opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Hydro Extrusion Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.5/5

Na podstawie 581 ocen
Opinie(776)
Dodaj opinię
Aktualności(9)

Opinie(776)

Dodaj opinię
Aktualności(9)
Logo
  • Kim jesteśmy?
  • .
  • Dlaczego Hydro
  • .
  • Doświadczeni specjaliści
  • .
  • Początki kariery
  • .
  • Dołącz do nas
  • .
  • Lokalizacja

Kim jesteśmy?

Dlaczego Hydro

Doświadczeni specjaliści

Początki kariery

Dołącz do nas

Lokalizacja

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Gniezno
  • Stargard
  • Piła
  • Szczecinek
  • Wałcz
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Trzcianka
  • Osiniec
  • Kadłubek
  • Sarcz
  • Wapniarnia Trzecia
  • Teresin
  • Gintorowo
  • Straduń
  • Dłużewo
  • Rudka
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Chrzanów - Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.
Łódź - Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Trzcianka
  4. /
  5. Opinie o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Hydro Extrusion Poland Trzcianka

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 5
    • 6
    • 7
    • …
    • 15

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    jedrek

    12.09.2015 21:24

    Inne

    Do Amazona przyjmują darmowy dojazd polecam.
    ReviewUserIcon
    sp

    08.09.2015 21:04

    Inne

    Sapa Trzcianka, teraz tylko na RANDSTAD dawajcie bo tu więcej teraz niż na sapie zarobicie. SAPA TO TERAZ NIC :( Jak propozycja jest przejścia na Sape to lepiej jest zostać na RANDSTAD większe podstawy są nawet
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.09.2015 14:21

    Inne

    A ja tam pracowałem 5 lat i nie jest za dobrze każdy o tym wie.
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    31.07.2015 16:34

    Inne

    A radny z powiatu jeszcze pracuje? Ten to gość....
    ReviewUserIcon
    pakowacz

    27.07.2015 21:23

    Inne

    Wagowy obecny to były bryg. na pakowaniu , wywalony za chamstwo dla ludzi , nie ma juz poleców bo nie ma jego PANA , rzetelnie to on gnębił ludzi a sam ścieme walił co było inaczej??? Przeszłośc też ma bogatą ,,, ale najlepszy był "Zając" bez wykształcenia był brygadzistą nawet podstawówki nie miał, było mu mało to łapy miał lepkie i go wyje..... takie cyrki były , koneksje, kumoterstwo i lizanie dupu wtedy byłeś kimś nawet bez szkoły. Może wie,że śpisz bo razem śpi z Tobą?
    ReviewUserIcon
    robol

    27.07.2015 20:57

    Inne

    no nie musisz Marian się bronic każdy wie jak jest ,,, obserwator hahaha,,, a jak kradli to jakoś nic nie widziałeś? dzwine:)
    ReviewUserIcon
    obserwujący rzeczywistosc

    27.07.2015 18:46

    Inne

    A Ty skąd wiesz, że śpi?? Lezales obok??!! Przylapales??? Z moich obserwacji to rzetelny i niedoceniany pracownik.
    ReviewUserIcon
    robol

    13.07.2015 14:13

    Inne

    Masz rację, a na serwisie 4 kawy na zmianę, a jak zadzwonisz ,że coś trzeba zrobic to z łaską przyjdą bo znowy zepsute. Tak pakowanie to aluminium nie kondony hahaha ciężko jak .... Dobrze,że już kadilak nie jest brygadzistą bo ten był nawiedzony a teraz na wadze śpi hahaha....
    ReviewUserIcon
    zboni

    13.07.2015 11:49

    Inne

    Dział pakownia to jakis normalnie (usunięte przez administratora) nie dość ,że dziennie musisz przerzucić 10 ton złomu to jeszcze im mało najlepiej że byś biegał z profilami a zarobic dzadza 1400 zł, ludzie nie kulturalni,atmosfera fatalna ,tą prace polecił bym tylko wrogowi ,plecy to mnie bolą do dzis a pieniadze tam zarobione to chyba se w ramke włoże i powiesze na scianie bo żal mi ich wydać za taka harówe .
    ReviewUserIcon
    Huj ci na imie

    03.07.2015 22:01

    Inne

    w sAPIE fajno ?
    ReviewUserIcon
    Król Artór

    25.06.2015 19:37

    Inne

    Jak tam piknik?
    ReviewUserIcon
    on

    21.06.2015 18:59

    Inne

    Czas zacząć odesłania - wewnęntrzno i zewnętrzno systemowe.pozdr. i powodz.
    ReviewUserIcon
    trololo

    19.06.2015 18:03

    Inne

    a jak wyglada praca na stanowisku administracyjnym w Lodzi?
    ReviewUserIcon
    UFO

    09.06.2015 12:18

    Inne

    a ja słyszałem,że na małej anodowni to same nieudaczniki pracują i podobno lekka robota tam jest 4 godziny robisz 4 godziny ściemniasz,ale trzeba uważać bo bardzo dużo konfidentów tam jest i kolegów niejakiego Z.SZ.do którego donoszą.
    ReviewUserIcon
    on

    04.06.2015 20:11

    Inne

    żal ci dupe ściska bo ty juz w zyciu zapewne nc nie osiagniesz nieszczesliwy człowieku.A jeżeli chodzi o zawiadomienie na policje to takimi elementami nie warto Policji zaśmiecać.
    ReviewUserIcon
    prawda

    04.06.2015 20:02

    Inne

    znowu na policje zgłosisz jak konfident.
    ReviewUserIcon
    on

    04.06.2015 19:30

    Inne

    do "prawdy" po pierwsze czym nazywasz "robote" bo z tego co mozna wywnioskowac to nie odstajesz od łopaty.Po drugie jak masz cos do mnie to powiedz mi to w oczy a nie strach ci nie pozwala.
    ReviewUserIcon
    związkowiec

    02.06.2015 22:04

    Inne

    Dlaczego nie można w tej firmie założyć związku zawodowego? Słyszałem że PREZ ma uczulenie na to słowo...
    ReviewUserIcon
    ptys

    24.05.2015 14:35

    Inne

    Sapa to już nie to samo teraz to już tylko złodziejstwo okradanie ludzi z pensji taka jest prawda ludzie w soboty przychodzą za grosze a kierownicy po 500zl premii dostają ze pracownicy w soboty przychodzą taka prawda ale szczera.
    ReviewUserIcon
    sapa

    23.05.2015 21:41

    Inne

    w sapie jest fajno...?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Hydro Extrusion Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

    Kopernika 18 64-980 Trzcianka

    NIP:7630003558

    KRS:0000175030

    https://www.hydro.com/pl-pl
    Branże: Hutnictwo i metalurgia
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.05.2015 19:16

    Inne

    Przez Agencje Randstad to sapa sobie zepsuła opiniee o firmie i wogule same złe opinie o tej Firmie słychać.
    ReviewUserIcon
    kim

    22.05.2015 22:58

    Inne

    A ja słyszałem że STEFAN z UB wraca na stare śmieci!!
    ReviewUserIcon
    on

    21.05.2015 22:42

    Inne

    Co ja słyszałem Randstad zamykają ale dobrze w koncu
    ReviewUserIcon
    Ptyś

    20.05.2015 17:08

    Inne

    I kierownicy Pakowania i Anadowni dostają premie tylko tego nie widza jak z małej anadowni spał na nocce i został pracownikiem roku i telewizor 42calowy lub 52 dostał to jest sprawiedliwość.
    ReviewUserIcon
    Ptyś

    20.05.2015 17:04

    Inne

    Ja rozumiem trzeba norme dziennie wyrobić ale nie jak jest na pakowaniu i Anadowni na pakowaniu tylko tony robić i to jak najwięcej a na anadowni tylko metry i jeszcze jak nie zrobisz celu a cel to 10 wieszków to wielce obrażeni czemu tak mało dzisiaj zrobiliście metrów he tak jest na tych działach byle jak nawiecej a wtedy i brygadziści premie dostają i myslą ze ludzie nie wiedzą.
    ReviewUserIcon
    Ptyś

    20.05.2015 16:57

    Inne

    Jak by ktoś chciał pogadać to dajcie namiary to wam opowiadać jak tam jest Sapie Firmie a ja jestem szczery wobec ludzi.
    ReviewUserIcon
    on

    20.05.2015 16:50

    Inne

    dokładnie ptys pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    ptys

    20.05.2015 15:57

    Inne

    Duzo wiem bo pracowałem wiem więcej niż ty ale co mi tam ja już kiedyś powiedziałem ze czas nadejdzie ze będą zwolnienia i są Szwedzi się biora za to bo dużo dowodów doszło do Szwecji co tu się wyrabia w tej firmie wiec na każdego przyjdzie czas zwolnienia.
    ReviewUserIcon
    kika

    20.05.2015 13:39

    Inne

    to jak nie pracujesz w sapie to po co pierdoły piszesz tu ? nie wiesz , albo coś usłyszałeś i wypisujesz co ci na język przyjdzie ,jak większość tu :(
    ReviewUserIcon
    on

    20.05.2015 13:14

    Inne

    c.d.n
    ReviewUserIcon
    ptyś

    20.05.2015 12:05

    Inne

    Kika ja tam nie pracuje już dawno i się ciesze bo tam same przekręty nic więcej ale już Szwecja się za to bierze bo całe szefostwo to Szwecji siedzi będą zwolnienia już pan Sławek T nie jest dyrektorem ponim kolejni no i co teraz powiecie ze co bajkowo tam Firmie jest nie jest.
    ReviewUserIcon
    kika

    20.05.2015 11:28

    Inne

    a co do anodowni to słyszałam że największymi nygusami i nieudacznikami to technolodzy i tyle !!!
    ReviewUserIcon
    kika

    20.05.2015 11:25

    Inne

    jak można ze strachu prawdę mówić , prędzej kłamać .Ty ptys czy jak tam jest z twoim nickiem to sam ze strachy pewnie w (usunięte przez administratora) wchodzisz swoim przełożonym
    ReviewUserIcon
    ptys

    20.05.2015 10:30

    Inne

    ALE o kim mówisz ze jaja pokazał w sadzie bo ze strachu to prawde mówił
    ReviewUserIcon
    on

    19.05.2015 23:23

    Inne

    to jest człowiek który jedyny jaja pokazał w sądzie , potwierdzając mobbing w tej firmie.A w co pokazaliscie, a zapomniałem nic nie pokazaliscie bo nic soba nie reprezentujecie.
    ReviewUserIcon
    ptyś

    19.05.2015 11:00

    Inne

    Jachu na wannach operatorem jest na anadowni tylko ze on tam się nie nadaje wszyscy doskonale wiedzą.
    ReviewUserIcon
    robol

    18.05.2015 23:07

    Inne

    jachu na anodowni był brygadzistą co teraz robi? a kto tam jest pracowity? diabła jeszcze na starej zlapali jak spał ,,, a jak tam :szkieletor" karol chyba mu jest na imie:) ten to potrafił godzinami rozmawiac,,,, że jego tata tego nie widział jak pracował ? fakt inny dział :)
    ReviewUserIcon
    mistrz

    18.05.2015 10:18

    Inne

    on na prasach jest brygaddzistą a nie operatorem
    ReviewUserIcon
    kika

    18.05.2015 19:55

    Inne

    a ja słyszałam że na anodowni to tzw. śledzik to nieudacznik na wannach
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.05.2015 08:47

    Inne

    Słuchajcie a jachu co robi nic nie robi w balona gra operator Anadowni były brygadzista ha nic nie umie na wannach wiele błedów popełnia.
    ReviewUserIcon
    on

    17.05.2015 17:25

    Inne

    jestem ciekaw czy podwyzki wszystkim dali równe bo z tego co wiem to sprzedawczyki i konfidenci dostali najwiecej. Apropo spania masz racje ''on ''pozwolili spac gosciowi i dostał TV ale to w zeczy samej nie bylo do konca za spanie tylko za składanie nieprawdziwych inf. w trakcie postepowan sadowych

    Zostaw merytoryczną opinię o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.