy czytał!Tragedia!Nie robia nic bo są brygadzistami!!W kazdym normalnym zakładzie brygadzista pracuje normalnie ale tu brygadzista to kierownik-kierownik to dyrektor-dyrektor to prezes ,a prezes to minister! :)to jakaś paranoją ludzie!
    ReviewUserIcon
    jo tyż

    20.06.2014 23:55

    Inne

    Kobiety w tym obozie pracy są tak zastraszone wydajnoscią że nawet nie chcą uczyć nowych pracowników ,bo im wydajność spada(ten z Libiąza pseudo kierowacz - wprowadził coś na miare "praca czyni wolnym"!!!Po kleju mu sie juz nie wyprostowało!
    ReviewUserIcon
    coś się zmieni!

    20.06.2014 23:43

    Inne

    Mam jeszcze pytanie do nowego Dyrektora-czy to jest fajnie być zarządcą takiego obozu pracy?!Proponuję coś z tym zrobic zeby pracownicy nie byli tak zastraszani i bali się własnego cienia.Pracownik wypoczęty i zdrowy wykonuje swoją pracę zawsze w 100% a pracownik zastraszony i wykończony w 70%!!Proponuję dać kierownictwu prykaz roboty 31dni w miesiącu pod nadzorem i wtedy zobaczymy co te cwaniaki powiedzą(jeden ten z Libiąza oczywiście ma długi wekend bo się chłopina narobił(nachodził się po hali cały tydzień!)!!!-kurrr-paranoja!)
    ReviewUserIcon
    coś się zmieni!

    20.06.2014 23:17

    Inne

    Ja mam swoje zdanie na temat tej firmy(oddziału).Chciałbym zainteresować przede wszystkim PIP tą firemką.Mianowicie kobiety w tej powiewdzmy firmie"firmie syf"(jak ktos wykorzystuje kobiety do pracy niewolniczej ,a meżczyzn się ustawia w pracach nie wydajnosciowych-żeby czasem nie dżwigali, bo kobiety to mogą dżwigać!!!!(wydajność w tej idiotycznej firemce dzięki idiotom takim jak kierownik z Libiąża ...opiszę wkrótce.Kierownictwo ma premie za to ze ludzie chodzą jak obłąkani do pracy w każdy wekend i święta!Obiecuje że tego nie zostawię i ciagle bedę to monitorował.Wiele idiotów w tej firemce jest bez stanowisk(na razie) i robi się sztuczne działy ,wydziały i inne bzdury żeby młode wilki (nie umiejace nic ,a nic) miały jakies fajowe stanowisko.Następnym moim postem będzie pismo do Sapy Polska żeby ktos wreszcie sprawdził zasady funkcjonowania "tego czegoś"Stare pracownice(ledwo dyszące utrzymują tą bandę nierobów na górze)-szkoda ,bo jak padną ci starzy to na młodych nie pojedziecie!!!-na 10ciu rekrutów zostaje nikt-i mają rację!!!!Napiszę jeszcze że ta cała Wyższa Skoła w Chrzanowie to jest na poziomie podstawówki z Metkowa więc ci "specjaliści" są tyle samo warci !
    ReviewUserIcon
    fasola

    07.06.2014 18:29

    Inne

    DO LALI-nie no ja już pracuję i dlatego śmiech mnie ogarnia każdego dnia pracując w Sapie.Inteligencją pracownicy na kierowniczych stanowiskach niestety nie grzeszą-prawda,prawda,prawda!!!
    ReviewUserIcon
    fasola

    06.06.2014 17:28

    Inne

    Ja jeszcze w takim cyrku nie pracowałem hehe....
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.06.2014 23:04

    Inne

    W Soboty trzeba przyjść na nadgodziny żeby kierownik dostał premie i to obowiązkowo dla dobra zakładu i firmy smiechu warte w umowie jest wyraźnie napisane 1 sobota obowiązkowa reszte jak chcesz to przychodzisz a nie wszystkie bo jak ktoś to zgłosi gdzie trzeba to wtedy będą mieć problemy.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    17.05.2014 12:42

    Inne

    na PL1jest jeden taki brygadzista co cwaniaka zgrywa no ale nie tylko on wszędzie sa co cwaniakuja jeden lepszy od drugiego a jak co to wszyscy nic nie wiedzą.
    ReviewUserIcon
    dawidek

    02.05.2014 18:16

    Inne

    tak JESZCZE !!! ale już niedługo skończy się "KADENCJA " WIELKIEGO" [usunięte przez moderatora]
    ReviewUserIcon
    mloda

    26.04.2014 13:02

    Inne

    i co chlopaki siedza juz?

    Zostaw merytoryczną opinię o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.