CREDITEXPRESS INKASSO Poland

Opinie o CREDITEXPRESS INKASSO Poland

Kasia Nowy wpis

Specjalista ds. windykacji telefonicznej pracuje zdalnie? Szukam pracy z domu wyłącznie, natomiast nie mogę nic przeczytać tutaj, wiem tylko, że taki wakat jest. No i wiszą te stare oferty z 2022, ale nie da się już tam szczegółów przeczytać.

SuperWijzor

Update kochani 2024. Jak podwyżek nie było tak nie ma. Brak imprezy firmowej w grudniu 2023, brak dodatków za pracę domową, brak Mikołaja w pracy, 1000 zł na święta i uwaga 45 zł na obiad w firmie. Ale co mi to daje skoro jako szaraczek pracuje z domu ? To jest kolejny absurd tych nowych zmian, kończąc mą konkluzje zadam ponownie pytanie : Szanowna Firmo Credit Express Inkasoo : kiedy podwyżki? Wiem ze to czytacie, więc tylko dodam że morale pracowników jest w bardzo złej kondycji. Widzicie to po El Kłatro nie? Pa

@SuperWijzor

Cześć, a zapowiadali te podwyżki, czy po prostu co roku mieli w standardzie je dawać. Indywidualnie też nie da się nic podziałać w tym temacie? Sorry, że tak wypytuje, ale widziałam ofertę do windykacji telefonicznej i w sumie to byłam już zdecydowana aplikować. Tylko no szczerze to liczyłam, że jednak wraz ze stażem pracy te zarobki będą rosnąć. Coś tu ktoś pisał o ankiecie związanej z benefitami, daj znać czy chociaż je udało się zdobyć :-)

Zainteresowany Nowy wpis
@SuperWijzor

Na BN dali 1000 zł a na zajączka też jest dodatek premiowy?

Jestem pracownikiem nowym firmy i jestem bardzo zadowolona . Wiadomo kasa mogłaby być większa, jak w większości miejsc. Ale mając porównanie i duże doświadczenie z innymi pracodawcami w tej branży w Credit czlowiek jest traktowany po ludzku. Nie ma gnębienia i (usunięte przez administratora) . Mozna sie dogadac z grafikiem i godzinami pracy .Atmosfera jest OK

Mogłaby być większa? Tzn. ile dostałaś na start? jeśli nie chcesz lub nie możesz podać pełnej kwoty, to napisz chociaż widełki. A co do grafiku i godzin pracy, to w jakich zwykle godzinach pracujecie i ile h dziennie?

Waginarka

Najniższa krajowa. Na kasie w Marketach masz 1000 brutto więcej. Od 8 do 16 i czasami co 2 tydzień 10 do 18 . Nadgodziny dostępne plus sobota od 8 do 12. Od tego roku zmiana biura więc będzie poza Wrocławiem. Nie polecam tego allegrowicza

Biuro
@Waginarka

Jak to zmiana biura. Czyli teraz niby gdzie trzeba będzie jeździć jak coś się zepsuje? Albo na jakieś obowiązkowe zjazdy ? Czy firma bierze pod uwagę to że nie każdy ma możliwość dojechać za wroclaw?

@Waginarka

Z nadgodziny i sobotę płacą więcej? Jaka jest wtedy stawka za godzinę? Czy po prostu dodają jakąś kwotę według ustaleń?

Dzień dobry, Główna siedziba biura była i pozostaje we Wrocławiu. Także adres nie ulega zmianie. Pozdrawiamy CREDITEXPRESS Inkasso

Zadowolona Nowy wpis

Dalej jesteś zadowolona czy już się zwolniłaś? Dostałaś podwyżkę? Jakaś premie?

Firma zrobiła ankietę o benefitach jakich pracownicy by potrzebowali, niby super wszyscy myśleli. A oczywiście wyszło jak zawsze. Serio kółka..... Co my jesteśmy w szkole?! Załóżmy kółko gospodyń wiejskich wtedy na legalu śmietanka kierownicza będzie mogła spotykać się na plotki i kupować ciasteczka. Oczywiście na czacie nikt się nie odezwie bo wszyscy wiedzą, że wiąże się to ze staniem się wrogiem numer jeden i w przyszłości zakończeniem współpracy. Tylko jedna osoba pisała o Multisporcie i już nie pracuje, przypadek? A tak btw to oczywiście HR miał dać znać apropos dofinansowania do benefotow w związku z przejściem do innego dostawcy. Noo czekamy od stycznia na info ale się nie doczekamy....

Małgorzata

A poza multisportem to jakich jeszcze benefitów u nich nie ma? I w tej ankiecie o co jeszcze wnioskowali pracownicy z takich dodatkowych świadczeń? Hmm...może dlatego tak długo to trwa z tymi benefitami, bo szukają najlepszych ofert od firm zewnętrznychnie wiem.

Haha
@Małgorzata

Co Ci z tych ich benefitow, jeśli do nich musisz dopłacać większość ceny? Multisport i Medicover za kilkadziesiąt zł miesięcznie z Twojej kieszeni. Nie wypłacają uczciwie za nadgodziny. Mi za ostatni miesiąc pracy orąbali kilka stów z pensji. Nie potrafią naliczyć ubezpieczenia poprawnie ani podstawy wynagrodzenia. Na święta rzucą kilka stów socjalu i głupki się cieszą, że dobrze zarabiają. Tak pod warunkiem, że pracują wszystkie soboty i nadgodziny i poniżając ludzi do których dzwonią wyrobią jakieś grosze premii, która i tak ucinają za wszystko, bo jak nie klepiesz ich formułek, tylko powiesz to samo innymi słowami ocenia rozmowy źle i po premii.

Kryzys
@Haha

Medicover znów podrożał i pracodawca nie dopłaci. Multisportu nadal nie ma . Benefitow na święta też w tym roku nie będzie. Da się odczuć ze firma oszczędza.

@Kryzys

A po pensjach widać, że firma oszczędza? Czy to jest nietykalne i się nic nie zmniejsza? Chodzi o podstawę, chociaż jak z premiami to wygląda, to też ciekawe.

Co ty opowiadasz?
@Kryzys

Nie ma Multisporta ale jest Medicover Sport. Skad informacja ze nie bedzie benefitow?

@Co ty opowiadasz?

No właśnie też się zaniepokoiłem. Ciekawy jestem czy coś dają na święta. Bony albo paczki dla dzieciaków. Medicover sport o którym wspomniałeś daje możliwość wejścia na większość siłowni?

@Haha

To jak rozliczają nadgodziny w takim razie? Ile ich wypada w miesiącu? Szukam pracy, ale na chwile obecna to najbardziej zależy mi na dobrej podstawie i możliwości dorobienia właśnie na dodatkowych godzinach. Ile tej premii firma potrafi uciąć?

Chamster

W tym roku (usunięte przez administratora). 1000 zł na święta. Na dzieci tym razem nic bo zrobili sobie kółka gospodyń wiejskich Podwyżek nie ma. Może od marca będą.. Uwaga ludzie mają po 4300 4500 brutto a tu najniższa krajowa goni hahah jak oni zamierzają to rozwiązać? Nie wiem. Ps. Szukam nowej pracy po prawie 9 latach tutaj.. To o czymś świadczy..

Weni
@Chamster

Dobrze że mnie zwolnili bo sam bym tego nie zrobił. Mam u konkurencji 6000 brutto. Nara

@Weni

Za co cię zwolnili? Dużo pracowników w firmie dostaje wypowiedzenia? Pytam, bo szukam roboty. Jednak dobrze by było mieć stabilność, a nie obawiać się, ze z dnia na dzień mnie zwolnią. Zachowali okres wypowiedzenia? No i gratuluje nowej pracy:)

Zosia

Jeśli w lutym ktoś tutaj przywołał kwotę 3500 zł podstawy, to ile może wynosić teraz, gdy minimalna wzrosła do 3600 zl? Proporcjonalnie biorąc 4100 brutto? :) Zależy mi na ustaleniu stawki specjalisty ds. windykacji telefonicznej, tym bardziej, że nie mam doświadczenia, ale zdolności perswazyjne owszem - w mojej ocenie. Poratujecie świeżaczkę? :)

Jakie są warunki zatrudnienia w CREDITEXPRESS INKASSO Poland?

Edward

To znaczy jakie konkretnie bo samo "słabe" mi nie wystarcza. Kasa według ciebie za mała? Powiesz jaka jest teraz stawka?

Anioł
@Edward

Dlaczego nie umówisz się na rozmowę kwalifikacyjną?

Jolanta
@Anioł

A po co ma to robić? Po to są tu opinie zeby sobie zaoszczędzić czas. No chyba że Ty polecasz?

Elka
@Jolanta

Proszę omijać szerokim łukiem. Wpierw masz cisnąć na wynik obiecanki że reklamacje biorą na siebie. A na koniec obrywa i tak negocjator.

Jolanta
@Elka

No to trochę słabo. A ciężko ten wynik zrobić?

Żona węgorza
@Elka

To prawda - szczególnie jak Senior Lider tak mówi , a później głowa w piasek i Ty nie dostajesz premii .

Waginarka
@Żona węgorza

Zgadzam się

Grażyna
@Żona węgorza

senior lider? to stanowisko zabrzmiało dość poważnie... spory zakres obowiązków i dobra stawka przy tym? tutaj można poprzez awans na takie stanowiska przeskoczyć?

Grzesiek
@Grażyna

Awans? Zapomnij. Nie ma możliwości awansowania w tej firmie. Ostatnio nawet były cięcia. Z 4 liderek zostały 3. Od lat grzeją krzesła SV te same osoby. Zwolni się miejsce jak pójdą na emeryturę. Firma nie tworzy nowych stanowisk pracy. O podwyżce nie ma mowy.

@Grzesiek

Cięcia tylko na poziomie lidera czy zwykli pracownicy też byli zwalniani? Chodzi o oszczędności jak likwidują stanowisko? Jeśli chodzi o podwyżki to nawet inflacja nie wymusiła choć trochę wyższych wypłat?

Nicki
@Edward

Mi np nie przedłużono umowy. 3 dni przed jej końcem dowiedziałam się , że zostaje bez pracy. Nawet nie miałam za bardzo informacji, że robię coś nie tak. Dostalam 2 razy informacje, nad czym mam popracować i te uwagi wprowadziłam w działanie. Dopytywałam się, czy mogłabym być dołączona do kolejnych projektów zamiast dzwonić tylko pożyczki, gdzie mało do kogo szło się dodzwonić i nie było na tych bazach możliwości zrobienia targetu. To otrzymywałam informację, że na razie nie, że mam popracować nad twardszymi negocjacjami i spokojnie jest czas, żeby powoli się wdrażać. A tu nagle po prostu z dnia na dzień zostałam bez środków do życia. Bardzo się zawiodłam, bo wszystko na początku było tak opisane, że miało wyglądać pięknie. No nie fajnie się z tym poczułam i dlatego też odradzam, żeby inni nie musieli się czuć tak niefajnie. Dodam, że poświęciłam też mnóstwo czasu i pieniędzy na dojazdy kilkadziesiąt km na szkolenia do siedziby firmy - nie opłacało się

@Nicki

Jak długo pracowałaś? Bo pewnie byłaś na terminowej umowie. Byłaś na odsłuchu że wiedzieli że nie negocjujesz zbyt twardo? Długo ma się taką kontrolę lidera?

Nicki
@Edward

Pierwsza umowa na 2 miesiące . A odsłuchy ... Nawet nie wiesz kiedy je masz. A są co chwilę . Szkolenia byle jakie 15 minut szkoleń i tyle. Niby rozmawiasz wg schematu jaki Ci dadzą, stosujesz wszystkie wymagane zwroty a okazuje się, że rozmowa jest źle przeprowadzona i nawet nikt nie daje Ci o tym znać.

Najniższa krajowa

Najniższa krajowa

@Najniższa krajowa

Po jakim czasie jest szansa dostać podwyżkę i ewentualnie wyższe wynagrodzenie? Tak z ciekawości pytam, bo szczerze ta najniższa krajowa to nie przemawia za mną na dłuższą metę. Tak między Bogiem a prawdą to nie można się dogadać, aby swobodnie rozmawiać z dłużnikami, jak człowiek wie, że takie rozmowy przynoszą efekty? Pytam, bo ciekawi mnie, czy przełożeni są skorzy do wprowadzania nowinek, czy tylko sztywne standardy.

@Najniższa krajowa

Potwierdzam! Premie to tylko obiecanki. Zwykle masz sucha podstawe. Masz pomysly i checi to szybko wyrownaja cie do parteru.

Blondi
@Ewa

Ale to w ogłoszeniu jest napisane o premii, a w rzeczywistości jej nie ma? Cały czas się robi za najniższą, czy wraz ze stażem pracy jest szansa na wyższe wynagrodzenie?

WszędzieTylkoNieTam

Ta firma to jest katastrofa. Po pierwsze trzeba gnoic tych biednych dłużników , wydzwaniać do nich po kilkanaście razy dziennie . Inne firmy windykacyjne tak nie działają - pracowałem w dwóch innych. Po drugie pracownik nie ma prawa głosu, nie prawa do swojego zdania. Tzn niby ma, ale jak to zdanie różni się od zdania tych SV, to sypia się wypowiedzenia

@WszędzieTylkoNieTam

Pewnie działa to dobrze na psychikę jak klient jest trudny i nie chce współpracować. Serio dzwoniłeś kilka razy dziennie do tej samej osoby? A jak już udało się ustalić system spłaty to miałeś jakąś premie od tych pozytywnie załatwionych spraw?

Zuza

Ja też podczas dyskusji otwartej na czacie wyraziłam swój pomysł. Burza mózgów dotyczyła dotarcia do klienta. Napisałam, że jakby firma była bardziej prokliencka i ugodowa, to ludzie by nie bali się odbierać telefonów . Po czym co? Pożegnałam się z pracą ????

@Marcela

Daj sobie spokój z tą firmą . Szkoda Twoich pieniędzy na dojazdy na szkolenia. Tam jest rotacja okropna. Małe szanse na przedłużenie umowy. Co chwilę przyjmują ludzi na 2-3 miesiące . Konkursy? Premie? Benefity? Tylko obiecanki. Jeszcze potrafią na wypłacie człowieka oszukać

Marcela

Kochani, opisali w ofercie dla specjalisty ds. windykacji telefonicznej możliwość pracy zdalnej. Są u was pracownicy, którzy pracują wyłącznie zdalnie? Jestem spoza Wrocławia, więc wizyty w biurze byłyby dla mnie problematyczne. W sumie nie sugerują czy to praca tylko zdalna czy hybrydowa. Widzę piszą tu ludzie, że premii czasem można nie zobaczyć. A co co chodzi z tymi konkursami? Nie opisali na czym to polega. Jakieś nagrody finansowe są przewidywane? ;)

Haha

Kolejna rekrutacja. Wieczna rekrutacja trwająca od 2 lat i oferują stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę . Pierwsza umowa na 2 lub 3 miesiące i stabilnej pracy koniec, bo nie ma co liczyć na przedłużenie umowy. Budowanie relacji z klientami? Haha. Takiego braku poszanowania dłużnika w żadnej innej firmie nie widziałam. Żałosna firma krzaczek z żałosną śmietanką SV bez żadnej wiedzy, czepiajacej się na odsłuchach do każdego słowa, które nie wiedzą same, czego od pracownika chcą. Ta firma to parodia pracodawcy.

Stacha

O znów nowa rekrutacja i ogłoszenia z ofertami pracy na różnych portalach. Ciekawe komu znów nie przedłużą umowy i wymienią na kolejnego naiwniaka. To, co ta firma wyprawia, powinno być karalne.

Anonimka

Rekrutacje do tej firmy cały czas trwają... Odradzam z całego serca. Szkoda czasu i pieniędzy na dojazdy. Umowy raczej nie są przedłużane, bo wolą znaleźć kolejnych (usunięte przez administratora) Szkolenia to nieporozumienie. Jedynie mentorzy starają się dobrze omówić system do pracy, ale system ten jest mega prymitywny. W tej firmie niczego się człowiek nie nauczy prócz poniżania dłużników . Rozmowy z dłużnikami są poniżej jakiejkolwiek etyki zawodowej. Szanujący się człowiek nie będzie tam pracował. Bardzo nieprofesjonalna kadra jeśli chodzi o biuro rachunkowe i HR. Brak trenerów do szkoleń. Zero wiedzy prawnej, zero wiedzy na temat negocjacji. W systemie zero dokumentacji . Masz tylko dzwonić i cisnąć na wpłaty - brak profesjonalizmu wobec klienta. Taka o firma krzaczek

Inga
@Anonimka

To tam nikt nie pracuje w takim razie dłużej skoro nie przedłużają umów? To ile taki okres początkowy trwa, pół roku, rok? Wydaje mi się to bez sensu żeby wdrażać nowych jeśli ktoś chciałby zostać... I co masz na myśli, że te rozmowy z dłużnikami są poniżej etyki, macie jakieś scenariusze tam których musicie się trzymać podczas rozmowy w ogóle?

Anonimka
@Inga

Umowa próbna trwa 2 lub 3 miesiące. Co do tego na początku dostajesz schemat rozmowy i niby wszystko jest ok. Zawierasz wszystkie elementy w rozmowie i tak jest źle, bo powiedziałeś coś innymi słowami niż by powiedziała SV. Co do działań nieetycznych - dzwonienie po kilkanaście razy dziennie do jednej osoby. Dzwonienie dzień przed umówiona wpłatą, dzień wpłaty i dzień po wpłacie. Testy Jak Pani nie ma pieniędzy, to niech Pani sprzeda coś do lombardu... Albo jak klient Ci mówi, że wpłaci 500zl i tak informujesz, że ma wpłacić 5000 i nie przyjmujesz jego argumentów. Brak reakcji na to, co mówi dłużnik , brak empatii , brak negocjacji tylko agresywna windykacja . Klient Ci mówi, że zachorował na raka i ma problemy finansowe - i tak musisz cisnąć na całość , zamiast pomóc w spłacie tego zadłużenia. Szanujące się, duże firmy windykacyjne tak nie robią . A z CEI dłużnicy nie chcą rozmawiać, rozłączają się i wcale im się nie dziwię. Dodatkowo firma super obcina wypłaty i premie

Firma masakra! Trzeba byc mendą żeby tam pracować. To co masz robic uwlacza godnosci. Atmosfera slaba, a jak nie wykonas, planu dzwonienia to (usunięte przez administratora). Slyszalem od dłużnika że dzwonione było do biego prawie 30 razy w dzień, pokazał biling to nawet nie wied,ialem że to nasze telefony. Nie polecam. (usunięte przez administratora), nagonka, wyplata (usunięte przez administratora) nie urywa za to co się wysłuchuje od ludzi. Dziekuję, nigdy więcej!

Zadowolona

To dziwne co piszesz bo ja dostalam cala wyplate i duza premie za ciezko przepracowany miesiac. Masz sobie cos do zarzucenia?

@Zadowolona

Przecież jeszcze nie ma informacji o wynikach do śmiesznie małych premii to dlaczego niby ty dostałaś już premie? A może jest dla wybranych osób premia o której reszta pracowników nie wie...

@Zadowolona

Nie. Po prostu wynagrodzenie - podstawa zostało źle naliczone. Źle rozliczona ulga podatkowa. Widząc mój pasek Pani w PIP się przeżegnała . Składki w ZUS też z nieprawidłowościami. Nie wiem, kto tam w biurze rachunkowym pracuje, ale ja cieszę się, że ja już tam pracować nie muszę

Kiki

Najgorsza firma w jakiej pracowałam w ciągu 15 lat mojej kariery zawodowej. Wynagrodzenie wypłacane na ostatnia chwilę, premie niby są , a ich nie ma. Źle odprowadzane składki zdrowotne, brak dostarczenia dokumentów do ZUS po ustaniu stosunku pracy. Firma w ogóle nie przestrzega terminów ustalonych w KP i nie wywiązuje się z obowiązków prawnych względem pracownika po zakończeniu współpracy. Dno i wodorosty. Człowiek idzie do lekarza i świeci się w systemie na czerwono, bo profesjonalna firma windykacyjna nie potrafi ogarnąć zgłoszenia pracownika do ubezpieczenia. Radzę omijać szerokim łukiem

Mintaja

Zastanawiałam się czy cokolwiek tutaj napisać, ale jak czytam odpowiedzi tej firmy co jednak coś powiem od siebie :). Niestety nie mam dobrej opinii na temat współpracy z tą firmą. Początki wiadomo, pakiet startowy z kajecikiem w prezencie i jedna otrzymana premia przez 10 miesięcy pracy, bo inne prowizje w wysokości 100 zł nie traktowałam jako bonus a bardziej coś na zasadzie zwrotu za bilet na pociąg do domu. Jedną pani przełożoną szczególnie bardzo będę pamiętać , pani o imieniu na Jot. Nie wiem gdzie ona pobierała „nauki, staż „ na to aby kierować zespołem. Po kilku miesiącach otrzymywałam już regularnie na czacie komunikaty coś w stylu „ co to ma być, że wyłączył mi sie ekran bo np nie ma aktywności, ona to widzi i mam się natychmiast wytłumaczyć dlaczego nie ruszyłam myszka i nie pracuje. Czy ona nie pomyślała, że może nie wpadały połączenia wiec siedze i czekam na dialer np?! Może kiedyś 15-20 lat temu tak było, że takie osoby przeszkolone mający „jakiś” staż z automatu przechodziły na menadżera nie mając wykształcenia ????. Słuchajcie najważniejsze przede mną, moje rozstanie odbyło się w firmie, kiedy druga pani „przełożona „ o imieniu A. prosiła abym przyszła na drugi dzień do firmy wiecie chce pogadać o całym 2021 roku takie podsumowanie, spodziewałam się sztucznej atmosfery i przeterminowanych ciasteczek oraz herbatki i kwaśnych uśmiechów a tu nagle pani przełożona o godz. 9 podchodzi do mnie z zeszycikiem i prosi abym przyszła do sali konferencyjnej a tam jeszcze jedna pani z żółta teczka a tam w tej teczce, ence penne w której rence?? Wypowiedzenie :) Uważajcie na ta firmę. Tylko małosprytny człek pójdzie tam i będzie wykonywać tak ciężka prace jak słuchawka (bo jest to trudne stanowisko) za takie ochłapki bez konkretnej prowizji gdzie w innych firmach jest ona wręcz obowiązkowa. Totalnie nie polecam. Masakra .

Monia

Prawda

Cvb
@Mintaja

Skoro w branży na gwałt szukaja pracowników a tobie dali wypowiedzenie, to musialas byc wyjątkowo fatalnym pracownikie

Mintaja
@Cvb

Każdy kto ma swoje zdanie zawsze będzie karcony, zapamiętaj to sobie w tym swoim małym rozumku. :)

@Cvb

Zmiataj na słuchawkę lepiej, panie sv czekają :D

@Cvb

Zmiataj lepiej na słuchawkę, panie sv czekają :D

Monia
@Cvb

Czyżby pod tym nikiem kryła się najbardziej elokwentna Sv na całym cc Pani J?

Roman
@Cvb

Rotację macie jak na dworcu głównym we Wrocławiu przyjmujecie i zwalniacie na okrągło.Czyli co system HR nawala czy Rekruterów macie do bani że nieumiejętnie dobierają wam kadre?

Penelopa
@Cvb

Szukacie i zaraz zwalniacie lub nie przedłużacie umów , ruch u was jak na dworcu.....a może to wina rekrutera bo źle wam ludzi dobiera?

Dziób dziób
@Penelopa

Zgadzam się . Ja jakiś czas temu nie dostałem kolejnej umowy, gdzie pracowałem w innej firmie windyjacyjnej 5 lat i wniosłem swoje doświadczenie i wiedzę a także pomysły , które oczywiście były złe - to po co robią burzę mózgów. Mi umowy nie przedłużono po 2 miesiącach, gdzie po 3 dniu od zatrudnienia musiałem już samodzielnie pracować. A po mnie znów przyjęto kilka osób , którym również nie przedłużono umowy i przyjmują kolejne. Rekrutacja cały czas trwa. I to nie jest wina rekrutera, ale tego, że firmie szkoda czasu i pieniędzy, żeby przyjąć np 5 osób na dłuższy okres próbny i je po prostu porządnie przeszkolić . Człowiek nie zdąży się wdrożyć, nauczyć , nie ma nawet okazji, żeby się z dobrej strony pokazać , bo połączeń jest mega mało. Rozmowy są oceniane źle mimo zachowania wszystkich wymaganych elementów, ale na szkolenia już nie ma czasu i nawet na napisanie do pracownika informacji zwrotnych nie ma czasu. Po prostu myślą, że zatrudnia człowieka po 3 dniach siadaj do pracy i radź sobie sam, a jak nie będziesz gnoil dłużników odpowiednio, to na twoje miejsce zatrudnimy kolejną osobę a na jej miejsce kolejną. Ciekawe tylko co zrobią, gdy im się chętni do pracy skończą

Nickita

Miałam rozmowę o pracę. Rozmowa kwalifikacyjna przebiegała profesjonalnie i w miłej atmosferze. Bardzo szybko dostałam odpowiedź, że zostałam przyjęta. No i zaczynam niedługo pracę. Zobaczymy, jak to będzie wyglądać. Na początek dostałam podstawę (usunięte przez administratora) brutto, więc nie jest tak źle. Dodam, że w firmie o tej samej specyfikacji po kilku latach miałam mniej i nie było premii. Reszta wyjdzie w praniu. Pracy na CC się nie boję i odluchow też

@Nickita

O to super, że udało Ci się dostać. A napiszesz coś więcej o samej rozmowie? Jakieś konkretne pytania Ci zadawali, czy tylko luźna pogadanka? Jeszcze mnie ciekawi, czy jakoś weryfikowali Twoje umiejętności? Pytam, bo sam się zastanawiam tu załapać.

@Edward

Miałam krótkie scenki odnośnie rozmów, jakbym postąpiła w danej sytuacji, co bym powiedziała itp

Izabela
@Nickita

Niestety, kwota wzięła i sobie znikła :) Możesz ją porównać do minimalnej krajowej w 2023 r.? Np. 1 minimalna, 1,5 minimalnej, 2 minimalne :)) Poza tym jesteś już miesiąc w tej pracy, jak Ci tam? :)

@Izabela

Kilkaset złotych więcej niż najniższa krajowa. Nawet nie 1.5 raza tyle. Tak jakbyś do najniższej dodała 600 uśmiechów

Dziób dziób

Umowa na okres próbny 2 miesiące. Szkoleń bardzo mało. Te z opakowania systemu ok. Szkoleń z zakresu prawa zero. Z negocjacji pobieżnie. To na duży minus. Zarobki - kilkaset złotych więcej niż najniższa krajowa. Jeśli ktoś jest spoza Wrocławia musi dojeżdżać na szkolenia na własny koszt. System premiowy tak niezrozumiały, że nawet dokładne omówienie go to czarna magia. Niby jasno przedstawiony schemat rozmowy i informacje, jakie elementy są zawarte, ale i tak w każdej rozmowie coś się SV nie podoba . Nawet stosując zwroty, które proponuje SV i tak jest coś nie tak. Mimo zawarcia wszystkich elementów w rozmowie - ocena rozmowy poniżej oczekiwań. Odsłuchy nie wiadomo kiedy, online - podczas rozmowy mentor lub SV pisze na czacie, co masz mówić - to bardzo rozprasza . Rozumiem odlsuchy, bo jakość pracy rzecz święta, ale fajnie by było po każdej rozmowie dostać informację zwrotna . Tak na prawdę takie informacje są przekazywane raz na jakiś czas , a nie po każdym odsłuchu. Więc człowiek myśli, że pracuje dobrze, a tak na prawdę nie wie, jak zostal oceniony i nie jest w stanie ogarnąć, co trzeba poprawić. 2 miesiące z tak znikoma ilością wskazówek to jest na prawdę mało. Kilka dni przed końcem umowy pracownik dowiaduje się, że nie zostaje ona przedłużona - oczywiście pracować trzeba do ostatniego dnia bez zwolnienia ze świadczenia pracy. Podejście do dłużnika - masakra. Kulturalne zastraszanie, mówienie, że człowiek ma coś zastawić w lombardzie, żeby spłacić dług - jest poniżające. Na prawdę nie widzę sensu wymagania od klienta kwot, których i tak nie wpłaci. A sposób prowadzenia rozmów doprowadza do tego, że ludzie nie odbierają telefonów albo się rozłączają . Ja sam nie czułem się komfortowo prowadząc tego typu rozmowy, a mnie ciśnięto, żeby po tych ludziach jeszcze bardziej cisnąć. Dla firmy lepiej nie wyciągnąć nic a wymagać wpłaty całości niż wyegzekwować dług w mniejszych kwotach a w ratach. Socjal- kasa na święta, dopłata do Medicover, karty Multisport i uwaga możliwość dołączenia do PPK i ubezpieczenia grupowego oraz udział w akcjach charytatywnych. Kasa na święta super, ale reszta nie powala. Ogólnie praca zapowiada się super, atmosfera wydaje się być super. Fakt ludzie nastawieni spoko- można o coś dopytać. Ale potem co się okazuje robisz coś źle i nie wiesz, co robisz źle i jakiś dziwny sposób podejścia do nowego pracownika . Zgłaszasz błędy systemowe - często nikt nie reaguje albo reaguje po czasie, a człowiek musi pracować, nie mogąc pracować. Jak na moje oko za mało pracowników IT, żeby ogranac wszystkie problemy wszystkich pracowników. Podsumowując - za te pieniądze i słabe perspektywy na przedłużenie umowy, bo za mało czasu i możliwości rozwoju na starcie - szkoda energii i czasu.

Jadzia

Odkąd firma wymyśliła sobie skrócenie czasu pracy nie ma możliwości robić nadgodzin ani sobót. Choć 2 godziny dziennie można byłoby pracować dodatkowo. O podwyżce można zapomnieć. A na pocieszenie dostaniesz paczka gratis w tłusty czwartek. Chyba pracodawca wie jakie mamy czasy a życie coraz droższe. Chyba czas szukać innej pracy bo w innych firmach nadgodziny można robić .

Izabela
@Jadzia

Skrócenie czasu pracy? Czyli nie wyrabiacie nawet klasycznych kodeksowych 8 godzin? Wow. Sądziłam, że w windykacji są teraz złote żniwa, przecież Polacy żyją głównie na kredyt, to plus inflacja...

Zostaw merytoryczną opinię o CREDITEXPRESS INKASSO Poland - Wrocław

• Jak się pracuje w CREDITEXPRESS INKASSO Poland?

Zobacz opinie na temat firmy CREDITEXPRESS INKASSO Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CREDITEXPRESS INKASSO Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CREDITEXPRESS INKASSO Poland?

Kandydaci do pracy w CREDITEXPRESS INKASSO Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CREDITEXPRESS INKASSO Poland