opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Hydro Extrusion Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.5/5

Na podstawie 581 ocen
Opinie(776)
Dodaj opinię
Aktualności(9)

Opinie(776)

Dodaj opinię
Aktualności(9)
Logo
  • Kim jesteśmy?
  • .
  • Dlaczego Hydro
  • .
  • Doświadczeni specjaliści
  • .
  • Początki kariery
  • .
  • Dołącz do nas
  • .
  • Lokalizacja

Kim jesteśmy?

Dlaczego Hydro

Doświadczeni specjaliści

Początki kariery

Dołącz do nas

Lokalizacja

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Gniezno
  • Stargard
  • Piła
  • Szczecinek
  • Wałcz
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Trzcianka
  • Osiniec
  • Kadłubek
  • Sarcz
  • Wapniarnia Trzecia
  • Teresin
  • Gintorowo
  • Straduń
  • Dłużewo
  • Rudka
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Chrzanów - Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.
Łódź - Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Trzcianka
  4. /
  5. Opinie o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Hydro Extrusion Poland Trzcianka

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 7
    • 8
    • 9
    • …
    • 15

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Anonim

    31.03.2015 21:12

    Inne

    Kurrrr .... Pieprzycie jak potłuczeni aż nie chce się tego czytać :)) Jak ktoś chce i ma zapał do pracy to i znajdzie tą pracę nawet u nas w Trzciance gdzie fakt faktem ciężko z pracą . ;))
    ReviewUserIcon
    Świstak

    31.03.2015 17:34

    Inne

    OOOO, same inwektywy widzę (i dużo błędów ortograficznych! :)). Ajjj, Panowie/Panie, tyle jadu w Państwia wypowiedziach. Rozumiem to poniekąd... No bo nieszczęśćie się dzieje, niesprawiedliwość. Pewnie..... ALE... nikt was Szanowni Państwo w tej firmie nie trzyma! nikt i nic! jesli macie w takiej sytuacji troche godności w odniesiebiu do siebie i swojej rodziny to, to... to poszukajcie innej pracy! Nikt was przecież w tej firmie nie trzyma na łańcuchu.. nikt.. Wiem, powiecie - Trzcianka jest małą, słabo z pracą - racja, ale jak jest tak baaaaardzo źle- warunki, płaca jest tak beznadziejna - to po co tam siedzisz??? mając coś w głowie znajdziesz inna pracę - godną Ciebie!A to jest KORPORCJA, KORPORACJA, one mają swoje prawa. Uwierz mi! i nie mówię tego złośliwie! SZKODA WASZYCH NERWÓW! Życzę wszytskim niezadowolonym i pokrzywdzonym spełnienia siebie i realizacji marzeń! Pozdrawiam!!! :)
    ReviewUserIcon
    były

    31.03.2015 15:53

    Inne

    Ty: Były robolu: Ty gamoniu kogo złapali nie jego tylko twojego kolegę bo był pazerny i resztę sprzedał nawet tych co co nie powinien bo już tego nie robili.ten z kaczor to wiadomo karierę robi działki kupuje niech dom
    ReviewUserIcon
    były robol

    01.04.2015 00:03

    Inne

    Fakt -faktem złodzieje, synalek czarnego podniebienia też miał lepkie ręce , a teraz stary rozpowiada,że dobrze ,że się zwolnił bo ma lepszą i bardziej płatną pracę:) Wywalili na zbity ryj, a kto sypał niestety nie wiem:) nie mam tam i nie miałem kolegów. Pozdrowienia dla Miszcza mechanika KOZŁA, nadal nerwowy chodzi? 4200brutto i mu mało:) A jak tam logistyk skonczył studia czy nadal poprawia? Jeździł traktorkiem u (usunięte przez administratora). a tu znowu w Sapie sie pojawił i to na stanowisku mistrza. Kto wie jak to zrobił? :) Ten z Kaczor fakt matryce rzeźbił a teraz dyrektor:) Znajomości , układy a nie ciężką pracą się dochodzi na szczyt:):):)
    ReviewUserIcon
    anonim

    31.03.2015 06:52

    Inne

    Czytając te wasze wypociny to nasuwa się tylko jedno , same głupki tam pracują skoro wam nie pasuje to weź się zwolnij i szukaj innej pracy
    ReviewUserIcon
    pracownik

    30.03.2015 21:55

    Inne

    Trzy kola to ty chyba masz ale przez dwa miesiące,pajacu jeden chyba że jesteś jakimś tępakiem z biura który pojęcia nie ma o niczym
    ReviewUserIcon
    Zadowolony pracownik

    30.03.2015 21:29

    Inne

    Mi tam odpowiada praca w sapie te trzy koła zawsze mam
    ReviewUserIcon
    były robol

    30.03.2015 20:37

    Inne

    A ile dostał pan co myje wałki? Ten sciemniacz z czarnym podniebieniem? Synalek kariery nie zrobił na matrycach bo złapali na złodziejstwie. A nowy dyrektor to zwykły wyrobnik, podobno kupił działkę budowlaną w Trzciance? ,że taki sie nie boji? ,że straci pracę oczywiścię :):) w Kaczorach dobrze go znają, kulturą i inteligencją nie dorównuję Michałowi K. A co robi obecnie Sławek Z.? nie jest prezesem? Zmienic kierowników, dyrektorów, kilku obiboków w stylu MISZCZA KOZŁA od mechaników i tych nadgorliwych z fabrykacji i bedzie ok. Wiem,że w biurach dostali po 300-600zł podwyżki. Takie czasy, robol zawsze bedzie robolem, a ,że mało zarabia to kradnie, tam kradli, kradną i bedą kraśc bo życ trzeba:)
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.03.2015 09:37

    Inne

    Ponoc tak a wogule tam ludzi się przewinęło ze nikt nie chce tam isc pracować nic dziwnego ze potrzebują nadal he he
    ReviewUserIcon
    ...

    29.03.2015 21:31

    Inne

    slyszalem od kolegi ze zwalniaja teraz ? to prawda
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.03.2015 19:00

    Inne

    Kto liże ten ma podwyżke.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    29.03.2015 18:35

    Inne

    Ten zakłas to porażka przyjmowali ludzi w najgorszy syf "polernia" obiecywali 2tys brutto ;)) a najwiecej dostali pierwsi pracownicy a reszta dostala ochłapy czyli najnizsza krajowa :oo co to sie (usunięte przez administratora) dziejeeeeee :( porazka jedna wielka ...
    ReviewUserIcon
    I

    29.03.2015 11:16

    Inne

    Co niektórzy dostali po 500zl
    ReviewUserIcon
    on

    29.03.2015 08:51

    Inne

    Słyszeliście po ile dostali ci co dłużej robią to po 100zł a ci co krócej to po 50zł smiechu warta takie podwyżki dała Sapa firma Sapa się ośmiesza takie podwyżki.
    ReviewUserIcon
    on

    23.03.2015 16:58

    Inne

    Ponoć brygadzista pl1 ze zmiany a się zwalnia coś tam słyszałem.
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.03.2015 12:43

    Inne

    ponoc 5 osób z Pras Prasa pl1 z brygady A a 5 pozostałych to z biura ogólnie z trzcianki z firmy zwalniają te osoby.
    ReviewUserIcon
    on

    20.03.2015 22:27

    Inne

    Zapraszalem was nie raz ale najlepiej stac z boku i narzekac. A z jednej strony to was mi wogole nie jest zal , maxcie to na wlasne zyczenie bo jeszcze trzeba mmiec jaja
    ReviewUserIcon
    on

    20.03.2015 22:20

    Inne

    jak byscie geby otworzyli w sprawach ktore trwaja w sadach to juz byscie dawno pracowali na ludzkich warunkach.Zal mi waszych wypocin.
    ReviewUserIcon
    chrzanowianin

    20.03.2015 21:11

    Inne

    a zktorej sapy zwalniaja i z jakiego wydzialu
    ReviewUserIcon
    Anonim

    20.03.2015 20:16

    Inne

    HA ha rozkręcamy karuzele na dniach 10 osób zwalniają z Sapy gratulacje ciekawe kogo.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    17.03.2015 08:51

    Inne

    Słyszalem ze podwyżki w sapie ludzie dostali he fajny kawał gdzie sapa da podwyżki ludzie ogarnijcie się i randstad dał ogłoszenie ze potrzebuje do pracy odradzam pracy w agencji randstad.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Hydro Extrusion Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

    Kopernika 18 64-980 Trzcianka

    NIP:7630003558

    KRS:0000175030

    https://www.hydro.com/pl-pl
    Branże: Hutnictwo i metalurgia
    ReviewUserIcon
    Chrzanowianin

    13.03.2015 10:22

    Inne

    kolego tak samo wyglada w Chrzanowie niepolecam tego zakladu
    ReviewUserIcon
    on

    13.03.2015 09:55

    Inne

    Ale jak tu ma być sprawiedliwość jak 2 sobie siedzi na stołówce i kawe pije a reszta zapieprza jak osły to tego nikt nie widzi ale jak sobie usiądziesz na chwile to zaraz wielke ale tak jest w tym zakładzie ale już ponoć w gazecie tygodnik pilski mają opisane co zakład wyrabia z ludzmi.
    ReviewUserIcon
    Świstak

    12.03.2015 18:47

    Inne

    A świstak siedzi i zawija sreberka... A ci co narzekają nadal będą narzekać. Nie podoba się, to proszę poszukać innej pracy. Trochę godności dla swojej osoby skoro z każdej strony takakie nieszczęście wtej sapie.....
    ReviewUserIcon
    A po co nick

    11.03.2015 20:45

    Inne

    J.sz..... Nie nadaje się tam do niczego .dlaczego tego nikt w tej firmie niezauważalne . Jak pracował na prod. Matryc to sam spał kiedy tylko mógł albo na necie siedział a teraz udaje wielkiego lojalnego dyrektorzyne
    ReviewUserIcon
    Anonim

    10.03.2015 08:26

    Inne

    To prawda bo pan Michał k jest katolikiem i wie ze trzeba szanować ludzi takie wyniósł wychowanie z domu ze szacunek dla drugiego człowieka musi być jedyny z biura którego wszyscy szanują a pozostali to tylko pieniądze by brali a ludziom nie dawali szans.
    ReviewUserIcon
    były

    09.03.2015 18:20

    Inne

    Ale K z ludźmi pogadał i nie karał za noc jak Sz. I premie dał. Zmiana kierownictwa wraz z prezesem ktoś z zewnątrz i może będzie lepiej.
    ReviewUserIcon
    on

    09.03.2015 13:55

    Inne

    Były masz racje trzeba kogoś kto zrobi tam porządki a Pan K się nie nadaje bo to koledzy razem trzymają się szajka zakładowa kogos bardziej szczerego i prawnomównego.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    09.03.2015 09:49

    Inne

    trzeba trochę ludzi pozwalniać to prawda ale tylko z biór co nie których i z działów pare osób bo za dużo kasy biorą a nic nie robia tylko spia.
    ReviewUserIcon
    były

    07.03.2015 16:39

    Inne

    Pan(usunięte przez administratora)NA PREZESA I BEDZIE OK LUDZIE GO LUBIĄ I BY TYCH(usunięte przez administratora)PO ZWALNIAŁ BO SZKODA KASY DAĆ PRACOWNIKOM. A I KOREKTORÓW TRZEBA DOCENIC BO SIEDZĄ I KRZESŁA ZMIENIAJĄ BO DUPY ROSNĄ,ALE SĄ OK.CO WY NATO?
    ReviewUserIcon
    pracownik

    07.03.2015 13:01

    Inne

    Panie Prezesie (usunięte przez administratora) widzi Pan co się dzieje w tym zakładzie co Pana podwładni z nim robia proszę się gleboko zastanowić bo zamkna ten zakład
    ReviewUserIcon
    Anonim

    05.03.2015 09:30

    Inne

    ja takich co spią to bym zwalniał a nie trzymał w pracy tego co złapali to z Anadowni a2 układy z kierownikami i dlatego pracuje.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    04.03.2015 19:54

    Inne

    Prawda został złapany na spaniu było głośnio było i co na pikniku telewizor dostał za pracownika roku ja bym go zroboty zwolnił a nie go trzymał
    ReviewUserIcon
    polecam

    04.03.2015 09:43

    Inne

    ten telewizor to dostal za wspolprace i skladanie falszywych zeznan w sprawie ktora sie obecnie toczy o szkodliwosc, mobbing i inne przed sadem w Poznaniu.PIszecie wszyscy jak wam zle .to sie pytam dlaczego nikt sie nie zglosil do nas jako swiadek i pokrzywdzony.Pisanie na tym forum i zalenie sie zadnego skutku nie przyniesie.
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    04.03.2015 08:42

    Inne

    Xxx z kąt ty sie zerwałeś chyba z biura mądry tego nie pisał , co ci z tego pikniku ja ten co śpi w nocy na anodiwni i jest złapany co powinien wylecieć z pracy dostaje telewizor za pracownika roku,pomyś troszkę co i paski co możesz dostać do jedzenia mięsko o coś do picia dla robola a biuro osobno bo co szlachta.dalej autumat za darmo kluczyk nie wykorzystasz to kasuje kasę i też ok.a co do norm kto je ustalił. Na starej wodzie jakk parowało bo soda miała 90 stopni brak wetylacji to gęby czerwone bo tak paliło z nosa krew leciała widziałem. A jak wiamat miał awarie wodór sie ulatniał i też normy. Ludzie bez szkolenia ludzie zniech zrobią.
    ReviewUserIcon
    xxx

    03.03.2015 21:27

    Inne

    Nie ma i się nie należy bo wszystko jest w normach i na tym temat skończmy
    ReviewUserIcon
    on

    01.03.2015 11:31

    Inne

    Ale drodzy moi zobaczcie jak wyglodają ci co pracują na serwisie jacy czerwoni na twarzy od czego od ty oparów smrodu w dychają to i są skutki płuca siadają i się wyniszczają wszystko to jest rakotwórcze gdzie jest płacone szkodliwe gdzie ja się pytam.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    01.03.2015 11:25

    Inne

    Ale na Anadowni powinno być płacone szkodliwe w ogóle na całym zakładzie a tego niema przecież na anadowni jest dużo tego opary soda wszystko rakotwórcze a bhp twierdzi ze wszystko w normie jakiej normie wszystko zawyżone szkodliwe to jest kwestia czasu i będzie dym i afera.
    ReviewUserIcon
    on

    28.02.2015 20:34

    Inne

    czlowiek traktowany jest jak smiec i nikt z tym nic nie robi. stanowiska ,chierarchie stwarzaja.A ludzie zastraszeni - osrani mozna powiedziec chodza i jakies fikcje statystyczne podnosza. Nie ma w was zadnego ducha walki i dlatego bedziecie j... do konca zycia.
    ReviewUserIcon
    on

    28.02.2015 20:16

    Inne

    chyba łapówki a nie próbki
    ReviewUserIcon
    Chrzanowianin

    28.02.2015 20:06

    Inne

    kazda firma przynajmniej tak jak Kety maja szczegolowe dane o o chronie srodowiska ta firma czuje jest z PO Ryzxego ludzie dajcie sie dalej oszukiwac kto ma dobrez to ma ale to biurokraci lebki zaraz po studiach zero praktyki i oni gonia ludzi

    Zostaw merytoryczną opinię o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.