Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Opinie o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Aktualność
Hydro wspiera fundację Happy Kids w opiece nad osieroconymi dziećmi z Ukrainy

Nasza firma Hydro Extrusion Poland przekazała kilkaset tysięcy złotych na rzecz fundacji pomocy dzieciom Happy Kids, na ich pracę nad relokacją osieroconych dzieci z rozdartej wojną Ukrainy i zapewnienie im opieki, aby były bezpieczne i zdrowe.

Hydro wspiera Happy Kids w opiece nad osieroconymi dziećmi z Ukrainy » Fundacja Happy Kids

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.?

Piekarz

W tym jest sek że nie są weryfikowane umiejetnosci

@Piekarz

Czyli kwalifikacja tutaj składa się z jednego etapu - rozmowy? Rozumiem, że w umiejętności wierzą na słowo lub z tego co w cv jest opisane? Efekt tego czasami jest chyba marny?

W zależności od stanowiska i rodzaju wymaganych kompetencji, odbywa się to w różny sposób np. testy, case study. Jednak często wystarcza rozmowa kwalifikacyjna, aby potwierdzić kompetencje i doświadczenie zawodowe kandydata.

@Marta

Bardzo rzadko rozmowa jest jednoetapowa, istotne jest, aby kandydat w trakcie procesu rekrutacyjnego dobrze poznał środowisko pracy, a rekruter kandydata. Zależy nam na wieloletniej współpracy i pozyskaniu z rynku pracy osób najbardziej dopasowanych do naszej kultury organizacyjnej.

Aktualność
Drodzy Współpracownicy,

dziękujemy!

W Hydro Extrusion Poland chcecie pracować! I nie są to puste słowa, ale informacje prosto z magazynu Forbes Polska, prezentującego wiadomości gospodarcze i finansowe.

Hydro Extrusion Poland ponownie zostało laureatem w rankingu 300 Najlepszych Polskich Pracodawców. Co istotne, jest to ocena samych pracowników, których partner merytoryczny - firma Statista, poprosiła o wypełnienie anonimowych ankiet.

Podstawą przyznania wyróżnienia były rekomendacje pracowników do polecenia swojej firmy lub innej firmy z branży oraz ocena w kategoriach takich jak m.in. wynagrodzenie, czas pracy, możliwości awansu i rozwoju, warunki i sprzęt do pracy.

To szczególnie motywujące osiągniecie, świadczące o tym, że wysiłek wkładanyw rozwój naszej kultury organizacyjnej i warunków pracy,  jest zauważany
i doceniany.  Dla wszystkich pracowników Hydro Extrusion Poland jest to okazja do dumy, że pracują w jednej z najlepszych firm.

Mlody

A zachowuje się jak kierowniczek całej Anadowni wszędzie ma coś do powiedzenia

Monter

a ja bylem nie zdali egzaminu ani z BHP ani z przestrzegania Prawa Pracy- zadn4ego prawa

oo trudna ze wzgledu na poszanowanie pracownika

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
obserwator

hej, wiecie ze ochrona w hydro bierze wiecej kasy za spanie niz pracownicy hydro. sa tacy zza noteci co spia juz po poludniu.... Moje sugestie dla Sapa Aluminium Sp. z o.o.: panowie z security to same dziadki i kimaja na krzesle albo z tylu dyzurki az sie buda trzesie po 22 od chrapania i jak to jest ze ochrona pali na cieciowni a my musimy na palarni zamiast filmy na laptopach ogladac wezcie sie za robote bo was zmienimy kto wytrzyma 24h bez snu machloje po caslosci uklady z gora pan Galuszka powiniec sie zastanowic czy od nowego roku firmy nie zmienic

Pracownik z Lodzi
@obserwator

Rzeczywiscie Zaklad w Lodzi to komedia.Sa dwie bramy gdzie pracownik na karte wchodzi i wychodzi .Tylko na 1 glownej bramie ochrona sprawdza wchodzacych na alkomatach.Ale nie kazdego .Jesli pracownikowi wchodzacemu na zakla zaczyna pikac czujnik przy kolowrocie to dla ochrony jesy podejrzenie ze pracownik jest pijany.Czujniki przy kolowrotach reaguja jak chca ale to nic ochrone nie obchodzi bo takie dostali polecenie od dyrekcji i juz.Ha,ha,ha.!! Czujnik na kolowrocie ma wyczuwac pijanego.To debilizm !.Ale jest jeszcze gorszy debilizm.Drugiej bramy nikt nie pilnuje.Kazdy pijany moze wejsc na zaklad i wyniesc z zakladu tez mozna co sie chce,i portierzy o tym wiedza,ale tylko wzruszaja ramionami.Maja pilnowac glownego wejscia to pilnuja innego polecenia nie dostali.Nie chcial bym tam pracowac w ochronie bo przeciez ochrona odpowiada za calosc.Kto ich wytlumaczy gdy druga,niepilnowana brama wejda pijaki i wypadek zrobia na zakladzie !?.Dyrekcja zwali wszystko na ochrone.To samo gdy zlodzieje wyniosa niepilnowana brama jakis sprzet !.Naprawde ten zaklad stoi na glowie i to od dawna juz.

Security
@obserwator

Aby pracować w ochronie trzeba mieć odpowiednie kwalifikacje a ludzie w Hydro to większość ludzie bez kwalifikacji

Edyta
@obserwator

Twoje sugestie odnośnie tego, jak wykonują prace osoby zatrudnione w Sapa Aluminium, są z pewnością bardzo przydatne, jednak najlepiej będzie, jeśli zgłosisz to do kierownictwa bądź szefostwa firmy. Forum na GoWork nie służy do tego, by oceniać pracę swoich współpracowników. Tutaj dowiadujemy się tego, jak wygląda sama praca, atmosfera, zarobki i inne aspekty zatrudnienia w firmie Sapa Aluminium. Zechcesz napisać coś na ten temat?

U
@Security

Kwalifikacji to niema tam 90 procent z was a badanie alkomatem w takich zakładach to nielegalna praktyka i tyle, choć czasami pomaga to jak WYKWALIFIKOWANY bodygardiusz, w wieku około 60 czy w niektórych przypadkach i więcej lat, ma być wydajnym pracownikiem gdzie prawie wszyscy są z grupą lub inaczej, muszą być z orzeczeniem, grupa inwalidzka jak mają zapewnić ochronę? Jeśli wspomniane alkomaty są bez atestu a Kevin costner zakładowy jeden z drugim nie potrafi tego obsłużyć?

K
@Security

Żeby tam pracować, to trzeba mieć kwalifikacje w postaci renty lub grupy inwalidzkiej, no i tu prawda że większość w Hydro niema, a jeden z drugim sdlkomatu nie potrafi obsłużyć, co zresztą jest nie zgodne z prawem, bo każdego traktuje się jak pijanego, a w prawie jest to zabronione badanie losowe, bez uzasadnionej przyczyny

Ff

A jak z jakością. Chcielibyśmy zlecić tłoczenie profilu. Tylko czy warto.

Edyta
@Ff

Rozumiem, że chciałbyś skorzystać w usług oferowanych przez firmę Sapa Aluminium (od niedawna Hydro Extruded Solutions). A czy możesz powiedzieć, co właściwie skłoniło Cię, by zwrócić uwagę na tę firmę? Jej ofertę znalazłeś w internecie, polecił Ci ją znajomy, czy może usłyszałeś o niej z zupełnie innego źródła? Warto również zwrócić uwagę, że firma ta organizuje szkolenia pod nazwą Profile Academy. W ich trakcie możliwe jest poznanie obróbki aluminium od momentu wyciskania do obróbki powierzchniowej. Jeśli kogoś interesuje możliwość uczestnictwa w takim szkoleniu, podaję link: https://www.hydroextrusions.com/pl-PL/nasze-placowki/europe/polska/local-content/profile-academy-2017-in-nenzing/ A może ktoś z Was już brał udział w takim szkoleniu i może powiedzieć kilka zdań na temat jego przebiegu?

Tłoczy to się garnki...

Ole
@Ff

Lepiej spytaj jak z terminami dostaw

XYZ
@snietypan

a co niby, prasuje?

Teresa
@XYZ

Czy moglibyście podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w Sapa? Jestem przede wszystkim ciekawa, czy oferują jakieś ciekawe dodatki pracownicze. Warto w ogóle rozważyć tutaj zatrudnienie?

Dimitri
@Teresa

Nie i nie polecam produktów firma krzak więcej reklamacji mają niż właściwego produktu rysy spolerowania jadą do klienta banda matołów.

@XYZ

Profile produkcji nazywa się wyciskaniem.

@XYZ

Proces produkcji profili nazywa się wyciskaniem.

Rocky
@Teresa

Tak, dodatki są, w postaci możliwości nadgodzin w systemie czterobrygadowym, rarytas, tak swego czasu było, pozdrowienia dla (usunięte przez administratora), gratuluję zmiany działu i doprowadzenia do haosu w planowaniu, razem ze swoim niezawodnym mentorem Panem P, wracając do tematu, i to jest bhp po 7 dniach pracy możesz spokojnie półtorej dnia odpocząć by znów popracować 7 dni bo raz w miesiącu możesz oddychać całe 2 i pół dnia, ale nie załóż okularów czy zapomnij zatyczki do ucha, wpadnie wspomniany pan P i użyje bardzo krzepiących słów, "okularki, okularki" słów brak, kierownicy kontrolują na wzajem swoje działy jakby znali się na wszystkim, tylko nie znają się na ludziach bo przez ich przekomarzanie się traci tylko pracownik w efekcie zmienia pracę, bo co ma zrobić

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.?

...

Jest ok

Bobo

Podejscie jest, bardzo dynamiczne, jeśli o czymś zapomniałeś i czegoś nie zrobiłeś, jeśli o coś prosisz to podejście jest żadne, tacy kierownicy jak (usunięte przez administratora) czy inny karierowicz (usunięte przez administratora) (celowo z małej) takich ludzi nie można wręcz opisać a Góra im wierzy we wszystko mimo tego że jak pracownik ma pomysł zamiast go docenić premiując to przedstawiają jako swój i milion podobnych spraw o traktowaniu ludzi przez nich to nawet szkoda mówić

Bojar

Wszystkie

Młody

Tak tak i tu się zgodzę z pseudo kierownikiem który jest na dużej Anadowni udaje wielkiego lidera a ma pustkę w głowie jedyne co ten pseudo kierownik "wielki lider Anadowni pan K " potrafi to smarować bułki po godzinie 6

K
@Młody

Nie jest kierownikiem tylko liderem pakowania z anodownią niema nic wspólnego oprócz stołówki

ktoś

Żadna to firma przyjazna chyba że pseudo kierownikom szkoda czasu ,i tak cie nie docenią płaca taka sama jak wszędzie tylko normy większe ....nie polecam

Wanda
@ktoś

Skąd pewność że nie docenią? Jak się człowiek stara to nie da się nie być docenionym, takie moje zdanie :)

Jacek

Niby "Pracodawca 2021" a wystarczy miedzy wierszami przeczytać ich przykładowe ogłoszenie do pracy w logistyce, by domyślić się, jaki klimat panuje w firmie. Przykładowo - wymagania: Analityczne myślenie i zdolność do szybkiego podejmowania decyzji, Umiejętność pracy pod presją czasu, Doskonała organizacja pracy, Zorientowanie na cele i wyniki. To oferujemy: pracę odpowiedzialną pełną wyzwań, pracę w zgranym i dynamicznym zespole, To ogłoszenie jest jak z ubiegłego wieku. Wygląda na to, że "mental" w firmie też taki pozostał. Akcja, akcja, dynamika, bo ciągle się nie wyrabiamy.

Mirosław
@Jacek

Ogłoszenie wcale nie nie jest takie złe. Wiele firm ma podobne. Szukają ludzi, którzy pracują szybko i dokładnie i wyrobią narzucona normę, a nie takich którzy przyjdą odbębnić 8 godzin. Nie wiem co cię tak dziwi.

olek
@Jacek

Kto pracuje i jest uczciwy ten jest pogardzany i odsylany na najgorsze stanowiska.Kierownictwo to toleruje bo jest tez w ukladzie leni i nierobow.Rozwijamy sie rozwijamy ! krzycza,a tym czasem najbardziej cenione jest nic nie robienie albo udawanie pracy.Pracownicy smieja sie z kierownictwa za ich plecami.Robimy wszystko dla dobra pracownika ! - kolejny slogan ,w gruncie rzeczy chodzi o to jak zaszkodzic pracownikowi zgodnie z coraz glupszymi przepisami.a nieroby dalej w twarz smieja sie uczciwie pracujacym,a kierownictwo jest temu bezradne.

Kinialol

Mam pytanie do osoby reprezentującej Pracodawcę - czy jest możliwe żeby osoba pracująca na produkcji w dziale Fabrykacji mogła w piątek przyjść sobie wcześniej do pracy żeby zacząć wcześniej weekend? W taki sposób pracuje np. dział Technologów, Czy maja oni jakieś specjalne uprawnienia czy może każda osoba na fabrykacji może sobie w piątek rozpocząć i zakończyć pracę tak jak jej pasuje?

@Kinialol

Szanowna Pani/ Szanowny Panie, Odpowiadając konkretnie na pytanie: specyfika naszej produkcji nie pozwala na rezygnację z systemu zmianowego w przypadku załogi produkcyjnej, ponieważ zależy nam na obsłudze naszych klientów na najwyższym możliwym poziomie. W dziele technologicznym wspierającym produkcję została wprowadzona elastyczność czasu wykonywania pracy, aby odpowiednio wzmocnić zespół produkcji. W celu wyjaśnienia nurtującej Panią/ Pana kwestii, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem: rekrutacja.polska@hydro.com

Januszek
@Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Tak , zespól czuje się wzmocniony szczególnie w piątek kiedy w biurach ciemno... W jaki sposób nieobecność pracowników danego działu może być wzmocnieniem?

Szanowna Pani, każdą krytyczną opinię czytamy, a autorów zachęcamy do przekazania nam szczegółów opisywanych spraw czy sytuacji, żebyśmy mogli dobrze wszystko przeanalizować i - jeśli zajdzie taka potrzeba - podjąć odpowiednie działania. Sytuacja przestoju, którą Pani opisała, rzeczywiście miała miejsce i prace produkcyjne zostały rozpoczęte z opóźnieniem. Poziom skomplikowania naszych procesów produkcyjnych może mieć wpływ na pojawienie się nieprzewidzianych sytuacji, które mogą powodować zmianę organizacji pracy. W takiej sytuacji Kierownik/Brygadzista/Lider jest zobowiązany do organizacji pracy pracowników w inny sposób oraz do zaraportowania o zdarzeniu. Tak też stało się w tym przypadku, o czym osoby zarządzające zostały poinformowane, a Zespół Pracowników, który był w gotowości do pracy, otrzymał inne zadanie, ale również bardzo potrzebne. Jesteśmy organizacją, która niechętnie rozstaje się ze swoimi pracownikami, dlatego prosimy o opinie merytoryczne i prawdziwe. Nie jest prawdą, że zwalniamy pracowników za małe przewinienia, i w opisanej sytuacji nikt nie stracił pracy. W celu wyjaśnienia nurtującej Panią kwestii, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem: rekrutacja.polska@hydro.com

Kandydat na pracownika.

Jakie są obecnie oferty pracy w Hydro Trzcianka?

@Kandydat na pracownika.

Obecnie nie prowadzimy rekrutacji, natomiast zapraszamy do śledzenia zakładki Kariera na naszej stronie hydro.com, gdzie publikujemy aktualne oferty.

Mmnn

Jak wygląda praca Inżyniera PLC?

@Mmnn

Udzieliliśmy odpowiedzi na podobne pytanie: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,90316?review=06413a4d-a4ce-4f11-a110-a03d3d590b03

klp

Jak wygląda praca na stanowisku Inżynier PLC?

@klp

Do głównych zadań osoby pracującej na tym stanowisku należy programowanie sterowników PLC, diagnozowanie i usuwanie awarii oraz modernizacja istniejących instalacji, maszyn i urządzeń. Jest to praca wysokospecjalistyczna, dlatego wykonują ją osoby wykwalifikowane z wyższym wykształceniem technicznym lub w trakcie studiów. Inżynier PLC podlega pod dział Utrzymania Ruchu. Specyfika pracy na tym stanowisku i w tym dziale sprawia, że jest ona odpowiednia dla osób lubiących szybkie tempo pracy, dobrze tolerujących zmiany, dobrze zorganizowanych i samodzielnych, bardzo dobrze odnajdujących się we współpracy z innymi osobami (współpracownikami, podwykonawcami, dostawcami). W razie dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu z działem HR: rekrutacja.polska@hydro.com

Ololo

Witam jak wygląda praca na stanowisku specjalista ds utrzymania ruchu?

LOlo
@Ololo

Dzień dobry, praca w UR jest wymagająca, smary, oleje, dzienne zlecenia x2. Dodać trzeba że występują awarie lub zlecenia, które wymagają pracy w temperaturach pow. 400 stopni. Jeśli chodzi o rozwój to raczej we własnym zakresie bo ilość zadań i zleceń nie pozwala na swobodny rozwój chyba że dostaniesz coś w zleceniu gdzie możesz się przygotować i sprawdzić swoją wiedzę. Ilość kroków jaką rejestrują telefony w ciągu 8h pracy to około 16tyś (taka informacja dodatkowa)

Kamila

Część, napiszcie czy firma daje szansę na zatrudnienie się bez doświadczenia i przyuczenia się do zawodu? Wiecie może?

kinia
@Kamila

Co chcesz robić? W firmie możesz nauczyć się podstaw, resztę we własnym zakresie.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Sapa Aluminium Sp. z o.o.?

Nie uważam aby Fabrykacja była miejscem na którym panuje pozytywna atmosfera, więc nie ocenię wpływu na większą efektywność.

AMSTAFF123

Firma spoko tylko ludzie dziwacznie patrzą na nowych oraz za duża rotacja ludzi. Brak prespektyw by się rozwijać w tej firmie.

@AMSTAFF123

Na jakim dziale pracujesz?

Zostaw merytoryczną opinię o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o. - Trzcianka

• Jak się pracuje w Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hydro Extrusion Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hydro Extrusion Poland sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.