Opinie o Hydro Extrusion Poland w Łódź

Hydro Extrusion Poland
2 135 259 5 1
Polernia
Nazwa działu: Produkcja

Dno i wodorosty odradzam serdecznie kierowniczek nie wie co jest grane jedynie wie o ilości kręconych stołów na niczym się nie zna A za to bajerka dobra obiecują dużo ale więcej kradną zabrali całemu zakładowi premie Polaków i Ukraińców traktują jak bydło jak będziesz padał na łeb to Cię wyrzuca jak śmiecia kilku już wyleciało ludzie biara masowo zwolnienia za niedługo się osraja reklamy w autobusach lecą bo nikt nie chce pracować kible pozapychane kilka miesięcy (usunięte przez administratora) i brud mobing duży stres jak chcesz tego to przyjdź i stan się smieciem.

Abdullah wisi mu laha
@Polernia

Trzeba było nie chodzić na chorobowe to by cię nie zwolnili

Tak1Nie1
Daruj dalej pod lada Nowy wpis
@Abdullah wisi mu laha

Ja tam pracuje i stwierdzam że to (usunięte przez administratora) co tam się dzieje składam wypowiedzenie z tego gowna.

Olga Nowy wpis

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników biurowych? Jakie są wymagania.

Ren'n Nowy wpis
@Olga

Na olx i pracuj pl pełno ogłoszeń do Hydro, ale chyba tylko produkcja Montaż- Polernia, ew. złóż cv ul Graniczna

Suli Nowy wpis
@Ren'n

Daruj sobie ta pracę (usunięte przez administratora) mobing i co się jeszcze .

Tak1Nie

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Hydro Extrusion Poland?

@Pytanie

No tak, a gdzie indziej? Przy ul. granicznej :)

Pytong
Nazwa działu: Finanse
@Pytanie

Odpuść sobie pracę w tej firmie,(produkcja-polernia) szkoda zdrowia i nerwów, 70% procent pracowników to Ukraina, pełno donosicieli, warunki pracy sanitariaty fatalne, kierownictwo i liderzy to patologia, byleś padał na ryj po pracy. jedynie na plus to dobre wypłaty, ale nie warte tej pracy.

@Pytong

Dobre wypłaty? Nikt nie dostał premii w tym miesiącu :D tzn nikt z produkcji.. bo przeciez zakład stoi, nie ma nadgodzin.. nie ma pracy. Normy coraz większe... Nie jest ona duża bo ok 8% od pensji no ale to zawsze te 100-150zł w kieszeni. Naprawde nie iwem na jakiej podstawie nie dali premii za poprzedni miesiąc. Po cholere robić normy, wydajnośc, jakość... Chyba w tym miesiącu konkretnie wale tą robotę. Będe pracował w swoim tempie, bez pospiechu a jeżeli ktoś powie choc słowo to odpowiem na zaś - i tak premii za przyszły miesiac także nie będzie bo.. zakłąd nie pracuje :D to po co ten materiał? Po co zapitalać na maszynie 8h skoro zakład stoi? Po co podnosić normy? Wyższe normy = brak nadgodzin bo po co skoro normy wieksze a jest kilku idiotów co za wszelką cene na maszynach musza miec 100%. Nie mowie już o jeszcze wiekszych którzy muszą mieć ponad 100% :D i przez takich ludzi normy w góre. Po co chodzić na rpzerwe jeżeli inny nie idzie na przerwe to norma do góry dla wszystkich :) Normalnie chce jutro zobaczyć ich miny jak dotrze do nich, że zapitalali cały miesiąc 100% a debile nawet i wiecej w niektóre dni a tu bach - premii brak :D Moze by tak białym kaskom z góry zabrac po 2k z wypłąty i zapewne premii za po prostu.. bycie i łażenie gęsiego w czasie audytów i jednak danie ludziom którzy pracują na ich sukces? aby to oni mogli chwalić się wynikami zakładu. Ludzie powinni sie wnerwić i obniżyć wydajnośc na miesiąc.. moze cos by do nich dotarło ale.. tutaj akzdy chce sie wybić i kazdy z polaków po trupach do celu więc.. zapierdzielajcie w (usunięte przez administratora) za 2500 netto dalej :) gwarntuje, że za październik także nie bedzie premii bo.. zakład stoi :) zaraz powiedza, że kryzys w niemczech i mniej zamawiają. I ludzie w to uwierzą ale niestety nie dojdzie do nich, ze jak kryzys jak normy w góre? :)

Kever
@Nickk

Tak jak napisałeś, chodzi głównie o to aby wycisnąć pracownika w tym zakładzie jak cytrynę, a zobaczycie jeszcze, trochę i JANUSZE biznesu będą mieć pełne portki i zdziwią się, jak posypią się wypowiedzenia z tego cudownego zakładu. Co do norm to najlepiej je w ogóle osrać, robić spokojnie jak człowiek a nie jak małpa w cyrku która ma zadowolić kilku tłuściochów w białych kaskach, pokaż że potrafisz a będą jechać po tobie jak po dzikiej świni, mobbing w tym zakładzie jest na porządku dziennym.

jajecznica
@Kever

Nikt się nie zdziwi i nie posypią się wypowiedzenia, takie stwierdzenie padaja tam od lat i jakoś do tej pory nic się nie wydarzyło a zakład dalej się rozwija i inwestuje. Taka branża nie ma lekko. Pracuj, nabierz doświadczenia, zainwestuj w siebie i leć dalej........

Kever
@jajecznica

Nie ma nadgodzin dla pracowników z Ukrainy, którzy mówią otwarcie,że jak tak będzie, to będą szukać pracy gdzie indziej, premii za wrzesień brak, prawd do końca roku jej nie będzie, normy coraz większe, Na polerni duża część maszyn nie obstawiona- dużo awari na lakierze nikt nie chce pracować, wszyscy "walą" na chorobowe

Ania123

Kierownictwo i Liderzy zamiast patrzeć tylko na normy i gapić się w kamery, powinno zainteresować się trochę warunkami pracy panującymi w zakładzie, bo niestety mają to głęboko w poważaniu,a samo z łaski swojej kupienie wody na tym się nie kończy.W lato temperatura przy niektórych stanowiskach sięga spokojnie do 40 stopni, wielokrotnie bylem światkiem, jak ludzie po prostu pod byle jakim pretekstem szli do domu bo robiło im się słabo, albo mieli serdecznie dosyć, zwłaszcza jeśli pracujesz w gaciach nieprzepuszczających powietrze, utwardzanych butach z filcu, rękawicach i kasku plastikowym. O szatniach i stołówkach ( polernia) zostało już powiedziane wszystko, jest to po prostu skandal żeby w zakładzie z tak dużym zapleczem finansowym który wydaje miliony na nowe maszyny, i technologie nie stać było na działające dozowniki z płynem i remont toalety na polerni ( choć tu też wina ludzi bo niektórzy zachowują się jak bydło) W szatni brak jakiejkolwiek wentylacji, przez co smród potu jest niesamowity

Jan
@Ania123

Rzeczywiście z tego, co przedstawiłeś, warunki pracy w okresie letnim wyglądają na trudne. A jak wygląda to w okresie zimowym? Mam nadzieję, że wtedy temperatury spadają i praca jest o wiele przyjemniejsza.

300% normy
Nazwa działu: Marketing
@Jan

Zimą jest jeszcze fajniej, szczególnie jak pracujesz przy otwartych drzwiach od magazynu. Zapalenie płuc i oskrzeli gratis :)

@300% normy

Czy ja wiem, że choroba gwarantowana? Jeżeli wychodzisz na szluga co godzinę w koszulce firmowej to może i owszem. Teraz sam widzisz, trimy dostały drzwi - fakt faktem brama jedna jest co jakiś czas otwierana aby wjechać/wyjechać różnymi rzeczami ale przez wiekszosc czasu jest już zamknięta. Na relingach także brama montażowni/fabrykacji jest zamykana więc aż tak zimno w zakładzie nie jest. Zaczał leciec w niektórych miejscach także ciepły nawiew ale.. na 5 skrzynek volcano pod sufitem działa np jedna :) i co bardziej niepokojace.. zaczeło takze leciec zimne powietrze prawdopodobnie po prostu z zewnatrz na hale co troche mija sie z celem ogrzewania jednym ogrzewaczem. Rozumiem, 'świeże' powietrze jakas tam cyrkulacja ale to troszke jest bez sensu :) Latem zero chłodnego powietrza na polerni a teraz jesienią/zima zimne w 20tu miejscach na jednej hali a ciepłe w dwóch.. eh. Problemy każdego większego zakładu ale mniejszych także.. niestety. Jak to na swiezym powietrzu zwykłym ludziom - latem za goraco a zimą za zimno ;) Bardziej mnie ciekawi kiedy i czy w ogóle wrócą nadgodziny i weekendy dla chętnych pracowników hydro... bo póki co takowych brak a normy poszły w górę. Mimo wszystko jest stabilnie

Piotr
@Jan

W okresie zimowym jest tak.W szatni masz mala szafeczke na wszystko ,na ubranie robocze i na ubranie wyjsciowe.Totez niektorzy ubranie wyjsciowe laduja do plastikowego wora by nie pobrudzilo sie od roboczego.W pogniecionych lachach wychodzisz na miasto.Zima temperatura nie pozwala na otwieranie wrot wiec wdychasz dym olejowy przez ten okres szczegolnie na Caratach ,na starej hali.Obecnie sytuacja firmy jest taka ze chyba na Fabrykacji wygaszaja produkcje.Brakuje materialu,maszyny sa awaryjne wiec mozesz byc rzycany na inne wydzialy.O podwtzkach zapomnij no chyba zr rzad ustali wyzsze olace minimalne,no to wtedy musza byc.Zaklad przechodzi kilka kontroli i atestow na tydzien.Zjezdzaja sie z zewnatrz darmozjady i chodziarze,na to wszystko robotnik musi zarobic,stad normy na 100% dla robotnikow.Na stanowiskach gdzie kiedys byla norma dla dwoch teraz jest ta sama norma dla jednego no i pretensje o jakosc od kierownictwa do robotnika.Latem od maja do sierpnia zapomnij o urlopach.W tym okresie na urlopy chodzi kierownictwo i dyrekcja oraz ich pupilki.

Wafelek z krainy Hydro
@Nickk

Normy "poszły" w górę właśnie po to, aby było jak najmniej nadgodzin, co do drzwi nie masz racji postój sobie przy takiej maszynie, gdzie drzwi od magazynu masz ustawione na wprost, albo na lakierze gdzie człowiek macha, poci się, i przeziębienie gotowe. A co do kierownictwa i liderów to są oni tylko od tego aby zatyrać cię jak psa.

Ranking
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Platynowy Marian
Nazwa działu: Inzynieria

Wreszcie nocna zmiana i spokój od liderka parówy Dam..anki , który wpie…. się co sekundę w pracę, człowiek wreszcie w spokoju sobie popracuje. W tym zakładzie jest taka tendencja że lider im bardziej spasiony tym bardziej wredny i (usunięte przez administratora)

Tak7Nie
Nevil
@Platynowy Marian

Przesadzasz Lider D, to bardzo dobry lider, a i na tym polega jego praca że ma się interesować

Tak4Nie1
Devid
@Nevil

Mówisz o obszarowym? ????

Damian

Ja jestem tylko od polerowania, wy polerujecie aluminium ja poleruje co się da,nie można mnie winić o to bo robię swoją robotę dobrze, raczej nikt z moich przełożonych na mnie nie narzeka.

jozin_z_bazin

A ja powiem coś od siebie. Pracuje w firmie już pewien czas i tak, owszem, kibel na polerni to jest jakas pomyłka - w środku zajeżdża jak na starym fabrycznym u nas w Łodzi a co lepsze tak w promieniu 10m od niego wali tak samo :) na szczęście sa toalety w szatniach, na korytarzach tak więc człowiek nie jest przywiązany tylko do tej jedynej więc dla mnie problem żaden. Pyłu moze nie ma jakoś dużo aczkolwiek to jest w pełni zalezne od stanowiska pracy i tego gdzie to stanowisko jest. Owszem, pył jest - wiadomo ale póki co nikt na pylicę sie nie skarżył nawet ludzie którzy pracują kilka ładnych lat i co chwila lataja na fajki. Są dostępne maski - można sobie w niej chodzić lub kupić lepszą i sobie w niej chodzić zawsze to coś. Co do płac... są dobre przynajmniej na polerni. Trochę nie rozumiem dlaczego setki czyli weekendy są wypłacane kwartalnie bo gdy ktoś nagle potrzebuje wiecej pieniedzy i chce wiecej zarobic to co z tego ze ten miesiąc przerobi np kazda sobote jak kase za to dostanie dopeiro przy kwartalnej wypłacie. Dla mnie to jest największym problemem. Każdy zarabia inaczej szczerze mówiąc - mowie oczywiscie o zwykłych niebieskich kaskach. Jedni 3,2 inni 3,4 ktos inny 3,6 a jeszcze inny 3,9k br. Co do liderów - faktycznie każdy raczej nie prowadzi zdrowego trybu życia i siedzi na tyłku rpzez 7 z 8miu godzin pracy wysługując się przy tym tzw 'raportujacymi' a samemu nie wie co gdzie i jak. Ktos z zarzadu powinien przestudiowac zapisy z kamer i policzyc faktyczny czas jaki każdy z ldierów spędził na hali robiąc coś lub kontrolując cokolwiek a nie opierać sie na raportujacych ;) Każdy z nich ma gorszy i lepszy dzien jak my wszyscy. Co do norm.. nikt wam krzywdy nie zrobi jezeli jej nie wyrobicie ba.. rzadkoscią jest wyrabianie norm na polerni gdyż sa one absurdalnie wysokie ;) Temperatura latem na hali niestety....dobija. Na dworze 30+stopni na hali +10/15 i brak kliamtyzacji mimo, iz jest ona zamontowana na górze to...chyba nie działa lub jest wlaczana na czas wizytacji kogos z urzędu pracy :) Dziwie sie, ze nikt nic z tym nie zrobi wystarczy zebrać wszystkich pracowników i ugadac się, że zgodnie z kodeksem pracy jeżeli temperatura przekroczy bodajze 35 lub 40stopni w miejscu pracy mozemy porzucic stanowiska pracy - polecam tak w koncu zrobic i zatrzymać całą produkcje :) raczej wszystkich nie wywalą ba... kogo wezma do rpacy? nowi to głównie ukraina już. Ludzie są ok i co nowość zapewne dla niektórych z was ale z ukraincem lepiej poagdac tutaj niz z polakiem. Polak co drugi zaraz poleci powie dalej, powie komu nie potrzeba i sie zaczyna. Ukrainiec jest dobry, poagda i nikomu dalej nie powie nie to co polak - niestety. CO do tego czy praca brudna czy czysta... Jaka mozę być praca przy obróbce koncowej aluminium czyli polerowaniu go? Raczej nie czysta... prawda? Aczkolwiek sa ludzie ktorzy nie uważają na to co robia, porapwiają rekoma na ktorych maja brudne rekawiczki okulary co 5min to zaraz cała twarz mają czarną. Trzeba robić wszystko z głowa a na twarzy np jest się czystym całą zmianę tzn czystym... bez widocznego brudu nie jak górnik. Reasumując minusy: -temperatura latem na hali to na spokojnie 40stopni + duchota / brak klimatyzacji -kibel na polerni którego nie czuc tylko gdy się w nim jest ale także w promieniu dobrych 10ciu metrów od niego -wypłaty za 'setki' czyli weekendy co kwartał aczkolwiek co kwartał mozna mieć 13tke, aczkolwiek to nadal minus te kwartalne setki... -liderzy którzy naprawdę mało co ogarniają sytuacje wokół siebie i polegają tylko na raportujących -normy które jest problemem wyrobić i moim zdaniem przy braku klimy i 40tu stopniach na hali powinny być obniżone o jakieś 20% - stołówka która jest...w sumie nie jest najgorsza ale najlepsza też nie - czasem, nie zawsze ale czasami ilość pyłu unoszącego się po hali jest na pewno za duża plusy: - ludzie, naprawę mimo tego co pisałem wyżej można znaleźć kolegów już po krótkim czasie tylko trzeba wyczuc aby ta osoba nie kopała pod całą reszta dołków a na każdej zamianie jest taka jedna/dwie, ukraincy są za to bardzooo pozytywni i naprawdę pomocni - w miarę spokojna praca, jeżeli złapiesz rytm i masz dobry dzień to mija on szybko, naprawdę szybko - palarnia która jest naprawdę ważna aczkolwiek słyszałem, ze mają z nią jakiś problem.. oby nie bo chyba nie chcemy wszyscy palić po kiblach...znowu? - moim zdaniem dobry pieniądz, przy jednej sobocie czy tam niedzieli dodatkowej miesięcznie rozliczając to przy kwartalnej wypąłcie miesięcznie średnio 3 z przodu do łapy jest (lub zrobić z 10 nadgodzin w meisiacu i także 3 lub bardzo blisko 3 takze jest). Z paroma weekendami, kilkoma nadgodzinami kwartalna wypłata może mieć nawet 5tke z przodu. - dają 3 koszulki, 3 pary spodni i bodajże 2 lub 3 kanadyjki pranie jest raz w tyg wiec tak naprawdę co tydzien mozna chodzić w czystej koszulce i spodniach aczkolwiek większość chodzi 2-3tyg w jednych.

Tak2Nie2
jozin_z_bazin
@jozin_z_bazin

I w sumie tyle. Jeżeli chcecie przyjść do pracy to przyjdźcie. Jak was przyjmą pobądźcie tydzien-dwa i wtedy piszcie co sądzicie a nie dzien/dwa i uciekacie cholera wie czemu. Ja przyszedłem a tez troszke przerażony byłem jak widziałem niektore osoby naprawde całe czarne tzn chodzi głównie o twarz - ciuchy to wiadomo ze sie pobrudza i niewiadomo czy ktos je ma na sobie peirwsyz dzien czy trzeci tydzien te same. ALe przezyłem i zostałem dzień, drugi, trzeci itd i jak dla mnie jest ok, stabilnie aczkolwiek pare rzeczy o ktorych pisałem bym pozmieniał. Multisport jest jak ktos chce, dodatkowe ubezpieczenie takze jak to w kazdym zakładzie, prywatna opieka medyczna tez ale chyba od 6tego czy tam 9tego meisiaca jeżeli tyle sie pracuje to wtedy dostajecie ją pełną - medicover.

Typ z Polerni
Nazwa działu: Produkcja

Bardzo ciężko polecić komukolwiek ten zakład,( praca polernia, montaż również) przyjmując się do tego zakładu musisz, pogodzić się z warunkami tam panującymi, inaczej przepadłeś, liderzy i kierownictwo jest tam od tego aby cię zatyrać jak psa. Ukraińcy nie wszyscy ale duża liczba, to brudasy, fleje, jakich mało, coś takiego jak nie mycie rąk to dla nich normalność po wyjściu z toalety, SZATNIE i STOŁÓWKA na polernii to jakiś (usunięte przez administratora) ponury żart, szafeczki o szerokości niecałe 50cm w maksymalnym ścisku gdzie 6 chłopa przebiera się na 3-4 metrach kwadratowych. Oprócz tego pełno ukraińskich przydupasów i podpierdalaczy trzeba uważać z kim i o czym się rozmawia bo bardzo można się bardzo zdziwić. Prócz tego ogromne problemy z jakością, co jest spowodowane, właśnie porypanymi normami gdzie ludzie mają w (usunięte przez administratora) jakość, aby była tylko liczba - NURMA. Sam jestem pracownikiem w tym zakładzie, ale czekam tylko do końca roku i mówie auf wiedersein temu zakładowi... szkoda zdrowia, po paru latach pylica płuc murowana.

Tak8Nie
mc

Pracuje tu kilka lat (adm), zakład stwarza realne warunki rozwoju, bardzo dobre zarobki, świetna atmosfera, kompetentni współpracownicy, polecam

Tak1Nie17
Kargul
@mc

Moze w biurze jest ok. Jak w każdym biurze, ja pracuje w corningu na produkcji i u mnie w biurze babki same śmiechy ciasteczka i kawa. Nic dziwnego.

Piotr
@mc

BZDURY ! Niekompetentne kierownictwo i wielu nierobów.Nie ma zmiluj donosicielstwo kwitnie w tym zakladzie,jeden pracownik na drugiego pracownika,nie ma czegoś takiego jak koleżeństwo.Mają problemy z zatrudnieniem bo i Ukraińcy się z nich śmieją.W takie gorąca nawet wody nie ma dostarczonej,tak dbają o pracowników.Szatnie to tragedia,wąskie pólmetrowe szafki ubraniowe.Na dwie męskie szatnie 4 umywalki i 1 kibel,2 prysznice - najczęściej popsute.Wyplata za weekend - po 3 miesiącach.Na stanowiskach w trakcie zmiany możesz być przerzucany po kilku maszynach,lub na inne wydzialy.No i wymyślili ostatnio brak urlopów wypoczynkowych.Ostatnio reklamują się nawet po autobusach MPK jak żaden zaklad produkcyjny w Łodzi.Wszystkie normy muszą być wykonywane na 100%, nieważne czy upal czy nie.Na hali temperatura dochodzi do 40 stopni przy otwartych wszystkich oknach i drzwiach plus zapylenie od oleju i pylu aluminiowego,wszystko to wdychasz,nie ma żadnego szkodliwego z tej racji

Operator Kursora

Zakład non stop inwestuje w nowe maszyny- technologie itp, duży chaos, duża rotacja ludzi, zwłaszcza z Ukrainy. Największe zarobki na polernii, ale po miesiącu stwierdzisz, że lepiej poszukać czegoś innego, w skrócie: szybciej, więcej, zapierd....j,aż będziesz padać na ryj, a pokaż że potrafisz, to będą jechać po tobie jak po dzikiej świni, normy tak ustawione abyś się prędzej zesrał, a jej nie wyrobił, sanitariaty i szatnie na Polernii wyglądają tak jak by ktoś się przejechał po Bagdadzie. Zaś wbrew obiegowej opinii, sporo fajnych ludzi z Ukrainy, lecz niestety nie można tego samego napisać o Kierownictwie, dno jakich mało, jak się nie spodobasz, to będą polowacć na ciebie jak Hitlerowcy, liderek dosrywający się o byle co, aby się tylko dowalić dla złotej zasady typu " jestem od ciebie ważniejszy i masz padać na kolana" Ogólnie nie polecam zakładu, choć zarobki są dobre

Tak7Nie1

Z pełną świadomością odradzam prace w tej firmie! Czy normalne jest zamykanie pracowników i gaszenia świateł przed inspekcja pracy na nieodebranej hali jeszcze? Czy to więzienie juz? Kierownicy niektórych działów aż szkoda gadać mają Cię zajechać tyle! Nawet ludzie z Ukrainy nie chce tutaj już pracować jestem słowem końcówka tej firmy.

Tak21Nie

@Pracownik

A kiedy była ta inspekcja? Chyba, musiał być jakiś powód jej wizyty. Co do zamykania, podejrzewam, że się mogłeś się najwyżej zatrzasnąć w toalecie.

Tak1Nie5

@Ciacho

Jeśli chodzi natomiast o budowę, czy budowałeś kiedyś dom? Chyba, nie. kupujesz projekt, geodeta i budujesz. Wprowadzasz się w stanie surowym, a odbiór załatwiasz po wykończeniu. Czyż nie tak?

TakNie4
@Ciacho

Gościu Ty jakieś bajki opowiadasz, kim Ty jesteś hehe, wprowadzisz się do domu z małym dzieckiem, który nigdy nie był odebrany przez nadzór, zastanów się trochę i pomyśl, widać że z Ciebie tylko Ciacho i nie masz dzieci, zrozumiesz to za parę lat....

TakNie4
@KEMOT_LODZ

@ KEMOT_LODZ Oj, kolega wzburzył się się jak visolvit. Ale jak by pozasuwał paleciakiem, wszystko trwałoby 10 razy dłuzej, skoro wózki są w złym stanie informujesz przełożonego i na tym kończy się twoja rola nikt na siłę ci nie każe nimi jeżdzić, a nie wydziwiasz ze zimno, ciemno i w ogóle do (usunięte przez administratora) . Natmiast w twoim mniemaniu nie będę mieć dzieci. Gratuluje fantazji i pozdrawiam.

Antonio
@Pracownik

Masz na myśli nową halę gdzie przeniesiono Montaż i Magazyn?

Ziob
@Pracownik

Dzięki bo miałem tam iść ale w(usunięte przez administratora)

@KEMOT_LODZ

Powiedz kierowniku z hydro, bo wynajmę detektywów i za odpowiednią kasę udowodnią firmie Hydro w Łodzi przekazywanie korzyści majątkowych dla inspektorów UDT za przegląd wózków widłowych, podaj tylko swoje dane, jeśli nie to raczej szukaj sobie innej pracy Ciacho...!!!!

@KEMOT_LODZ

A co powiesz na okres czerwiec 2018 roku gdzie nowa hala jeszcze nie była gotowa do użytku i oddana przez nadzór budowlany, a pracowali tam ludzie, mam do PIP i innych instytucji przekazać oryginalne zdjęcia z datami, gdzie montaże pracuję 24 na dobę, nie ma problemu, tylko już zatrudniajcie sobie prawników....

Tak6Nie
Prost życie każdej pralki to..

Zakład to jeden wielki BIG Brather, inwigilacja, kolesiostwo, pod pierda.....wo, to standard w tym zakładzie. Zwłaszcza na koniec miesiąca, to wręcz "POLOWANIE" na pracownika przez kierownictwo które zawsze może wrypać ci naganę za bzdurę w tym zakładzie,( np że pójdziesz do kibla się wysrać w połowie zmiany jak chodzi pan Prezio ) a już fakt że, brygadziści i Liderzy( cholera już wie jak oni się tam zwą) mają gratyfikacje finansową za to że, rypną albo nie dadzą ci premii to nie trzeba dalej komentować...kolejna rzecz która rzuca się w oczy w tym zakładzie to panująca obłuda, że jesteś ważny dla zakładu, śmiech na sali. Całe te śmieszne spotkania typu Hydro Way że zakład nie prowadzi polityki odwetowej, nic bardziej mylnego politykę odwetową prowadzi kierownictwo.

Tak11Nie
Aneta K

Jak wygląda praca na montaż trim? Mam w przyszłym tygodniu iść na obejrzenie zakładu i tak się zastanawiam???? jak przełożeni i kierownicy? Praca rzeczywiście tylko od poniedziałku do piątku na 3 zmiany?

Spawacz
Nazwa działu: Produkcja

Cześć, powiedzcie mi proszę, ile zarabia tu spawacz i czy firma zapewnia odzież roboczą, przyłbicę, buty itd.?

TakNie2

cipek plis dont brake ma h...

Kierownicy( liderzy też nic nie lepsi, zwłaszcza jeden agresywny grubas) to dno w tym zakładzie, mają tylko swoich przydupasów, nowy pracownik pracujący najlepiej jak potrafi- 1-3 miesiące o jakiejkolwiek premii, może sobie tylko pomarzyć, a jak bedziesz potrzebować 1 dzień wolnego w miesiacu wtedy również ( nawet starzy pracownicy) wszystkie premie idą sie j...ć. Szatnie to jest dramat, sytuacje gdzie 4 chłopa przebiera sie na 3m kwadratowych jest standardem w tym zakładzie, stołówka, stare rozlazłe, pordzewiałe szafki pamietające chyba PRL. Pracuje w tym zakładzie 3 miesiąc, lecz szukam innej pracy, ogólnie przyjeb..y zakład

Lukáš

dlaczego pisuar na polerni jest zapchany od miesięcy?

Tak3Nie1
Książę Lolek
@Lukáš

Bo pies polerski do niego nasikał :)

Tak4Nie

Witam pracowałem tam kilka tygodni na okresie próbnym a dokładniej na polerni. Ludzie w zespole i kasa całkiem ok. Szatnie i wc na polerni średniowiecze... Zaś kierownictwo tzn kierownik i lider obszaru polerni dno! Kierownik ma pojęcie tylko o ilości stołów na godzinę to jest najważniejsze... Lider obszaru taki trochę karjerowicz nie ma pojęcia gościu o niczym ale czaruje ładnie. Nie polecam brud (usunięte przez administratora) jak dla mnie 2-

Ale ja

Jeżeli nosicie okulary odradzam mnie na dzień dobry skreslili wiedząc że noszę okulary dla nic to nie dopuszczalne bo sam maszyny w ruchu pani powiedziała że jak ktoś nosi okulary nie dostanie badań u nich

1989
Nazwa działu: Produkcja

Pracowałem w tej firmie tydzień na polerni przy relingach i dziękuję bardzo za coś takiego. Po 8 godz wyglądałem jak po pracy w kopalni. Szatnie dramat stołówka bez komentarza. (usunięte przez administratora) Omijajcie ta firmę jak najdalej.

Tak12Nie
Patrykk

Jak zarobki na polerni ? Słyszałem że dobrze płacą

Weteran
@Patrykk

Zarobki dobre, ale nie od razu, na początek okres próbny, więc i premie małe, praca lekka, lecz bardzo brudna, ludzie-atmosfera ok.

Tak1Nie3
Maksyyk
Nazwa działu: Inzynieria

Cześć. Czy ma ktoś jakieś informacje na temat działów inżynieryjnych w tej firmie ? Jaka atmosfera i ludzie ? Czy zarobki na stanowisku inżynierskim powiedzmy są porównywalne do innych firm ?

praca
@Maksyyk

ja wohl

Nowy

Witam , Jak wygląda praca Lidera w Waszej firmie ?? Jak atmosfera pieniądze??

Made in Wietnam

Mała Pani (nawet sympatyczna, niezła bajerantka:D) w ciemnych włosach chyba z HR-u, na szkoleniu tak opowiadała "cudownie i superlatywach"o zakładzie że mało orgazmu nie dostała, cuda i gruszki na wierzbie- czas pokaże. Co do Pracy ogólnie pierwsze dni nawet spoko, praca lekka, nikt nikogo nie "ciśnie" na moze poza kilkoma wyjątkami,( polernia) idzie sie ogarnąć, lecz faktem jest że dużo nowych osób w pierwszych tygodniach rezygnuje, początki straszny chaos i czlowiek czuje sie przytłoczony. Szatnie, toalety i stołówka to jest(usunięte przez administratora) dramat :D, mój pies w budzie ma czyściej.

Tak8Nie
Amerykanin
@Made in Wietnam

My chcieć więcej nadgodzin...

Piotr Zieliński

Pani zajmująca się rekrutacją nowych pracowników ma co najmniej dziwne podejście do tych osób. Złożyłem cv poszedłem na rozmowę i chociaż spełniłem wszelkie ich oczekiwania (doświadczenie na produkcji, uprawnienia na wózki widłowe) na koniec dowiedziałem się, że jednak nie spełniłem ich oczekiwań, bo podobno kierownik wydał negatywną opinię na mój temat. Pani nie potrafiła nic bliżej sprecyzować. Przy takim podejściu tych osób nie ma się co dziwić, że nie mają ludzi do pracy. Mnie osobiście zależało na zatrudnieniu, ale olewająca postawa tych pracowników nie rokuje dobrze dla tej firmy odnośnie pozyskiwania nowych kadr pracowniczych. Może przeczyta to jakiś przełożony tych osób i wyciągnie jakieś wnioski. Nie miałem nic do ukrycia więc podpisałem się pod opinią. Nie używam nicków. To tyle i powodzenia w zatrudnianiu hindusów, mongołów i talibów.

Tak18Nie
Nowy
@Piotr Zieliński

Aż dziwne rzeczy piszesz, ja pracę dostałem od ręki, najpierw rozmową z panią w kadrach, a później ( chyba brygadier albo kierownik) oprowadził mnie po maszynach

Geralt z Hydro

Praca w zakładzie nie jest taka zla jak co niektórzy tutaj piszą i wylewają swoje gorzkie żale, bo ten nie lubi tamtego, itp, fakt praca do czystych nie należy,( zapylenie) niestety taka jest specyfika tego zakładu, i nic na to się nie poradzi, kto jest robotny ten da sobie radę, i jak na łódzkie warunki pieniądze są dobre. Ja pracuje już dłuższy czas i nie narzekam, są znacznie gorsze zakłady pod względem finansowym.

Tak5Nie2
Nowy Pytający

Ile zarabia operator ile jest zmian ( godziny pracy) atmosfera w pracy

Tak1Nie2
EKKA
@Nowy Pytający

W zależności od działu. Największe zarobki na polernii, najmniejsze chyba na montażu. Aktualnie w firma pracuje w 3 zmianach po 8h od poniedziałku do piątku z wyjątkiem UR. Prawdą jest to, że na polerni brudno, aczkolwiek jak dobrze ogarniesz maszynę to naprawdę praca prosta i idzie posiedzieć. Na innych działach niestety cykle produkcyjne trwają krócej i trzeba pracować. Atmosfera? Kierownictwo jak kierownictwo, nie jest to korporacja ktora z usmiechem do Ciebie na kazdym kroku. Ludzie na maszynach wporządku, nie da się nudzić w tym szalonym zakładzie. Zakład należy do specyficznych, ale w swej specyfice jest ciekawy. Prawdą jest spora ilość ukrainców. Zapewne dojdzie hindusów po nowym roku. Jeśli nie boisz się brudnej roboty to odnajdziesz się.

@EKKA

Widze ze wiele cennych uwag o tej firmie zostalo skasowanych na tym forum.Informacje te nie zawieraly wulgaryzmow,pomowien czy zlosliwosci

Tak5Nie
@Pracownik z Lodzi

Ostatnia skasowana informacja opisywala opis skandalicznej ochrony w tym zakladzie.Tego nie ma w innych zakladach nigdzie !

@Pracownik z Lodzi

Np informacja ze wejscia i wyjscia nowym wejsciem od strony montazu nikt nie strzeze poza kolowrotem.Kazdy pracownik tego zakladu moze wniesc i wyniesc co chce a takze wprowadzic na teren zakladu obce osoby.Czy to nie skandal !? Czy zarzad tego nie widzi ?!

Patrycja
@EKKA

Wiele konkretnych podałeś w swoim komentarzu informacji, które są cenne dla osób zainteresowanych podjęciem się pracy w Hydro Extusion Poland. Wspomniałeś, że od tego roku do pracy przyjdzie pewnie sporo Hindusów. Wobec tego wynika, że do tej firmy są ciągle poszukiwane osoby do pracy, mam rację? Na kogo w chwili obecnej jest największe zapotrzebowanie? Które stanowiska wymagają uzupełnienia?

EKKA
@Patrycja

Z tymi hindusami oczywiście nie jest to potwierdzone info ale jessli Ukraincy zaczna wyjezdzac do niemiec to Hindusi sie pojawia zapewne... Firma sie rozwija. Wysoki stopien robotyzacji. Dochodzi dosc wysoka fluktancja. Przez co na wszystkie działy produkcyjne jest zapotrzebowanie. Do biura ciezko sie dostać ;)

Pracowniczka

a kto to?

Szukajacy pracy

Idzie tam na Polerni wyciągnąć 2800-3000 tys netto?( ew.nadgodziny)?

Janusz

Jak tam praca na montażach w nowej hali? Rzeczywiście jest więcej miejsca? Zmienili kierownika? Ilu jest liderów zespołu?

TRYBSON
@Janusz

liderów zespołu jest dwóch.... jeden drugiego wart hehehe... Więcej miejsca.... Odradzam ogólnie ten zakład pracy... jedynie co się zmieniło to nazwa zakładu. Jak chcesz coś zarobić to idź na polernie na start dostaniesz 3200 a po tygodniu stwierdzisz ze nawet za 5000 tysięcy Twoja noga tam nie stanie . Wiecznie uj *** y i tylko więcej i więcej. obiecują gruszki a polacy którzy już się na to złapali zaraz beda odchodzic.

Tak14Nie
MAks
@TRYBSON

Przecie zaraz sprowadzą hindusów, a ukriańce bendą jak Pany tam żyły

Tak5Nie

Pan od plastyki
@Janusz

Jak ukraina zacznie uciekać do Niemiec to Janusze biznesu będą mieć problem :)

Janusz
@TRYBSON

Rozumiem, że masz na myśli liderów obszaru. Z tego co słyszałem, to liderami zespołów były 3 dziewczyny.

Patrycja
@TRYBSON

Dlaczego uważasz, że na "polerni" nawet za 5000 nikt nie wytrzyma. Możesz napisać jak dokładnie wygląda tam praca, iż masz o niej tak negatywne zdanie? A co zatem z innymi działami w Hydro Extrusion Poland. Jak tam się pracuje?

dfsaf
@MAks

Ukraińcy wszędzie są już w zakładach zadna nowość

@Pan od plastyki

Na ten portal wpisuja sie ludzie z tego zakladu,podszywajacy sie pod innych ptacownikow tego zakladu.To zwyczajna prowokacja

Serit

Będę miał rozmowę w sprawie pracy, stanowisko operator Polernii, i czy naprawdę jest tak mega ciężko i brudno jak piszą co niektórzy, nie ma absolutnie żadnych pozytywów? Ile jest zmian? wynagrodzenie? atmosfera w pracy?

Zostaw opinię o Hydro Extrusion Poland - Łódź

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie