2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 145 338 5 1

Opinie o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Hydros Nowy wpis
Kandydat

No i co tak sie ogłaszaliście w internecie że poszukujecie ludzi do roboty, a ofert pracy zero nie ma nic

norsktalende Nowy wpis
Kandydat

Dzień dobry. Czy poszukują państwo osób z językiem norweskim (poziom B2/C1)? Rozważam powrót do Łodzi z Norwegii i Państwa firma przykuła moją uwagę.

Nowy wpis

@norsktalende

Dzień dobry, w Zakładzie w Łodzi nie mamy ofert pracy dla kandydatów ze znajomością języka norweskiego. Zachęcamy jednak do sprawdzenia ogłoszeń w innych lokalizacjach: https://www.hydro.com/en/careers/ Pozdrawiamy, Dział HR

ukaR
Kandydat

Dzień dobry czy sa w waszej firmie stanowiska z maszynami cnc?

Nowy wpis

@ukaR

Dzień dobry, obecnie poszukujemy operatorów maszyn na dziale Fabrykacji, gdzie operator jest odpowiedzialny za obsługę maszyn CNC. Zachęcamy do kontaktu: rekrutacja.polska@hydro.com Pozdrawiamy, Dział HR

Tak1Nie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Ktos

Witam chciałabym sie dowiedziec jak wyglada praca na dziale montazu wkrecanie srobek do profili i zakladanie uszczelek czy praca jest na akord jak wyglada pensja juz z dodatkiem nocnym...

dla ktosia
@Ktos

Liczy sie to ile belek zrobisz w 8 godzin, jest ustalona norma i trzeba ja wyrobic, pensja niewiele wiecej od minimalnej krajowej

Tak2Nie1

@Ktos

Praca na Dziale Montażu polega na montażu końcowym elementów relingów lub samochodowych listw okiennych. Operator obsługuje indywidualne stanowisko pracy, dedykowane dla danego klienta. Jego zadaniem jest montaż elementów typu uszczelki, nitonakrętki czy śrubki w profilu aluminiowym, odpowiednio przygotowanym we wcześniejszych procesach. Wszystkie stanowiska posiadają narzędzia potrzebne do wykonania danej czynności. Nie jest to praca na akord, jednak są określone normy zmontowanych detali, które wyszkolony operator jest w stanie wykonać. Wynagrodzenie zasadnicze nie uwzględnia premii regulaminowej oraz dodatku nocnego - są to składniki dodatkowo płatne. Pozdrawiamy, Dział HR

Tak1Nie4
Seico
@Ktos

Praca jak praca nic nadzwyczajnego elementy wkrętarka uszczelka i wkręcasz, ale jak chcesz zarobić to tylko polernia, oporni do 3,5-4k zarabiają. Na montażu dużo mniej

Tak1Nie
@Ktos

Praca na montazu to lekka praca,glownie kobiety tam pracuja,ale i najmniejsze wyplaty.Najbardziej platna praca jest praca na Polerni ale jesto czesto brudna praca

Aktualność
Tak8Nie5

Aktualnie to nie wiadomo czy pracownikom fizycznym placa emerytalne i rentowe skladki bo dostep do paska wyplaty jest niedostepny.Dawniej byl dostepny.Dotyczy to pracownikow zatrudnionych juz na firme,bo agencyjnym to chyba placa,no i obnizona jest znacznie wtplata.

Tak4Nie

@Pracownik

Zachęcamy do kontaktu z pracownikiem Działu HR. Dostęp do profilu pracownika i podglądu paska wynagrodzeń jest dostępny na dotychczasowych zasadach. Pozdrawiamy, Dział HR

Tak2Nie5

Aktualnie to nie wiadomo czy placa skladki emerytalne i rentowe bo dostepu do paska wyplaty nie ma tj bylo dawniej

Tak3Nie
Jak to Nie?
@Pracownik

Jest normalnie dostępny dostęp do paska

TakNie4

Aktualnie to nie wiadomo czy placa skladki emerytalne i rentowe bo nie ma dostepu do paska wyplaty tak jak dawniej i

TakNie

Aktualnie to nie wiadomo czy placa skladki emerytalne i rentowe czy nie bo dostepu do paska wyplaty nie ma,dawniej byl.Pewnie agencyjnym placa.

Mirek

Witam, czy w najbliższym czasie planują Państwo rekrutację?

@Mirek

Wszystkie aktualne oferty pracy znajdzie Pan na naszej stronie: https://www.hydro.com/pl-PL/kariera/. Zachęcamy również do wysłania CV na adres e-mail: rekrutacja.polska@hydro.com. Nasz rekruter skontaktuje się z Panem gdy otworzymy nowe rekrutacje dopasowane do Pana profilu zawodowego.

Tak2Nie2

@Mirek

Zakład w Łodzi uruchomił rekrutację na pracowników produkcji. Poszukujemy operatorów maszyn oraz pracowników montażu. Zachęcamy do aplikowania: https://www.hydro.com/en-NO/careers/work-with-us/vacancies/vacancies/2020/pracownik-produkcji/ Pozdrawiamy, Dział HR

TakNie4
Nowy

Są przyjęcia do zakładu

TakNie3

@Nowy

Obecnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowiska produkcyjne, natomiast zapraszamy do złożenia CV na adres e-mail: rekrutacja.polska@hydro.com. W momencie otwarcia rekrutacji, pracownik Działu HR skontaktuje się z kandydatem i przedstawi aktualne oferty pracy. Pozdrawiamy, Dział HR

Tak4Nie2
Pytający
@Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

A wiadomo coś kiedy będą przyjęcia na produkcje

@Pytający

Dzień dobry, Zakład Hydro w Łodzi właśnie uruchomił rekrutację na stanowiska produkcyjne. Zachęcamy do aplikowania: https://www.hydro.com/en-NO/careers/work-with-us/vacancies/vacancies/2020/pracownik-produkcji/ Pozdrawiamy, Dział HR

Tak2Nie2

@Nowy

TakNie2

@Pytający

Aktualnie poszukujemy operatorów maszyn oraz pracowników montażu. Zachęcamy do aplikowania: https://www.hydro.com/en-NO/careers/work-with-us/vacancies/vacancies/2020/pracownik-produkcji/ Pozdrawiamy, Dział HR

TakNie2
Poszukujący pracy

Dzień dobry, prowadzą Państwo jeszcze rekrutację na stanowisko koordynatora lean, czy kandydat jest już wybrany? Pozdrawiam.

@Poszukujący pracy

Dzień dobry, proces rekrutacyjny trwa i zachęcamy do aplikowania: https://www.hydro.com/en/careers/work-with-us/vacancies/vacancies/koordynator-lean-manufacturing/. Jednocześnie uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Pozdrawiamy, Dział HR

właściciel

Posiadają Państwo komórkę da. Lean albo managera lean?

@właściciel

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Koordyantora Lean Manufacturing. Oferta jest dostępna na naszej stronie: https://www.hydro.com/en/careers/work-with-us/vacancies/vacancies/koordynator-lean-manufacturing/. Zachęcamy do aplikowania! Pozdrawiamy, Dział HR

Tak3Nie4
właściciel
Użytkownicy czekają na odpowiedź 119 dni.

Proszę powiedzieć czy posiadają Państwo komórkę leanową w zakładzie, bądź stanowisko managera lean?

Niktwazny

Fajnie że jest jakaś reakcja góry, bo to chyba najlepsze miejsce na jakieś szczere opinie. Mam pytanie, jak teraz w czasie trochę luzniejszej że tak powiem dyscypliny wygląda wydajność, bo jeśli to nie jest jakiś duży spadek, to czy nie mogłoby tak zostać? Bo dla mnie zmiana kolosalna, nie czujesz się jak małpa która pali i je na gwizdek, można iść na spokojnie i nikt się nie czepia.

Tak1Nie

@Niktwazny

Ze względu na epidemię COVID-19 i w trosce o bezpieczeństwo naszych Pracowników wprowadzone zostały dodatkowe przerwy. Jednakże mamy nadzieję, że wszyscy zdają sobie sprawę, iż obecna sytuacja nie jest stanem pożądanym ze względów ekonomicznych i bezpieczeństwa. Oczekujemy oczywiście, że zagrożenie epidemiologiczne minie jak najszybciej, oraz że będziemy rejestrować wzrost zamówień od naszych Klientów. Ponadto w przyszłości zachęcamy do wyrażania opinii u przełożonych lub pracowników działów BHP i HR. :)

Tak8Nie2
@Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Czy zaklad Hydro juz pracuje po przerwie w kwietniu ?

Tak2Nie1

Teraz jest postoj ale z rozmowy z kierownikiem wywnioskowalem ze w maju zaczna ruszac na pol gwizdka i tak bedzie do lipca ,a potem rusza pelna para.Produkujemy do Niemiec glownie wiec jak tam ruszy gospodarka to i my bedziemy powoli ruszac.

@pracownik

Prosimy o pozostanie w kontakcie z Kierownikami, w celu zapewnienia komunikacji w zakresie aktualnej sytuacji firmy oraz bieżących wytycznych organizacyjnych.

Tak11Nie3

Aktualność
Jesteśmy częścią Norsk Hydro ASA – norweskiego przedsiębiorstwa z siedzibą w Oslo, zatrudniającego 35 000 pracowników w 40 krajach na wszystkich kontynentach. Hydro Extrusion Poland sp. z o.o. to trzy zakłady produkcyjne w Polsce w lokalizacjach: Trzcianka, Łódź i Chrzanów. W naszym łódzkim zakładzie specjalizujemy się w produkcji relingów i trimów dla branży motoryzacyjnej.

W tym miejscu chcielibyśmy podziękować Państwu za liczne opinie, które świadczą o dużym zainteresowaniu naszą działalnością. W odpowiedzi na to rosnące zainteresowanie, postanowiliśmy nawiązać współprace z serwisem GoWork, aby być z Państwem w stałym kontakcie.

Zachęcamy do otwartej komunikacji oraz merytorycznego i otwartego wyrażania swoich opinii. Państwa głos jest szczególnie ważny dla osób, które chcą z nami pracować i być częścią społeczności Hydro. Swoboda nie oznacza jednak, że można publikować nieprawdziwe informacje. Aby móc udzielić rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi i obiektywne komentarze - tylko do takich możemy się odnieść. Jednocześnie informujemy, że komentarze zawierające dane osobowe, nieprawdziwe informacje, pomówienia, oszczerstwa znieważające osoby lub grupy zgodnie z regulaminem Forum będą przez nas usuwane.

Wierzymy, że otwarta, rzetelna komunikacja, oparta na faktach, będzie wsparciem dla osób, które poszukują zatrudnienia i chcą właśnie z nami związać przyszłość.
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Gdyby pojawiły się tematy, których Państwo nie chcecie poruszać na forum, ale są dla Was ważne, to prosimy skontaktujcie się z nami pod adresem rekrutacja.polska@hydro.com

Serdecznie pozdrawiamy,

Dział HR
Tak12Nie8
L4

"Troska, odwaga, współpraca" - nawet żal się z tego "hasełka" już śmiać. Jest to chyba jedyny taki zakład, który aż tak ma gdzieś bezpieczeństwo pracowników. Dodatkowo namawiali na nadgodziny w tym setki a teraz "odbierzcie je sobie". Nosz kurna śmiech na sali. Setki oddawane są 1 do 1 !!!! . Tu akurat PIP już z tego co wiem jest powiadomione ;). Dyrektorek i cała świta, która tak ochoczo spaceruje po zakładzie pochowali się w domach. Reszta (usunięte przez administratora) niech pracuje (w razie czego się wymieni). (usunięte przez administratora) !!!!!!!

Tak9Nie5
Kpina

Białe odważne kaski pochowały się ,a inni niech pracują. Szkoda im nawet zrobić odstęp między zmianami ,żeby zmniejszyc ryzyko zarażenia. Ciekawe co powiedzą jak będzie u nas koronavirus? Zrobili wszystko ? Śmieszni u (usunięte przez administratora)

Tak10Nie1
@Kpina

MPK Lodz z dwoch autobusow H dowozacych pracownikow do firmy Hydro ,zrobilo 1 autobus H i to maly.Tlok,jeden obok drugirgo stoi.Inne firmy zwiekszyly liczbe autobusow dowozacych pracownikow a w Hydro nie.Zastanawjaja sie,czekaja,debatuja,dyskutuja,moze nie bedzie trzeba.Premier mowi ze wybory w maju beda no to moze przeczekac i nie bedzie trzeba ?

Anonimowy pracownik Hydro

Witam, od razu przechodzę do sedna sprawy! Panie dyrektorze i panowie kierownicy. Kiedy zostanie zakład zatrzymany na czas COVID-19? Jak już będzie za późno dla większości ludzi itd? Wy siedzicie w gabinetach pokojach itd nawet nie wysunięcie tyłka po za nie wielkie mi państwo ... Większość fabryk zamyka na tydzień bądź dwa swoje oddziały z racji o dbanie o swoich pracowników i ich zdrowie a tutaj jak zwykle cisza liczy się gonitwa za kasa itd. Niech Pan w końcu się obudzi trochę i zacznie myśleć!

Tak10Nie6
Talar

Bardzo nieładnie kable tragedia .

Zostaw merytoryczną opinię o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o. - Łódź