Opinie o Lotos Kolej Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Lotos Kolej Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lotos Kolej Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy kolejowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lotos Kolej Sp. z o.o. w Gdańsk

Konrad

Witam.Posiadał licencję maszynisty oraz prowadzącego na bocznicy czy są przyjęcia w tym dziale żeby zrobić szlaków ego jakie stawki dają na początek ?

Jaki dress code obowiązuje w Lotos Kolej Sp. z o.o.?

Wszystko zależy od stanowiska na którym pracujesz....

Igor

Cześć Chciałbym aplikować na dyspozytora w Czechowicach - Dziedzicach. Może ktoś powiedzieć jak się pracuje albo na czym dokładnie ta praca polega. Z doświadczenia wiem, że dyspozytor dyspozytorowi nierówny... No... Chyba, że tam jest jeden od wszytskiego.

@Igor

realizacja licencjonowanych przewozów kolejowych na terenie RP sprawowanie kompleksowego nadzoru nad organizacją licencjonowanych przewozów kolejowych realizowanych przez LOTOS Kolej a kursujących na sieci PKP PLK S.A. zarządzanych przez Centrum Zarządzania Ruchem Kolejowym - Ekspozytury Zarządzania Ruchem Kolejowym w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Szczecinie, oraz w ruchu międzynarodowym ścisła współpraca z Wydziałem Eksploatacji Gdańsk (ZEG), Wydziałem Przewozów Gdańsk (ZPG), Wydziałem Przewozów Zduńska Wola (ZPZ), Wydziałem Przewozów Poznań (ZPP), Wydziałem Przewozów Czechowice (ZPC), Wydziałem Przewozów Jasło (ZPJ), Wydziałem Przewozów Wrocław (ZPW) oraz innymi komórkami organizacyjnymi LOTOS Kolej związanymi z organizacją i planowaniem przewozów kolejowych realizowanych przez LK, jak również z innymi przewoźnikami sprawdzanie dokumentacji pociągowej pod względem merytorycznym przed wyprawieniem pociągu z bocznicy LK Gdańsk nadzór nad prawidłowością danych dotyczących przewoźnika LOTOS Kolej przedstawionych przez PKP PLK w Systemie Ewidencji Pracy Eksploatacyjnej (SEPE) autoryzowanie wykonanych przejazdów w Systemie Ewidencji Pracy Eksploatacyjnej ,,SEPE” uzupełnianie w Systemie Logistyki Kolejowej LK – plik ,,Planowanie” uzupełnianie zapisów w panelach pociągów uruchomionych dodatkowo poza planowaniem głównym sprawdzanie prawidłowości zaplanowanych pociągów sprawdzanie prawidłowości załączonych dokumentów R-7

Wago

Witam, na jakie wynagrodzenie może liczyć dyspozytor trakcyjny? Jakie mają Widelki?

Justyna
@Wago

Niestety nie wiem, ale też właśnie chciałabym się dowiedzieć. A jakich zarobków oczekujesz? Mnie ciekawi jeszcze, jaki mają system premiowy w Lotos, mam nadzieję, że ktoś powie coś na ten temat.

@Justyna

System premiowy : Premia kwartalna 5% 13 pensja wczasy pod gruszą Nagroda specjalna - nagroda przyznana przez Grupę Lotos za dobre wyniki (zyski). Może wystąpić w danym roku ale też może jej nie być.

Dyspozytor

Rekrutacja żenada - w komisji młodzi z plecami a pytania na poziomie podstawówki. Widać że już dawno ktoś był na to miejsce a sama rekrutacja tylko dla papierologi i żeby było zgodnie z procedurami.

Ogólnie zamęt i brak zorganizowania samego procesu nie wiadomo gdzie z kim i gdzie - nikt nic nie wie jednym słowem budrelllll....

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
ona

Witam, Czy mogłabym się dowiedzieć czegoś więcej na temat pracy w administracji, chodzi o Lotos Kolej Gdańsk? Chodzi mi głównie o dział kadr i księgowości. Czy trzeba mieć znajomości, aby się dostać?

@ona

Niestety nic nie wiem na temat znajomości, ale na stronie http://kariera.lotos.pl/304/oferty_pracy masz sporo aktualnych ofert zatrudnienia. Jeśli jesteś zainteresowana pracą, umów się na rozmowę kwalifikacyjną. Rekruterzy przedstawią Ci warunki i wtedy zdecydujesz, czy Ci odpowiadają. Co o tym myślisz?

Obserwator

Ale który? Jest dyspozytor Wagonowy , zmianowy, operacyjny, obsad rewidentów, obsad maszynistów, trakcyjny.... Każdy ma inny zakres obowiązków.

Dyspo
@Obserwator

Dyspozytor obsad maszynistow. Na tym stanowisku na jaki zarobek może liczyc?

Obserwator
@Dyspo

Planowanie pracy maszynistów wyjeżdżających z Gdańska oraz pilnowanie godzin pracy maszynistów. Jeśli wymaga tego potrzeba jego obowiązkiem jest załatwienie zmiennika. Dawniej najgorsze stanowisko w dyspozyturze ale teraz odeszło dużo obowiązków i jest łatwiej. Najgorsze na tym stanowisku jest (milion ) telefonów do ciebie. od maszynistów. Jedni pytaja o pracę inni kiedy zwrotny będzie pociąg itd. Co do zarobków to nie wypowiadam się. Idz na rekrutację i tam sie dowiesz ile ci proponują.

Yoyo
@Dyspo

Dyspo

Witam, na czym polega praca dyspozytora w Gdańsku?, Oraz jakie są warunki zarobkowe na start?

Lotos

Witam, na czym polega praca rewidenta w Lotos koleje? I jakie są zarobki?

@Lotos

Sprawdzasz stan techniczny wagonów oraz robisz próby hamulca oraz resztę dokumentacji pociagowej. W Lotosie rewidenci mają też robione kursy na ustawiaczy. Aby pracować jako rewident musisz rok pracować na warsztacie przy naprawie. Potem isc na kurs oraz egzaminy. Myślę że 1.5 roku Ci zejdzie+kurs na manewrowrgo a potem ustawiacza. Zarobki? Na kursie umowa przez agencje pracy na stawce 2800 brutto dopóki nie zostaniesz samodzielnym pracownikiem. Po egzaminach nie wiem ile dostaniesz. Aktualnie myślę że przy zrobieniu 32 nadgodzin 5500-6000 na rękę dostaniesz.

Beata

Dzień dobry, a jak zarobki na innych stanowiskach? Ciekawią mnie te obsadzane bardziej przez kobiety. Jak oceniacie ogólnie możliwości awansu, rozwoju w Lotos Kolej Sp. z o.o.?

piker

Brak transparentności w firmie . Utrata kontraktów , a co za tym idzie wysyłanie ludzi w delegację bez dodatkowej kasy. Po sezonie urlopowym nadgodziny to tylko mżonka będzie. W delegację z normą godzin??? za ile ??? 3400 zł ??? NAJ to już było.

@piker

Jak długo tam pracujesz? Co możesz jeszcze powiedzieć na temat Lotos Kolej? Jestem ciekaw czy to dobre miejsce do rozpoczęcia kariery zawodowej, napisz coś więcej na ten temat jeśli masz takie informacje.

Piker
@Tomasz

Nie umiem odpowiedzieć czy dobra firma na rozpoczęcie kariery. Jeżeli chodzi o miejsce pracy to mówią inaczej a realia zupełnie inne. Zarobki z nadgodzinami dobre jeżeli pracujesz na miejscu, ale w delegacji jak przeliczysz ile godzin po za domem to kiepsko. Bez nadgodzin kiepsko, na poziomie biedronki a odpowiedzialność duża.

Maszynista

Witam. Wie ktoś coś na temat zarobków na stanowisku maszynisty w zakładzie w Jaśle?

@Maszynista

Przy normie godzin około 4500 zobaczysz, jezeli zrobisz nadgodziny (28/32) to ponad 6000.

Tomasz

Widzę, że jesteś obeznany w sprawach firmy. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat pracy tutaj? Jakie szanse na zatrudnienie ma osoba z małym doświadczeniem? Są organizowane jakieś regularne kursy, szkolenia? Jak długo tam pracujesz i czy Twoje odczucia dotyczące pracy są pozytywne?

Maszynista

To bez szału powiem Ci.. Słyszałem pogłoski ze 5.500 dają na początek a Ty mi o 4.500 piszesz. :)

@Maszynista

Ja Ci podaje kwoty netto.

Maszynista

Tak wiem, ja tez mam na mysli kwote netto.

Nick Rhodes
@Maszynista

Konfidenci i nieroby,a takich tam nie brakuje mają ok.6tys.

@Nick Rhodes

Dlaczego konfidenci i nieroby? :) Chyba w każdym zakładzie sie znajda rozni ludzie. ????

@Maszynista

Masz rację. Jeżeli ktoś chce pracować i się do tego przykłada to jak piszesz może dobrze zarobić. Będziesz aplikował do firmy? Jeśli tak napisz na jakie szkolenia może liczyć nowo przyjęty pracownik i czy są także inne benefity takie jak premie? Chętnie się tego dowiem.

Lucyna

Jeden wielki bałagan..... nie polecam pracy w przewozach. Który bardziej krzyczy ten żyje. Maszyniści i rewidenci - gwiazdy....Prezesi .... stare betony z cargo.... dyrekcja..Mariano z pełnomocnikiem - jeden umywa ręce od wszystkiego drugi tabelka goni tabelkę poprzedzone konferencjami....kierownictwo sędzia ...tuszuje,faworyzuje swoich, zamiata wszystko pod dywan...młody wilczek.... zmienia decyzje co 15 minut i tylko karać... wszystkich karać. Kierownicy wędkarz i motocyklista.... nie panują nad niczym...bo nie wolno. Dyspozytura..... wywalone na wszystko i wszystkich.... przetrwac 12h i niech nastepni się martwią. Planiści... próbują jakoś zapanować.... raz lepiej raz gorzej. Specjalisci .....rodzina na p..... i wszystko jasne. Ciekawe kiedy to walnie.

Agnieszka
@Lucyna

Cieszę się, ze zechciałaś dodać coś od siebie na temat pracodawcy, jakim jest Lotos Kolej. Ale proszę Cię, żebyś następnym razem - mimo wszystko - nie wypowiadała się tak nieprzychylnie o niektórych pracownikach tej firmy. Na forum GoWork.pl szanujemy bowiem każdego. Muszę ponadto powiedzieć, że Twoja wypowiedź jest niestety chaotyczna, a przez to niektóre rzeczy nie są zrozumiałe. Zacznijmy zatem od początku. Jak oceniłabyś poziom wynagrodzenia: jest on adekwatny do stanowiska i do stażu pracy?

@Agnieszka

Dla pracowników ta opinia jest jasna i przejrzysta . Poprzednia władza panowała nad firmą i jeśli powstał jakiś problem,zgrzyt to szybko był naprawiony. Dziś jest tak jak z reformą szkolnictwa - totalny bałagan.

@Bez immienny

Rozumiem, że bałagan organizacyjny jest dużą niedogodnością dla pracowników jednak osoby, które chcą zacząć pracę w Lotos Kolej nie wszytko są w stanie zrozumieć z poprzedniej opinii. Wiem, że dla osób zatrudnionych i znających dobrze firmę jest zrozumiała, ale na tym forum szukają pracy osoby nowe nie związane jeszcze z pracodawcą i nie znające polityki firmy, więc fajnie by było gdybyś jasno wszytko wytłumaczył.

@Tomasz

Co tu wyjaśniać ? Śledź ogłoszenia o pracy, zobacz na jakie stanowiska non- stop szukaja pracowników. Dlaczego firma z taką pozycja na rynku nie może pozyskać nowych pracowników? Nie ma w całej Polsce wykształconych ludzi? Jest duży bałagan, brak komunikacji z działami. Większość pracowników to tylko przetrwać dniówkę i niech następni się martwią.

Być może

Witam wszystkich, ogłoszenie pracy w LK "Prowadzący pojazdy wyłączne w obrębie bocznicy". Pytanie moje brzmi jaka płaca jest na tym stanowisku chodzi mi o podstawę, wiadomo premia jest a może jej też nie być. W ogłoszeniu napisali konkurencyjne wynagrodzenie i to mnie zastanawia czy opłaca się dojeżdżać z innej miejscowości około 70 km. Jak to wychodzi godzinowo w miesiącu? System pracy zmianowy codzienny czy np. 12/12 i 48 wolne. Niedziela 100% płatna? Itd. Z góry dzięki.

ckni

Może mi ktoś powiedzieć o pracy w dziale obsługującym Niemcy? Bo co jakiś czas widzę ogłoszenia do tego działu na stanowisko dyspozytora czy też jakiegoś koordynatora( czy jakoś podobnie). Pytanie czy jest aż tyle pracy tam, że zatrudniają ciągle nowe osoby czy jest duża rotacja? Ze wg na nawał pracy, wymagania czy o co chodzi? Czy słaba oferta Lotosu? Czy dyspozytor na DE pracuje na jedną zmianę czy stanowisko obsadzone jest 24h czy jak, na jaką ofertę można liczyćod Lotosu na tym stanowisku?

Johny Bravo
@ckni

Praca 12 h w trybie zmianowym . Dzień , noc , wolne i tak w kółko dzień noc po nocy wolne . Wymagają bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego. Znajomości technicznego j. niemieckiego + wiedzy logistycznej , przepisów kolejowych itd. A stawki sorry nie są wysokie. Nie wiem dokładnie ile proponują bo to jest objęte tajemnicą, ale szału nie ma. Załóżmy że dostaniesz 3500 brutto to netto masz 2505 zł i raz co kwartał dostaniesz premie kwartalna około 600 zł. ( tak podał kalkulator wypłat ale nie obejmuje potrąceń z tytułu ubezpieczenia,itd. To za swoją wiedzę pewnie oczekujesz większej kwoty. Masz 2500 zł i musisz z tego wydać na dojazdy około 500 zł to z 2000 nie poszalejesz. Są możliwości zrobienia nadgodzin ale też szału nie ma. to do wypłaty około 300 zł na ręke. Masz też wczasy pod gruszą około 1700 zł i po roku czasu tz. 13- kę. Na tym stanowisku praca pod presja czasu i stres. Dlatego jest tam taka rotacja pracowników. Popracują, zdobędą doświadczenie i szukają pracy u konkurencji. Jeśli tobie takie warunki pasuja to idz na spotkanie rekrutacyjne. No i oczywiście atmosfera w pracy nie jest najlepsza. Jak czytasz opinie to po zmianie władzy jest nie najlepiej, przewozy non stop spadaja, władza oszczedza na wszystkim. Brak możliwości awansu a jesli zmienisz stanowisko to mogą ci zaproponować nowa niższą stawkę ! Tak zrobili z kilkoma osobami co poszli na szkolenie na maszynistę. Długoletnim pracownikom obcieli stawkę o około 500 zł.

ckni
@Johny Bravo

Dzięki za obszerną odpowiedź, trochę mnie to zastanowiło i zdemotywowało. No to "szału" nie ma, jeśli to rzeczywiście tak wygląda... Myślałem, że można po Lotosie czegoś więcej się spodziewać, tym bardziej, że to nie praca za przeproszeniem "na kasie", a do tego też wymagania mają konkretne.... za 2500 na rękę to ciężkie życie chyba w takim Gdańsku...Może gdzieś w jakiejś wiosce 50 km od miasta taka pensja robi jeszcze wrażenie i da się normalnie za to żyć, nie mając swojego "m", ale taka stawka w takiej firmie i dużym mieście...ciężka egzystencja chyba. Ja nie z Gdańska, na razie za granicą, ale z chęcią powrotu, ale takie wiadomości jak powyższe nie napawają mnie optymizmem.... Myślałem, by się ubiegać o tę pracę ale perspektywa życia z miesiąca na miesiąc, jakoś mnie odstrasza. Tym bardziej, że naświetliłeś mało-optymistyczne perspektywy na przyszłość. PS wspomniałeś o konkurencji, to kto jest taką konkurencją dla Lotosu i gdzie lepiej, że tam odchodzą z Lotosu?

Johny Bravo
@ckni

A to różnie. Jedni idą do CTL-u inni do Freighlinera PL (ale nie polecam) jeszcze inni i to sporo odeszło do Olavionu. To firma byłego prezesa Lotos kolej. Tam ma wysokie wymagania ale atmosfera podobno lepsza niż w Lotosie. Też odchodza do innych firm nie związanych z koleją. Wiem że krąży opinia że w Lotosie to zarabiają lepiej niż górnicy. Ale rzeczywistość jest inna. Szału nie ma ale też sa w Gdańsku firmy gdzie mniej płacą.

Xyz
@Johny Bravo

Dyspozytor w dziale niemieckim ma około 5000 brutto, z nadgodzinami i dodatkami wychodzi 5 000 netto miesięcznie, nie wiem skąd wziąłeś te 3500...

Agnieszka
@Johny Bravo

Informacje, które podajesz na temat wysokości zarobków w firmie Lotos Kolej z Gdańska są bardzo potrzebne na grupie gdyż mogą one zaważyć na decyzji wielu osób, które zainteresowane są podjęciem się pracy w tej firmie. Czy są to jednak dane sprawdzone i potwierdzone? Może ktoś inny, kto obecnie pracuje w firmie może podzielić się na forum rzeczywistymi zarobkami w tej firmie?

Kandydat na manewrowego

Ile na reke zarabia manewrowy? Sa mozliwie nadgodziny?

@Kandydat na manewrowego

3000 brutto. + nadgodziny + grusza + 13 pensja + premia kwartalna. Dasz rade samemu sobie obliczyć ? Grusza to 2350 , 13 - 10% z dochodów rocznych , premia kwartalna 5 %. Nadgodziny to czas po przekroczeniu normy godzin w danym miesiącu .

Sławomir

Mam przez to rozumieć, że trudno jest dostać się do pracy w firmie Lotos Kolej bez tak zwanych znajomości? Co z osobami z zewnątrz, które chciałyby pracować w tym miejscu? Znasz takie osoby, które z powodzeniem przeszły proces rekrutacyjny i są dziś pracownikami tej firmy? Odpowiedz, proszę.

Była pracownica
@Sławomir

Ja byłam taką osobą z zewnątrz, bez układów. Po półtora roku sama zrezygnowałam z pracy. Niestety, jest trochę prawdy w tym, co napisał Pracownik.

@Była pracownica

Oczywiście, każdy może mieć inne odczucia. To jest jedynie moja subiektywna opinia o tej firmie, która sobie wyrobiłem i NIE JEST STWIERDZENIEM FAKTU.

Sławomir
@Była pracownica

Jeżeli dostałaś się do Lotos Kolej bez żadnego poparcia, to znaczy, że jesteś osobą kompetentną i z odpowiednimi kwalifikacjami. Czemu zrezygnowałaś z pracy? Jeśli mogłabyś napisać bardziej szczegółowo o warunkach pracy, plusach i minusach zatrudnienia, w ten sposób pomogłabyś innym chętnym biorącym pod uwagę zatrudnienie w firmie.

Była pracownica
@Sławomir

@Sławomir - owszem, oprócz pożądanego na rynku pracy wykształcenia posiadam też nienajmniejszą wiedzę na temat samej branży kolejowej i w miarę szybko uczę się nowych rzeczy. Zrezygnowałam z pracy, ponieważ nie byłam usatysfakcjonowana śmiesznie niską pensją i stanowiskiem - brakiem możliwości awansu i podwyżki w ciągu tego półtora roku. W trakcie całego okresu zatrudnienia podpisałam w sumie 3 umowy (licząc z tą pierwszą) i przy żadnej nie było mowy o zmianie stanowiska czy pensji. U nowego pracodawcy na dzień dobry dostałam znacznie wyższą pensją niż tą, którą miałam w LK odchodząc (różnicy zarobków nie kompensowały mi nawet premie czy dodatki - kalkulowałam to sobie przed podjęciem decyzji o zmianie pracodawcy). Z plusów to raczej stabilne zatrudnienie. Premie też na plus, chociaż bez szału. Mi pracowało się spokojniej niż w typowej korporacji (chociaż pewnie zależy od działu). Z minusów - z mojej perspektywy, to dość słabe zarobki i ciężko o awans.

Seba
@Sławomir

Plusy to premie i dobra atmosfera, a z minusów to bark rozwoju i brak możliwości awansu, cały czas stoisz w miejscu jak trybik w maszynie.

inck
@Była pracownica

Witam, można prosić o kontakt mail? Chciałbym o coś dopytać, jeśli można. (usunięte przez administratora)

@Sławomir

Taka opinia krąży ciągle, że do Lotosu można dostać się tylko po znajomości. To czemu non stop sa ogłoszenia rekrutacyjne? Do pracy przychodzą z tz. ulicy którzy nie mają żadnej wiedzy na temat transportu kolejowego. Ale oni są kierowani dalej na kursy szkoleniowe. Na stanowiska specjalisty wymagane jest wykształcenie. Jeśli ktoś ma wiedzę , wykształcenie i przejdzie rekrutację to zostaje zatrudniony. Ale czy przyjmie warunki (stawkę) jaka mu zaproponują? To jest dobre pytanie. Bo jak zaproponują na stanowisko specjalisty od 3000 - 3700 brutto to szału nie ma.

Warto przyjsc do Lotosu na szkolenie na swiadectwo? Jakie są warunki finansowe? Lojalka? Oraz Dlugosc szkolenia

@Kandydat

Cześć, załapałeś się może na szkolenie z licencją na świadectwo ? Ja miałem jechać ale we wtorek zmieniło się rozporządzenie i będę próbował na starych warunkach. Jeżeli byłeś to ile Ci zaproponowali wypłaty przez firmę ?

@Robson

Co to znaczy że zmieniło się rozporządzenie?

@Kandydat

Ja zdałem egzamin na starych zasadach 10 lat temu. Miałem 10 lat przerwy i w tamtym roku zdałem egzamin na licencje i jak do 29.10.2018 ktoś nie zdążył ze świadectwem to musi zdawać na obecnych zasadach czyli długo. A zmiana rozporządzenia daje możliwość szybciej zdać bez szkolenia teoretycznego, warsztatu, egzaminu (100 pytań). Zdajesz przy komisji tzw. sprawdzian wiedzy i umiejętności i jazda. Jest to opcja dla doświadczonych maszynistów czyli dla tych którzy z różnych powodów nie zdążyli z świadectwem do 29.10.2018.

Benek

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak się Wam pracuje w Lotosie jako rewident-ustawiacz bo zastanawiam się nad przyjęciem do firmy. Pozdrawiam

@Benek

Daj spokój, chce Ci się dojeżdżać z Chrzanowa ? Zarobki raczej podobne.

@WIKTOREK ..., do nadgodzin nikt Ciebie nie zmusza. Możesz przecież odmówić. Przykro, że nie pamiętasz jak nazywa, lub nazywał się Twój bezpośredni przełożony. Czasy, że dostawałeś za darmo już minęły. Jeżeli pracujesz w LOTOS Kolej, to dlaczego nie poszedłeś za starym Zarządem. Boisz się, że będziesz pracował ciężej. Jeżeli jesteś rewidentem,to rozumiem, że praca w stacji jest dla Ciebie za ciężka. Tu trzeba pracować, nikt nie jest włożony taxi. Pracujemy 12 godzin i za tyle nam płacą. A Ty co..., z 12 godzin, może 6 uczciwie i jesteś zmęczony. A może jesteś maszynistą z licencji - NIE..., NIE jesteś. Zapomniałeś jak było za poprzedniego kierownika. Jeżeli chcesz mogę przypomnieć. Albo jak było za poprzedniego Zarządu. Jeżeli nie jesteś przyzwyczajony do wysiłku, to i leżenie sprawi Ci wiele boleści. Jak mi wiadomo to w to potrzebny jest czas na zmiany. Jeśli jesteś ustawiaczem w lub manewrowy i jesteś w brygadzie gdzie klimat jest - raczej kiepski, to z pracy zawsze będziesz niezadowolony. Fakt, że praca w torach przy takiej ilości i natężenia manewrów w strefie zagrożenia nie jest to zapłacone. Było by miłe aby zarobić tyle co stary pracownik, np. ,, Albert " (dlaczego jest jeszcze starszym-jakim jest człowiekiem nie trzeba przypominać) i nie robić nadgodzin. Adam i Rafał mają trudne zadanie, ale ufam, że umiejętnie pokierują załogą i prowadzić owocne rozmowy z obecnym Zarządem.

Ustawiac
@113

Co do starszego (usunięte przez administratora)powinien zająć się zarząd bo zmiana treści autorytet a chłopaki ok

Maszynista IC

Ile zarabia maszynista bez nadgodzin ze wszystkimi premiami oraz dodatkami? Pytam bo są sprzeczne informacje a chce zlozyc CV.

Elżbieta
@Maszynista IC

Na forum padło już pytanie o zarobki i rzeczywiście różne osoby podają różne informacje. Sądzę, że wysokość wynagrodzenia jest w dużej mierze zależna od doświadczenia, ale także od negocjacji z pracodawcą. Może warto skontaktować się bezpośrednio z działem kadr firmy Lotos Kolej w tej sprawie? Napisz proszę, jaką decyzję podjąłeś w sprawie aplikacji.

Assassin's
@Elżbieta

No mi za pracę w Jaśle zaoferowali 3.5 netto na rękę. Plus jakieś nadgodziny. Na elektryczny nie jeździłem ale po"kursie" do 6 tys netto....

Wiktorek

A Sowa z Zamułem wiecznie łamią przepisy pracowników i kodeksu pracy...Tam się kontrole powinno zrobić i nie że ludzie mają maks nadgodzin a reszta na zeszyt ...

Zostaw merytoryczną opinię o Lotos Kolej Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Lotos Kolej Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lotos Kolej Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lotos Kolej Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lotos Kolej Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Lotos Kolej Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lotos Kolej Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 100 ocen.
  • Michałki 25
    80-716 Gdańsk