opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Hydro Extrusion Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.5/5

Na podstawie 581 ocen
Opinie(776)
Dodaj opinię
Aktualności(9)

Opinie(776)

Dodaj opinię
Aktualności(9)
Logo
  • Kim jesteśmy?
  • .
  • Dlaczego Hydro
  • .
  • Doświadczeni specjaliści
  • .
  • Początki kariery
  • .
  • Dołącz do nas
  • .
  • Lokalizacja

Kim jesteśmy?

Dlaczego Hydro

Doświadczeni specjaliści

Początki kariery

Dołącz do nas

Lokalizacja

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Gniezno
  • Stargard
  • Piła
  • Szczecinek
  • Wałcz
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Trzcianka
  • Osiniec
  • Kadłubek
  • Sarcz
  • Wapniarnia Trzecia
  • Teresin
  • Gintorowo
  • Straduń
  • Dłużewo
  • Rudka
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Chrzanów - Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.
Łódź - Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Trzcianka
  4. /
  5. Opinie o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Hydro Extrusion Poland Trzcianka

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 10
    • 11
    • 12
    • …
    • 15

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    on

    25.10.2014 19:39

    Inne

    trzcianka temat nie na neta
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    26.10.2014 10:34

    Inne

    kolego moze podasz meila to bym napisal do ciebie
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    25.10.2014 16:57

    Inne

    chrzanow czy lodz a moze trzcianka???do kogo sie przylaczyc bedzie inspektor czy sanepid badal
    ReviewUserIcon
    on

    25.10.2014 16:01

    Inne

    SAPA- DO WTORKU CZAS.pewnie i tak sie nikt nie przylaczy ale takie spoleczenstwo zniewolone , zastraszone i nie majace swiadomosci
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    25.10.2014 11:31

    Inne

    kolego zktorego zakladu piszesz i mozna jakies namiary sam tez mam dowody swoje jak i od lekarza
    ReviewUserIcon
    on

    24.10.2014 21:31

    Inne

    macie czas do wtorku. kto chce sie dołaczyc o szkodliwe i inne prawa. jest zlozony akt oskarze ia wlasnie o to bedziemy waalczyc.juz wiecej nie bedzie takiej szany.przestancie sie pocic na forach i sie dolaczcie pokazcie czy macie jaja a nie na forach .OFIARA POLITYCZNA
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    24.10.2014 10:53

    Inne

    ja tez choruje i niezycze nikomu a pozniej bedzie juz za puzno chyba warzniejsze jest zdrowie przekona sie ten kto bedzie pozniej chodzil po specjalistach i wykupowal lekarstwa dosyc drogie siedzac na l4 za marne grosze a oni sie smieja. Jak sie zato nikt niewezmie to natym koniu beda zerowac siedza zdala od produkcji wyjda raz za czas pozdrawiam ciezko pracujacych na tych nierobow
    ReviewUserIcon
    Anonim

    23.10.2014 20:32

    Inne

    Witaj prawda taka ze nikt nie powie bo boi się ze go zwolnią na terenie sapy owinno być płacone szkodliwe przypadek jest jeden pracownik serwisu już nie pracuje bo zachorował od tych supstancji rakotwórczych.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    21.10.2014 10:32

    Inne

    rozłożyli na 3 brygady brygade d i robią randstad dali na fabrykacje i to tak
    ReviewUserIcon
    asdf

    18.10.2014 17:32

    Inne

    jak tam pracujecie juz normalnie na 3 brygady? jesli tak to co sie stalo z dodatkowa brygada?
    ReviewUserIcon
    BHP

    06.10.2014 21:09

    Inne

    "Specyficznie szkodliwie działa w procesach wydobycia i obróbki - prawie wyłącznie w postaci pyłu, a przy wytopach w postaci pary lub dymu. Aluminium morze tworzyć niezwykle drobny pył. 1 g pyłu może zawierać do 40 miliardów cząstek. Z powietrzem przy każdym wdechu dostaje się on wraz z powietrzem w głąb płuc i po dłuższym okresie , najszybciej po roku glin może wywołać tzw. aluminiozę. Osoby cierpiące na tą chorobę skarżą się na kaszel, duszności, bóle w klatce piersiowej. Występuje też zapalenie gardła, krtani, tchawicy i oskrzeli. U niektórych osób rozwija się dychawica oskrzelowa, która występuje napadowo i jest połączona z utrudnionym oddychaniem. Czasem osłabienie serca i ogólnym, utratą apetytu i złym samopoczuciem. Pył aluminiowy przy wpadnięciu do oka drażni gałkę oczną i spojówki, a na rogówce może wywołać miejscowe zapalenie lub nawet martwicze zmiany zabarwienia, a nawet uszkodzenie głębokich warstw oka. Stany te wymagają leczenia u okulisty. Stopy aluminiowe wywołują uszkodzenia skóry albo w postaci wysypki, wyprysków i stanów zapalnych albo owrzodzeń łatwo ropiejących z obrzękiem otaczających tkanek, węzłów chłodnych i dróg chłonnych oraz bardzo długo i trudno gojących się ran. "
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.10.2014 20:07

    Inne

    otwierają nie długo market po firmie Polkon trochę ludzi pójdzie ze sapy bynajmniej kobiet bo zarobki będą większe niż w sapie taka prawda nie oszukujmy sie.Pozdrawaiam
    ReviewUserIcon
    Anonim

    30.09.2014 18:04

    Inne

    Inspekcja pracy była na zakładzie to nikt się nie odezwała każdy taki wygadany w całej sapie jest łamane przepisy bhp no ale bhp mowi wszystko jest w normie.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    23.10.2014 17:12

    Inne

    koledzy kolezanki moze wiecie kiedy byla ta inspekcja bo bhp twierdzi ze wszystkie normy sa ok i ze niema zagrozenia dla zdrowia z przetopu aluminium moze cos podpowie kolega o nicku BHP bo prawda jest taka ze aluminium dziala na uklad czlowieka
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.09.2014 13:05

    Inne

    Powiedzcie mi czy to jest z godne BHP żeby sam operator wózka widłowego sam na notce pracował bo mi się zdaje ze nie.
    ReviewUserIcon
    Nowy

    30.09.2014 13:41

    Inne

    kolego nic tam niejest z zgodnie z zasadami BHP chociaz na spotkaniach nonstop mowia otym ze co oni to nierobia jedynie to odziez ochronna ale styl pracy itd to odbiega od zasad BHP dziwie ze jeszcze Inspekcja Pracy sie niedowiedziala pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    mlody

    30.09.2014 10:32

    Inne

    W sapie są tajne dziewczyny może kawka :-)
    ReviewUserIcon
    Anonim

    30.09.2014 10:25

    Inne

    Tylko ze prawda jest taka drogi kolego ze to kwestia czasu i Sape przeniosą do chrzanowa już mają mało zamówien prasy wracają do 3 zmian i ogólnie jest coraz gorzej ludzi brakuje do pracy nikt nie chce isc pracować do Sapy i do agencji Randstad przecież urząd pracy proponował tez prace w sapie i co ludzie odmawiają za takie pieniądze.
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.09.2014 09:19

    Inne

    o naszej Sapie w trzciance pisze.
    ReviewUserIcon
    Nowy

    28.09.2014 11:34

    Inne

    wiesz podobnie jest w chrzanowie syf kiła i mogiła
    ReviewUserIcon
    Anonim

    27.09.2014 07:29

    Inne

    Wszystko to prawda gdyby tak nie było to by o sapie nikt tak nie pisał i nie mowil spadły zamówienia wrócili do 3 zmian na prasach bo niema zamowien i co za tym stoi zwolnią ludzi bo będzie za duza.Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Nowy

    27.09.2014 12:34

    Inne

    piszesz o chrzanowie??????
    ReviewUserIcon
    Nowy

    24.09.2014 20:05

    Inne

    Koledzy kolezanki sa pracownicy z dluzszym starzem i siedza po cichu jak pytaja na zebraniach albo godza sie na rozne decyzje i szalenstwo na produkcji i innych dzialach moze wzucmy im do skrzynki co maja pracownicy do powiedzenia na kierownictwo i wyzsze szczeble jestem ciekaw czy bedzie odnich jakis odzdzew pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Hans

    23.09.2014 07:29

    Inne

    W końcu ktoś poruszył ciekawy temat Wujka z Motylewa. Dopóki jego kolega stoi na straży dopóty bedzie on w Sapie . Zamieszany w kooperację (nie koniecznie tanią), nie do końca uczciwe inwestycje ,mobing. Mistrz głupich pomysłów i tragicznego zarządzania . Wszyscy siedzą cicho i udają , ze wszystko jest OK , pozwalają mu na grabież i marnotrawstwo zgodnie z ideą GEnESis. Gdzie jest władza w tej firmie ,ze pozwala na takie postępowanie . Tak jak wspomniał Kevin jest z dnia na dzień gorzej... W niektórych aspektach przekracza swoje kompetencje i miesza w działach ,które nie same jego obszarze ! Drodzy koledzy , obudźcie sie ! Zróbmy coś z tym Panem !
    ReviewUserIcon
    Kevin

    18.09.2014 23:33

    Inne

    Firma z tradycjami , super atmosfera i wyniki były do czasu... Andrzej weź ty daj se spokój z zarządzaniem... Burdel jest i będzie , dopóki nie odejdziesz, technicznie jesteś nie poukładany ! Spóźnienia rosną i rosną :) , a Ty dalej swoje ...
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Hydro Extrusion Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

    Kopernika 18 64-980 Trzcianka

    NIP:7630003558

    KRS:0000175030

    https://www.hydro.com/pl-pl
    Branża główna: Hutnictwo i metalurgia
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.09.2014 11:24

    Inne

    WSapie jest nie dobrze gorzej i będzie gorzej już gorzej być nie będzie co się tam wyrabia nie dziwie ze kradli złom jak płacą tak maja gdym godnie płacili to by ludzie nie kradli taka jest prawda i niema co chamstwo i nic więcej.
    ReviewUserIcon
    Rolek

    03.09.2014 21:35

    Inne

    a mozecie cos powiedziec o działach technyczych ? UR w łodzi jacy ludzie ich wiedza itp ? czy szukaja ludzi może ? z góry dzięki za wszelkie info.
    ReviewUserIcon
    Robię bo chcę

    28.08.2014 11:52

    Inne

    A ja pamiętam sytuację jak na paczkarni w Chrzanowie mniej więcej na wiosnę pytali ludzi kto chce wolne to nikt się nie zgłosił, a wiecie dlaczego, bo może nowi pracownicy mają niskie stawki ale już taki co robi 1-1,5roku to ma około 14brutto/h gdzie starzy pracownicy mają ponad 16b/h jak nie lepiej nie mówiąc o brygadzistach gdzie może musi zrobić 30dni w miesiącu ale koło 3 z przodu się zamyka przy rozliczeniu 4 miesięcznym sięgają blisko 4 z przodu i wiem to bo sam tyle mam!! i skończcie biadolić bo wkońcu po tylu latach dostaliście dodatek do 4 brygad przy stawce 16b wychodzi 250zł netto miesięcznie, w Chrzanowi źle się nie zarabia tylko trzeba robić, a jak ktoś twierdzi inaczej proszę o skan paska płac ciekawe kto się odważy pokazać prawde...najlepiej zrobili by jak w Finlandi każdy wie ile zarabia to by wam mordy zamkneli:D yoł pozdrogzkz
    ReviewUserIcon
    Pilatango

    28.08.2014 07:28

    Inne

    Jak można w tak wielkiej firmie dopuścić do tego aby techniczny byl niekompetentny ? Pamietam jak w " zarówkach" generował. Tylko i wyłącznie straty :) . Nepotyzm ? Czy brak ludzi w tej firmie spowodował takie decyzje ?
    ReviewUserIcon
    pracownik- 12

    21.08.2014 16:18

    Inne

    Witam, ja pracuję w Sapa jakis rok, faktycznie stan BHP jest kiepski. Wyngrodzenie za nadgodziny jest ok. Jest ich sporo można zarobić. Co mnie cieszy. Jeśli chodzi o Kierownictwo zgadzam się pojęcia nie mają. Jeśli chodzi o HR- zawsze pomagają a pozatym Pani z HR jest poufna i nawet z najwięszym problemem jest w stanie sobie poradzić. Generalnie polecam firmę, jesli ktoś nie ma dwóch lewych rąk do pracy to sobie poradzi.Lewusy narzekają.
    ReviewUserIcon
    pracownik

    21.08.2014 11:11

    Inne

    Witam pracuje w firmie Sapa w Łodzi od kilku miesięcy w nawiasie mogę dodać że poszukuje nowej pracy.Co do firmy skandal!Pani z HR kłamie na każdym kroku ludzi mają za zwykłych roboli BHP tam to kpina zero szkodliwego kantują na kasie a liderzy i kierownictwo nie mają zero pojęcia o pracy!Szczerze nie polecam szkoda siły i zdrowia sam się wkopałem ale obiecywali kokosy i tutaj maja minusa okłamują ludzi którzy chcą naprawdę pracować!
    ReviewUserIcon
    łobuz

    18.08.2014 22:47

    Inne

    Te opinie są do SAPA Chrzanów!!!! U-ski wiesniaku to do ciebie w głównej mierze się te idiotyzmy tyczą!!Jak byś czasem zmądrzał i zaczął normalnie myśleć jak człowiek normalny to ten zakład by był normalny ,a tak to jest (usunięte przez administratora) wieśniaku!Jaka szkoda że nie masz fb bo bym ci to podesłał.Ożeń się wreszcie!Baba ci w końcu wytłumaczy jak byc człowiekiem dla ludzi!
    ReviewUserIcon
    gaja

    22.08.2014 12:57

    Inne

    Przykre jest to co piszecie- myślałam, że po zmianach nazwy i "roszadach biurowych Chrzanów" firma coś zmieni i zaczęli słuchać ludu - fizycznych, który to robi na umysłowych...Z ciekawości spr., bo trochę się tam pracowało za innych co prawda czasów, ale kilku cwaniaczków się pamięta. Widać że nie pomogło ani Manager w dobie kryzysu ani Wyższa szkoła zarządzania. Szkoda rokował dobrze...lecz chyba nie w tej dziedzinie. może czas zmienić...na seksuologie szanowny panie T!
    ReviewUserIcon
    bhp

    18.08.2014 20:50

    Inne

    No jak to? To przecież firma o zajebistym nacisku na BHP(tam gdzie nie trzeba!)Buty grubsze niż na kopalni,okulary które psuja wzrok nawet młodym(w wiekszości bzdurne jest ich używanie).Jeżeli zarządza ktoś mądry firmą to wie co w trawie piszczy.Niestety tutaj to masakra.Wszystko na opak i odwrotnie.PIP powinna co najmniej dwa razy w roku przeprowadzać niezgłaszaną kontrolę w każdym(ale to w każdym)zakładzie pracy!!!!Od tego są te lenie!
    ReviewUserIcon
    krycha

    19.08.2014 12:04

    Inne

    masz kolego racje ubierz kask okulary a pot zgoraca Ci splywa za okulary i paruja i głowno ztego
    ReviewUserIcon
    Anonim

    13.08.2014 07:41

    Inne

    Po pierwsze Firmie Sapa powinno być płacone szkodliwe a tego niema bo BHP twierdzi ze wszystko tu jest w normie niech idzie i przepracuje 8 godzn na anadownni to zobaczy jakie jest tam stężenie szkodliwych dla zdrowia kwasy soda opary które osiadają na profilach to wszystko jest rakotwórcze a na serwisie co jest tez szkodliwie i niech nie gadają ze niema jak jest szkodliwe ale to jest kwestia czasu i może ktoś się za to wezmie a wtedy będzie naprawdę nikomu do smiechu bo zdrowie ludzi jest najważniejsze.Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Kevin

    12.08.2014 22:58

    Inne

    Wujek ratuj !
    ReviewUserIcon
    JĘDREK

    11.08.2014 23:21

    Inne

    Większość nowych pracowników po tygodniu wieje gdzie pieprz rośnie.Nawet ci co z Valeo przychodzą to po paru dniach dziękują za uwagę.Jest szansa dla tej firmy jak przejmą tych odmrożonych z Zakładów Mięsnych bo oni teraz potrzebują ciepła :) Tam też tyrają ludźmi gorzej niż świniami za garść żarcia w korycie.Przyjdzie jeszcze czas ze to wszystko zostanie rozliczone.Ludzie sami wymierzą sprawiedliwość.Miłej pracy.
    ReviewUserIcon
    Nowy

    10.08.2014 09:27

    Inne

    Ztego co wiem szukaja ludzi do Finala w Dabrowie Gorniczej ta sama branza tylko stawki wieksze Cv zlozylem jak ino beda chcieli bym tam sie przeniosl to spadam ztad
    ReviewUserIcon
    JEDREK

    09.08.2014 00:56

    Inne

    Jakby nie te biedne kobiety co mają koło 30tki-40tki to ten zakład by upadł.Tylko ludzie którzy musza pracować ten bałagan utrzymują.Wielka szkoda że właśnie ich się nie docenia.ONE I ONI SIE BARDZOA STARAJĄ ale nikt tego nie widzi bo dyrekcja wierzy jakims pseudo kierownikom po odwykach.Dzisiaj niestety liczą się punkty a nie człowiek!Jak by dać wolna rękę tym brygadzistkom i szefom stanowisk to by atmosfera wsród załogi napewno wzrosła i wydajność też.Teraz to macie wyscig szczurów i niechec pracowników
    ReviewUserIcon
    Nowy

    10.08.2014 09:23

    Inne

    Mądre słowa nielicza sie z ludzmi czym wiecej godzin tym kasa mniejsza
    ReviewUserIcon
    PRACA CZYNI WOLNYM!

    09.08.2014 00:42

    Inne

    W tym obozie pracy nie ma szans na kwalifikacje ,ani na wyższe stawki.Stawki dostają tylko biurowi pracownicy bo tak należy :)Pracownik do biura zaczyna od 2700złbrutto a smieciuchy co na nich robią od 1200zł.Jedni maja klime i kawkę co chwilę a drudzy jebanie do granic wytrzymałości w upale 50st C! OT I CAŁA PRAWDA O TYM ZAKŁADZIE DLA LUDZI UZALEZNIONYCH OD ROBOTY! Dyrektor udaje ze nic sie nie dzieje a reszta ma to w (usunięte przez administratora) Doczekaliśmy się piknych czasów wiec jebią tylko ci którzy muszą-a niestety ta firma nie docenia tych zapierniczajacych w pocie czoła -premie są ,ale nie bedę komentował.Jak dyrektor poda wysokość swojej to ja podam wysokość w poszczególnych działach -zaznaczę ze wydajność była swietna ostatnio a premie dla "roboli"były od 50zł -no to juz (usunięte przez administratora) jakieś jaja!!!!!Ile wzieli w biurach?!!!!!!!Kto to wyjaśni?
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    03.08.2014 12:16

    Inne

    Czytam co jakiś czas te wasze wpisy i tylko narzekania a żadnych reakcji i posunięć z waszej strony nie ma.Czy wy ludzie nie macie własnego poczucia wartości?Zamiast narzekać i biadolić zostaw ten kołchoz i szukaj innej pracy,chyba że boicie się ruszyć na nowe wody.Ja po 9 latach pracy w *starej* SAPIE szukałem innych wyzwań i nie żałuję tej decyzji.Ludzie trochę odwagi a nie narzekania na kierownictwo,każdy z kadry zarządzającej będzie pilnował własnego stołka i nie będzie się wstawiał za nami-pracownikami produkcji
    ReviewUserIcon
    Anonim

    31.07.2014 10:01

    Inne

    Witam znowu oferty pracy Randstad dał ogłoszenie na trzcianka info smiechu warte jak płacą tak mają oni mysla ze ludzie przyjdą pracować za 1200zł i umowy jakie do niczego się nie liczą a swiadetwa tez dziwnie wypisywane pracowałem tam to wiem robic nadgodziny żeby dla nich było więcej he szkoda mówic.
    ReviewUserIcon
    ON

    31.07.2014 00:25

    Inne

    w oczach tej firmy to robotnicy niestety są "barachłem"bez praw -oprócz roboty ! Zamiast pracowników dopingowac w sposób godny człowieka to dopingujecie ich tabelkami z wydajnością-błąd!!!!Tylko sami sobie krzywdę robicie i za to powinny polecieć stołki!!!Z reszta mam to gdzies bo ja juz u was nie pracuję na szczęście! Co do powyższego wpisu to odezwała się pani kierownik lub brygadzistka z klimatyzowanego biura, która pracuje od poniedziałku do piątku-i wszystko na ten temat!
    ReviewUserIcon
    on

    25.07.2014 23:59

    Inne

    Tyle mają szczęścia ,że ludzie szukaja roboty bO inaczej to by to barachło omijali z daleka.Kobiety tyraja jak jakies roboty ale w tej firmie nie docenia się wogóle facetów i to nawet tych wykwalifikowanych.Zarabiaja tyle co kobiety choć te babki w wiekszosci to bezmózgi trzęsące pupą żeby wydajność się zgadzała.Jak mozna potem nie miec reklamacji?!!!Albo wydajność albo jakość!!te kierowniki najpierw by najlepiej stali z pejczami i bili a potem są w szoku ze jest reklamacja! :D Będzie reklamacja bo jesteście matoły i nawet się na schematach nie znacie!!
    ReviewUserIcon
    on

    25.07.2014 23:23

    Inne

    Tyle mają szczęścia ,że ludzie szukaja roboty bO inaczej to by to barachło omijali z daleka.
    ReviewUserIcon
    on

    25.07.2014 23:10

    Inne

    Jak w tym grajdole można założyc związki jak wszystkie dotychczasowe próby kończyły się wywaleniem chetnych z roboty?!!! Co jest grane?Inspektorzy z PIPu mieli wglad w komputeru i jakoś im się zamazało ze ci ludzie pracują w spartańskich warunkach(35-45stC)i pochowali termometry żeby czasem ludzie nie wojowali!Klime w biurach pozakładali a ci co na tych nierobów robią mają tyrać ze łzami w oczach i potem na na twarzy!Co to jest?! obóz pracy i tyle!!!

    Zostaw merytoryczną opinię o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.