opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Hydro Extrusion Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.5/5

Na podstawie 581 ocen
Opinie(776)
Dodaj opinię
Aktualności(9)

Opinie(776)

Dodaj opinię
Aktualności(9)
Logo
  • Kim jesteśmy?
  • .
  • Dlaczego Hydro
  • .
  • Doświadczeni specjaliści
  • .
  • Początki kariery
  • .
  • Dołącz do nas
  • .
  • Lokalizacja

Kim jesteśmy?

Dlaczego Hydro

Doświadczeni specjaliści

Początki kariery

Dołącz do nas

Lokalizacja

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Gniezno
  • Stargard
  • Piła
  • Szczecinek
  • Wałcz
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Trzcianka
  • Osiniec
  • Kadłubek
  • Sarcz
  • Wapniarnia Trzecia
  • Teresin
  • Gintorowo
  • Straduń
  • Dłużewo
  • Rudka
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Chrzanów - Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.
Łódź - Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Trzcianka
  4. /
  5. Opinie o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Hydro Extrusion Poland Trzcianka

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 4
    • 5
    • 6
    • …
    • 15

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    19.03.2016 12:22

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    XYZ

    20.03.2016 23:01

    Inne

    Musisz być dobry w lizaniu pupy. Najlepiej jakbyś rozsmakował się w gruszkach :)
    ReviewUserIcon
    good luck

    19.03.2016 08:57

    Inne

    Z tymi dwoma kursami- życzę powodzenia... :D
    ReviewUserIcon
    Benek

    09.03.2016 11:59

    Inne

    Na niektorych dzialach to nie maja na czym pracowac,chodza i pozyczaja.heehee,paranoja
    ReviewUserIcon
    XYZ

    06.03.2016 13:15

    Inne

    Ostatnio nie jaki GRUSZKA panoszy się po firmie. Ma się za wielkiego specjalistę a w rzeczywistości to PAJAC
    ReviewUserIcon
    smieszne

    23.02.2016 18:30

    Inne

    sam sie zwolnil z el klasiko brawo
    ReviewUserIcon
    Me

    21.02.2016 13:34

    Inne

    Sam się zwolnił. Bez plot ludzie. Juz za duzo ich, ludzie takie bzdyry klepia ze az sxkoda gadać....
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.02.2016 11:28

    Inne

    Ponoć dyrektora zwolnili prawda to
    ReviewUserIcon
    Król Artór

    16.02.2016 21:14

    Inne

    Pl.astusia powinni zastąpić UKRAIŃCEM bo żaden z niego fachowiec. A procownicy z Ukrainy tokarki obsługiwać umieją, frezarki. Mają wykształcenie techniczne a nie to co ON, szef nad szefy. Ciekawe czy można jeżdzić łałdi prywatnie które jest tankowane bez podatku???
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.02.2016 20:43

    Inne

    Tylko szczerze który pracownik sapy co pracuje fizycznie od początku i ma 3tysiące złotych żaden pracownik tych pieniędzy niema na czysto a nawet z nadgodzinami nie zarabia to oczym my tu mówimy.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    07.02.2016 13:29

    Inne

    Ja rozmawiałem z osobą która powiedziała mi ze w firmie Sapa powinno być płacone szkodliwe czemu nie jest ja się pytam a na całym zakładzie sa warunki szkodliwe rakotwórcze np Anadownia opary z wanien to wszystko wzdycha pracownik do płuc jest to bardzo szkosliwe dla zdrowia tylko pamiętajmy ze was oszukują bo jest zawyżone stężenie hasału i substancji szkodliwych dla zdrowia a BHP twierdzi ze wszystko jest ok to jest oszukiwanie ludzi prosto w oczy jak np anadownia tam jest stężenie substancji rakotwórczych oparów po za norme.Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    xd

    07.02.2016 12:48

    Inne

    a kto tam jest kompetentny - ludzki
    ReviewUserIcon
    Anonim

    07.02.2016 10:36

    Inne

    A o kim mówisz ze niekompetentnego przełożonego co pracowałeś tam ze wiesz.odpisz
    ReviewUserIcon
    *

    07.02.2016 05:52

    Inne

    Bo mial niekompetentnego przełożonego widzacego w nim zagrożenie. Kazdy o tym wie. Tyle w temacie.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    05.02.2016 18:50

    Inne

    Witam nie polecam pracy na Anadowni za dużo substancji rakotwórczych i wogule jest nie dobrze tam pod wgledem opary wszystko jest chemia szkodliwe dla płuc no i jeszcze serwis tam jest najgorzej jeśli chodzi o substancje szkodliwe dla zdrowia.
    ReviewUserIcon
    xd

    05.02.2016 11:55

    Inne

    A poprzednik czemu zostal oddelogowany(BHP)przeciez to konkretna fuch
    ReviewUserIcon
    okimo

    02.02.2016 23:23

    Inne

    ''i znowu wyszło szydło z worka''
    ReviewUserIcon
    onnnn

    28.01.2016 21:44

    Inne

    SAMI TEGO CHCIELISCIE - BYŁ CZASZ BYŁO BY LEPIEJ. NO ALE NIESTETY SAMI JESTESCIE SOBIE WINNI. DOJADA WAS ZE PRZY CZTERDZIESCE BEDZIECIE WYGLADALI JAK 80 LAT- KREGOSLUP, DEPRECHA I CIAGLE GACIE PELNE
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.01.2016 14:48

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    BOMBEL

    18.01.2016 21:33

    Inne

    Spoko, od marca ruszają pociągi do BERLINA. Wyjazd o 7:00 z Trzcianki. Kto jedzie za ojro (usunięte przez administratora) szwabą podcierać??
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.01.2016 11:05

    Inne

    Witam powiem wam szczerze w Sapie nie jest zle tylko mało płaca i nie płacą szkodliwego a powinni doplacac za warunki szkodliwe bynajmniej na Anadowni to 100procent sa warunki szkodliwe tyle i na temat.
    ReviewUserIcon
    Jurek

    08.01.2016 23:34

    Inne

    Zostają tylko osoby , ktore sa w komitywie ... Trzcianka the best i tylko temu podobne slogany ...reszta out ! Trzcianka musi być numer jeden , koszt na kilogram musi być mniejszy w prezentacji , w rzeczywistość marnie tonwyglada ... Zamieszanie w ukladanie klocków cały czas na okrągło , dzisiaj Wisła tutaj płynie jutro bedzie tam...liczy sie akcja , czas pokaże który zakład jest numer jeden.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Hydro Extrusion Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

    Kopernika 18 64-980 Trzcianka

    NIP:7630003558

    KRS:0000175030

    https://www.hydro.com/pl-pl
    Branże: Hutnictwo i metalurgia
    ReviewUserIcon
    Anonim

    23.12.2015 12:45

    Inne

    Witam powiem ci Przez agencje Randstad dużo nie zarobisz bo wtedy ci odciągną wypłaty najlepiej zrobić sobie 2 soboty nadgodzin nie więcej wiem bo miałem przykład 2 soboty nadgodzin 1544zł z 3 sobotami. pamiętaj tylko 2 soboty ani więcej.Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.12.2015 15:19

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    pracownik

    11.12.2015 17:21

    Inne

    1200zl
    ReviewUserIcon
    Anonim

    27.11.2015 10:37

    Inne

    Wczoraj kolo godziny 15 jeden z pracowników Sapy został zatrzymany przez Straz miejska za co a za to ze kolo urzędu miasta od tyłu wyjezdzal a jej zakaz he he smiech na sali jeździ motorem a nie zna przepisów ha ha wiecie o kogo chodzi o pracownika Anadowni.
    ReviewUserIcon
    jobjob

    20.11.2015 19:07

    Inne

    A ta chinka z kadr czego się do drugiego pokoju przeniosła? w sumie dobrze bo tej czarnej mendy społecznej teraz tam nie ma, ale ta znowu siedzi jak wystraszony kozioł i nic nigdy nie wie..
    ReviewUserIcon
    oo

    14.11.2015 16:20

    Inne

    Nemo iudex in sua causa
    ReviewUserIcon
    onet

    25.10.2015 09:14

    Inne

    Czym się charakteryzuje stanowisko inżyniera procesy? Czyż nie tym, że osoba sprawująca je niszczy godność pracowniczą pracownika po przez różnego rodzaju zniewolenie pracownika?
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.10.2015 23:34

    Inne

    Nie polecam tam pracy no chyba że lubicie pracować w weekendy za wolne w tygodniu za najniższą krajową a wykonywać pracę wartą średniej krajowejbo o tym nie mówią złodzieje. Ja na szczęście już od pewnego czasu nie muszę tam tracić nerwów. Na szczęście są jeszcze inni normalnie pracodawcy.
    ReviewUserIcon
    człowiek

    21.10.2015 23:23

    Inne

    w zapis nie mają szacunku dla szarego robiła. robią z ludźmi co chcą , a w szczególności ostatnimi czasami na fabrykanci błyszczy Łucku Luke. Szkoda bo mógłby być to najlepszy dział a klika to rozwali bo ludzie odejdą.
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.10.2015 16:43

    Inne

    TEMAT SAPY ZAMKNIETY MOBING PRACE SIE SZANUJE NIE JEST TAK CIĘŻKO ALE TEN WYŻSZY SZCZEBEL Z FABRYKACJI TO ZGNĘBIĆ
    ReviewUserIcon
    andrzej

    18.10.2015 16:33

    Inne

    Dla mnie sapa to temat zamknięty ja pracuje i mam więcej niż pracownik sapy pracujący na produkcji miłej niedzieli.
    ReviewUserIcon
    zainteresowany

    15.10.2015 17:29

    Inne

    Zaproponowali mi robotę w Sapa Łódź co radzicie? Przyjąć czy dać sobie spokój.
    ReviewUserIcon
    piuy

    16.10.2015 20:02

    Inne

    w Łodzi więcej płacą. tak
    ReviewUserIcon
    xxx

    14.10.2015 21:31

    Inne

    W biurze to po 5-6 tys mają a nic nie robią ciasteczka i inne takie..
    ReviewUserIcon
    on

    11.10.2015 22:20

    Inne

    To ja wam już to dawno mówiłem jeszcze jak tam pracowałem Robol masz racje tak tam się robi i dzieje jak piszesz. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    oo

    11.10.2015 16:33

    Inne

    nec stulti solere succurri- os.p
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.10.2015 07:10

    Inne

    zatrudniaja przez agencje ramsztat na umowy smieciowe
    ReviewUserIcon
    pracownik

    01.10.2015 18:29

    Inne

    Myślę,że w sapie jest ciężko ale trzeba umieć się porozumieć z ludźmi z wyższego szczebla.Należy dać jakiś pomysł,być osobą innowacyjną.Mówicie ludzie że podwyżek nie ma...(bo nie ma i nie będzie dla osób które się nie angażują się w dobro firmy). Jest bardzo dużo pracowników i trzeba walczyć o swoje a nie siedzieć z (usunięte przez administratora) i jak większość ludzi powtarzają słynny tekst ,,robię osiem i do domu"...
    ReviewUserIcon
    ROBOL

    28.09.2015 16:59

    Inne

    SAPA TRZCIANKA MA WIĘCEJ LIDERÓW I KIEROWNIKÓW POD KIEROWNIKÓW ZASTĘPCÓW LIDERÓW BRYGADZISTÓW I TECHNOLOGÓW NIŻ PRACOWNIKÓW FIZYCZNYCH NA PRODUKCJI(FABRYKACJA). A JAK COŚ PYTASZ TO CZARNA MAGIA ODSYŁA JEDEN DO DRUGIEGO I ŻADEN OD NICZEGO :) JEDEN TECHNOLOG MA POJĘCIE A RESZTA SZKODA GADAĆ!!! JESZCZE TROCHĘ I BEDA ZWOLNIENIA LUDZIE JUŻ SAMI UCIEKAJĄ A ZOSTAJĄ CI CO KREDYTY ICH TRZYMAJĄ. PRACOWNIK JEST TRAKTOWANY TAK JAK (usunięte przez administratora) NIE CHCESZ ZROBIĆ CO CI KARZĄ WBREW ZASADĄ 'BHP' TO SPADAJ NA TWOJE MIEJSCE JEST 10 INNYCH PRZEZ RANDSTAD DO NADGODZIN ZMUSZAJA A NA KONCU ZA NIE NIE PLACA TYLKO WOLNE DNI DAJA. A BRYGADZISTA DOSTAJE ZA ZMIANE NA NADGODZINACH NIE MALE PIENIAZKI.A TY ZAPIERDALAJ ZA WOLNE.
    ReviewUserIcon
    tnt

    23.09.2015 14:38

    Inne

    ignorantia iuris (legis) neminem excusat
    ReviewUserIcon
    robol

    23.09.2015 09:05

    Inne

    Juz pewnie ktoś z Sapy wyciąga po to łapy, ktoś kto pracuje kilka-kilkanascie lat lub dobry dupowłaz , jak wielki logistyk -karierowicz , od ściemniacza do pakowacza do traktorzysty na specjaliste logistyka , a w głowie głąb i nie kapusciany lecz prawdziwy ,oporny na wiedze. Ciekawe komu teraz(usunięte przez administratora)? bo myśliwemu już to robił może teraz kulopchaczowi? kto wie ?
    ReviewUserIcon
    oo

    15.09.2015 19:40

    Inne

    Skutki wadliwości czynności prawnych

    Zostaw merytoryczną opinię o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.