Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Opinie o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Edyta

@Lelek, oczywiście, każdy ma prawo do wyrażania opinii publicznie - między innymi po to stworzono to forum. Ale miej również na uwadze że polskie prawo jasno wyraża się na temat oskarżania kogokolwiek na forum publicznym o popełnienie przestępstwa - nie jest to zarządzenie administracji forum czy Sapa Aluminium, ale ustawodawcy. @lola, możesz powiedzieć coś więcej o tej imprezie? Odrabianie takiego wydarzenia w pracy faktycznie nie wygląda dobrze, ale poza tym czy było to ciekawe i atrakcyjne dla pracowników?

lola

Firma która świętuje 25 lecie, robi wielki festyn z Bednarkiem i Sierockim, daje ludziom zegarki za parę stów i nakazuje ludziom odpracować ten wolny dzień w którym było 25 lecie. Oczywiście w ramach "równego traktowania" biurowi mogą wypisać urlopy, produkcyjni jak zwykle potraktowani jak bydło. Firma szczyci się bhp, kasaki, zarękawki, barierki, pierdoły... Ale to że pracownik przychodzi do pracy bez 11 godzinnej wymaganej przez prawo przerwy to nic nie znaczy...

Wojtek
@lola

Zglaszaj to do Inspekcji Pracy. Tam bardzo mili ludzie pracują. Bardzo chętnie pomogą i zajmą się czym trzeba

robol
@lola

no światowa czołówka była :) wentylek, uszatek, ten z kaczor jacy podnieceni, birą grubą kasiore a robole robią za ..... za nic ludzi mają, ta impreza była na pokaz , za Sierockiego i Bednarka dali by ludziom a tak jest reklama :) nie panie mysliwy uszatku???

anonimaus
@lola

Ludzie nie narzekajcie az tak idźcie popracować gdzie indziej i dwa lata max wraca dużo ludzi... Chyba ze to praca za granica. Osobiście juz nie pracuje ale pracowałem i żałuję ze po tylu latach odszedłem bo chciałem polepszyć place bo siw tw ku... Wa wasze nazekanie tak udziela za to powinni zwalniać. I proste. Teraz bym nie odszedł bo stwierdzam ze było najlepiej w Sapie. Robota jak wszędzie trzeba swoje zrobić. Zapłacą na czas festyn robią na sw dadzą dzieciaki cuksa tez dostana a i w problemie rodzinnym tez pomogą.... Idźcie do prywaciazy biegim wrócicie

Grzesiek

Jeśli komuś nie odpowiada praca przecież może ją zmienić ale po co obrażacie pracowników?

Wacek

Firma cyrk, 80% ludzi z biura jest po zawodówce i ma tylko średnie zaoczne. Klika. Siedzą w pracy przez zwykłe zasiedzenie. Inteligentni i pomysłowi ludzie z własnym zadaniem są niszczeni.

Monter

a ja bylem nie zdali egzaminu ani z BHP ani z przestrzegania Prawa Pracy- zadn4ego prawa

oo trudna ze wzgledu na poszanowanie pracownika

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Edyta

@Olek, jesteś pewny że masz na myśli mobbing? To poważny zarzut, a Ty wypowiadasz się na forum publicznym. Według definicji to "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników.". Czy tego typu działania lub zachowania mają miejsce w Sapa Aluminium Sp. z o.o.? @Luidzi, czy mógłbyś wypowiedzieć się bardziej szczegółowo? Dlaczego jesteś zadowolony? Jeśli Twoja wypowiedź zawierać będzie konkrety będzie ona bardziej zrozumiała i użyteczna dla pozostałych użytkowników forum.

Lelek
@Edyta

Zajmijcie się pracą a nie odwracaniem kota ogonem. Ludzie mają prawo do wyrażania opinii publicznie. Inspekcja Pracy przyjdzie i sprawdzi co tam się dzieje

Nowa

Niebawem zaczynam pracę na CNC aż mnie wszystko BOLI ! -jak czytam i też słyszę co się dzieje w Sapie-Hydro . Zależy mi bardzo ale zwyczajnie mam stracha jak nigdy . Wiem ,ktoś powie : to się zwolnisz i już...ale mnie właśnie zależy bo praca na miejscu bez dojezdzania ( wielki plus ) dla mnie . Lecz atmosfera może mnie powalic A atmosfera w pracy to więcej niż pół sukcesu . No nic jeszcze został mi weekend i ...zobaczę .

Fredflinston
@Nowa

Jak szybko przyjdziesz tak szybko uciekniesz, uważaj co do kogo mówisz ściany maja uszy

Krzysztof

Dlaczego Hydro dawniej Sapa to chory zaklad i to juz od dawna,od momentu jak kierownictwo jest w Trzciance zamiast w Lodzi ? Po pierwsze placi sie pracownikowi jak przyprowadzi swego znajomego do pracy 1000 zl.Przeciez to kompletnie pstawione na glowie ! Po drugie chciwosc i przerost ambicji nad mozliwosciami.Nabrali roznych typow modeli relingow i nie wyrabiaja sie teraz z realizacja.Po trzecie 1/4 produkcji to zlom a w przypadku trimow 3/4.Ktory normalny zaklad dzialajacy w biznesie moze se na to pozwolic.Cytrynki tylko chodza kolo tego,kazdy z nich darmozjad bierze niemala pensje a wynikow pozytywnych brak.Po czwarte juz od dawna zmieniajac system wynagrodzen calkowicie uzaleznili sie od dobrej woli pracownikow a wystarczalo by by podniesli pensje o polowe i bylo by zupelnie inaczej,widac byloby zaangazowanie pracownikow.Po piate widzi sie bardzo negatywne podejscie do pracownikow.Nieroby smieja sie z tych ktorzy uczciwie pracuja i o dziwo sa bezkarni a kierownictwo ma zawsze uwagi do uczciwie pracujacych.I to gdzie w Lodzi gdzie nie brak pracy ? Ukraincy tez zmadrzeli i gremialnie przechodza na strone nierobow.Przerwy sniadaniowe po 50 minut.Nikt nierobow nie pilnuje,niektorzy na papierowska wychodza sobie po 20 minut,glownie z caratow.Zatrudniaja ciagle nowych kierownikow ale w obecnym stanie rzeczy nikt na Fabrykacji nie da sie zastraszyc.Powod na mniejszy target zawsze sie znajdzie bo maszyny sa w fatalnym stanie.Nigdy nie mialy generalnego przegladu..Nikt na fabrykacji nie zna sie na oprogramowaniu.Metoda prob i bledow,jak przyjdzie awaria szczegolnie na 3 zmianie.Wniosek .wszelkie proby wymuszenia ilosci i jakosci spelzna na niczym poki nieroby beda traktowane lepiej od uczciwych pracownikow.Gdze znajdziecie se nowych pracownikow jak i Ukraincy waja juz prace w tej firmie.Staneliscie pod murem ktorego nie przeskoczycie ! Po pierwsze nieroby won z zakladu.Po drugie podwyzka pensji co najmniej o 50%.Po trzecie żadnych kombinacji z urlopami.Gdy pracownik chce powinien go dostac i basta .Po czwarte nie przyjmowanie do produkcji żadnych nowych typow zamowien.Najpierw trzeba opanowac to co jest i zlomow ma wychodzic 1/20 a nie 1/3.Po piata wydzialy maja wspolpracowac ze soba.Jak na jednym dziale maja np awarie wozka to inny dzial majacy wolny wozek ma go dostarczyc na telefon bez zadnej laski bo 1 zaklad stanowimy.Nie tylko o transport chodzi.Zachodzi pytanie czy to nie jest robione celowo.Byla Sapa,teraz jest Hydro,podkoniec roku bedzie chyba inna firma.I tak zaklad oficjalnie rozwijajacy sie tak naprawde to upada

@Krzysztof

Ja pracuje na Polerni.Podobno teraz produkcja trimow ma priorytet kosztem relingow.Tak wypowiadali sie niektorzy liderzy i kilku kierownikow wydzialow dlatego dzieje sie to co sie dzieje na Fabrykacji.Podobno relingi maja byc wykonczone.Tak wypowiadal sie kierownik ktory teraz odpowiada za trimy.Przestawienie produkcji z relingow na trimy ma tam jakis sens.Ile aut jezdzi po ulicy z relingami na dachu ? Co 5,6.Tak sie widzi na wszystkich typach,przynajmniej w Polsce.Przez caraty jak sie przejdzie to kominiarnia tak zadymione,dawniej polernia gorsza byla

robolek

Witam, ile się zarabia na start w Sapa na anodowni? bo mam mozliwość tam pracować.

Andre.
@robolek

Nie polecam pracy na Anadowni

Monk

(usunięte przez administratora) Niedługo przeprosicie za swoje działania

Olek

Manipulacje psychologiczne i mobbing na najwyższym poziomie. Ludzie inteligentni już dawno odeszli. Jak człowiek który jest manipulowaniu i zastraszany ma efektywnie pracować?

Rafael

Biurowi megapodwyżki dostali i siedzą w ciepłym biurze

A my dziś pracujemy niczym na dworze mamy 10st na hali ale co z ważne że inni w ciepłe siedzą

obserwator

Co wy tam za zboczeńca jakiegoś macie...???????

Krzysztof G. Sponsor żali się w Runowie... (usunięte przez administratora)

Zlotaraczka
@anonymous

Przepraszam, czy ma to jakiś związek z pracą/ firmą ?

Luidzi

Wprawdzie pracuję od niedawna ale jestem bardzo zadowolony i nie dziwię się , że niektórzy nie potrafią przeżyć rozstania z firmą.

Lis

Przez takich jak ten z moty-lewa ludzie maja wypadki! Mam nadzieje ze proku ci sie dobierze tam gdzie trzeba...

Zbik
@Lis

Malpa juz nie robi.zostali konfidenci

Szukam pracy

Aktualnie szukają pracownika do księgowości. Czy warto składać CV? Jest tyle negatywnych komentarzy, że mocno zastanawiam się.

Wierny

Ja tu pracuję już długo i nie rozumiem dlaczego niektórzy tak narzekają? Ludzie weźcie sie do pracy a będziecie zadowoleni i podwyżki się znajdą! A może ktoś was mocno inspiruje do robienia tych wpisów .

Pacman
@Wierny

Jak mogą się znaleźć podwyżki skoro reklamacji jest tyle, że obrabiać nie nadążają. Może by tak wymienić nadzorujących na takich co będą się znali na fachu. Dyrektorem i kierownikiem dla samej funkcji to może zostać nawet małpa. To, że jest tak źle to nie wina ludzi przy maszynach, firma jest tragicznie zarządzana. Tu nie ma żadnej strategii, to działania na oślep na tzw. jakoś to będzie. Dlaczego najlepsi i mądrzy dawno odeszli? Tu kierownikiem nie zostaje się przez zasługi i mądrość, a przez nadanie.

Ewelina

Ludzie dobrze pracujący nie narzekają na pracę !

Struś
@Ewelina

ale przylizała, Kiszczu przyjdzie do kanciapy i za to ciebie napewno pogłaszcze. Dziwne co piszesz bo jakoś poza firmą już tak kolorowo się nie wypowiadałaś liderko

Dziewczyny pchają się wyżej tyłkami siostry Ewai Ola, Krzysiu to za mało trzeba iść wyzej ????

Amon125
@anonymous

Jak to rozumieć @anonymus ? Dostały jakis awans ? Czy to tylko plotki "życzliwych " i "wcale niezazdrosnych " ludzi?

Anonim25
@Amon125

W sapie tak to juz jest. Na zmianiach stworzone grupy i grupeczki, ktore ze zwyklej rozmowy pomiedzy przełożonym, a pracownikiem zrobią conajmniej romans byle, by siebie wybielic i usunąć sie z języków innych. Zawiść, jedna wielka zawiść. Strach z kimkolwiek zamienić słowo.. Pomyśleć, ze pracują w Sapie dorośli, rozumni ludzie ;)

Anonim 26
@Anonim25

@Amon125 jeśli awansem można nazwać przejście z Randstadu na Sape to dziewczyna dostała awans ???? chociaż ja bym tak tego nie nazwała. To są tylko plotki i zazdrość zyczliwych "koleżanek" z pracy, które zamiast wziąć się za pilnowanie własnych tylkow wola za plecami roznosic głupie plotki, a jednak o co niektórych można także dużo powiedzieć..

Monk222
@Anonim 26

Nieźle się dzieje w tej sapie.

Ola
@Monk222

Ale czego tutaj zazdrościć? Pracuję jak pozostali pracownicy, zarabiam pewnie nawet mniej niz pozostali pracownicy, dopiero sie uczę, więc pytam kogo mam pod ręką. To moja pierwsza praca, tak wyglada ten awans? Przeszłam na sape jako jedna z bardzo wielu osób ale nie nazwalabym tego lepszym traktowaniem. Ktos tutaj ma problem z samym sobą i próbuje zaszkodzic drugiej osobie posuwając sie do pisania takich bzdur na publicznym forum. Dno dna. To wszystko co mam do powiedzenia w tym temacie.

@anonymous

A znacie te dziewczyny ze tak piszecie. Pracują tak samo jak reszta i nigdzie wyżej się nie pchają. Wiec zajmicie się sami sobą a nie kłamstwami na ich temat.

@Ola

Jesteś dnem dna materalistko,rozumem nie grzeszysz nadrobić tylkiem musisz.

Ola
@anonymous

To takie dorosłe wypisywać bzdury by oczernic kogos ;) pamiętaj tylko, że w świecie Internetu nikt nie jest anonimowy ;) pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o. - Trzcianka

• Jak się pracuje w Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hydro Extrusion Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hydro Extrusion Poland sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.