opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Hydro Extrusion Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.5/5

Na podstawie 581 ocen
Opinie(776)
Dodaj opinię
Aktualności(9)

Opinie(776)

Dodaj opinię
Aktualności(9)
Logo
  • Kim jesteśmy?
  • .
  • Dlaczego Hydro
  • .
  • Doświadczeni specjaliści
  • .
  • Początki kariery
  • .
  • Dołącz do nas
  • .
  • Lokalizacja

Kim jesteśmy?

Dlaczego Hydro

Doświadczeni specjaliści

Początki kariery

Dołącz do nas

Lokalizacja

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Gniezno
  • Stargard
  • Piła
  • Szczecinek
  • Wałcz
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Trzcianka
  • Osiniec
  • Kadłubek
  • Sarcz
  • Wapniarnia Trzecia
  • Teresin
  • Gintorowo
  • Straduń
  • Dłużewo
  • Rudka
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Chrzanów - Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.
Łódź - Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Trzcianka
  4. /
  5. Opinie o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Hydro Extrusion Poland Trzcianka

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 6
    • 7
    • 8
    • …
    • 15

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    on

    17.05.2015 13:47

    Inne

    Znamy ich doskonale dużo pozawalają pracownikom na Anadowni każdy sobie spi albo w balona leci taka prawda.
    ReviewUserIcon
    robol

    16.05.2015 23:42

    Inne

    burak jak burak cicha woda, mistrz też podobny, dzieci kwiaty,,,,,
    ReviewUserIcon
    on

    16.05.2015 07:56

    Inne

    a znacie moze nieudolnego kierownika anadowni pseudonim '' burak'' i jego pseudo mistrza
    ReviewUserIcon
    robol

    15.05.2015 10:30

    Inne

    Tak o niego chodzi, wielki operator, hahaha, najlepiej by spał w Sapie, kasa leci, prawie nic nie robi. Swojego czasu miał awansowac, ale nie udało się:):):) A kadilak został wywalony z funkcji brygadzisty na pakowaniu i teraz w ch..... leci na wadze, to wałeczki przyjmie, to złom zważy a co:):) Harcerz tam sciemniał wiele lat, teraz kadilaczek do emeryturki posiedzi. OK, gości w Sapie policzysz na palcach jednej dłoni , reszta to .....
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.05.2015 18:28

    Inne

    Tak mają ci co przy (usunięte przez administratora) się trzymają to mają ok.
    ReviewUserIcon
    robol

    12.05.2015 15:23

    Inne

    na '2 ' ściemnia :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.05.2015 13:21

    Inne

    Kto to taki.
    ReviewUserIcon
    robol

    11.05.2015 14:23

    Inne

    racja, trzeba do operatorów dziobac, szczególnie to lubi "szynszyla" :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.05.2015 19:21

    Inne

    Kto się podlizuje ten ma dobrze a na prasach tylko trzymają jak się sprawdzisz a jak raz się pomylisz to już wypad.
    ReviewUserIcon
    anion

    09.05.2015 20:46

    Inne

    Ha dobre tylko gadacie wezcie i publicznie powiedzcie do telewizji a nie tu piszecie.
    ReviewUserIcon
    furia

    08.05.2015 20:40

    Inne

    O czym wy gadacie Sapa zła? Idźcie do MC Donalds tam to trzeba robić. Pracodawcy tylko korzystają z warunków jakie stworzyło państwo. 2 miliony polaków wyjechało bo to państwo,podkreślam państwo jest winne. Lepiej powieźcie na kogo głosować
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.05.2015 13:38

    Inne

    Jeżeli jest oszustwo to prędzej czy później wszyscy zostaną ukarani.
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.05.2015 10:24

    Inne

    Każdy modry jest w gadaniu dlaczego jak była inspekcja pracy na działach np. na Anadowni to nikt się nie odezwał co tacy modrzy w gadaniu na sniadaniu na stołówce a jak przyjdzie co do czego to nic nie mówią tylko wszystko jest dobrze co bo kierownicy zwolnią ze prawde powiedzą tak tam jest.
    ReviewUserIcon
    on

    06.05.2015 09:14

    Inne

    Tylko , ze ja nie chce kasy.I w tym tkwi sens pozdr.
    ReviewUserIcon
    były

    06.05.2015 09:04

    Inne

    A co takiego że się cieszysz podziel się informacją pamiętaj że z biura polecą ci co nie powinni bo "coś" podpisali. Prezes kasę zapłaci i będzie cisza. O może Oslo jak by się dowiedział to może.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    05.05.2015 21:17

    Inne

    Podstawa to się nie dać zbierzmy siły i idzmi wszyscy do sądu zeznawać czas na przedstawienie kabarate.
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.05.2015 21:05

    Inne

    Gratulacje gratuluje a jednak sprawiedliwość jest na tym swiecie niech to teraz w gazetach opiszą i będziemy wiedzieć co w Sapie się wyrabia ha ha i tak prawda wyjdzie na jaw a wtedy będą zwolnienia z biór będą.Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    on

    05.05.2015 19:37

    Inne

    Informuje wszystkich zainteresowanych, iż 24 kwietnia 2015r. przed Sądem Okręgowym w Poznaniu dotkneła mnie wreszcie ręka sprawiedliwości.Oczywiscie dotyczyy sprawy przeciwko Sapa al. sp. zoo
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.05.2015 12:03

    Inne

    Żadna bo w naszych firmach pracownik fizyczny nie zarobi 2000zł na reke prawda taka
    ReviewUserIcon
    furia

    03.05.2015 08:53

    Inne

    a która firma w Trzciance jest ciekawa?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Hydro Extrusion Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

    Kopernika 18 64-980 Trzcianka

    NIP:7630003558

    KRS:0000175030

    https://www.hydro.com/pl-pl
    Branże: Hutnictwo i metalurgia
    ReviewUserIcon
    on

    25.04.2015 13:20

    Inne

    Każdy pisze co uważa i nie oceniajcie kogoś prawda jest taka w sapie za dobrze nie jest to każdy wie nawet mieszkaniec trzcianki który tam nie pracują to wie ze firmie jest nie ciekawie.
    ReviewUserIcon
    On

    22.04.2015 10:46

    Inne

    Co wy gadacie niema roboty na prasach tak cienko stoją.
    ReviewUserIcon
    On

    22.04.2015 09:13

    Inne

    W Soboty to karzą przychodzić dla dobra firmy jak to nie którzy mowią w soboty chodzimy by zarobić dla kierowników na premie a oni później domy sobie stawiają taka jest prawda a prawda jest taka ze nie masz obowiązku robić wszystkich sobót tylko jedną w miesiącu w kodeksie pracy to pisze i się nie bójcie nikt was nie zwolni jedna sobota i starczy tylko ze ludzie pracują wszystkie soboty bo więcej zarobią wtedy bo tak to 1400zl bez nadgodzin.
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.04.2015 09:06

    Inne

    Nono tak bywa to prawda szczera prawda pewny z anadowni były brygadzista a obecnie operator dużo sobie sciemnia i wiele błedów popełnia jako operator tak szłyszałem ze narzekają na niego chyba mają powod u mnie firmie już by go zdjęli z operatora tylko ze unas niema operatorów ha ha.
    ReviewUserIcon
    katalinka

    24.04.2015 16:21

    Inne

    anonim a słyszałam że ty pedałem jestes :) rozumiesz aluzje ? jesli nie to mało inteligentny jesteś !! jesli nie znasz prawdy to nie wypisuj bzdur oki ?
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    22.04.2015 07:44

    Inne

    Co ty piszesz,ściemę walisz bo du... Liżesz i pidpie....... Prosto do kierasa. Złom zamykają prasa pl2 ledwo zipie pl1 jako tako ciągnie zaczniecie się gryźć a na święta
    ReviewUserIcon
    były robol

    21.04.2015 21:41

    Inne

    hahah, za same soboty nie którzy mają więcej dlatego chętnie przychodzą:) na anodownie, na złom na 2 zmiane w sobotę chętnych multum, no bo jak cały tydzień się nic nie robiło to mozna też po ściemniac w sobotę i zarobic!!! co bedą w dom siedziec , wolą w sapie posiedziec i miec za to płacone:) operatorzy pras łączmy się !!!
    ReviewUserIcon
    Anonim

    21.04.2015 10:47

    Inne

    A ja tam do pracy już nie wróce bo nie wróce mam robić soboty i mieć 1500zł dajcie spokój.
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.04.2015 13:20

    Inne

    co ok
    ReviewUserIcon
    xxx

    19.04.2015 12:48

    Inne

    Ok
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.04.2015 10:41

    Inne

    ciekawe czy ciapa jeszcze robi z anadowni.
    ReviewUserIcon
    Wypocina

    15.04.2015 11:26

    Inne

    Ach jaj jaj ponoc Sekcja złom do końca roku i zamykają he he dobre
    ReviewUserIcon
    Król Artór

    14.04.2015 21:19

    Inne

    WSZYSKIM PARÓWKORZERCĄ MÓWIMY STANOWCZE - NIE!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.04.2015 18:19

    Inne

    Ja wiem jak to jest bo pracowałem na podobnym stanowisku tez opary smrody to wszystko jest zkodliwe mam nawet papiery od inspekcji pracy ze w takich warunkach powinno być płacone szkodliwe kwestia czasu i Firma sobie narobi problemów poczekajcie już niedługo.
    ReviewUserIcon
    on

    09.04.2015 17:53

    Inne

    niech wdychaja mieli szanse teraz to im profile niech i z (usunięte przez administratora)wystajsa
    ReviewUserIcon
    on

    09.04.2015 12:12

    Inne

    Szczerze wam powiem szkodliwych warunkach ludzie pracują powinno być płacone szkodliwe bynajmniej na dziale Anadownia opary z wanien wszystko rakotwórcze już tam co nie którzy chorują od czego od tych oparów wszystko osadza się na profilach to wszystko wdycha.
    ReviewUserIcon
    Bilgun

    04.04.2015 14:20

    Inne

    A mnie to dziwi taka firma a tak mało placą a domy stawiają sobie z biór pracownicy no no nie ładnie tak umnie firmie to pracownicy co miesiąc dostają premie po 200zł a u was nie he co to za zakład Sapa co jak było państwowe to płacili jak teraz prywatne to nie płacą już tak.
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.04.2015 14:11

    Inne

    najlepiej jest na dziale Sekcjaa złom nie goni nikt cie nie pogagania spokojnie robisz 7 paczek przez 8godzin bo w konc nie robimy na akord tylko płacą na godzine i tak robisz wiec obudzcie się i pzestancie tak zapieprzac w końcu to nie akord he
    ReviewUserIcon
    Anionim

    01.04.2015 23:01

    Inne

    Nie znajomościami a dobrym wylizaniu dupy po sraniu maja stawki jakie maja w biurowcu ;)) A w biurowcu siedzą i im pizdy rosną a my (usunięte przez administratora)jak biali murzyni taka właśnie jest prawda wielkiej firmy SAPA !!! :)
    ReviewUserIcon
    Świstak

    01.04.2015 19:30

    Inne

    Powtarzam: smai jesteśmy kowalami własnego losu..
    ReviewUserIcon
    Anonim

    01.04.2015 13:00

    Inne

    Niech lepiej po likwidują te male kliki bo to jest nie do wytrzymania Jeden napierdala cale 8h lapy zrywajac a drugi lazi i przestawia palety lub siedza po dwoch na jednej maszynie gdzie jedna osoba tam nie ma co robic ... Sapa...

    Zostaw merytoryczną opinię o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.