opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Hydro Extrusion Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.5/5

Na podstawie 581 ocen
Opinie(776)
Dodaj opinię
Aktualności(9)

Opinie(776)

Dodaj opinię
Aktualności(9)
Logo
  • Kim jesteśmy?
  • .
  • Dlaczego Hydro
  • .
  • Doświadczeni specjaliści
  • .
  • Początki kariery
  • .
  • Dołącz do nas
  • .
  • Lokalizacja

Kim jesteśmy?

Dlaczego Hydro

Doświadczeni specjaliści

Początki kariery

Dołącz do nas

Lokalizacja

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Gniezno
  • Stargard
  • Piła
  • Szczecinek
  • Wałcz
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Trzcianka
  • Osiniec
  • Kadłubek
  • Sarcz
  • Wapniarnia Trzecia
  • Teresin
  • Gintorowo
  • Straduń
  • Dłużewo
  • Rudka
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Chrzanów - Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.
Łódź - Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Trzcianka
  4. /
  5. Opinie o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Hydro Extrusion Poland Trzcianka

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 9
    • 10
    • 11
    • …
    • 15

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    pietrekc

    26.01.2015 21:25

    Inne

    masakra co sie dzieje w ty kraju kazdy patrzy sie dorobic i gnac robola do roboty a i tak ma go za nic przekonalem sie sam na kierownictwie w sapie w chrzanowie
    ReviewUserIcon
    chce sie zatrudnic

    27.01.2015 20:55

    Inne

    to az tak zle jest w sapie chcialbym zlorzyc Cv o prace ale niewiem czy warto mam kurs na suwnice i praktyke a wiem ze to podstawa ale jak z kasa i praca jest godzinowa a moze akord prosze cos nadmiencie jakie ogolnie warunki
    ReviewUserIcon
    Anonim

    26.01.2015 19:47

    Inne

    tak zwalniają siee ludzie ponoc słyszałem zdobrego zródła ze uciekają pracownicy sapy no tak jak mówiłem kwestia czasu i do łodzi zakład przeniosą pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    pietrekc

    25.01.2015 11:33

    Inne

    cisza to az tak zle jest chyba ze sie ludzie pozwalniali i niema kto odpisac
    ReviewUserIcon
    pietrekc

    23.01.2015 17:36

    Inne

    jak po zmianach i przejsciu pod sapa aluminium teraz wyglada praca w chrzanowie zmienilo sie cos???pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Anonim

    07.01.2015 19:18

    Inne

    Witam mam pytanie czy sapa przyjmuje do pracy ale sapa nie ta Agencja randstad bo to nie praca na umowy tygodniowe.
    ReviewUserIcon
    Chrzanowianin

    06.01.2015 15:43

    Inne

    niepowiedzialbym kolego czy lepiej wszedzie wyzysk zapieprzanie aitak powiedza Ci ze malo wydajnie robisz ateraz i tak bedziemy pod Was należeć wiec sie okaze jak to bedzie
    ReviewUserIcon
    Anonim

    06.01.2015 14:34

    Inne

    A jak jest w Chrznanowie lepiej niż tu w Sapie w trzciance.
    ReviewUserIcon
    ja

    02.01.2015 14:27

    Inne

    przychylam się do ostatniej wypowiedzi-hej!!!
    ReviewUserIcon
    Chrzanowianin

    02.01.2015 12:15

    Inne

    Witam mnie ino jedno w takich zakladach jak Sapa dziwi ze ludzie musza isc na przymusowe urlopy jak jest przestój przecież to urlop jest pracownika ajak ktos go niema to co wtedy urlop bezplatny i skladki nieoplacane.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    01.01.2015 10:48

    Inne

    Witam powiem wam jedno nie jeden pracownik Agencji Randstad wiem więcej niż pracownik Sapy zna się więcej niż pracownik Sapy A takich fachowców udają pracownicy Sapy a jak dojdzie co do czego to ciemni sa bo racji nie mieli he dlatego Sapa tak dobrze stoi bo to dzięki Agencji Randstad i pracowników Randstad.Pozzdrawiam
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.12.2014 21:43

    Inne

    każdy ma swoje zdanie w każdej firmie inaczej płaca.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    24.12.2014 11:42

    Inne

    Chciałbym powiedzieć jedną rzecz w Firmie Samsung we Wronkach zarobimy w 8godz 1517zł na reke a nadgodzinami 2300zł to możemy sobie powiedzieć ze w firmie Sapa pracownik nawet niema tyle na reke 1517ł a z nadgodzinami mają co niektórzy 1700zł to jest jasne ze do Wronek lepiej się opłaca jeździć czy nie.Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    młody

    19.12.2014 01:49

    Inne

    dla zainteresowanych wyjazdem "integracyjnym"-proszę poczytać komentarze (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    17.12.2014 08:32

    Inne

    ****ANONIM*****masz racje wchodzacy zaprzeproszeniem w 4litery przelozonym maja tak jak piszesz
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.12.2014 21:07

    Inne

    ale każdy pracownik fizyczny powinien zarabiać tak samo ale tam sa przekręty ja to wiem i każdy to wie.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    16.12.2014 16:36

    Inne

    Najlepiej to jak słyszałem to jest na złomie zero stresu nikt ci na rece nie patrzy robisz sobie spokojnie ale szczerze mówiąc tam się nie pracuje na akord i nie trzeba szybko robic zrobisz 6paczek albo 7 też jest dużo w końcu jak placą tak mają
    ReviewUserIcon
    Anonim

    16.12.2014 10:24

    Inne

    ale w Łodzi pracownik fizyczny zarabia więcej niż pracownik Sapy w trzciance to o czym tu mówic wielka klapa i nic więcej.
    ReviewUserIcon
    mistsz

    15.12.2014 21:37

    Inne

    Wyrównać zarobki! Zobaczymy jak będą piszczeć w Łodzi lub Chrzanowie
    ReviewUserIcon
    Anonim

    15.12.2014 13:33

    Inne

    Tak to prawda każdy każdemu na rece patrzy ze ludzie w stresie pracują czy to modre.
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    12.12.2014 12:48

    Inne

    dopiero beda cyrki jak Sape Chrzanów wezmie Trzcianka tak ma byc od Nowego Roku dorównaja zarobkami do Trzcianki
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Hydro Extrusion Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

    Kopernika 18 64-980 Trzcianka

    NIP:7630003558

    KRS:0000175030

    https://www.hydro.com/pl-pl
    Branża główna: Hutnictwo i metalurgia
    ReviewUserIcon
    Anonim

    12.12.2014 11:02

    Inne

    Mi chodzilo o Sape w Trzciance drogi kolego i o pracowników z biór zobacz każdy kto awansował na kierownika to zaczeli się budować każdy wiec nie mów ze ktoś niewie jak każdy pracownik fizyczny Sapy wie ze tam dobrze wałki kreca i pieniądze dla siebie biorą a pracownik co pracuje od początku zarabia 1800zl na reke to jest smiechu warte.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    11.12.2014 16:20

    Inne

    Słuchajcie ciekawi was za co ci wszyscy co nie którzy się budowali za co za kręcone pieniadzie gdzie ukrecili to sobie brali a pracownikom nic to tak się tam traktuje pracowników.
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.12.2014 22:48

    Inne

    nie wiem z którego zakładu jesteś, bo są przecież trzy: Trzcianka Chrzanów Łódź. Ale dziwne rzeczy piszesz.I najprawdopodobniej jesteś miernej klasy pracownikiem. Świadczy o tym choćby stylistyka twojej wypowiedzi. I przyłączam się do wypowiedzi obserwatora: nie pasuje, to zwolnij się człowieku!!!! Ps: jestem zwykłym produkcyjnym pracownikiem z dość długim stażem więc uważąm że mam prawo w ten sposób się wypowiadać
    ReviewUserIcon
    spec

    10.12.2014 22:10

    Inne

    Właśnie albo zostań fachowcem. Wystarczy trochę sprytu i angielski lub niemiecki komunikatywnie
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    10.12.2014 17:32

    Inne

    Do narzekających: moi drodzy! nie macie szacunku w takim razie sami do siebie! po ki grzyb w takim razie siedzicie w takim bagnie, jak sami to określacie??? tak wam źle? to się zwolnijcie? wasze życie-wasze wybory!! nic się nie podoba - to takie polskie podejscie... i takie łatwe - użalac się nad sobą: tak mi źle. to się k..w zwolnij i idź do tartaku!!!
    ReviewUserIcon
    asdf

    08.12.2014 17:04

    Inne

    polaczone sa juz od poczatku roku, w chrzanowie przedtem bylo hydro aluminium
    ReviewUserIcon
    zatrudniajacy sie

    08.12.2014 07:53

    Inne

    dzieki za info ***asdf***a dowiedzialem sie ze chrzanow ma polaczyc sie z trzcianka na jakiej zasadzie ma to byc czytalem to kazdy zaklad Sapa byl osobno chrzanow Lodz i Trzcianka
    ReviewUserIcon
    asdf

    07.12.2014 17:55

    Inne

    jezeli automatyka cie nie przeraza to lepiej na wiekszej prasie (z automatem do sciagania profili), na mniejszej z kolei sciagasz wszystko recznie ale masz swiety spokuj - nie ma zadnych awarii i nic sie nie zacina z tym ze trzeba wszystkie palety odstawiac suwnica.
    ReviewUserIcon
    marta

    12.01.2015 09:52

    Inne

    chce tam podjac prace czy ktos moze mi powiedziec czy warto
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.01.2015 11:23

    Inne

    musisz określić, Chrzanów, Trzcianka czy łódź.I oczywiście dział gdzie zamierzasz się przyjąć.Każdy z tych zakładów ma własną specyfikę i nie ma jednoznacznej odpowiedzi
    ReviewUserIcon
    zatrudniajcy sie

    05.12.2014 19:52

    Inne

    aha a pracujesz tam może gdzie lepiej
    ReviewUserIcon
    asdf

    05.12.2014 19:00

    Inne

    na pile bardzo dobra robota jest, z tym ze na jednej prasie sciaga sie profile recznie a na drugiej jest maszyna do sciagania.
    ReviewUserIcon
    zatrudniajacy sie

    05.12.2014 12:21

    Inne

    a slyszalem ze cos zmienia się firma cos zczyms maja laczyc i na razie niewiadomo czy cos ztego wyjdzie
    ReviewUserIcon
    asdf

    03.12.2014 08:19

    Inne

    w chrzanowie nie ma co narzekac, co chcesz dokladnie wiedziec?
    ReviewUserIcon
    zatrudniajacy sie

    04.12.2014 12:09

    Inne

    na jakie stanowisko najlepiej się przyjąć bo oferują mi na pile ale slyszalem za tam ludzie narzekają
    ReviewUserIcon
    pracownik

    04.12.2014 18:32

    Inne

    najlepiej na dyrektora... a tak serio, wszędzie jest ciężko na produkcji.jeszcze ciężej na pakowni.jedni narzekają inni nie. jedni się nadają do takiej pracy, inni nie powinni się tam nigdy znaleźć. wszystko zależy od ciebie
    ReviewUserIcon
    swiezak

    02.12.2014 14:57

    Inne

    wlasnie jak tam w chrzanowie sie ludzia wiedzie? wiecie cos na ten temat?
    ReviewUserIcon
    były robol

    28.11.2014 16:49

    Inne

    tylko nie do Trzcianki, zakład dobry, ludzie co pracują fizycznie też, a reszta do .....
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.11.2014 17:37

    Inne

    BHP W SAPIE TO ŚMIECHU WARTE TYLKO LATAJA Z APARATAMI FOTOGRAFICZNYMI I PATRZĄ KOGO ZLAPAC NA CZYM.WYMAGAJA TE SMIESZNE OKULARY PO KTORYCH MOŻNA OSLEPNĄC TAK OCZY BOLĄ ALE OK KIEDYS ZAKLAD SIE ZASKARŻY .TE ŚMIESZNE CZAPECZKI KTÓRE WYMAGAJA PRZY PRZEJSCIU PRZEZ WIATE A NA STANIE NIE MA ICH.JAK TO NIE SMIESZNE JAK SPADNIE SÓWNICA CZY SPADNIE NA GŁOWE PALETA METALOWA TO WDUSI NAS W ZIEMIE RAZEM Z TYMI KASKAMI I CZAPECZKAMI.A TE OKULARKI TO WBIJA SIE W OCZY NA MIEJSCU
    ReviewUserIcon
    zatrudniajacy sie

    28.11.2014 11:37

    Inne

    kolego gdzie tak jest bo chce sie przyjac do pracy do chrzanowa polecacie ten zaklad forumowicze
    ReviewUserIcon
    jano

    21.11.2014 17:49

    Inne

    na fabrykacji jest taki jeden kierownik,który dostanie ode mnie (usunięte przez administratora) to niedługo.
    ReviewUserIcon
    Bartek

    20.11.2014 20:54

    Inne

    Potwierdzam opinie na temat BHP. Wszystko jest po prostu na pokaz, żeby ten wielmożny prezydent ze Szwecji przyjechał zobaczył jak tu wszystko pięknie ludzie w okularach ścieżki raz w miesiącu malowane, wszystko odgrodzone jak małpy w zoo, farby w super ognioodpornym sejfie itd. I oczywiście premie dał zarządowi za rozwój firmy, na tym to polega. A tak naprawdę mają gdzieś ludzi i ich higienę pracy ludzie na kręgosłupy nie wytrzymują, a tu każą pracować siedem dni w tygodniu bo im ciągle mało, dźwigać ciężary ponad dozwolone przepisy, pracować w temp powyżej 40 stopni.A kierownik sobie montuje wiatraczek w biurze bo klima to za mało Najnowszą prasę zamknęli spęd zrobili i niech robią. Teraz to się budzą że za mało, jakie to koszty zamknięcia przenosin tego pieca itp. Zero myślenia sprzątaczka lepiej by zarządziła. Podsumowując szkoda bardzo filmy bo z aluminium jest biznes, tylko wystarczy dobrze fabryką zarządzić i każdy by mógł zarabiać przyzwoicie. A tak jest syf. Jak to ktoś kiedyś dobrze powiedział gówno w ładnym opakowaniu jest dalej gównem.
    ReviewUserIcon
    były robol

    21.11.2014 12:43

    Inne

    Zgadzam się w 100% co napisałeś, czytajcie, o tej firmie dużo by pisac. Narobili kierowników i innych mistrzów , a to bez mózgu ludzie, śmieją się z roboli. A stawki kosmiczne, szkoda słów:)
    ReviewUserIcon
    asdf

    28.10.2014 18:05

    Inne

    jak tam u was wyglada praca na pile? recznie sciagacie na palety? jakie macie wydajnosci na prasach?
    ReviewUserIcon
    Anonim

    26.10.2014 19:20

    Inne

    ale poco jak sapa 2 lub 3 lata i zamkna lub przeniosą do Łodzi tyle tylko będzie ze sapy Trzcianka.
    ReviewUserIcon
    on

    26.10.2014 18:09

    Inne

    podaj swojego ja napisze
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    27.10.2014 06:31

    Inne

    kolego to moj email [email protected]
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    26.10.2014 09:40

    Inne

    kolego moze podasz meila to bym napisal do ciebie Wyciskanie aluminium – produkcja profili Al, rozwój, zastosowanie maj / 23 / 2013 Leave a response Rynek wyciskania aluminium (produkcja profili Al) w Polsce jest zdominowany przez dwa rozwiązania: Azotek boru. Ceramiczny środek pylisty który po rozpyleniu pozostawia na maszynie biały, trudno usuwalny nalot. Może pozostawiać ślady na profilach i prowadnicach ślizgowych. Możliwy dyskomfort z powodu wdychania proszku. Obecnie najczęściej używany produkt, w ciągu kilku lat zastąpił niemal wszystkie stare produkty. • Dobrze przywiera do powierzchni; • Zapewnia dobre uwalnianie; • Niepalny. Sadza gazowa. Uzyskana przy spalaniu acetylenu przy niskim stosunku gazu do tlenu. Sprężony łatwopalny gaz znajduje się w pobliżu rozgrzanych do wysokiej temperatury elementów. Występuje otwarty płomień i dym.

    Zostaw merytoryczną opinię o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.