Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Opinie o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Wierny

Opinia jest jedna- doją z ludzi ile wlezie a ludzie się dają.

@Wierny

doja to malo powiedziane dlaczego nie przyjdziesz w weekend pracowac dlaczego to dlaczego tamto zostan na nadgodzinach , lódzie maja rodziny i nie sama praca zyje sie ,pracodawca nie rozumie ze dziecko male tez potrzebuje rodzica w weekend a wracajac z 2 zmiany dziecka sie nie widzi przez 16 h i jeszcze weekendy przyjdź a jak nie to dlaczego ich to nie obchodzi dla niech pracownik to robot by tylko tyrał

Wierny

Bardzo podzielone opinie są na forum, pewnie to normalne.

CNC robol

nikt nie chce pracować każdy jak słyszy ze do sapy przyjmują to olewa ten zakład pracy Ukraince byli i uciekli bo za wsiowe pieniądze robili ludzie tez przez to uciekają dyrektor tylko patrzy w kamery i mobbinguje i tylko fotki pstryka

Wiesiek

Może pracownik nie nadaje się do pracy w Sapa Aluminium nie mogąc nadążyć za wymaganiami zwierzchników? Często trzeba mobilizować ludzi, którym się nie chce robić!

Monter

a ja bylem nie zdali egzaminu ani z BHP ani z przestrzegania Prawa Pracy- zadn4ego prawa

oo trudna ze wzgledu na poszanowanie pracownika

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Marimel

Czy odpowiedziałaś na moje poprzednie pytanie?

Marimel

Czy odpowiedziałaś na moje poprzednie pytanie?

Wierny

Na forum trudno jest ocenić jak wysokie wymagania stawia firma!

PracCNC

mobing byl bedzie ,jak nie zrobisz tego zostaniesz po godzinach , zrobisz to bo jak nie to na ciebie doniosę, masz zrobic i tyle ,jak ci sie cos nie podoba to sie zwolnij

Edyta

@pracownik to dobrze, że jesteś zadowolony z pracy w firmie Sapa Aluminium Sp. z o.o. Czy możesz powiedzieć coś więcej o warunkach pracy w firmie? Czy są jakieś premie? @on dligi staz czy na pewno chodzi Ci o mobbing? Pamiętaj, że mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. A może ktoś z was jeszcze to odczuł w Sapa Aluminium Sp. z o.o?.

@Edyta

A czy stawianie pracownikowi nierealnych do wykonania zadań to mobbing?

Edyta ,zależy o jaką pracę Ci chodzi , jeśli produkcja i konkretnie Projekty, to super praca. Wspaniała atmosfera w załodze wszyscy są życzliwi dla siebie. Kadra zarządzająca bardzo miła i wykwalifikowana z wieloletnim doświadczeniem. Panie Liderki i Kierownik wspaniali ludzie. Bardzo polecam!

on dligi staz
@pracownik

Chyba ci placa za ta opinie. Mobbing i tyle. Nikomu nie polecamy pracy w sapa. Pracowałem ponad 10 lat w administracji. Wiem co mówię. Uciekajcie

Myślący

Czy jest tak źle, że nie ma tematu o którym można napisać coś pozytywnego? To bardzo smutne co piszecie, firma zatrudnia ponad 700 osób i rzucacie złe światło na swoje miejsce pracy. Pracownicy nie znają strategi działania zarządu, nie wiecie jakie mają plany ?

Kumpel

Ja powiem tyle Kasowanie negatywnych komentarzy idzie pełną parą . Taki rzetelny jest ten portal ze kasuję komentarze nawet te które nie naruszają regulaminu. Dział HR wręcz tu czatuje żeby prawda nie wychodziła na jaw. Bo nie ma małp do roboty. Firma teraz leży i kwiczy straty co miesiąc są ogromne. Żal na to patrzeć. Dobrze radzę każdemu jeśli masz wybór omijaj ta firme szerokim łukiem bo zniszczy Ci zdrowie i psychikę.

Anonymaus
@Kumpel

bida z nedza kazdyrobi co chce o jak chce mobing pelna para kamer od groma by tylko streczyc pracownika

Edyta

@Waleczny czy pracujesz nadal w Sapa Aluminium Sp. z o.o.? Powiesz coś na temat warunków pracy? @XoXo dlaczego tak uważasz? Na jakiej podstawie? @prawdabolimożesz przybliżyć coś dokładniej o jakie oszustwo chodzi? Czy rozmawiałeś o tym z pracodawcą? Szukają obecnie na stanowisko Kontroler Finansowy. Może ktoś ma jakieś doświadczenia związane z tym stanowiskiem i podzieli się nimi? Wasze opinie są ważne da osób nowo zatrudniających się w firmie.

Wierny pracownik

Jeśli nie wiemy wszystkich informacji to lepiej się nie mądrzyć!

Wierny pracownik

Jeśli ktoś pracuje jako zwykły pracownik to lepiej będzie jak się zajmie swoją pracą . Od ustalania strategi działania firmy są odpowiednie osoby, które się po prostu na tym znają i wiedzą co trzeba i jak trzeba robić żeby firma dobrze stała. Sapa jest taką firmą.

Furia
@Wierny pracownik

Wierny ty czytasz to co piszesz czy na tacy ci podają co masz napisać ? Może premie za to dostajesz co ? Tak kierują firma że inna wykupiła udziały sapy ? No to brawo ????. A ty nie jesteś zwykłym pracownikiem ? Hmm może ktoś tu coś o tobie napisał ?? Skoro ludzie tu piszą to coś musi być nie tak a napewno 1500 wypłaty w tej branży to ochlapy a że ty w tyłek komuś wchodzisz i masz więcej to siedź cicho ????..

XoXo

Dział personalny razem z panią obsługującą recepcję do wymiany...

XoXo

I dalej będzie. Pani dyrektor nie ma dla nikogo szacunku, no chyba,że dla swoich pupilków co jej wszystko donoszą :)

Waleczny

Sapa to fajna firma , warto tu się zatrudnić tym bardziej, że mają wolne etaty!!

sapowicz
@Waleczny

Kiedyś kierownikiem był WENTYL a teraz aż TRZECH ??? Drewniak rozumiem , mistrzów było trzech :) to kadra sie rozrasta hahaha

mimi
@Waleczny

zatrudnić tak na czas określony ale przez pracownika co bystrzejszy liżnie trochę wiedzy i umiejętność np na fabrykacji i daje nogę tam gdzie lepiej płacą i mniejszy bałagan jest w śród rządzących

Kolos

Czy ktoś pomyślał dlaczego w firmie są kamery? Może tych "małych" przerw w pracy było za dużo i tak zrobiono?

Allahakbar
@Kolos

Nawet jeśli to zgodnie z prawem nie wolno wykorzystać kamer do sprawdzania pracownikow! Chyba że lubisz być w centrum uwagi to już twoja sprawa bez obrazy oczywiście ????. Polak Polaka zawsze wykorzystuje gdyby firma rządził zagraniczny dyrektor lub cały zarząd włączając kierowników napewno szary pracownik miał by lepiej niż teraz !! Praca sama w sobie nie jest zła wręcz przeciwnie jest fajna i ciekawa ale psują to dyrektor i kierownicy! Patrzą tylko jak z tej garstki ludzi którzy zostali wyciągnąć 200 % normy a biada jak się ktoś niewyrobi . Premie też zależą od kierowników więc wiadomo jak to wygląda ????. Ludzie wciąż odchodzą zostaną tylko starsi pracownicy i tacy którzy nie mają gdzie pójść . Życzę im aby coś się wkoncu zmieniło i żeby zostali doceniani za to co robią i za to że zostali !!!! Pozdrowienia do działu HR i prośba otwórzcie oczy !!!!

Waldi

Słyszałem sporo dobrego o firmie i mam zamiar aplikować na stanowisko specjalisty ds. jakości ze znajomością języka angielskiego lub niemieckiego. Czy ta oferta jest jeszcze aktualna? Jak sie w firmie pracuje?

Andrea

A Matti on był brygadzistą na Anadowni ale zdjęli go bo w balona leciał na zmianie siedział tylko powinni go zwolnić a nie jeszcze pracuje śmieszny on jest he he.

olo

w sapie jako robotnik nie zarobisz bynajmniej na fabrykacji jedyny plus to to ze mozesz sie podszkolic (sam bo szkolenia to chyba tylko na papierze w realu 0 ) na cnc i uciekaj

Zostaw merytoryczną opinię o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o. - Trzcianka

• Jak się pracuje w Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hydro Extrusion Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hydro Extrusion Poland sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.