opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Hydro Extrusion Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.3/5

Na podstawie 177 ocen
Opinie(428)
Dodaj opinię
Aktualności(11)

Opinie(428)

Dodaj opinię
Aktualności(11)
Logo
  • Kim jesteśmy?
  • .
  • Dlaczego Hydro
  • .
  • Doświadczeni specjaliści
  • .
  • Początki kariery
  • .
  • Dołącz do nas
  • .
  • Lokalizacja

Kim jesteśmy?

Dlaczego Hydro

Doświadczeni specjaliści

Początki kariery

Dołącz do nas

Lokalizacja

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Kalisz
  • Płock
  • Konin
  • Radomsko
  • Skierniewice
  • Bełchatów
  • Tomaszów Mazowiecki
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Starowa Góra
  • Konstantyna
  • Stara Gadka
  • Łukaszew
  • Bronisin Dworski
  • Nowa Gadka
  • Ksawerów
  • Huta Wiskicka
  • Bronisin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Łódź
  4. /
  5. Opinie o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Hydro Extrusion Poland Łódź Graniczna 64/66

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​
WebsiteIconHydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    uu

    02.06.2015 22:05

    Inne

    Jak tam Andrzej z motylewa w Łodzi rządzi??
    ReviewUserIcon
    beta

    02.06.2015 10:16

    Inne

    zgadzam się Stachu ludzie "rządzący" w Sapie to wstrętne ch.... nie ma drugiej takiej firmy z takimi odpadami....................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.05.2015 11:32

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    stachu

    30.05.2015 22:52

    Inne

    Zanim zaczniesz się wypowiadać to sprawdź dokładnie dane liderku bo wszystko co piszesz podważa twoją wiarygodność. Przez pierwsze 2 miesiące nie byłem ani jednego dnia na zwolnieniu ani nie miałem ani jednego dnia urlopu wypoczynkowego. Po skończeniu się umowy został mi cały urlop wypoczynkowy. Sprawdź. Po drugie na śmierć aż jednej osoby z rodziny przyniosłem papierek do kadr więc przepraszam bardzo że ojciec mi umarł. Następnym razem się to nie powtórzy. Ale jeśli nie umiesz nawet liczyć ani sprawdzić informacji to nie dziwię się że każdy cię nazywał idi otą. I od śmierci bliskich się odwal. Może jak twoja rodzina poumiera to będziesz mądrzejszy. I ostatnia sprawa. jakoś dziwne że osoba która mnie uczyła na stanowisku mówiła że pracuje 11 miesięcy a na moje stanowisko uczy już 12 osobę bo wszyscy odchodzą. Ale trzeba wprowadzać w błąd ludzi żeby przychodzili do pracy bo nie ma komu pracować pod takimi debilami ;) Ja znalazłem inną pracę gdzie ludzi szanują i rządzą też mądrzejsi.
    ReviewUserIcon
    stachu

    30.05.2015 23:18

    Inne

    A najśmieszniejsze jest to że swoją wypowiedzią sam sobie strzeliłeś w stopę bo jak ktoś to przeczyta to zobaczy jacy ludzie pracują tam jako liderzy. Tacy którzy nie mają za grosz szacunku do pracowników. Po pierwsze podają nazwiska podając nieprawdziwe wiadomości (ja mam świadectwo pracy jako dowód że nie miałem ani jednego dnia urlopu wypoczynkowego i pierwsze 2 miesiące ani jednego dnia zwolnienia) Po drugie sam mógłbym o Tobie napisać o wiele więcej ale z szacunku (którego Tobie brakuje) ani nie podam nazwiska ani nie będę się rozpisywał. A po trzecie pisząc o pracowniku że jeśli mu umarł ojciec, że pracownik 4 razy uśmiercał rodznę, to naprawdę pokazuje twój poziom :) Tacy własnie są liderzy w Sapie :) a przynajmniej ten. Zero szacunku. Niech sobie ludzie przeczytają i się zastanowią z kim im przyjdzie pracować :) Gratuluję inteligencji
    ReviewUserIcon
    pracownik

    30.05.2015 00:02

    Inne

    Bród,smród iubóstwo a do tego jeszcze biegające szczury jednym słowem nikt się nie przejmuje warunkami pracy dla kierownictwa i liderów liczą się tylko normy.
    ReviewUserIcon
    tymczasowy

    29.05.2015 13:34

    Inne

    przecie pisalem że kasa marna. dla mnie liczy sie umowa na stałe. bez agencji. ale ja premie dostaje. marną 200-290 ale mam.
    ReviewUserIcon
    tymczasowy

    29.05.2015 11:36

    Inne

    poczytajcei reagualminy- jak nie pracowales cały miesiąc lub masz zwolnienia nie dostaniesz premii- my co miesiac mamy teraz premie. na uumowie probnej nigdy nie ma kokosow a jak jest sie cwaniakiem i nawet po tygodniu idze sie na zwolnieni to nic ci nie dadza. kasa jak na łodzkie warunki. ja ciesze sie z umowy o prace- stalej. 10 lat pracowałem na czarno, wiec jest róznica. najgorsi sa tacy co zostai liderami i teraz daja nam pokaz sily. a ty pewnie byles na probnej i poszedles na zwolnienie wiec na co liczyles, ze ci dadza super premie i dodatki? maja duzo dodatkow bhp i np premii z regulaminu ale trzeba spełniac ich warunki- ale przy tych kierownikach i liderach ciezko je osiagać..... na produkcji jest brudno.
    ReviewUserIcon
    mycha

    29.05.2015 13:09

    Inne

    nie ściemniaj....... ja rozmawiałam z pracownikami "starymi" oni też żadnych dodatków nie mieli ...... a kasa 1290 do ręki za 8h stania i 15 min przerwy to naprawdę BAAAAARDZO duża kasa!!!! minus dojazd... plus zszargane nerwy przez "rządzących"......SUPER........... nic tylko zapie.... lać......
    ReviewUserIcon
    fhfjg

    27.05.2015 22:41

    Inne

    no właśnie ..... zbyt pięknie..... zahaczyć i na zwolnienie..... jak byś przypadkiem tam został to zobaczysz niemałą rotację....i nikomu nie ufaj... powodzenia odważniaku....
    ReviewUserIcon
    alvaro

    27.05.2015 22:25

    Inne

    No nic,poświęcę jutro godzinę i się przejadę,w sumie i tak mam tam niedaleko.Choć na olx-ie piszą o dobrym wynagrodzeniu,premiach,ubezpieczeniu i pakiecie medycznym.Brzmi aż za pięknie...
    ReviewUserIcon
    alvaro

    27.05.2015 21:52

    Inne

    A jak jest w Łodzi na Granicznej? Pytam,bo jutro idę tam na rozmowę...
    ReviewUserIcon
    Monika B

    27.05.2015 22:13

    Inne

    wszyscy piszą o Sapie na Granicznej..... Na rozmowie bardzo przyjemnie.... Pani Martusia opowie Ci ..... Płacą jej za to by Cię zbajerowała.... Rzeczywistość jest zupełnie inna.... Z góry Ci współczuję uważaj na wszystkich kierujących... nikogo nie ma tam normalnego, niestety.....
    ReviewUserIcon
    kicia

    27.05.2015 20:44

    Inne

    tak dokładnie to telwak i angela. mnie zwolnili bo byłam po niby wypadku i niby nie nadawałam się do pracy. bo głupia blond ze mnie. i jeszcze teraz bujam sie na zwolnieniu. to wina stępniocha on kazał mnie zwolnic. Monika B.
    ReviewUserIcon
    Monika B.

    27.05.2015 22:09

    Inne

    Nie lubię jak ktoś podszywa się ...!!! ta opinia nie jest moja!!!!!! Choć "kicia" masz rację .... Nie bałam się tego niby kierownika Stępniocha więc ze strachu mnie zwolnił.... nie ma co żałować .... obiecywana praca jest super....lecz wchodząc na produkcję nie znalazłam choćby jednej osoby zadowolonej!!!! Ludzie są podle traktowani..... Ci liderzy oraz niby kierownicy uważają się za Nadludzi!!!! Stępnioch wiecznie wchodzi na górę i często przy zgaszonym świetle obserwuje..... śmiech na sali bo niby z ukrycia a jednak go widać .... h...mska dziecinada!!!! Podsumowanie: Stępnioch lubi władzę, czyli jednym slowem HITLER.... Rada: Jak chcesz pracować w tym obozie to musisz ogonek podkulić i omijać go byś przypadkiem krzywo nie spojrzał... na wszystko się zgadzać, w d... bez mydła...., pampers na d... i zapie...... POZDRAWIAM GORĄCO MONIKA B. - była pracownica ....
    ReviewUserIcon
    wera

    27.05.2015 13:58

    Inne

    Mateusz liderku nie wiedziałam że z ciebie taki(usunięte przez administratora)!!!! Każdy się skarży. Oj nie ładnie!!!!!!!!!!!! a ja myślałam że tylko (usunięte przez administratora) oraz (usunięte przez administratora) to bydl.....ki!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    kicia

    26.05.2015 17:02

    Inne

    hello!!!!!!! pobudka NIE 0 wypadków tylko baaaaaaaaaaardzo dużo wypadków zmieńcie to ..... sama miałam jeden po czym zostałam zwolniona nie ja pierwsza nie ostatnia..... po wypadku nie wracajcie tylko ''chorujcie''...... bo i tak zostaniecie wywaleni........ tasują pracowników jakby to była super praca ale..... niedługo ludzi nie będzie..... Powodzenia dla fałszywych lasek z HRu.
    ReviewUserIcon
    Byłam Z trudem przeżyłam

    26.05.2015 16:31

    Inne

    Praca jak praca ciężka nie jest.. Zarobki jak wszędzie czyli tania siła robocza. Gorzej wyglada kadra zarządzająca. Liderzy ciagle coś na siebie gadają zamiast się praca zając. Jednego nawet nazwali liderem jednego montażu bo tak bajeruje dwie laski . A tem nowy ala mistrz zamiast zajmować się produkcja to rechocze z takimi dwiema i wiecznie tylko impreza. Impreza...
    ReviewUserIcon
    s

    26.05.2015 16:22

    Inne

    Aligator się tak nie sadź trzeba było polerni nie buntować. I cała reszta jak nie pasuje. To droga wolna . I tyle w tym temacie.
    ReviewUserIcon
    Aligator

    26.05.2015 12:59

    Inne

    SAPA - dno i wodorosty !!! ludzi się tu nie szanuje, ich się tu wykorzystuje !!! Temu kierowniczkowi sebastianowi (usunięte przez administratora) pewnego pięknego dzionka !!!
    ReviewUserIcon
    Monika B

    26.05.2015 12:54

    Inne

    Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem. Ludwig von Mises (1881 - 1973) TAKI TEKST POWINIEN WISIEĆ W KAŻDEJ FIRMIE PRZED KAŻDYM POKOJEM OSÓB ZARZĄDZAJĄCYCH ZASOBAMI LUDZKIMI!!! ZWŁASZCZA TU W TEJ FIRMIE!!! WE WIELKIEJ SAPIE!!!!
    ReviewUserIcon
    Piotr

    19.05.2015 11:36

    Inne

    Szczerze odradzam pracy w tej firmie ponieważ ludzi traktują jak zwykłe bydło do roboty!Przestają płacić za soboty nie ma premii wszystko urywają szukają oszczędności wśród zwykłych ludzi lub starych dobrych pracowników zamiast wziąć się za kierowników i wyższe szychy!BHP kompletne dno do czasu póki komuś coś się nie stanie...Brak w pełni sprawnej toalety na hali produkcyjnej czy w szatniach.Nowi ludzie przebierają się w workach na śmieci nawet przez kilka tygodni póki nie dostaną szafki po długich kłótniach.Co do zarobków są bardzo złe.
    ReviewUserIcon
    Sapowicz

    18.05.2015 11:29

    Inne

    Ściema z tymi konkursami obiecują hajs za 3 miejsca a pózniej tylko jedna nagrodę dają takie ich widzimisie...
    ReviewUserIcon
    ta

    09.05.2015 22:31

    Inne

    Lalka usuwać może tylko administrator go worka. Nikt od nas. Nasi to by pewnie wszystko usunęli. Nawet to o st3pniu.
    ReviewUserIcon
    sapowiczka

    08.05.2015 14:40

    Inne

    moze znajdziesz wybranke swojego zycia ho ho ho
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Hydro Extrusion Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

    Graniczna 64/66 93-428 Łódź

    Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.
    ReviewUserIcon
    sapowicz

    04.05.2015 23:09

    Inne

    Sa laseczki szczegolnie na montazasz. A jakie rozrywkowe ho ho... Do wyboru brunetki bladynki rude szatynki. Czegi dusza zapragnie
    ReviewUserIcon
    Radca Prawny

    04.05.2015 20:20

    Inne

    Nie ma w Polskim Prawie czegoś takiego jak dodatek za szkodliwe warunki pracy. Jest natomiast praca w szczególnym charakterze. Pracodawca ma zapewnić bezpieczne warunki pracy a nie płacić jakieś ochłapy za utratę zdrowia.
    ReviewUserIcon
    kandydat

    29.04.2015 09:59

    Inne

    Jaka sytuacja w Sapie ? koleś z brudką ciągle chodzi ujarany ? Jak warunki i traktowanie pracowników produkcyjnych ? Jak wygląda sytuacja z nadgodzinami - dosżły mnie słuchy że jest kwartalny system rozliczeń ? - o co dokładnie chodzi ?
    ReviewUserIcon
    ania

    25.04.2015 22:20

    Inne

    ludziska uciekajcie!!!!!!!!!!!! wszędzie smród brud choróbska można się nabawić... i przez ''rządzących'' (usunięte przez administratora)co nerwico depresje....
    ReviewUserIcon
    duża

    24.04.2015 11:36

    Inne

    odchodzę..................... nie da się tu pracować .............
    ReviewUserIcon
    pracownica

    17.04.2015 22:40

    Inne

    kibelki nie są sprzątane tylko czasami śmieci wyrzucane i uwaga można się w jednym zaciąć bo zamek kiepski niedawno pewna laska zatrzasnęła się i musiała 15 min tam siedzieć masakra!!!!!! BRUD SMRÓD I MALARIA!!!!!!!!!!!!! Kadra kierownicza bardzo cha....ska!!!!!! Zwłaszcza Kwadratowy Sebastian!!!!! Jedyny szacun dla ADAMA!!!!!- Pozdrowienia Adaś! obyś się tam nie zmarnował...... -
    ReviewUserIcon
    ewka

    17.04.2015 14:01

    Inne

    Chlewnia to odpowiednia nazwa dla tego zakładu. Takiego brudu i smrodu nigdzie nie widziałam a pracowałam już w paru zakładach na produkcji.Sanepid powinien zainteresować się warunkami w jakich pracują tam ludzie obrzydzenie bierze na myśl o wejściu tam do toalety i chociaż pracowałam tam parę miesięcy temu (wytrzymałam 2 miesiące)mam nadal odruchy zwrotne na myśl o tej chlewni.Faktycznie wymagania za to mają do pracowników najlepiej żeby im pracować siedem dni w tygodniu i o nic się nie dopominać.Mają swoją grupę paroletnich pracowników którym ten chlew odpowiada i można ich w pełni zadowolić robiąc im piknik raz w roku gdzie zachwyca ich pętko darmowej kiełbasy i dwa kufle piwa czyli tania i bezmyślna siła robocza.Pozdrawiam wszystkich uciekających z tego zakładu.
    ReviewUserIcon
    Blabla

    30.05.2015 00:22

    Inne

    Nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz pojęcia!Nie ubliżaj ludziom,którzy uczciwie pracują,bo na daną chwilę nie mają innego wyjścia!Jeśli masz kupę kasy,żeby sobie zmieniać pracę jak tylko ci się podoba to ciesz się,bo przyjdzie czas,że będzie jeszcze gorzej i nie będziesz miała co do gara włożyć to skruszejesz i inaczej zaśpiewasz!!!
    ReviewUserIcon
    pracownik

    01.04.2015 17:50

    Inne

    Pracuję w Sapie 3 miesiące. Zatrudniony jestem przez Sape. Wszystko zależy jak się trafi bo bywają miejsca gdzie nie ma tragedii. Natomiast mam pretensje do Marty z kadr która zatrudnia ludzi bo kłamała na rozmowie kwalifikacyjnej (jesli można to tak nazwać bo brali każdego nawet z ulicy byle by ktoś przyszedł do pracy) Skłamali mówiąc że pensja jest taka a do tego są premia i dodatki. Ktoś zapytał jakie dodatki. Ona odpowiedziała że jest ich tyle że ciężko wszystkie wymienić. Dostałem już 2 wypłaty za pełne miesiące i dostałem gołą pensję z umowy bez żadnej premii i dodatku jakiegokolwiek. Drugi minus za pył unoszący się. Są miejsca że ciężko jest oddychać i aż czuć jak się osadza w gardle i ciągle się kaszle. Można się nabawić pylicy płuc a to powazna choroba. Przełożeni chamscy i oczekują żeby się przychodziło soboty i niedziele i nie miało życia prywatnego. Generalnie nie przedłużam umowy, idę na zwolnienie i szukam czegoś lepszego.
    ReviewUserIcon
    Wiola

    22.03.2015 12:48

    Inne

    Mam pytanie . Jak jest dokładnie w tej firmie , bo właśnie nie wiem czy mam sie przenieść czy tez nie . Opinie sa różne nie którzy pisza że warto tam iśc a nie którzy odradzają . Prosze o szczere opisnie
    ReviewUserIcon
    120756

    17.03.2015 10:44

    Inne

    kierowcy unikajcie firme SAPA ŁÓdz
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.03.2015 14:17

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    pracownik

    15.03.2015 21:34

    Inne

    Do kompletu pani z HR Sapa Chrzanów. To dopiero kabaret....
    ReviewUserIcon
    Anita

    14.04.2015 21:21

    Inne

    Kuński łeb??????
    ReviewUserIcon
    zenek

    09.03.2015 08:36

    Inne

    a co ten stę..pień z 13 posterunku odwala ręce opadają
    ReviewUserIcon
    mona

    20.02.2015 15:33

    Inne

    pracuje w tej firmie ponad miesiąc zatrudniają przez sape, a tylko dlatego by przyciągnąć ludzi,mogę powiedzie (usunięte przez administratora) Nie polecam; uciekam na zwolnienie i nie wracan
    ReviewUserIcon
    pracownik

    16.02.2015 19:42

    Inne

    Jest takie stare powiedzwenie przyjdzie czas bedzie rada. Nie znacie dnia ani godziny .... Kierownicy
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.02.2015 14:55

    Inne

    Ostatnio zostałem przyjęty do firmy Sapa Components. Mam umowę o prace bezpośrednio z firmą, bez żadnych agencji. Mogę powiedzieć jedno.. ODRADZAM. Na początku obiecują wianki na kiju, tzn możliwość rozwoju, większe zarobki itd.. Zostałem zatrudniony na najniższą krajową i nie zanosi się na jakiekolwiek podwyżki... wiele osób zastanawia się nad wypowiedzeniem umowy i nie są to pracownicy przyjęci niedawno lecz tacy którzy pracują juz kilka lat w tej firmie .. mówią oni jedno. keidyś było lepiej.. jeśli ktoś chce iść na dział produkcji itp to zostanie przydzielony do jednego stawnowiska i bd jedną rzecz przez cały czas, nie zaleznie od tego ile zrobi, czy bd to ponad norme i tak, nie zarobi więćej.
    ReviewUserIcon
    pracownik

    13.02.2015 21:11

    Inne

    przydałby sie jakis strajk :D
    ReviewUserIcon
    FRANEK

    08.02.2015 19:41

    Inne

    oświadczam iż zapraszam osoby zainteresowane tzw.szkodliwym zapraszam do przylaczenie sie do sustydiarnego aktu oskarzenia .osoby ktorym znaalezy na dodatkowych latach pracy do emerytury. to od waz zalezy tylko i wylacznie od waszych checi. przestancie pisac na forum macie wszystko gotowe wystarczy powiedzec tak (inne sprawy pracownicze takie jak mobbing, godnosc ,ponizanie ,zastraszanie tez jest ujete oto moj telefon Franciszek Bydołek 791209316. .Oddział w Łodzi tez zapraszam
    ReviewUserIcon
    sapowiczkaa

    06.02.2015 16:33

    Inne

    Omijac wielkim lukiem marna kasa a (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    taka jedna

    29.11.2014 12:58

    Inne

    Potwierdzam to co napisał Zenek dokładnie tak jest ja już zdążyłam uciec z Sapy i wcale tego nie żałuję . Pozdrawiam wszystkich pracowników.
    ReviewUserIcon
    ive

    23.02.2015 18:07

    Inne

    W indesicie też jest jedna przerwa 15min i nie jest tam tak kolorowo jak tu opisujesz i przyjmują tylko przez biuro za 10.20 na godz
    ReviewUserIcon
    zenek

    28.11.2014 17:53

    Inne

    witam, jestem zatrudniony w firmie sapa w łodzi. powiem szczerze- nie wysilam się wykonuje tyle na ile mi płacą czyli robie wszystko żeby nie robić nic. maszyna ani jedna nie działa poprawnie, chodzą i tylko truj (usunięte przez administratora) e za mało robimy. ludzie jak mamy robić jak co 10 minut maszyna staje?? jeśli chodzi o zarobki. tyle samo co tutaj pracując cały miesiąc dostaje w innej firmie robiąc to samo na same weekendy więc tego nie trzeba komentować. Normy wygurowane (owszem do zrobienia ale stoisz bite 8 godzin nie odchodząc na chwile). jak ktoś pali... powodzenia poczujesz się jak w szkole chowając się bo można palić tylko na przerwie na posiłek która trwa UWAGA!!!! 15 minut.... ogólnie bardziej polecam INDESIT pracując tam 1800zł na reke na linii, 30 min przerwy i co 2 godziny robią przerwe na fajke. ludzie z sapy uciekają!!! unikajcie tej firmy. pozdrawiam pracownik Sapa Al ;)

    Zostaw merytoryczną opinię o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.