opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Hydro Extrusion Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.5/5

Na podstawie 581 ocen
Opinie(776)
Dodaj opinię
Aktualności(9)

Opinie(776)

Dodaj opinię
Aktualności(9)
Logo
  • Kim jesteśmy?
  • .
  • Dlaczego Hydro
  • .
  • Doświadczeni specjaliści
  • .
  • Początki kariery
  • .
  • Dołącz do nas
  • .
  • Lokalizacja

Kim jesteśmy?

Dlaczego Hydro

Doświadczeni specjaliści

Początki kariery

Dołącz do nas

Lokalizacja

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Gniezno
  • Stargard
  • Piła
  • Szczecinek
  • Wałcz
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Trzcianka
  • Osiniec
  • Kadłubek
  • Sarcz
  • Wapniarnia Trzecia
  • Teresin
  • Gintorowo
  • Straduń
  • Dłużewo
  • Rudka
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Chrzanów - Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.
Łódź - Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Trzcianka
  4. /
  5. Opinie o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Hydro Extrusion Poland Trzcianka

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 8
    • 9
    • 10
    • …
    • 15

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    pracownik

    28.02.2015 19:42

    Inne

    Tam ochrona środowiska powinna wejść i sama pobrać próbki ze studzienek koło anodowni i serwisu matryc tam tego szajsu szło. Ale ciekawe czy pobierali próbki może? A co z tymi co na polkonie kradli amelimium połapali niw wieta.
    ReviewUserIcon
    on

    28.02.2015 17:41

    Inne

    gazeta o jakich pismakach muwisz oni wszystkim zaplaca zeby prawda nie wyszla to kanalie i krem... no i uklady , powiazania ,polowania to dno
    ReviewUserIcon
    Anonim

    28.02.2015 09:00

    Inne

    Dokładnie ale można opisac to w gazecie co tam się dzieje i wystarczy gazeta narobi szumu.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    27.02.2015 21:09

    Inne

    To prawda żeby awansować to trzeba się podlizywać przełożonym taka prawda.
    ReviewUserIcon
    mobbing

    27.02.2015 20:55

    Inne

    wszytsko prawda przynajmniej tak jest w chrzanowie ale odszedlem w dobrym momencie wdupe nikommu niebede wchodzil by ktos mial lepiej a itak mi (usunięte przez administratora) obrobi postawionemu wyzej jaki to jestem pozdrawiam tych co byli i sa w porzadku z produkcji
    ReviewUserIcon
    były haha

    27.02.2015 20:39

    Inne

    Pranie mózgu brygadziści maja na zdm a potem obrabiajo du.... sobie. I tak codziennie lizanie i na stołek z mistrza na kierownika a potem na dyrektora a na koniec za bramę bo już sie dorobił (usunięte przez administratora). też to czeka haha
    ReviewUserIcon
    Karaluch

    27.02.2015 20:28

    Inne

    kolego przeciez wiadome ze w okresie letnim kierownictwo nie wychodzi na hale wiadomo dlaczego wtedy to bhb nie uswiadczysz bo zaczynaja sie pytania. A ten piekny zegar co wskazywal temperaturke w lecie o dziwo ulegl zepsuciu bo takie temperatury wskazywal
    ReviewUserIcon
    mobbing

    27.02.2015 19:27

    Inne

    kto sie wstawi kolego musialo by byc kilku odwarznych ale jak wiesz wchodzacy w (usunięte przez administratora) kierownikom nieprzeciwstawia sie ajest ich wielu tez mialem sytuacje z kierownikiem łebkiem mlodszym odemnie ale kierownik pocioteczny i wchodzacy w d..e dyr produkcji i tak kolo sie toczy a wypowiedz karalucha na temat okularów w okresie letnim jest wiarygodna parodia pot zgoraca w temperaturze na hali 40 50 stopni to jak moga nieparowac i obslugiwac suwnice i inne urzadzenia paranoja a sluzby bhp pstryk fotki albo kierownik z kopara czemu niezalozone jak jeden z drugim w klimatyzowanych pomieszczeniach wychodza raz za czas
    ReviewUserIcon
    Anonim

    27.02.2015 19:15

    Inne

    Teraz mobbing jest karany można nawet o odszkodowanie się ubiegać.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    27.02.2015 19:07

    Inne

    Mówisz o sodzie koło pras to.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    27.02.2015 19:06

    Inne

    Kasa poszła na podzialy dla kierowników a ludziom nic nie dali.
    ReviewUserIcon
    karaluch

    27.02.2015 16:45

    Inne

    pracowałem kilka lat na produkcji bhp stworzone po to by ludzia utrudnic prace gdy przychodzily upaly okulary stawaly sie nie do zniesienia.Ciagła inwigilacja i obserwacja gdzie ci sie noga podwinie i te ich zdjecia i rozmowa z przelozonymi.Brygadzisci i vaisorzy dostaja codziennie pranie mozgu o normach co wchodzi im to w nawyk.Marne pieniadze obiecywane 13 premie z czego wychodzi nic lub 300 zl.O zmianie dzialu mozna pomarzyc jedynie fart lub znajomosci i wielkie grono lizodupów ktorzy hasają za swoimi przelozonymi piekny przykład pan Tomasz.U i jego wataha jak czlowiek to widzi to z tej rozpaczy staje sie to smieszne :D Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    chrzanowianin

    27.02.2015 09:33

    Inne

    pracowalem w Sapie w Chrzanowie i niepolecam wszystkie opinie jakie tutaj sa zamieszczone sa jak najbardziej prawdziwe widzialem na portalach ze potrzebuja specjaliste bhp jeszcze ich za malo w biurach wystarczylo dwoch na chrzanowie chyba ze kroras ztych osob odeszla bo widzi co tam sie dzieje
    ReviewUserIcon
    pracownik

    27.02.2015 08:00

    Inne

    Szkoda że prezes tego nie czyta o swoich dyrektorach albo sam ma coś na sumieniu. Szkoda że Oslo nic nie robi ztymi stanowiskami zmieniają sie co roku i budują sie ale 100 podwyżki to nie bo niema z czego. Z chłopakami z sody gadałem zrobili 120 tyś oszczędności na wodzie i nic nie dostali no dyplom nieźle co ciekawe gdzie ta kasa poszła gdzie ją rozliczyli ciekawe.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    26.02.2015 20:18

    Inne

    Nikt nie słodzi sama prawda tu wychodzi.
    ReviewUserIcon
    geenesis

    25.02.2015 19:55

    Inne

    Piszcie prawde w ankietach oceniajacych firme. Nie slodzcie!
    ReviewUserIcon
    Anonim

    22.02.2015 12:49

    Inne

    To prawda pracownik na każdego przyjdzie pora rozliczenia się za swoje błędy i bezprawne zwolnienia a wracając do premii to sobie zbiór podzielili się premiami po 500zł i myśleli ze ludzie nie będą wiedzieć dlatego tam szychy trzymają się razem tak samo na działach jak trzymasz brygadzista to tez masz fajnie dlatego szczerze sobie mówmy to co tu piszą to prawda o firmie a zresztą każdy wie jak jest.
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.02.2015 19:57

    Inne

    Tak ale każdy kto się wygryzł to dom sobie stawiał lizusy jak trzymasz brygadzistą to tak masz.
    ReviewUserIcon
    aninim

    21.02.2015 15:21

    Inne

    jeszcze się taki nie narodził (w tym przypadku powstał pracodawca) żeby wszystkim dogodził.. jak wszędzie, raz lepiej czasem gorzej, tak jak w niemal wszystkich zakładach..
    ReviewUserIcon
    Anonim

    20.02.2015 22:09

    Inne

    JA powiem szczerze gdyby było dobrze w firmie Sapa to by ludzie nie pisali ze jest złe prawda a jednak nie jest dobrze skoro ludzie piszą.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Hydro Extrusion Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

    Kopernika 18 64-980 Trzcianka

    NIP:7630003558

    KRS:0000175030

    https://www.hydro.com/pl-pl
    Branże: Hutnictwo i metalurgia
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.02.2015 09:51

    Inne

    O czytałem na Trzcianka Info ze Sapa potrzebuje na CNC na maszyny a tak mówią ze maja ludzi by każdy dział obstawili a nie maja jak by dali 2500zł na reke to mogę się podjąc pracy na CNC bo to odpowiedzialna robota.Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    pietrekc

    09.02.2015 12:40

    Inne

    a co ma wnim pisac?
    ReviewUserIcon
    FRANEK

    08.02.2015 21:33

    Inne

    polecam wszystkim zakup jutrzejszego wydania tygodnika wprost
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.02.2015 17:10

    Inne

    Ale ja jestem znajomy pracowałem na anadowni ja odpisałem temu starlingowi żeby szanował kto jak pisze pisze.Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    FRANEK

    08.02.2015 14:37

    Inne

    odpowiedz dla starling ;nie o piekno słów tu chodz. A po drugie jezeli nie masz nic madrego do powiedzenia to stul dziób.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    08.02.2015 11:39

    Inne

    Proszę nie oceniać kogos po pisaniu i czy ma wykształcenie każdy patrzy na siebie a nie ocenia drugą osobe witaj Franek nic się na to nie poradzi np w Sapie powinno być szkodliwe placone a tego niema była inspekcja pracy i co ludzi się nie odezwali bo co zaraz by ich zwolnili tak tam jest ale to kwestia czasu jak za dużo rozmawiasz to zaraz cie kto pod kabluje dlatego tam niema co rozmawiać w pracy bo nie każdy jest zaufana osoba.Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    FRANEK

    07.02.2015 21:28

    Inne

    oświadczam iż zapraszam osoby zainteresowane tzw.szkodliwym zapraszam do przylaczenie sie do sustydiarnego aktu oskarzenia .osoby ktorym znaalezy na dodatkowych latach pracy do emerytury. to od waz zalezy tylko i wylacznie od waszych checi. przestancie pisac na forum macie wszystko gotowe wystarczy powiedzec tak (inne sprawy pracownicze takie jak mobbing, godnosc ,ponizanie ,zastraszanie tez jest ujete oto moj telefon Franciszek Bydołek 791209316. .Oddział w Łodzi tez zapraszam
    ReviewUserIcon
    Starling

    08.02.2015 11:04

    Inne

    A jakie kwalifikacje prawnicze ma Kolega? Sądząc po treści postu widzę, że nie wykształcił się wyżej, niż na poziomie gimnazjalnym
    ReviewUserIcon
    Chrzanowianin

    05.02.2015 13:31

    Inne

    wszytsko sie zgadza co kolega Artur napisal niepolecam tego zakladu omijajcie zdaleka wiadomo ze ciezko o prace ale jak macie mozliwosc gdzie indziej pracowac to raz jeszcze omijajcie ten zaklad byly pracownik
    ReviewUserIcon
    artur

    05.02.2015 11:05

    Inne

    a nie wspomne o chamstwie w kadrach i kierwonictwie,negatywnie nastawieni do wszystkiego,na kazde pytanie czy propozycje pospolite "burknięcie"
    ReviewUserIcon
    artur

    04.02.2015 15:32

    Inne

    ja bym raczej omijał ten zakład...środowisko mobbingowe, poniżanie przez brygadzistów itp. nie bede sie nakrecał..ogólnie nie polecam ciezko mi bylo iść do kibla tak wiec sobie wyobraźcie...aha mowa o sapa chrzanów,,,bhp bhp i jeszcze raz bhp , pilnuja tego bo premie im sie laduja do kieszeni a ty zapieprzasz i nie masz z tego nic...ogólnie robota o (usunięte przez administratora) rozbić...garba sie jedynie dorobić tam idzie
    ReviewUserIcon
    jano

    02.02.2015 11:46

    Inne

    na moje szczęście nie pracuję w Sapie,bo tam jest cyrk,więc po co się tam pchasz człowieku jak ludzie piszą ,że w Sapie kolorowo nie jest!
    ReviewUserIcon
    jano

    01.02.2015 11:55

    Inne

    weź się ogarnij człowieku-jak Ty biadolisz?Kto Cię strugał co???
    ReviewUserIcon
    chce sie zatrudnic

    01.02.2015 15:59

    Inne

    sam sie strugnij!!!!!!pewnie jestes jakims liderem co ma zanic takich co zapie.......na ciebie
    ReviewUserIcon
    Anonim

    30.01.2015 19:56

    Inne

    nie długo i do łodzi nas zakład przeniosą kwestia czasu.
    ReviewUserIcon
    chce sie zatrudnic

    31.01.2015 15:58

    Inne

    ktory zaklad przeniosa do Lodzi z Chrzanowa czy Trzcianki ale w Trzciane wiem ze to jest glowna siedziba to pewnie piszesz o Chrzanowie
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.01.2015 09:11

    Inne

    chodzi oczywiście o Agencje Randstad umowy smieciowie.
    ReviewUserIcon
    chce sie zatrudnic

    30.01.2015 11:19

    Inne

    no tak ale piszesz o Trzciance a mi chodzi o zaklad w chrzanowie a ztego co wiem to sie polaczyly i jest sapa aluminium ale dzieki za odpowiedzi:)
    ReviewUserIcon
    Anonim

    29.01.2015 13:03

    Inne

    Tygodniowe umowy urlop dopiero po przepracowaniu 1 miesiąca na zodanie po 5 miesiącach przepracowanych wogule w sapie się pogorszylo w trzciance w sapie ale co to za umowa tygodniowa ani kredytu a ni meszkania nie kupisz bo okres umowy za krótki.
    ReviewUserIcon
    chce sie zatrudnic

    29.01.2015 10:24

    Inne

    no to widze ze szalu niema zkasa w chrzanowie a przez agencje pewnie przyjmuja bo umowy przedluzane sa co miesiac jak nie co tydzien o takich tez slyszalem
    ReviewUserIcon
    Anonim

    29.01.2015 09:22

    Inne

    Teraz jest stawka 1750zł brutto to na trkr 1340 czy trochę więcej a i przyjmują tylko przez Agencje Randstad na początku bo sapa nie przyjmyje od razu do siebie pierw musisz popracować w randstadzie kilka miesięcy a nawet rok żeby na sape przejść a i na sapie zarobki nie sa duże bo z nadgodzinami wyjmiesz 1700zł to tyle co w randstadzie niema szału wielkiego.
    ReviewUserIcon
    robol

    28.01.2015 18:42

    Inne

    miejsca pracy na suwnice są juz obstawione przez innych co juz pracują kilka lat,nowy zaczyna od podstaw, praca fizyczna, pakowanie, stawka jest brutto na miesiąc nie wiem ile teraz jest najniższa?
    ReviewUserIcon
    chce sie zatrudnic

    28.01.2015 18:54

    Inne

    a inne stanowiska niewiesz jak jest bo to wspomniales pewnie o pakowni widze ze kokosow niema ajaka atmosfera kierownictwo
    ReviewUserIcon
    chce sie zatrudnic

    28.01.2015 12:23

    Inne

    czemu niemialbym jezdzic skoro na pakowni czy na pile wysylce jest potrzeba tak mi mowil znajomy ktory kiedys tam pracowal a druga sprawa to jak z wyplatami stawkami czy to godzinowa czy akord
    ReviewUserIcon
    robol

    28.01.2015 10:39

    Inne

    suwnicą nie pojeżdzisz raczej, musisz popracowac klka lat by miec lżej:)

    Zostaw merytoryczną opinię o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.