Opinie o CREDITEXPRESS INKASSO Poland w Wrocław

CREDITEXPRESS INKASSO Poland
2 236 497 5 1

Czym CREDITEXPRESS INKASSO Poland zachęcają? Jakie mają dodatki?

CREDITEXPRESS
@Pytanie

Aplikuj do nas, a podczas rozmowy rekrutacyjnej poznasz pełną ofertę Firmy! Zapraszamy :)

Natalia Nowy wpis
@CREDITEXPRESS

Jak można przekazać swoje dane w CV jak nawet nie wiadomo jaka ta oferta i czy się jest nią zainteresowanym?

Devil

(usunięte przez administratora) Jaki przełożony taka atmosfera w pracy. Jaka atmosfera w pracy taka energia do pracy.

Tak14Nie2
Jolanta Nowy wpis

Trochę mało konkretnie piszesz, dopiero interesuję się pracą w INKASSO, więc nie jestem wtajemniczona w sprawy firmy. Właśnie ciekawi mnie, jak wyglądają relacje pracownik-przełożony. Co myślisz o stylu zarządzania w tej firmie?

antywindykator Nowy wpis
@Jolanta

a to w ogóle jest tu jakieś zarządzanie? :)

Dawid

Nie udało mi się znaleźć żadnej opinii, która podpowiedziałaby mi cokolwiek na temat tego jak wygląda praca w tej firmie, a pamiętajcie, że tego właśnie dotyczy forum GoWork.pl. Mógłby ktoś zrelacjonować jak wygląda wynagrodzenie, atmosfera, jakie panują relacje między pracownikami, a pracodawcą? Będę wdzięczny za Wasze wypowiedzi.

@Dawid

Ale to jest tajemnicą CEI. Nie możemy się dzielić tym co za żelazną bramą absurdu

Nick Nowy wpis
@Dawid

Przecież jest tu mnóstwo postów traktujących o atmosferze i warunkach pracy, relacjach między pracownikami, sposobie traktowania wyrobników CC przez przełożonych itp. itd.

CEI sluchowisko

Polecam poszukać na (usunięte przez administratora) (albo po prostu w google): CEI SŁUCHOWISKO PROZA. CEI nagrało słuchowisko i wrzuciło na YT. Słychać tam głos jednego z menegierów. Jest to straszne, dziwne, desperackie posunięcie. Współczucia dla kadry zarządzającej, która musi się tak upokarzać. Polecam też posłuchać CEI SŁUCHOWISKO RYMOWANE. Dodam, że kanał ma jedną subskrypcję. Pomóżmy i subskrybujmy!

Influencer
@CEI sluchowisko

Nie rozumiem co w tym upokarzajacego.. fajny grupowy projekt, kazdy wzial udzial.. chyba kogos tu cisnie..jest na to masc :) poszukaj w google

Tak2Nie2
Waszka
@CEI sluchowisko

Słuchawisko nagrane na wyjeździe grupowym zwanym integracyjnym. CEI wydało sporo siana na ta imprezę i na szkolenia z tego tematu. Nie wiem kto maczał w tym palce ale nauka głosu nikomu ani nic nie dała , ani nie sprawiła ze lepiej pracujemy na sluchawce. Bo albo ktoś ma talent do tej pracy albo idzie na taśmę albo wali do sklepu. Aha przez ta naukę głosu Bank z którym współpracujemy był wściekły bo straciliśmy cały dzień na mega głupoty a kasa niesciagnieta. Całe to CEI wola o pomstę do nieba.

Dawid

Możesz wyjaśnić czego dotyczy ta dyskusja w komentarzach? Myślę, że warto byłoby opowiedzieć ze swojej perspektywy jak układa się współpraca z CREDITEXPRESS w taki sposób, żeby i inni mogli się czegoś dowiedzieć.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Twarożek

Z funduszu świadczeń pracowniczych dostajesz raz na tydzień jedna bułkę na głowę a na rekrutacjach mówi się o śniadaniach. Taka sytuacja. Jest tez karta medyczna i sportowa. Ktoś wie ile z funduszu świadczeń na to idzie a ile pracownik dopłaca?

Zespół CREDITEXPRESS Inkasso
Nazwa działu: HR
@Twarożek

Szanowny Twarożku, chcemy wyjaśnić, że zakup produktów na śniadania, czy też gotowych kanapek, które mieliśmy okazję dzisiaj spróbować, nie jest finansowany z funduszu świadczeń socjalnych. Natomiast jeżeli chcesz uzyskać informację dotyczącą dofinansowania benefitów zapraszamy serdecznie do Działu HR. Z pozdrowieniami, Zespół CREDITEXPRESS Inkasso

@Twarożek

Te bulki to jakiś armagedon. Wstydziliby się coś takiego zamawiać. Okropne! Dla chlopów na budowie. Jedna bułka na głowę w tasmociagu. Cieszę się że od 2023 roku najniższa krajowa będzie wynosić 4000 brutto. Wtedy będziemy mieli po 5000 zł. Zapraszam

Maślanka
@Curlukale

Nie smakuje to nie jedz.

Szałomajny
@Maślanka

Nie, będę chwalił jak w Korei bo mi obetną premie , zwolnią mnie ? Nie smakuje mi i nie bede jadł czegoś co przypomina mi smutną komunę i głębokie lata 70 te . Swoją drogą, czekam na kolejną firmę z kanapkami . Opinie już niedługo wstawie . Czekam z wielkim utęsknieniem .

Przypominajka

W ostatnim tygodniu rozwoj był. Dowiedzieliśmy się, ze to nasz klient wymyśli termin odszkodowanie. Dowiedzielismy się tez na daily meetingu, ze to wynika z prawa bankowego. Oj do kodeksu cywilnego to się nie zajrzało... oj oj i głupoty się plecie, oj oj.

Tak10Nie
@Przypominajka

a to ciekawe :) o co tak właściwie chodzi z tym odszkodowaniem?

Saldo szkody w Sandałerze

Aguhu

Na jakim poziomie są premie ?

@Aguhu

Niedługo odejdzie nasz głowny kontrahent - głowny klient. Połowa załogi odejdzie . A premie były nawet do 2500 zl na reke .

Agata
@Spermon

Nie pytam o premie supervisorek tylko negocjatorów. Proszę negocjatorów/ byłych negocjatorów o rzetelną odpowiedz, a nie specjalistów od PR.

Jacuś
Nazwa działu: Handlowy
@Agata

Hahahaha dobre! Masz wyobraźnie :)

Marietta
@Agata

Za 1 miejsce w grupie bankowej było 2500 zł ostatnio. PR też się zwalnia . Bedzie nowy .

Pr
@Agata

Tam nie ma speca od PR. Byl ale zostal zwolniony dawno temu

Pr
@Spermon

Jaki kontrahent rezygnuje? Hiszpanski?

Walkiria
@Pr

(usunięte przez administratora) No z tym saldem szkody , to Sv pojechała po całości , nie wiem moze to z podniecenia bo zostala vice kierowniczką. Ale ogólnie trzepiemy premie dalej . Jazda Panie Gazda !

Macek
@Pr

Laska z kadr sie zwolniła. Zastąpiła ja nowa od szkolen - dobrze bo kobieta de facto nie ma co robić ! Na pochybe !

Adrian
@Macek

Widzę, że dobrze orientujesz się w tym, co aktualnie dzieje się w firmie. Mógłbyś mi odpowiedzieć na kilka pytań? Na stronie CREDITEXPRESS INKASSO Poland znalazłem informację o atrakcyjnym wynagrodzeniu i międzynarodowej ścieżce kariery. Czy wg. Ciebie łatwo jest awansować w strukturach firmy? Czy wynagrodzenie spełnia Twoje wymagania?

HD
@Aguhu

Na niskim poziomie. Czasem w skali miesiąca nawet na poziomie 20-30 zł.

Klusua
@HD

Ostatnio miałam 13zl 56 gr

Nick

Moje sugestie dla CREDITEXPRESS INKASSO Poland: Wymienić całą kadrę zarządzającą, łącznie z panią prokurent. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wymienić całą kadrę zarządzającą, łącznie z panią prokurent.

Tak151Nie1
Antywindyk

Hmmm

nic

tak!

Justyna
@nic

Zarówno posty powyżej, jak i ten Twój, w żadnym stopniu nie są skupione na tym, na czym być powinny. Od 2005 roku CREDITEXPRESS Inkasso Poland jest członkiem KPF (Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce), która zrzesza największe przedsiębiorstwa świadczące usługi finansowe w Polsce. W związku z tym na pewno sporo można powiedzieć na temat tego pracodawcy. Od jak dawna jesteś tam zatrudniony? Co powiesz o tamtejszych zarobkach?

@Nick

Genialny Pomysł..!!! ZAPRASZAM W PIĄTEK O 11 DO GABINETU "PROKURENTA" Zacznijmy zatem od Ciebie ;-) Liczę na ciebie "twardzielu"

@Baba Yaga

Ty mnie możesz co najwyżej cmoknąć w pindola! I to tylko, gdy ładnie poprosisz. XD

Hgf

Najlepsze są te zaszyfrowane wiadomości . Typu mamy dziś takie a takie fte.... Nic nie rozumiesz ale komuś się wydaje ze zarzadza .

Ernesto

Najlepsza jest osoba co chodzi od czwartku po firmie i nadaje, ze w pon .chyba będzie mieć jakiś katar i jej może nie będzie. Czy tak można? Czy to taki żart?

Wariatka
@Ernesto

Można. Można też się zwolnić. Albo iść na L4

Trio
@Wariatka

Ale to tak można w czwartek chodzić po firmie i opowiadać, ze się będzie mieć w kolejnym tygodniu katar? Czy to lekarz na wizycie powinien zdecydować czy L4 się należy czy nie?

Tak1Nie

Co tam slychac nowego w tym balaganie?(usunięte przez administratora) Back office juz caly sie zwolnil?(usunięte przez administratora)

Tak21Nie3
@anonim

To że bałagan masz w chacie nie znaczy że bałagan jest wszędzie - Bałaganiaro Przerabialiśmy i płatnych klakierów słabej konkurencji i Wiecznie Niezadowolonych pracowników KTÓRYM Trawa na Sąsiednim PASTWISKU WYDAWAŁA SIĘ Bardziej Zielona... ;-)) .. więc Poszli .. .. by po Okresie Próbnym w tzw "Lepszej Firmie" na kolanach prosić o Drugą Szansę.. żenada weź się do Roboty i przestań Skomleć a jak sie nie podoba to droga wolna.. -Wypłata na czas -Obiecane nadgodziny wypłacane na czas -Papu takie papu siakie.. -Spotkania, wyjazdy.. itp A wiecznie znajdą sie niezadowolone z życia Ameby. Świat jest wielki i wszędzie Tylko czekają by rozwinąć przed Tobą Czerwony Dywan... ;-)) Polecam np Wypad na Marsa

Tak3Nie5
@Baba Yaga

skończ już te brednie babo

Meszka
@anonim

Najgorsze jest to że windykatorzy chcą się zwalniać. A bez nich utoną....

@Meszka

niech toną :) im szybciej tym lepiej

ktoś
@antywindykator

dla konkurencji na pewno haha

Spelbound
@anonim

(usunięte przez administratora) Jedna SV na L4 , a kolejna już się rozpycha . Oni dalej nie rozumieją, że to pracownik teraz stawia warunki . Pożyjemy zobaczymy . Dziś np były darmowe napoje , bo gorąco na zewnątrz. Robią co mogą żeby pudrować trupa .

Tak5Nie2
Roszarda

Brak kadry zarządzającej na poziomie menadżerów . To prawda . Sv czyli po polsku lider grupy , ma okrojone władanie . Podsumowanie pracownika , np po roku pracy nie opiera sie na pokazaniu mu wyników z poprzedniego roku , jakiś wskazówek na przyszłość , nie . Ma sie skupić na tym co będzie , zero akcji motywacyjnych - naprawdę aż przykro sie tego słucha , jak Twój przełożony nie ma Ci nic do zaproponowania . Ludzie naprawdę dają w tej firmie z siebie wszystko - ale nie są doceniani . Dialer nawala co kilka sekund , w jednym z banków gdy tak było , na pokładzie wybuchł bunt i doszło do zmian bo nie miałby kto tam pracować . Tutaj jest inaczej . Kameralna ekipa , kameralne biuro , ale szacunku do ludzi brak . Firma często przeprowadza szkolenia - jednym z nich był temat : komunikacja z klientami . Taka moja rada na przyszłość : takie szkolenia powinny być dla pracowników , którzy sobie nie radzą z komunikacją innymi pracownikami . Bo jeśli ktoś wchodzi do kuchni , albo toalety nie mówiąc nawet cześć - tylko ma nos na kwintę, to o czym my tutaj mówimy . Jeden wazniejszy od drugiego , ale nie reprezentuje ze sobą po prostu nic. Takie małe uwagi po krótkiej pracy w szeregach CEI .

Tak37Nie1
Waligóra
@Roszarda

Taśmociag. I wszystko jasne.

Tak17Nie
Aśka
@Roszarda

Widziałam ogłoszenie i nawet chciałam wysłać swoje CV, bo doświadczenie zdobyłam u konkurencji. Jednak dobrze, że tego nie zrobiłam. Nie tylko tutaj ptaszki ćwierkają o atmosferze, a raczej jej braku. Ja słyszałam, że się nie patyczkują i nie dość, że niewiele możesz zarobić, bo żadne to konkurencyjne stawki, to wyjdziesz z tej pracy zniszczony. Moje informaje tylko się potwierdzają. Kiedy zrozumiecie, że pracownik to wasz kapitał a nie narzedzie do zarabania?

Tak12Nie1
Nicola
@Aśka

A ja byłam na rozmowie. Taką scenkę miałam windykacyjna i ogólnie jak to na rozmowie bez szału z taką jedną paniusia. Ale jak mi zaproponowała 2800 brutto prawie sobie tipsa złamałam. Nie no nie oszalałam. Sajo nara

Tak10Nie
Edward

Dyskusja schodzi w złym kierunku, dlatego, proszę, abyście się wzajemnie nie obrażali. Trudno w taki sposób uzyskać jakieś sensowne informacje o pracy w firmie CREDITEXPRESS INKASSO Poland. W dalszym ciągu chciałbym kontynuować dyskusję na temat warunków pracy. Możecie napisać, czy nie mając doświadczenia zawodowego, również są szansę, że pracodawca wybierze naszą kandydaturę na nowego pracownika?

Masz nieaktualne informacje.

@Nick

Mam informacje z 1 ręki . Schodzą na psy .

@Edward

Tak , można sie dostać bez doświaczenia. Na słuchawkę bez problemu . Duzo pracy , duzo połaczen , duzo projektów. Okres próbny 2 miesiace . Później 90 % osób nie przedłuza umowy , jest wypruta ze wszystkiego .

@Mańka

Pracownicy sami decydują o tym, że po okresie próbnym nie chcą dalej pracować w firmie CREDITEXPRESS INKASSO Poland? Zakładając, że znajduje się osoba, której mimo wszystko tego typu praca odpowiada, to wiesz może, na jakie warunki wynagrodzenia może liczyć? Liczę na Twoją dalszą aktywność.

Klementyna

Mam pytanie czy 30 latka może tutaj dobrze zarobić na telefonie ? Jestem po studiach , w bankach pracowałam też na słuchawce .Proszę o szczerość .

@Klementyna

dobrze zarobisz na telefonie, jeśli kupisz go za 500 zł i sprzedasz za 3500 zł :)

Tak13Nie2

Wiejskie siodło

Dziad

Wiejskie siodło

Musisz złożyć cv. Wtedy oddzwonię

Tak4Nie2

@Klementyna

Jeżeli jesteś zainteresowana zatrudnieniem, to obecnie firma Creditexpress Inkasso Poland szuka specjalisty do spraw windykacji telefonicznej. Na stanowisku tym będziesz odpowiedzialna za budowanie relacji z dłużnikiem oraz skuteczne motywowanie do uregulowania zobowiązań finansowych. Realizacja wyznaczonych celów jest związana z prowadzeniem aktywnych negocjacji telefonicznych. Wymagane wcześniejsze doświadczenie w obszarze windykacji lub obsłudze klienta Call Center, ale Ty piszesz, że je masz, więc jeżeli zdecydujesz się na aplikację napisz na forum, jak Ci poszło i czy warunki zatrudnienia Ci odpowiadały?

@Edward

budowanie relacji z dłużnikiem? :D daj se już spokój z tymi bzdurnymi hasełkami

Tak7Nie3
@antywindykator

Pracowałeś na takim stanowisku i masz doświadczenie w tego typu pracy? Jeśli tak, to sam wiesz, że windykacja należności jest sprawą delikatną, a dobry kontakt z klientem jest niezbędny. Pamiętaj, że to forum służy rzetelnej wymianie informacji na temat pracy i pracodawców, a nie prywatnym uwagom. Jeżeli możesz wnieść do tego wątku informacje na temat warunków zatrudnienia w Creditexpress Inkasso Poland, to zachęcam Cię do tego.

Tak3Nie2

Młody
@Edward

Ja pracowałem na takim stanowisku i wiem, że dłużnik unika jak ognia windykatora i ciężko z nim nawiązać jakikolwiek kontakt.

Tak1Nie1
@Młody

Oczywiście masz rację, nawiązanie kontaktu z takim klientem jest trudne i wymaga zdolności interpersonalnych i cierpliwości, dlatego ta praca wymaga zaangażowania. Czy mógłbyś dodać jakie gratyfikacje dostawałeś kiedy miałeś dobre wyniki? Mogłeś liczyć na premie lub inne dodatki? Czy poleciłbyś tego pracodawcę innym osobom szukającym zatrudnienia?

Tak2Nie1

Marek

Marysia
@Edward

Praca całkiem fajna ja tam nie mam problemu z ludźmi, płacą nieźle, można dostać premie.

TakNie4
Fernando
@Marysia

Co znaczy „płacą niezłe”? Co to znaczy „można dostać premie”?

@Marysia

Widzę, że wspomniałaś o warunkach płacowych w przypadku pracy w firmie CREDITEXPRESS INKASSO Poland, dlatego może będziesz tak uprzejma i napiszesz, jak dokładnie wygląda wynagrodzenie otrzymywane od pracodawcy? Napisałaś również o premiach, dlatego ta kwestia również mnie interesuje. Zachęcam do rozbudowania swojego wpisu.

Marcin

Głupek...

@Marek

...Praca w windykacji jest trudna? wystarczy dzwonić czy trzeba też odwiedzać klienta i jeździć po ludziach?... gorzej jak ludzie pojadą po tobie i nie zdążysz się ewakuować z terenu nachodzonego "klienta"

@Edward

czy ty o swych finansach piszesz na Forach.. ?? dzwoń do firmy to sie dowiesz w Pierwszej ręki

Nazwa działu: Marketing
@Baba Yaga

Ty naprawdę jesteś tą LIDERKĄ zwaną SV o której myśle ? jeśli tak , to Twoje IQ jest na poziomie .... tzn nie ma już zadnego . HAHAHAH

Nick niezwykły

"No szybciej przebieraj tymi nóżkami!" - o około 15 lat młodsza ode mnie SV, idąc za mną przez salę CC.

Tak29Nie
Wasijew
@Nick niezwykły

To prawda dużo starych ludzi robi. Jedna babina zębów nie ma

Tak5Nie1
@Wasijew

też kiedyś bedziesz Stary i bez zębów jak bedziesz szukał roboty pamietaj o CExpr

@Baba Yaga

Ale czemu sobie nie wprawi ? przecież zarabia , drze się ostro , ale ostatnio ta babina dostała PLAN NAPRAWCZY . Tak jej dziękują za cieżka prace jej liderzy . Gratulację . Ale pamiętajcie CEI - karma wraca . Wiem że co najmniej 5 osób chce odejsc , tych najlepszych , wiec spinajcie już poślady .

V

Zjadłem dziś barszcz i tak mnie pogoniło do klopa ze myślałem że zejde. W zadnej innej firmie mnie to nie spotkało w ogole jaka bieda. Barszcz z torebki !!!!! To sie w głowie nie miesci. Na szczescie juz dlugo tam nie popracuję. Dzienki bogu

Tak37Nie1
rozbawiony
@V

jakoś nikt się nie zwolnił - czyżby jednak było ci dobrze? tylko sciemniasz, a my robimy zakłady, kto odejdzie buahaha

Ona
@rozbawiony

Zwalniają się przeciez! Kolejna dziewczyna z korespondencji.Odeszla tez dziewczyna z back office z zespołu raportowania(juz chyba piąta osoba z tamtąd odeszla w przeciągu roku), a negocjatorzy??? Przeciez jest ciągle rotacja.O czym mowa?

Gienek
@Ona

Skip też padł. Współczuję tym dwóm dziewczynom. Dostać wypowiedzenie przed świętami. Masakra

@Ona

nie myl rotacji z pojedynczymi odejsciami - w porównaniu do mojej wcześniejszej firmy na CC można powiedzieć, że rotacji nie ma wcale! tam ludzie zmieniali się średnio co miesiąc, tutaj zdarza się to bardzo rzadko. to normalne, że czasem ktoś odchodzi, bo nie chce wiecznie pracować w windykacji, ale niektórym jest dobrze i spokojnie robią swoje.

Niclokde
@Nick

O nienienie to nie tak źe ktos nie chce pracowac w windykacji. Kto moze ten wieje bo NIE CHCE PRACOWAC W TEJ FIRMIE.

@Niclokde

każdy może to interpretować jak chce, ale ja piszę jakie są fakty. moze w innych dzialach jest inaczej, ale my na CC widzimy, że rzadko ktoś odchodzi. jeśli już to robi, to zmienia branże. może najpierw porozmawiaj z ludźmi, a później oceniaj.

Kapustka
@Niclokde

To dobrze ze zwiales/zwialas. O jednego buraka mniej w naszych progach :D

Sara Parker
@V

no dziENki, a może dzięgi :)

@V

To ty (usunięte przez administratora)w knajpie pracowałeś a nie w firmie windykacyjnej... i tam żale wylewaj do kibla.. Masz pretensje Bucu Parchaty że catering ci zaszkodził to trza było własne kanapki ze Srem z Biedry wcinać ...;-)) i do kogo masz pretensje ?? Kierownik zmiany ma ci zupę kosztować czy nie za słona ?? (usunięte przez administratora)

@Niclokde

Wiej Wiej tam gdzie ci bedzie lepiej.. np na Marsie - kosmito a po 3 msc nie błagaj o 2 szansę powodzenia na dłuugiej drodze w poszukiwaniu Rozumu ;-)

W

Słowa które tu padają i zarzucają kadrze zarządzającej błędy i brak wiedzy, oraz brak zdrowego podejścia do pracy, zarządzania i pracownika, pochodzą od osób, które nie zdają sobie sprawy, że zarządzający tą firmą niestety nie mają innego doświadczenia zawodowego lub nikłe, chociaż nikt z managerów, project managerów nie ma innego doświadczenia niż praca na słuchawce w tej firmie, lub w max dwóch przed tą firmą - to project coordinatorzy. Natomiast zarządzający back office i call centre zaczynali swoją karierę w Cent/Transcom, które przechodziło z rąk do rąk i zmieniało właścicieli. Nie rozwijali się, nie mają pojęcia o zarządzaniu. Więc to nie ich wina, że nieudolnie ciągną ten wózek (dosłownie i w przenośni - kto widział, ten wie). Z drugiej strony kłaniałaby się lektura fachowej literatury... może jakieś studia? Warto wykazać trochę inicjatywy.

Tak24Nie
@W

ile kierunków studiów wyższych Ty skończyłeś Mądralo ?? - nie pytam ile zacząłeś Sam wymieniasz w ilu firmach pracowała kadra kierownicza a mimo wszystko zrzucasz im "brak DOŚWIADCZENIA " Pokaż jak to sie robi lepiej.. stać cie na to ?? raczej nie skoro tyrasz na słuchawce .. zdaj dziecino maturę to pogadamy

Gość BOND

Pojawia się ogłoszenie a pomimo spełnienia wymogów nikt z HR nie dzwoni, o co kaman ?

Cp
@Gość BOND

Pojawia sie ogloszenie, bo ludzie chcą odchodzic i firma o tym wie. Nie proboje ich zatrzymac tylko daje ogloszenie i zbiera cv na wypadek tego jak ktoś juz sie zwolni. Firmie nie zalezy na ludziach i sie z nikim tam nikt nie liczy. Negocjatorom nie maja nic konkretnego do zaproponowania bo inne firmy placa lepiej i prosze mi tu nie wciskac kitu ze jest inaczej , a nawet jak zarobki sa porownywalne to benefity w innych firmach sa o wiele lepsze i jest ich wiecej np multisport za darmo albo za grosze,luxmed albo medocover za darmo albo za symboliczne pieniadze. Firma oszczedza na wszystkim od pseudo imprez firmowych poprzez szkolenia dla supervisorow i project koordynatorow o menadzerach nie mowiac. Wszystko tam sie organizuje po kosztach jesli w ogole. Na koniec taka smutna refleksja ze wszystkim rzadzi tam jedna osoba ktora nie deleguje obowiazkow i dlatego nie ma tam ludzi na szczeblu menedzerskim sensu stricte bo nie maja ci pseudomenedzerowie zadnej decyzyjnosci tylko wykonuja rozkazy pani prezes

Tak15Nie

Antywindykator

Szanowny administratorze zastanawiam sie dlaczego imię baska zostało usunięte - a imię to nosi 122689542 Polek na świecie a w nazwie tego postu pozostało imie osoby której ten szyderczy wpis dotyczy i teraz równie dobrze rozpoznawalna osoba z hrow szlocha po nocach bo liczba lajkow wzrasta. Jaki to smutny ten los ze ludzie prawdy o sobie sie boja. Najwyraźniej szefowa ma wiele wad, nie potrafi sie z tym pogodzić i wszystko co na jej temat jest wpisem na tej stronie jest inwestygowane przez nią sama w tym jej małym śmiesznym i brzydkim gabineciku ze swoimi „sprzymierzeńcami” . Osoby takie powinny pogodzić sie z tym ze wraz z ich postępowaniem wobec innych reakcje tych ludzi sa adekwatne i współmierne do ich traktowania. Nie dziwmy sie drodzy państwo ze na tym forum wszystko co dotyczy władzy, a ze wiemy jaka ona jest w dzisiejszych czasach - znika, bo cecha tchórzy i pazernych ludzi to wyzysk.

Tak32Nie
Justyna
@Antywindykator

Takie kwestie nie powinny Cię tu raczej zajmować. Na tym wątku skupiamy się na opisywaniu warunków zatrudnienia w CREDITEXPRESS INKASSO Poland, a także na przekazywaniu sobie jakichś istotnych nowinek na temat tej firmy. Czy zatem zechcesz coś dodać od siebie? Zauważyłam, iż firma ta oferuje swoim pracownikom szkolenia. A czy mają one charakter cykliczny?

@Gość BOND

widocznie za słaby jesteś i sie nie nadajesz

Analiza

Firma sie nie rozwija. Na przestrzeni krotkiego czasu odeszly wszyscy pracownicy działu analiz włacznie z kierowniczką tego dzialu i krojono sklad projekt koordynatorow, korespondencji, wspomniany tu przez kogos dzial poszukiwan kontaktow czyli skip tracing tez zostal caly zwolniony (sprytnie na przestrzeni prawie 2h lat zeby nie bylo ze zwolnienia zbiorowe bo bylo tam prawie 20 osób swojego czasu). "firma" gdzie moze to szuka oszczędnosci ale wszystko przedstawia w kolorowych aspektach. Jest było i będzie zle bo nikt tym nie potrafi zarzadzac a juz szczegolnie w back office. Nie bez powodu ospba zarządzająca z tak potrzebnego i mozna pomyslec szanowanego dzialu jak analizy sama odeszła i pociągneła za soba caly dzial. Rotacja w kazdym dziale "firmy" wlącznie z IT i kancelarią. Brak szacunku do drugiego czlowieka i czyjejś pracy. Przedmiotowe traktowanie i zupelny brak umiejetnosci komunikacyjnych u osob na stanowiskach innych niz specjaliści.

Tak26Nie

Kacper
@Analiza

nie wygląda to dobrze z twojego opisu

@Analiza

"odeszly wszyscy pracownicy działu o proszę już nawet "analfabety" wiedzą jak sie rozwijać.. zacznij sie sama Zwijać Dobra Rada

Dyrektor

Ale taki ktoś nie pracuje.

Nick

widze, ze ostatnie wydarzenia nikogo nie obchodza, niczego nie ucza... zal. pomijajac juz jak mozna byc tak wulgarnym, nienawidzic innych... jak tak duzy portal jak GOWORK moze nie zapanowac nad personalnie skierowanym hejtem, obrazliwymi zwrotami? poza tym opanujcie sie przeciez mozna skierowac swoje uwagi i nikogo przy tym nie obrazac to nie takie trudne...

o tak.. ? A jak ??

Danuta
Nazwa działu: Handlowy

Proponuje zainwestowac pare forintów na jakies studia z zarzadzania zasobami ludzkimi dla supervisorek i kierownictwa bo to wszystko kuleje i jest jak w takiej malej zagrodzie wiejskiej. Chociaz male wiejskie zagrody z dwoma prosiakami i trzema kurami są lepiej zarządzane przez wiesniaka w gumiakach

Tak34Nie

@Danuta

czekamy aż sie zgłosisz na ochotnika.. no pozarządzaj trochę.. przyjdź do swego kierownika w piatek o 10 - czekam już ja cię urządzę ;-00 znalazła sie Manager od zarządzania swoimi 2 Zasobami Mlecznymi

Superniania

Jest różnica pomiędzy rządzeniem a zarządzaniem. Warto ją poznać. Z korzyścią dla firmy warto wdrożyć zarządzanie.

Tak8Nie1
@Superniania

Pokaż jak to się ROBI Prawidłowo.. ;-) Mądralińskich jest całe Fu cken Mnóstwo.. Mądrych Niewielu Czekamy.. no pokaż na co cie stać

@Superniania

Tee Niania.. masz dyplom z Zarządzania czy Rządzenia się Gównianymi Pieluchami ??? ;-)))))

Minerał

A jak zarobki? Ile można zarobić?

@Minerał

ile BÓg da ;-))

Wanda i Banda
Nazwa działu: Finanse

Praca ok . Średnio na telefonie z premia mam 5000 brutto. Zero ściemy. Polecam . Praca dla silnych umysłowo.

Tak9Nie3

Weser

No widzisz gamoniu tyle można zarobić na takich gamoniach jak Ty ...

Spermon

Prawda boli .(usunięte przez administratora)

Boli. Wkładasz bez gumy.

@Wanda i Banda

5000 brutto, chyba koron szwedzkich :)

Baśka

Praca na przeczekanie. Nic dobrego nikogo tam nie spotka . Zero rozwoju . Na telefonie to już zupełna porażka . Kto mądry robi swoje , wychodzi i szuka nowej pracy w domu . Albo w pracy na telefonie , bo z komórek można korzystać .

Tak18Nie

V

Nick

Dialera też trzeba umieć używać z głową, a nie na-pie-przać nim na oślep, niczym szympans młotkiem. Inny przykład: automatyczne wydzwanianie miesiącami na ten sam numer telefonu do rzekomego zakładu pracy delikwenta, z którym szukamy kontaktu, pod którym ta sama zirytowana (co zrozumiałe) kobieta po raz n-ty informuje, że dana osoba od dłuższego czasu już w tym miejscu nie pracuje.

Tak39Nie
@Nick

zadzwońcie do wróżbity macieja :)

Szary :)

NIE POLECAM. Rozmawiałem z Panem pracującym tej firmie. Nie dał mi dojść do słowa, lecz gdy już udało mi się wtrącić w słowo to zaczął wmawiać mi coś czego nigdy nie powiedziałem. Po czym gdy tylko się odezwałem przerwał mi mówiąc że dziś mam dokonać wpłaty i rozłaczył się. Zero jakiej kolwiek próby załatwienia sprawy polubownie,dogadania się na jakiś termin. ZERO!!! OMIJAJCIE TA BANDĘ IMBECYLI.!!!

Sasza
@Szary :)

Płać dziadu. Jutro do Ciebie też zadzwonię.

Tak8Nie

@Szary :)

polubownie to się załatwia w sądzie, kidy powództwo jest oddalane :)

Nickniefury
@Szary :)

to chyba nieodpowiednie miejsce na takie żale. Co za spam

Kultura
@Sasza

No to już przesada takie teksty. Brak jakiejkolwiek kultury. (usunięte przez administratora)

niezadowolona

Kolejna dobra firma na przeczekanie i przezimowanie ,jak ktoś nie umie sobie znalezc lepszej pracy albo nie ma znajomości to spoko opcja bo ogólnie niezły bałagan. Zero socjalu nie ma Luxmedu ,a multisport kosztuje duzo , babka z hr ma pretensje o wszystko i chyba na siłe tam siedzi LOL ,supervisorki lekko nierozgraniete i nieogarniaa

Tak35Nie

nt

nie dajcie sie zwiezc opiniom o kompetentnych przelozonych, bo to nie prawda. tam jest balagan i to nie taki fajny. SV nic nie wiedza ZAROBKI MARNE W POROWNANIU DO INNYCH FIRM! SVKI siedza w tej jednej firmie i kierowniczka tez , nikt nie ma pojecia jak sterowac pracownikami i jak zalatwiac sprawy i wszyscy na wszystkich warcza inne firmy windykacyjne maja lepsze warunki i kierownikow oraz liderow co znaja realia rynku tu wszystko kuleje

Tak26Nie

Madrala
@nt

Co, zwolnili cie? :D

Ciekawe

A to ciekawe, nie zauwazylem :) byc moze to tez obiektywne spostrzezenie ;)

Waleria
@nt

Piszesz bzdury . Z tego co wiem Eurobank , Getin czy tez Credit Agricole płacą mniej , a walka o wynik jest taka że po miesiącu masz dosć i jesteś wymięty jak guma do żucia. Dotyczy sie to nie tylko młodych pracowników ale także z doświadczeniem . Jeśli Bank płaci 3000 brutto taki czy taki, a szansa na premie jest srednio raz na kwartał, to nie pisz że tutaj jest źle , bo oszukujesz siebie samego nikogo innego .

Nick

To druga firma w branży, w której pracuję i muszę przyznać, że jest lepiej niż w poprzedniej. Lepsi przełożeni (bardziej kompetentni), fajna atmosfera i lepiej mi płacą. Ogólnie polecam.

Tak2Nie1

hr

dział hr nie próżnuje

Tak8Nie

anonymous
@hr

Widać że wolność słowa i posiadania swojego zdania działa u ciebie w jednym słusznym kierunku - jak zjadą, ocenią negatywnie, to wtedy jest ok. Moze kiedys zrozumiesz, że niektórzy mogą po prostu mieć inne zdanie niż ty. Potwierdzam, firma jest ok, jesli nie szukasz krzywych akcji, niepotrzebnych nerwow i wyscigu szczurow, tylko chcesz przyjsc, zrobic swoje i dostac za to normalna kase. Jesli chcesz oplywac w hajs bez nadzoru przelozonych, to zaloz swoja firme i zycze powodzenia.

Tak3Nie

Zostaw opinię o CREDITEXPRESS INKASSO Poland - Wrocław

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie