opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Hydro Extrusion Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.5/5

Na podstawie 581 ocen
Opinie(776)
Dodaj opinię
Aktualności(9)

Opinie(776)

Dodaj opinię
Aktualności(9)
Logo
  • Kim jesteśmy?
  • .
  • Dlaczego Hydro
  • .
  • Doświadczeni specjaliści
  • .
  • Początki kariery
  • .
  • Dołącz do nas
  • .
  • Lokalizacja

Kim jesteśmy?

Dlaczego Hydro

Doświadczeni specjaliści

Początki kariery

Dołącz do nas

Lokalizacja

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Gniezno
  • Stargard
  • Piła
  • Szczecinek
  • Wałcz
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Trzcianka
  • Osiniec
  • Kadłubek
  • Sarcz
  • Wapniarnia Trzecia
  • Teresin
  • Gintorowo
  • Straduń
  • Dłużewo
  • Rudka
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Chrzanów - Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.
Łódź - Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Trzcianka
  4. /
  5. Opinie o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Hydro Extrusion Poland Trzcianka

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 11
    • 12
    • 13
    • 14
    • 15

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    ja A.K.

    25.04.2014 20:04

    Inne

    Fadromą jeżdże prawie od zawsze.Znam wszystkich,wszyscy mnie znają. Lubię SAPE bo można ściemnic, jak placą tak sie pracuje. Wyginam na nadgodzinach, rozładowuje auta z wałkami, jak kierowca da na piwo rozładuje odrazu jak nie to czeka. Mam też układy z szefami firm przeworzących ,rozladuje w sobotę po poludniu (na telefon) za gratyfikacje, nawet w nocy ale to już drozej -życ trzeba. Auto kupilem fajne, nikt takiego nie ma, zazdroszczą mi. Ja nie KRADNĘ tylko kominuję!!! trzeba myslec a nie jak te ciołki wzbogacic się chcieli. Pozdrawiam ochronę.
    ReviewUserIcon
    hy

    26.04.2014 13:49

    Inne

    Terenóweczke masz. Ni bój nic i tak ci porysają zazdrosniki
    ReviewUserIcon
    Marek K

    25.04.2014 19:49

    Inne

    A ja chwale sobie robote, kiedyś pakowanie teraz na wadze posiedzę , wałki policze, inwenturkę zrobię, jest nam dobrze, robic trzeba, a kraśc nie. pensja OK, bo mi zostawili , z ludkami ze złomu dobrze żyje aby do jakiejś renty, fakt lepiej było za KIEROWNIKA ale niestety plecy już takie nie mam jak kiedyś.
    ReviewUserIcon
    dawidek

    25.04.2014 15:28

    Inne

    teraz to piszesz? trzeba było jak robileś, mądry POLAK po skodzie,
    ReviewUserIcon
    gosc

    02.05.2014 12:26

    Inne

    aleja jeszcze pracuje :)
    ReviewUserIcon
    ahuhu

    24.04.2014 20:53

    Inne

    Firma Dżenezis
    ReviewUserIcon
    Kewin

    24.04.2014 17:34

    Inne

    Wujek dobra rada , założyciel firmy ELAN :)
    ReviewUserIcon
    dawidek

    20.04.2014 22:45

    Inne

    mózgiem podobno był ''BOLO YUNG'' tam kradli, kradną i beda krasc,,, nie ma osoby by czegos nie zaj,,, to rękawice, to drewno no opał (klocki) ,kilka lat temu też zlapali, "zająca i kitajca" i co? żyją dalej. A co wynoszą mechanicy, elektrycy potem maja na fuchy materiał.
    ReviewUserIcon
    Kewin

    19.04.2014 21:31

    Inne

    Ciekawe kiedy rozlicza "wujka" ,(usunięte przez administratora) Kiedy go rozlicza ze złomu z kooperacji ?
    ReviewUserIcon
    gosc

    22.04.2014 22:09

    Inne

    kim jest "wujek"?
    ReviewUserIcon
    Nemesis

    23.05.2014 16:04

    Inne

    I za cukierki od dostawców maszyn na fabrykacje !
    ReviewUserIcon
    pracownik

    19.04.2014 11:40

    Inne

    mało im było, to sprzedawali na lewo aluminium, cała "soda" w to zamieszana, chłopaki w porządku (prócz jednego dobrze mu !!!) to on pewnie wpadł na ten super pomysł , na inne też , powinni dla przykładu posadzic frajera.
    ReviewUserIcon
    mloda

    19.04.2014 02:38

    Inne

    co tam sie stalo na sapie na kradli
    ReviewUserIcon
    haha

    16.04.2014 14:10

    Inne

    dokładnie,,,,robota stracona, i jeszcze koszty lub odsiedzą, jednego z nich nie żałuje, jaki tata taki synek "D" lepkie rączki ,a takiego udawał dobrego pracownika:) innowacje wprawdzał, ulepszenia dobrze mu!!!
    ReviewUserIcon
    ups

    15.04.2014 21:57

    Inne

    To se chłopoki dorobili....
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.04.2014 15:28

    Inne

    4 BRYGADÓWKE ZROBILI (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    dobre,,,

    22.03.2014 17:24

    Inne

    to prawda co piszesz kolego:) pamietam historię ze szkoły z nim, mielismy po kilkanascie lat, posziśmy w kilku do lasku wpadliśmy na taki głupi pomysł,że kazdy pójdzie w krzaki i zwali konia:) a to co wytryśnie przyniesie na lisciu, oczywiscie był to kawał ale (usunięte przez administratora)nie wiedział i poszedł to zrobic ,bardzo szybko wrócił krzycząc PIERWSZY !!! a my wtedy wyszliśmy z zarośli i w śmiech , taki to był, jest i bedzie (usunięte przez administratora).a żona poszłaaaa......
    ReviewUserIcon
    operator

    21.03.2014 16:13

    Inne

    Jestem pracownikiem innej prasowni w Polsce i jestem zainteresowany jakie są płace w SAPA Aluminium na stanowisku sterowniczy prasy z 10 letnim stażem na tym stanowisku?? Jaki system pracy?? jakie Prasy są w Chrzanowie? Czy jest szansa awansu pracując jako operator na np.technolog, kontrloer jakości lub inne?? Prosze o odpowiedź u Nas ok.22zł/godz.
    ReviewUserIcon
    mojżesz

    10.03.2014 21:06

    Inne

    Firme uratuje wizjoner w przydługich spodniach i starym rozklekotanym combi
    ReviewUserIcon
    ja

    21.02.2014 19:11

    Inne

    Sapa niezly (usunięte przez administratora)wprowadaja 4 brygadowke trzeba szukac innej pracy bo szkoda sie tam juz meczyc dziekujemy nowemu Prezesowi ze jest gorzej niz bylo gratulacje!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.01.2014 15:01

    Inne

    na Ananodwni pracowałeś odp
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.01.2014 19:58

    Inne

    Możemy i mozna pogadać moze my sie juz znamy zobaczymy na jakim dziale pracowałeś
    ReviewUserIcon
    strus

    19.01.2014 17:50

    Inne

    czy my mozemy anonim jakos sie spotkac pozdr
    ReviewUserIcon
    strus

    19.01.2014 17:37

    Inne

    przyjdzcie damy wam papiery pomoga wam wygrac.prezes spolki na sprawie 17 zlozyl dokumenty ze byl za granica a nie byl i sa na to dowody ciekawe co teraz zrobia
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Hydro Extrusion Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

    Kopernika 18 64-980 Trzcianka

    NIP:7630003558

    KRS:0000175030

    https://www.hydro.com/pl-pl
    Branża główna: Hutnictwo i metalurgia
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.01.2014 17:17

    Inne

    Tak masz racje bedą odszkodowania pare osób zostało zwolnione bez prawnie i nie którzy maja już prawie 60lat i gdzie takie osoby znajdą prace by do emerytury dopracowali ale poczekajmy już sie za to biorą ponoć bedzie ostro sie działo niech na stołków pilnują ci co na nich siedzą bo nadchodzi czas na zwolnienia pare osób z biór moim zdaniem ci co sie sądzą to dobrze robią popieram i zycze wygranej.
    ReviewUserIcon
    pracownik

    19.01.2014 16:20

    Inne

    są już zmiany, dyrektor jest inny, a kierownika pokowania wywalili!!! ten czlowiek nigdzie nie zagrzał miejsca, z fabrykacji też go pogonili,potem na magazynie był mistrzem i teraz zasilek,,, ale co wziął to wziął jako mistrz miał 5tyś brutto, zobaczymy co zrobi nowy dyrektor ,czystki powinien zrobic ,
    ReviewUserIcon
    strus

    19.01.2014 15:23

    Inne

    WSZYSCY CHETN ROSZCZENIOWI PROSZE SIE ZGLASZAC DAM WAM PAPIERY NA FIRME ONE WSZYSTKICH PRACOWNIKOW DOTYCZA
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.01.2014 12:13

    Inne

    He he afera goni afere.
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.01.2014 09:37

    Inne

    Poczekajcie lada dzień zlikwidują śmieciowe umowy i co wtedy Agenją Randstad co dadzą umowy na rok nie dadza to za brame ich bo przez takie agencje to tylko bezrobocie sie robi no i umowy tygodniowe (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    strus

    10.01.2014 15:49

    Inne

    chcecie tez wygrac przyjdzie damy wam wszystkie papiery z ich podpisami niczego juz sie nie wypra
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.01.2014 13:52

    Inne

    niech wygrają sprawe powodzenia chłopaki
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.01.2014 13:51

    Inne

    Trzymamy kciuki za naszych byłych pracowników nie wygrają sprawyz firmą Sapa Aluminium powodzenia chłopaki do boju jesteśmy z wami.
    ReviewUserIcon
    strus

    07.01.2014 19:50

    Inne

    dolacz sie do mnie pomozemy sobie na wzajem(usunięte przez administratora) .....
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.01.2014 18:17

    Inne

    Wygrasz panie Strus trzeba w koncu dać do telewizji i na głosnić niech cała Polska zobaczy powodzenia nie długo ja sie ujawnie i wtedy bedzie upalne lato.
    ReviewUserIcon
    strus

    07.01.2014 16:39

    Inne

    jaka to jest demokracja i wolnosc slowo.pisze prawde i bede pisal gdzie mi sie podoba.informuje rowiez prezesa ze zadnej ugody nie bedzie w rzadnej sprawie mi nie zalezy....
    ReviewUserIcon
    STRUS

    07.01.2014 16:30

    Inne

    co wam to da jak bedzie program w tv
    ReviewUserIcon
    strus

    06.01.2014 19:28

    Inne

    bezdyskusyjna daj kontakt jezeli ofiara tej firmy to ci pomoge
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.01.2014 18:06

    Inne

    a jaka szansa ze wygram sprawe.
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.12.2013 15:40

    Inne

    Daj namiary to wypijemy po piwku i pogadamy.
    ReviewUserIcon
    pracownik

    29.12.2013 21:58

    Inne

    sam napisz co chcesz wiedziec, wiem wszystko o tych (usunięte przez administratora)z Sapy.
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.12.2013 18:54

    Inne

    Coraz gorzej ha ha nic lepiej he he.
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    22.12.2013 17:27

    Inne

    Ha ha bajki wam opowiadają że bedzie lepiej w tej firmie tak jak nasi posłowie ha ha.
    ReviewUserIcon
    Sebastian

    01.03.2014 19:59

    Inne

    No to jest tak (usunięte przez administratora)zakład że zmuszają ludzi do przychodzenia w soboty i w niedziele do pracy a jak sie nie zgodzisz to cie wywalą z pracy. niby praca 3 zmianowa a zakład pracuje 7 dni w tygodni ludzią płacą grosze i przymuszają do pracy w weekendy.najlepiej jak by człowiek pracował tam 7 dni w tygodniu bez przerwy(usunięte przez administratora)Takie zaklady nie powinny istniec.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    pracownik

    20.12.2013 12:21

    Inne

    zaczynasz od 1560brutto, ci na wózkach 2100brutto, brygadziści 2550-3100brutto, mistrzowie 3600-5000brutto wybieraj kim chcesz byc? mniej zarabiasz wiecej robisz, wiecej zarabiasz nic nie robisz -wybór należy do Ciebie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.12.2013 15:35

    Inne

    Kto takie bzury pisze to jest (usunięte przez administratora) a nie pieniądze takie zarobki my pracownicy powinnysmy zarabiac po 3000zł bo my wykonujemy robote na działach a nie z biór i kto tu ma racje my pracownicy fizyczni a niwe obiwoki.
    ReviewUserIcon
    pracownik

    18.12.2013 10:39

    Inne

    a o czym ty chcesz rozmawiac? a tych bykach co dłubią w nosie zamiast pracowac? Starzy pracownicy Sapy to w 90% obiboki,pensje wysokie a robic sie nie chce, synalek byłego "kierownika" pokowania ten to był AS,wystarczy w nocy lub na 2 zmianie wejsc do kańciapy mechaników tylko kawka i prywatne fuchy robią.Ciekawe,że dyrektor tego nie widzi albo nie chce widziec.Znam ten kołchoz od lat i ludzi tam pracujacych a tak naprawde ściemniajacych.

    Zostaw merytoryczną opinię o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.