opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Hydro Extrusion Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.3/5

Na podstawie 177 ocen
Opinie(428)
Dodaj opinię
Aktualności(11)

Opinie(428)

Dodaj opinię
Aktualności(11)
Logo
  • Kim jesteśmy?
  • .
  • Dlaczego Hydro
  • .
  • Doświadczeni specjaliści
  • .
  • Początki kariery
  • .
  • Dołącz do nas
  • .
  • Lokalizacja

Kim jesteśmy?

Dlaczego Hydro

Doświadczeni specjaliści

Początki kariery

Dołącz do nas

Lokalizacja

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Kalisz
  • Płock
  • Konin
  • Radomsko
  • Skierniewice
  • Bełchatów
  • Tomaszów Mazowiecki
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Starowa Góra
  • Konstantyna
  • Stara Gadka
  • Łukaszew
  • Bronisin Dworski
  • Nowa Gadka
  • Ksawerów
  • Huta Wiskicka
  • Bronisin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Łódź
  4. /
  5. Opinie o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Hydro Extrusion Poland Łódź Graniczna 64/66

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​
WebsiteIconHydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    jan

    08.11.2020 10:21

    Pracownik

    Jak sie panikarzom nie podoba to niech sie zwolnia z zakladu,widocznie maja jeszcze inne zrodla dochodu niz praca w Hydro.
    ReviewUserIcon
    AleJakTo

    13.10.2020 09:33

    Pracownik

    Mam pytanie. Które zadaje sobie wielu pracowników. Dlaczego mając w zakładzie ognisko koronawirusa czyli na chwile obecną potwierdzone pozytywnymi testami 3 przypadki zakażenia, zakład nadal pracuje w normalnym trybie? Mam tutaj na myśli zmiany 8h, czyli człowiek na człowieku w szatni. Oprócz tego nadal są nadgodziny. Ja je rozumiem i sam chętnie je robię ale nie teraz. Nie gdy w zasadzie na każdym dziale (fabrykacji, anodownii a nawet polernii) są zakażenia. Firma nie chce zrobić testów pracownikom, dlaczego? Za drogo czy jednak już połowa jak nie cały zakład może mieć koronawirusa? Skoro są potwierdzone trzy zakażenia (i kilka osób czeka na wyniki testów), zmiany są nadal po 8h, nadgodziny także istnieją to przecież nie ma się czego obawiać, prawda? Wszystkie zakłady w okolicy pracują w trybie 7-7.5h a nie 8h. Dlaczego tylko Hydro które ma potwierdzone zakażenia (jak mniemam tych zakażeń jest już kilkadziesiąt na terenie całego zakładu mimo iż potwierdzone są testami 3osoby) nic z tym faktem nie robi?
    ReviewUserIcon
    Jan

    04.11.2020 19:00

    Pracownik

    Mniemac to ty se mozesz.Owszem byly przypadki na polerni i to wszystko mniemany czleczyno
    ReviewUserIcon
    Ola

    04.11.2020 19:03

    Pracownik

    Te mniamany,zwolnij sie bo sie zamniamasz (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Hydros

    23.09.2020 10:08

    Kandydat

    No i co tak sie ogłaszaliście w internecie że poszukujecie ludzi do roboty, a ofert pracy zero nie ma nic
    Company logo
    Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

    07.10.2020 09:23

    Pracodawca

    Zakład Hydro w Łodzi obecnie poszukuje pracowników produkcji. Zachęcamy do wysłania CV na nasz adres rekrutacyjny: [email protected]. Skontaktuje się Państwem osoba odpowiedzialna za proces rekrutacji i przedstawi aktualne oferty pracy. Pozdrawiamy, Dział HR
    ReviewUserIcon
    norsktalende

    23.08.2020 17:21

    Kandydat

    Dzień dobry. Czy poszukują państwo osób z językiem norweskim (poziom B2/C1)? Rozważam powrót do Łodzi z Norwegii i Państwa firma przykuła moją uwagę.
    Company logo
    Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

    24.08.2020 09:05

    Pracodawca

    Dzień dobry, w Zakładzie w Łodzi nie mamy ofert pracy dla kandydatów ze znajomością języka norweskiego. Zachęcamy jednak do sprawdzenia ogłoszeń w innych lokalizacjach: https://www.hydro.com/en/careers/ Pozdrawiamy, Dział HR
    ReviewUserIcon
    ukaR

    23.08.2020 16:19

    Kandydat

    Dzień dobry czy sa w waszej firmie stanowiska z maszynami cnc?
    Company logo
    Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

    24.08.2020 09:03

    Pracodawca

    Dzień dobry, obecnie poszukujemy operatorów maszyn na dziale Fabrykacji, gdzie operator jest odpowiedzialny za obsługę maszyn CNC. Zachęcamy do kontaktu: [email protected] Pozdrawiamy, Dział HR
    ReviewUserIcon
    Ktos

    02.07.2020 09:42

    Inne

    Witam chciałabym sie dowiedziec jak wyglada praca na dziale montazu wkrecanie srobek do profili i zakladanie uszczelek czy praca jest na akord jak wyglada pensja juz z dodatkiem nocnym...
    ReviewUserIcon
    Seico

    15.07.2020 18:57

    Pracownik

    Praca jak praca nic nadzwyczajnego elementy wkrętarka uszczelka i wkręcasz, ale jak chcesz zarobić to tylko polernia, oporni do 3,5-4k zarabiają. Na montażu dużo mniej
    ReviewUserIcon
    pracownik

    02.08.2020 15:08

    Pracownik

    Praca na montazu to lekka praca,glownie kobiety tam pracuja,ale i najmniejsze wyplaty.Najbardziej platna praca jest praca na Polerni ale jesto czesto brudna praca
    ReviewUserIcon
    pracownik

    25.06.2020 18:07

    Inne

    Aktualnie to nie wiadomo czy placa skladki emerytalne i rentowe bo nie ma dostepu do paska wyplaty tak jak dawniej i
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    25.06.2020 10:19

    Inne

    Aktualnie to nie wiadomo czy placa skladki emerytalne i rentowe czy nie bo dostepu do paska wyplaty nie ma,dawniej byl.Pewnie agencyjnym placa.
    ReviewUserIcon
    Mirek

    29.05.2020 11:14

    Inne

    Witam, czy w najbliższym czasie planują Państwo rekrutację?
    Company logo
    Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

    01.06.2020 11:28

    Pracodawca

    Wszystkie aktualne oferty pracy znajdzie Pan na naszej stronie: https://www.hydro.com/pl-PL/kariera/. Zachęcamy również do wysłania CV na adres e-mail: [email protected]. Nasz rekruter skontaktuje się z Panem gdy otworzymy nowe rekrutacje dopasowane do Pana profilu zawodowego.
    Company logo
    Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

    25.06.2020 08:28

    Pracodawca

    Zakład w Łodzi uruchomił rekrutację na pracowników produkcji. Poszukujemy operatorów maszyn oraz pracowników montażu. Zachęcamy do aplikowania: https://www.hydro.com/en-NO/careers/work-with-us/vacancies/vacancies/2020/pracownik-produkcji/ Pozdrawiamy, Dział HR
    ReviewUserIcon
    Nowy

    23.05.2020 16:46

    Inne

    Są przyjęcia do zakładu
    Company logo
    Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

    25.06.2020 08:26

    Pracodawca

    Zakład w Łodzi uruchomił rekrutację na pracowników produkcji. Poszukujemy operatorów maszyn oraz pracowników montażu. Zachęcamy do aplikowania: https://www.hydro.com/en-NO/careers/work-with-us/vacancies/vacancies/2020/pracownik-produkcji/ Pozdrawiamy, Dział HR
    Company logo
    Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

    25.06.2020 08:28

    Pracodawca

    Aktualnie poszukujemy operatorów maszyn oraz pracowników montażu. Zachęcamy do aplikowania: https://www.hydro.com/en-NO/careers/work-with-us/vacancies/vacancies/2020/pracownik-produkcji/ Pozdrawiamy, Dział HR
    ReviewUserIcon
    Poszukujący pracy

    15.06.2020 15:40

    Inne

    Dzień dobry, prowadzą Państwo jeszcze rekrutację na stanowisko koordynatora lean, czy kandydat jest już wybrany? Pozdrawiam.
    Company logo
    Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

    15.06.2020 15:45

    Pracodawca

    Dzień dobry, proces rekrutacyjny trwa i zachęcamy do aplikowania: https://www.hydro.com/en/careers/work-with-us/vacancies/vacancies/koordynator-lean-manufacturing/. Jednocześnie uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Pozdrawiamy, Dział HR
    ReviewUserIcon
    właściciel

    29.05.2020 06:23

    Inne

    Posiadają Państwo komórkę da. Lean albo managera lean?
    Company logo
    Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

    02.06.2020 12:36

    Pracodawca

    Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Koordyantora Lean Manufacturing. Oferta jest dostępna na naszej stronie: https://www.hydro.com/en/careers/work-with-us/vacancies/vacancies/koordynator-lean-manufacturing/. Zachęcamy do aplikowania! Pozdrawiamy, Dział HR
    ReviewUserIcon
    właściciel

    28.05.2020 22:26

    Inne

    Proszę powiedzieć czy posiadają Państwo komórkę leanową w zakładzie, bądź stanowisko managera lean?
    ReviewUserIcon
    Niktwazny

    07.05.2020 12:00

    Inne

    Fajnie że jest jakaś reakcja góry, bo to chyba najlepsze miejsce na jakieś szczere opinie. Mam pytanie, jak teraz w czasie trochę luzniejszej że tak powiem dyscypliny wygląda wydajność, bo jeśli to nie jest jakiś duży spadek, to czy nie mogłoby tak zostać? Bo dla mnie zmiana kolosalna, nie czujesz się jak małpa która pali i je na gwizdek, można iść na spokojnie i nikt się nie czepia.
    Company logo
    Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

    07.05.2020 14:54

    Pracodawca

    Ze względu na epidemię COVID-19 i w trosce o bezpieczeństwo naszych Pracowników wprowadzone zostały dodatkowe przerwy. Jednakże mamy nadzieję, że wszyscy zdają sobie sprawę, iż obecna sytuacja nie jest stanem pożądanym ze względów ekonomicznych i bezpieczeństwa. Oczekujemy oczywiście, że zagrożenie epidemiologiczne minie jak najszybciej, oraz że będziemy rejestrować wzrost zamówień od naszych Klientów. Ponadto w przyszłości zachęcamy do wyrażania opinii u przełożonych lub pracowników działów BHP i HR. :)
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    10.05.2020 10:19

    Inne

    Czy zaklad Hydro juz pracuje po przerwie w kwietniu ?
    ReviewUserIcon
    pracownik

    25.04.2020 11:52

    Inne

    Teraz jest postoj ale z rozmowy z kierownikiem wywnioskowalem ze w maju zaczna ruszac na pol gwizdka i tak bedzie do lipca ,a potem rusza pelna para.Produkujemy do Niemiec glownie wiec jak tam ruszy gospodarka to i my bedziemy powoli ruszac.
    Company logo
    Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

    25.04.2020 14:07

    Pracodawca

    Prosimy o pozostanie w kontakcie z Kierownikami, w celu zapewnienia komunikacji w zakresie aktualnej sytuacji firmy oraz bieżących wytycznych organizacyjnych.
    ReviewUserIcon
    L4

    29.03.2020 14:45

    Inne

    "Troska, odwaga, współpraca" - nawet żal się z tego "hasełka" już śmiać. Jest to chyba jedyny taki zakład, który aż tak ma gdzieś bezpieczeństwo pracowników. Dodatkowo namawiali na nadgodziny w tym setki a teraz "odbierzcie je sobie". Nosz kurna śmiech na sali. Setki oddawane są 1 do 1 !!!! . Tu akurat PIP już z tego co wiem jest powiadomione ;). Dyrektorek i cała świta, która tak ochoczo spaceruje po zakładzie pochowali się w domach. Reszta (usunięte przez administratora) niech pracuje (w razie czego się wymieni). (usunięte przez administratora) !!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Kpina

    24.03.2020 17:44

    Inne

    Białe odważne kaski pochowały się ,a inni niech pracują. Szkoda im nawet zrobić odstęp między zmianami ,żeby zmniejszyc ryzyko zarażenia. Ciekawe co powiedzą jak będzie u nas koronavirus? Zrobili wszystko ? Śmieszni u (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    25.03.2020 11:05

    Inne

    MPK Lodz z dwoch autobusow H dowozacych pracownikow do firmy Hydro ,zrobilo 1 autobus H i to maly.Tlok,jeden obok drugirgo stoi.Inne firmy zwiekszyly liczbe autobusow dowozacych pracownikow a w Hydro nie.Zastanawjaja sie,czekaja,debatuja,dyskutuja,moze nie bedzie trzeba.Premier mowi ze wybory w maju beda no to moze przeczekac i nie bedzie trzeba ?
    ReviewUserIcon
    Anonimowy pracownik Hydro

    22.03.2020 17:20

    Inne

    Witam, od razu przechodzę do sedna sprawy! Panie dyrektorze i panowie kierownicy. Kiedy zostanie zakład zatrzymany na czas COVID-19? Jak już będzie za późno dla większości ludzi itd? Wy siedzicie w gabinetach pokojach itd nawet nie wysunięcie tyłka po za nie wielkie mi państwo ... Większość fabryk zamyka na tydzień bądź dwa swoje oddziały z racji o dbanie o swoich pracowników i ich zdrowie a tutaj jak zwykle cisza liczy się gonitwa za kasa itd. Niech Pan w końcu się obudzi trochę i zacznie myśleć!
    ReviewUserIcon
    Talar

    21.03.2020 12:53

    Inne

    Bardzo nieładnie kable tragedia .
    ReviewUserIcon
    Piotr

    09.02.2020 13:59

    Inne

    Praca O.K.,place jak wszedzie.Ale.Dlaczego nikt z Polakow nie zatrudnia sie tu tylko Ukraina ? Ano dlatego ze tu panuja zle stosunki pracy i brak gospodarza zakladu.Dlatego ! Nie nie tak bardzo pomiedzy kierownictwem a pracownikami,nie.Tutaj toleruje sie nirobow ktorych kierownictwo glaszcze i klepie po plecach w nadziei ze wezma sie wkrotce do pracy,ale to plonne nadzieje.Tutaj pracownik z pracownikiem moze porozmawiac jedynie o pogodzie.Panuja tu dziwne stosunki.Kierownik nie moze zwolnic agencyjnego pracownika bo agencja sie temu sprzeciwi a dyrekcja jest za agencja a nie za kierownictwem ktore lepij wie czy pracownik jest uzyteczny czy nie.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    05.03.2020 19:18

    Inne

    Nie zwalnia bo to przeważnie ogarnięcia ludzie, a gdzie znajdą takiego Polaka za 11 zł na godzinę. Nie ważne czy sobota czy niedziela ma 11 zł. Nie marudzi tylko się cieszy ze może pracować 12 godzin. Polaków mało bo tam na dłuższą metę nie da się wytrzymać. Nic tylko tego nie wolno, to złe, to nie dobrze i straszenie naganami, brakiem premii i nie ma znaczenia czy ktoś pracuje 3 miesiące czy 3 lata, zawsze jesteś tam traktowany jak zło konieczne i zdany na humorki białych kasków. Pieniądze już takie dobre nie są, to raczej na napływ Polaków bym nie liczył
    ReviewUserIcon
    Czarny od pyłu

    21.03.2020 12:52

    Inne

    Białe kaski robią laski .
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Hydro Extrusion Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

    Graniczna 64/66 93-428 Łódź

    Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.
    ReviewUserIcon
    Byłam

    14.03.2020 01:57

    Inne

    Niestety firma od lat ma kiepska opinie. W administracji wyzysk i mobbing. Niewielu to wytrzyma. Pseudo kierownicy/szefowie to ludzie bez moralności. Tylko, krzyk, praca po godzinach, zero odpoczynku i ciągle naciski. Wytrzymują tylko Ci co donoszą, rozpychaja się lokciami i inne firmy ich już nie chciały. Kultura pracy na poziomie zero, szacunek do ludzi? Coś takiego tam nie istnieje. Liczą się tylko zyski, kosztem zdrowia, kosztem rodziny. Większość to karierowicze, co przypadkiem dostali stanowiska a nawet języka nie znali. Po awansie w biegu okazało się, że trzeba się uczyć :) takie rzeczy się działy. Osobiście nie polecam, szkoda życia, zdrowia i czasu na taka pracę. Później po latach człowiek żałuje, że tyle tam pracował, że zmarnował tak wiele czasu na firmę i pracę, która nie jest tego warta. Natomiast karma wraca, a z wysokiego konia najgorzej się spada:) oto taka historia.
    ReviewUserIcon
    Ona

    03.03.2020 16:30

    Inne

    Jakiego wynagrodzenia mogę się spodziewać na dziale montażu?
    ReviewUserIcon
    Nero

    04.03.2020 17:44

    Inne

    2 z małym hakiem
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    07.10.2019 11:28

    Inne

    Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Hydro Extrusion Poland?
    ReviewUserIcon
    Vengard

    03.02.2020 20:39

    Inne

    Ew. montaż warunki pracy ok, ale znowu zarobki to żart.
    ReviewUserIcon
    Myślący o pracy

    04.02.2020 04:32

    Inne

    Dzięki za odpowiedź. Czy człowiek o ile się spisuje to ma jakieś normalniejsze poważanie u przełożonego czy nie? Kto jest bezpośrednim przełożonym pracownika? Lider czy kierownik czy to to samo w tamtej firmie i czy jacyś znośni są? Łatwo jest wylecieć z tej pracy liczmy za jakieś duperele?
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    18.01.2020 10:01

    Inne

    Ile jest zmian w Hydro Extrusion Poland?
    ReviewUserIcon
    Ss

    19.01.2020 23:07

    Inne

    3
    ReviewUserIcon
    Damian

    23.08.2019 04:47

    Inne

    Ja jestem tylko od polerowania, wy polerujecie aluminium ja poleruje co się da,nie można mnie winić o to bo robię swoją robotę dobrze, raczej nikt z moich przełożonych na mnie nie narzeka.
    ReviewUserIcon
    Karotka

    08.01.2020 07:49

    Inne

    Ta na produkcji tez jes do bani atmosfera i na dziale jakosci to co sie tam dzieje to masakra nie pracoealam w takim (usunięte przez administratora) ty latem masz u siebie na polwrni z 35 stopni i (usunięte przez administratora) na ryju co ty wypisujesz luz (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Polernik

    08.01.2020 19:10

    Inne

    Renia nie sciemniajiii
    ReviewUserIcon
    BYŁY

    22.12.2019 17:49

    Inne

    Firma Krzak odszedlem po 2 miesiącach, Pan Kierowniczek z polerni nie wie co się dzieje u niego na polerni detektor powinien się zająć nim bo nie wie co jest grane. Ewidentnie sztuki na złom a on karze puszczać bo norma ja gdybym był klientem i otrzymał taki szajs to bym posadzil tą firme o jakieś zadość uczynienie, co do pracujących tam osób to współczuję pylica jak nic, nie wspomnę już o problemach z zimnem i częstymi zwolnieniami , Panie z biura mają wywalone na maksa chociaż zglaszalem że zimno jest kierowniczkowi tak samo kazał się ubierać cieplej 0 organizacji 1 słowem nikomu nie życzę pracować w takim czymś choćby dawali i 5000 zł.
    ReviewUserIcon
    PLATYNOWY MARIAN

    10.12.2019 18:15

    Inne

    Sama praca w sobie nie jest zła,kwestia stanowiska, wynagrodzenie jak na łódzkie warunki jest dobre, paczki/dodatki/ karty podarunkowe itp ale ludzie/kierownictwo to jakaś masakra, i to jest jeden z najważniejszych powodów dla którego ludzie stąd zaczną uciekać- zwłaszcza praca na rannej zmianie, wtrącanie się co 5 minut, i polowanie/czychanie przez kierownictwo na pracownika niczym (usunięte przez administratora) + jeden wielki chaos, brak jasnych zasad działania. Najlepiej jak byś stał 8 godzin i maił pampersa na (usunięte przez administratora) plują się do ciebie o głupie 5-10 minut, a ta niby regulaminowa przerwa która trwa 15 minut to jakiś ponury żart. W skrócie :Idziesz sobie na przerwę, najpierw do toalety( hahaha wróć.. coś co przypomina toaletę :D) aby się ogarnąć co trwa średnio ok 4-5 minut, później na socjalny aby wyciągnąć żarcie z lodówki + jakaś herbata z automatu co z pójściem trwa ok 3 minuty. I teraz podstawowe pytanie zostaje ci na samą przerwę wedle rozumowania panów kierowników i liderów ile 8 minut?, wiadomo że ludzie mają to gdzieś i siedzą po 25 minut ( i słusznie!!!) ale naprawdę trzeba być pierd.....ym! w tego typu zakładzie aby o to się czepiać, Oczywiście masz też możliwość pójścia na przerwę brudny jak świnia, jedząc kanapeczki z dodatkiem aluminium... ale ludzie szanujcie się,życie nie kończy się na NORMIE ( słowo klucz w tym zakładzie)
    ReviewUserIcon
    Nickk

    11.12.2019 20:51

    Inne

    Jak robisz powyżej 80% normy to robisz dobrze i możesz iśc nawet na 40min przerwy :) i spac spokojnie z myślą, że i tak masz pełną premię a słowa lidera/obszarowego mozęsz mieć wtedy głęboko w poważaniu. I tak wszystkie normy podnieśli o średnio 30%. Nie wiem po co to w ogóle komentować i tym się przejmować :) Nie pamiętam kiedy moja śniadaniówka trwała krócej niż 15min, nawet na pierwszej zmianie. Póki wiem, ze normę będę miał 80%+ to siedzę nawet i 30min bez żadnej spiny. Jeżeli ktoś chce mieć 100% normy to musi niestety w tym zakładzie zrezygnować kompletnie z przerwy bo inaczej się po prostu nie da. Ale z drugiej strony po co komu 100%? :)
    ReviewUserIcon
    Karol

    05.12.2019 14:40

    Inne

    Praca dobra i czadowa
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    05.12.2019 14:42

    Inne

    Wam zachcialo sie byc na tz "regulaminach" .Kto byl w wojsku to wie o czym mowa.Śmiejecie sie z glupich ktorzy uczciwie pracuja.Zaplacicie za to bo ja sie dostosuje,mnie to nie szkodzi,ale wy bedziecie plakac lub zwalniac sie.Bedzie czepianie sie byle czego a zamiast rozmowy wydawanie polecen i komunikatow,żadnej solidarnosci ani zrozumienia.ani kolezenstwa.Na pamiec bedziecie znac kazdy przepis BHP,a normy beda podwyzszone.Dowiecie sie co to jest praca na "regulaminach".
    ReviewUserIcon
    Koko Dżambo i do przodu

    06.12.2019 12:50

    Inne

    Na początek proponuje kupno słownika Polskiego, bo twojego wysrywu nie idzie zrozumieć :D
    ReviewUserIcon
    50Groszy

    06.11.2019 00:26

    Inne

    Hydro to niestety typowa Polska produkcyjna korporcha, wszystko ma być na 100%, zero nie wyroby, wyścigi tłustych szczurków, które gryzą się między sobą o kawałek padlinki, aby pokazać że to oni są najlepsi, ale niestety jest to kosztem ludzi, a zwłaszcza głupich ludzi, którzy zamiast pracować jak ludzie, to zapi....ją ponad stan, a wcale więcej nie zarabiają. Tak więc ludzie... szanujcie się
    ReviewUserIcon
    Betonowy amand

    04.11.2019 16:20

    Inne

    No z tymi kiblami to jest hardcore.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Specjalista ds. tarcia blachy

    31.10.2019 22:33

    Inne

    Ze specjalną dedykacją dla pana Prezesa, Kierownictwa, liderów itp Temperatura minimalna Zgodnie z treścią rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy w pomieszczeniach pracy należy zapewnić temperaturę odpowiednią do rodzaju wykonywanej pracy (metod pracy i wysiłku fizycznego niezbędnego do jej wykonania), nie niższą jednak niż 14°C, chyba że względy technologiczne na to nie pozwalają (wyjątkiem jest tu branża spożywcza. praca w chłodniach itp). W pomieszczeniach pracy, w których jest wykonywana lekka praca fizyczna, i w pomieszczeniach biurowych, temperatura nie może być niższa niż 18°C. Temperatura maksymalna O przekroczeniu normy temperaturowej możemy mówić, kiedy przy pracy fizycznej w hali jest ponad 28°C, w przypadku warunków szczególnie ciężkich powyżej 26°C, przy pracy biurowej więcej niż 30°C. Przekroczenie dopuszczalnej temperatury nakłada na pracodawcę szereg dodatkowych obowiązków. Jest on bowiem zobligowany do zapewnienia pracownikom napoi – po przekroczeniu 25°C (przy pracy na otwartej przestrzeni) lub 28°C Natomiast w Hydro jest to od 5°C, do 40°C
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.10.2019 19:48

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Suli

    22.10.2019 13:12

    Inne

    Daruj sobie ta pracę (usunięte przez administratora) mobing i co się jeszcze .
    ReviewUserIcon
    Platynowy Marian

    27.10.2019 20:43

    Inne

    Mnie to się czasami wydaje, że ludzie w tych kiblach w tym zakładzie, to o życie tam walczą :D
    ReviewUserIcon
    Polernia

    15.10.2019 12:49

    Inne

    Dno i wodorosty odradzam serdecznie kierowniczek nie wie co jest grane jedynie wie o ilości kręconych stołów na niczym się nie zna A za to bajerka dobra obiecują dużo ale więcej kradną zabrali całemu zakładowi premie Polaków i Ukraińców traktują jak bydło jak będziesz padał na łeb to Cię wyrzuca jak śmiecia kilku już wyleciało ludzie biara masowo zwolnienia za niedługo się osraja reklamy w autobusach lecą bo nikt nie chce pracować kible pozapychane kilka miesięcy (usunięte przez administratora) i brud mobing duży stres jak chcesz tego to przyjdź i stan się smieciem.
    ReviewUserIcon
    Abdullah wisi mu laha

    17.10.2019 22:23

    Inne

    Trzeba było nie chodzić na chorobowe to by cię nie zwolnili
    ReviewUserIcon
    Daruj dalej pod lada

    22.10.2019 13:22

    Inne

    Ja tam pracuje i stwierdzam że to (usunięte przez administratora) co tam się dzieje składam wypowiedzenie z tego gowna.
    ReviewUserIcon
    Ania123

    30.08.2019 20:58

    Inne

    Kierownictwo i Liderzy zamiast patrzeć tylko na normy i gapić się w kamery, powinno zainteresować się trochę warunkami pracy panującymi w zakładzie, bo niestety mają to głęboko w poważaniu,a samo z łaski swojej kupienie wody na tym się nie kończy.W lato temperatura przy niektórych stanowiskach sięga spokojnie do 40 stopni, wielokrotnie bylem światkiem, jak ludzie po prostu pod byle jakim pretekstem szli do domu bo robiło im się słabo, albo mieli serdecznie dosyć, zwłaszcza jeśli pracujesz w gaciach nieprzepuszczających powietrze, utwardzanych butach z filcu, rękawicach i kasku plastikowym. O szatniach i stołówkach ( polernia) zostało już powiedziane wszystko, jest to po prostu skandal żeby w zakładzie z tak dużym zapleczem finansowym który wydaje miliony na nowe maszyny, i technologie nie stać było na działające dozowniki z płynem i remont toalety na polerni ( choć tu też wina ludzi bo niektórzy zachowują się jak bydło) W szatni brak jakiejkolwiek wentylacji, przez co smród potu jest niesamowity
    ReviewUserIcon
    Piotr

    08.10.2019 11:30

    Inne

    W okresie zimowym jest tak.W szatni masz mala szafeczke na wszystko ,na ubranie robocze i na ubranie wyjsciowe.Totez niektorzy ubranie wyjsciowe laduja do plastikowego wora by nie pobrudzilo sie od roboczego.W pogniecionych lachach wychodzisz na miasto.Zima temperatura nie pozwala na otwieranie wrot wiec wdychasz dym olejowy przez ten okres szczegolnie na Caratach ,na starej hali.Obecnie sytuacja firmy jest taka ze chyba na Fabrykacji wygaszaja produkcje.Brakuje materialu,maszyny sa awaryjne wiec mozesz byc rzycany na inne wydzialy.O podwtzkach zapomnij no chyba zr rzad ustali wyzsze olace minimalne,no to wtedy musza byc.Zaklad przechodzi kilka kontroli i atestow na tydzien.Zjezdzaja sie z zewnatrz darmozjady i chodziarze,na to wszystko robotnik musi zarobic,stad normy na 100% dla robotnikow.Na stanowiskach gdzie kiedys byla norma dla dwoch teraz jest ta sama norma dla jednego no i pretensje o jakosc od kierownictwa do robotnika.Latem od maja do sierpnia zapomnij o urlopach.W tym okresie na urlopy chodzi kierownictwo i dyrekcja oraz ich pupilki.
    ReviewUserIcon
    Wafelek z krainy Hydro

    08.10.2019 13:51

    Inne

    Normy "poszły" w górę właśnie po to, aby było jak najmniej nadgodzin, co do drzwi nie masz racji postój sobie przy takiej maszynie, gdzie drzwi od magazynu masz ustawione na wprost, albo na lakierze gdzie człowiek macha, poci się, i przeziębienie gotowe. A co do kierownictwa i liderów to są oni tylko od tego aby zatyrać cię jak psa.
    ReviewUserIcon
    Platynowy Marian

    03.08.2019 17:12

    Inne

    Wreszcie nocna zmiana i spokój od liderka parówy Dam..anki , który wpie…. się co sekundę w pracę, człowiek wreszcie w spokoju sobie popracuje. W tym zakładzie jest taka tendencja że lider im bardziej spasiony tym bardziej wredny i (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nevil

    10.08.2019 21:07

    Inne

    Przesadzasz Lider D, to bardzo dobry lider, a i na tym polega jego praca że ma się interesować
    ReviewUserIcon
    Devid

    23.08.2019 16:56

    Inne

    Mówisz o obszarowym? ????
    ReviewUserIcon
    jozin_z_bazin

    18.08.2019 23:37

    Inne

    A ja powiem coś od siebie. Pracuje w firmie już pewien czas i tak, owszem, kibel na polerni to jest jakas pomyłka - w środku zajeżdża jak na starym fabrycznym u nas w Łodzi a co lepsze tak w promieniu 10m od niego wali tak samo :) na szczęście sa toalety w szatniach, na korytarzach tak więc człowiek nie jest przywiązany tylko do tej jedynej więc dla mnie problem żaden. Pyłu moze nie ma jakoś dużo aczkolwiek to jest w pełni zalezne od stanowiska pracy i tego gdzie to stanowisko jest. Owszem, pył jest - wiadomo ale póki co nikt na pylicę sie nie skarżył nawet ludzie którzy pracują kilka ładnych lat i co chwila lataja na fajki. Są dostępne maski - można sobie w niej chodzić lub kupić lepszą i sobie w niej chodzić zawsze to coś. Co do płac... są dobre przynajmniej na polerni. Trochę nie rozumiem dlaczego setki czyli weekendy są wypłacane kwartalnie bo gdy ktoś nagle potrzebuje wiecej pieniedzy i chce wiecej zarobic to co z tego ze ten miesiąc przerobi np kazda sobote jak kase za to dostanie dopeiro przy kwartalnej wypłacie. Dla mnie to jest największym problemem. Każdy zarabia inaczej szczerze mówiąc - mowie oczywiscie o zwykłych niebieskich kaskach. Jedni 3,2 inni 3,4 ktos inny 3,6 a jeszcze inny 3,9k br. Co do liderów - faktycznie każdy raczej nie prowadzi zdrowego trybu życia i siedzi na tyłku rpzez 7 z 8miu godzin pracy wysługując się przy tym tzw 'raportujacymi' a samemu nie wie co gdzie i jak. Ktos z zarzadu powinien przestudiowac zapisy z kamer i policzyc faktyczny czas jaki każdy z ldierów spędził na hali robiąc coś lub kontrolując cokolwiek a nie opierać sie na raportujacych ;) Każdy z nich ma gorszy i lepszy dzien jak my wszyscy. Co do norm.. nikt wam krzywdy nie zrobi jezeli jej nie wyrobicie ba.. rzadkoscią jest wyrabianie norm na polerni gdyż sa one absurdalnie wysokie ;) Temperatura latem na hali niestety....dobija. Na dworze 30+stopni na hali +10/15 i brak kliamtyzacji mimo, iz jest ona zamontowana na górze to...chyba nie działa lub jest wlaczana na czas wizytacji kogos z urzędu pracy :) Dziwie sie, ze nikt nic z tym nie zrobi wystarczy zebrać wszystkich pracowników i ugadac się, że zgodnie z kodeksem pracy jeżeli temperatura przekroczy bodajze 35 lub 40stopni w miejscu pracy mozemy porzucic stanowiska pracy - polecam tak w koncu zrobic i zatrzymać całą produkcje :) raczej wszystkich nie wywalą ba... kogo wezma do rpacy? nowi to głównie ukraina już. Ludzie są ok i co nowość zapewne dla niektórych z was ale z ukraincem lepiej poagdac tutaj niz z polakiem. Polak co drugi zaraz poleci powie dalej, powie komu nie potrzeba i sie zaczyna. Ukrainiec jest dobry, poagda i nikomu dalej nie powie nie to co polak - niestety. CO do tego czy praca brudna czy czysta... Jaka mozę być praca przy obróbce koncowej aluminium czyli polerowaniu go? Raczej nie czysta... prawda? Aczkolwiek sa ludzie ktorzy nie uważają na to co robia, porapwiają rekoma na ktorych maja brudne rekawiczki okulary co 5min to zaraz cała twarz mają czarną. Trzeba robić wszystko z głowa a na twarzy np jest się czystym całą zmianę tzn czystym... bez widocznego brudu nie jak górnik. Reasumując minusy: -temperatura latem na hali to na spokojnie 40stopni + duchota / brak klimatyzacji -kibel na polerni którego nie czuc tylko gdy się w nim jest ale także w promieniu dobrych 10ciu metrów od niego -wypłaty za 'setki' czyli weekendy co kwartał aczkolwiek co kwartał mozna mieć 13tke, aczkolwiek to nadal minus te kwartalne setki... -liderzy którzy naprawdę mało co ogarniają sytuacje wokół siebie i polegają tylko na raportujących -normy które jest problemem wyrobić i moim zdaniem przy braku klimy i 40tu stopniach na hali powinny być obniżone o jakieś 20% - stołówka która jest...w sumie nie jest najgorsza ale najlepsza też nie - czasem, nie zawsze ale czasami ilość pyłu unoszącego się po hali jest na pewno za duża plusy: - ludzie, naprawę mimo tego co pisałem wyżej można znaleźć kolegów już po krótkim czasie tylko trzeba wyczuc aby ta osoba nie kopała pod całą reszta dołków a na każdej zamianie jest taka jedna/dwie, ukraincy są za to bardzooo pozytywni i naprawdę pomocni - w miarę spokojna praca, jeżeli złapiesz rytm i masz dobry dzień to mija on szybko, naprawdę szybko - palarnia która jest naprawdę ważna aczkolwiek słyszałem, ze mają z nią jakiś problem.. oby nie bo chyba nie chcemy wszyscy palić po kiblach...znowu? - moim zdaniem dobry pieniądz, przy jednej sobocie czy tam niedzieli dodatkowej miesięcznie rozliczając to przy kwartalnej wypąłcie miesięcznie średnio 3 z przodu do łapy jest (lub zrobić z 10 nadgodzin w meisiacu i także 3 lub bardzo blisko 3 takze jest). Z paroma weekendami, kilkoma nadgodzinami kwartalna wypłata może mieć nawet 5tke z przodu. - dają 3 koszulki, 3 pary spodni i bodajże 2 lub 3 kanadyjki pranie jest raz w tyg wiec tak naprawdę co tydzien mozna chodzić w czystej koszulce i spodniach aczkolwiek większość chodzi 2-3tyg w jednych.
    ReviewUserIcon
    jozin_z_bazin

    18.08.2019 23:38

    Inne

    I w sumie tyle. Jeżeli chcecie przyjść do pracy to przyjdźcie. Jak was przyjmą pobądźcie tydzien-dwa i wtedy piszcie co sądzicie a nie dzien/dwa i uciekacie cholera wie czemu. Ja przyszedłem a tez troszke przerażony byłem jak widziałem niektore osoby naprawde całe czarne tzn chodzi głównie o twarz - ciuchy to wiadomo ze sie pobrudza i niewiadomo czy ktos je ma na sobie peirwsyz dzien czy trzeci tydzien te same. ALe przezyłem i zostałem dzień, drugi, trzeci itd i jak dla mnie jest ok, stabilnie aczkolwiek pare rzeczy o ktorych pisałem bym pozmieniał. Multisport jest jak ktos chce, dodatkowe ubezpieczenie takze jak to w kazdym zakładzie, prywatna opieka medyczna tez ale chyba od 6tego czy tam 9tego meisiaca jeżeli tyle sie pracuje to wtedy dostajecie ją pełną - medicover.
    ReviewUserIcon
    Typ z Polerni

    14.07.2019 00:07

    Inne

    Bardzo ciężko polecić komukolwiek ten zakład,( praca polernia, montaż również) przyjmując się do tego zakładu musisz, pogodzić się z warunkami tam panującymi, inaczej przepadłeś, liderzy i kierownictwo jest tam od tego aby cię zatyrać jak psa. Ukraińcy nie wszyscy ale duża liczba, to brudasy, fleje, jakich mało, coś takiego jak nie mycie rąk to dla nich normalność po wyjściu z toalety, SZATNIE i STOŁÓWKA na polernii to jakiś (usunięte przez administratora) ponury żart, szafeczki o szerokości niecałe 50cm w maksymalnym ścisku gdzie 6 chłopa przebiera się na 3-4 metrach kwadratowych. Oprócz tego pełno ukraińskich przydupasów i podpierdalaczy trzeba uważać z kim i o czym się rozmawia bo bardzo można się bardzo zdziwić. Prócz tego ogromne problemy z jakością, co jest spowodowane, właśnie porypanymi normami gdzie ludzie mają w (usunięte przez administratora) jakość, aby była tylko liczba - NURMA. Sam jestem pracownikiem w tym zakładzie, ale czekam tylko do końca roku i mówie auf wiedersein temu zakładowi... szkoda zdrowia, po paru latach pylica płuc murowana.
    ReviewUserIcon
    mc

    23.05.2019 01:13

    Inne

    Pracuje tu kilka lat (adm), zakład stwarza realne warunki rozwoju, bardzo dobre zarobki, świetna atmosfera, kompetentni współpracownicy, polecam
    ReviewUserIcon
    Kargul

    07.06.2019 09:04

    Inne

    Moze w biurze jest ok. Jak w każdym biurze, ja pracuje w corningu na produkcji i u mnie w biurze babki same śmiechy ciasteczka i kawa. Nic dziwnego.
    ReviewUserIcon
    Piotr

    30.06.2019 19:14

    Inne

    BZDURY ! Niekompetentne kierownictwo i wielu nierobów.Nie ma zmiluj donosicielstwo kwitnie w tym zakladzie,jeden pracownik na drugiego pracownika,nie ma czegoś takiego jak koleżeństwo.Mają problemy z zatrudnieniem bo i Ukraińcy się z nich śmieją.W takie gorąca nawet wody nie ma dostarczonej,tak dbają o pracowników.Szatnie to tragedia,wąskie pólmetrowe szafki ubraniowe.Na dwie męskie szatnie 4 umywalki i 1 kibel,2 prysznice - najczęściej popsute.Wyplata za weekend - po 3 miesiącach.Na stanowiskach w trakcie zmiany możesz być przerzucany po kilku maszynach,lub na inne wydzialy.No i wymyślili ostatnio brak urlopów wypoczynkowych.Ostatnio reklamują się nawet po autobusach MPK jak żaden zaklad produkcyjny w Łodzi.Wszystkie normy muszą być wykonywane na 100%, nieważne czy upal czy nie.Na hali temperatura dochodzi do 40 stopni przy otwartych wszystkich oknach i drzwiach plus zapylenie od oleju i pylu aluminiowego,wszystko to wdychasz,nie ma żadnego szkodliwego z tej racji
    ReviewUserIcon
    Operator Kursora

    03.06.2019 21:05

    Inne

    Zakład non stop inwestuje w nowe maszyny- technologie itp, duży chaos, duża rotacja ludzi, zwłaszcza z Ukrainy. Największe zarobki na polernii, ale po miesiącu stwierdzisz, że lepiej poszukać czegoś innego, w skrócie: szybciej, więcej, zapierd....j,aż będziesz padać na ryj, a pokaż że potrafisz, to będą jechać po tobie jak po dzikiej świni, normy tak ustawione abyś się prędzej zesrał, a jej nie wyrobił, sanitariaty i szatnie na Polernii wyglądają tak jak by ktoś się przejechał po Bagdadzie. Zaś wbrew obiegowej opinii, sporo fajnych ludzi z Ukrainy, lecz niestety nie można tego samego napisać o Kierownictwie, dno jakich mało, jak się nie spodobasz, to będą polowacć na ciebie jak Hitlerowcy, liderek dosrywający się o byle co, aby się tylko dowalić dla złotej zasady typu " jestem od ciebie ważniejszy i masz padać na kolana" Ogólnie nie polecam zakładu, choć zarobki są dobre
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    20.06.2018 20:35

    Inne

    Z pełną świadomością odradzam prace w tej firmie! Czy normalne jest zamykanie pracowników i gaszenia świateł przed inspekcja pracy na nieodebranej hali jeszcze? Czy to więzienie juz? Kierownicy niektórych działów aż szkoda gadać mają Cię zajechać tyle! Nawet ludzie z Ukrainy nie chce tutaj już pracować jestem słowem końcówka tej firmy.
    ReviewUserIcon
    KEMOT_LODZ

    11.05.2019 04:41

    Inne

    Powiedz kierowniku z hydro, bo wynajmę detektywów i za odpowiednią kasę udowodnią firmie Hydro w Łodzi przekazywanie korzyści majątkowych dla inspektorów UDT za przegląd wózków widłowych, podaj tylko swoje dane, jeśli nie to raczej szukaj sobie innej pracy Ciacho...!!!!
    ReviewUserIcon
    KEMOT_LODZ

    11.05.2019 04:44

    Inne

    A co powiesz na okres czerwiec 2018 roku gdzie nowa hala jeszcze nie była gotowa do użytku i oddana przez nadzór budowlany, a pracowali tam ludzie, mam do PIP i innych instytucji przekazać oryginalne zdjęcia z datami, gdzie montaże pracuję 24 na dobę, nie ma problemu, tylko już zatrudniajcie sobie prawników....

    Zostaw merytoryczną opinię o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.