1 Dodaj merytoryczną opinię
counter
1 238 524 5 1

Opinie o CREDITEXPRESS INKASSO Poland

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Czy w CREDITEXPRESS INKASSO Poland panuje luźna atmosfera?

TakNie2

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

oscx
@Pytanie

Chętnie odpowiem ale firma nie odpowiada na wysłane aplikacje (nawet jak nie są zainteresowani). Mało profesjonalne moim zdaniem.

Nowy wpis

@oscx

Dzień dobry, Zgodnie z treścią umieszczonych ogłoszeń zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami. Pozdrawiamy, Zespół CREDITEXPRESS

oscx Nowy wpis
@CREDITEXPRESS INKASSO Poland

Jak wspominałem wcześniej mało profesjonalne

Tak8Nie
Wanda Nowy wpis
@oscx

Aplikuj do Amazona na wrotkarza. Oni odpowiadają od razu

Tak1Nie2
Sabo

Witam. Czy któryś z aktualnych pracowników mógłby napisać coś więcej o warunkach pracy? Jaką podstawę proponuje CrEx dla doświadczonego windykatora, jakie premie można wyrobić, ogólne m-czne wynagrodzenie, jaka atmosfera pracy, zespół? Będę wdzięczny za rzetelną informację. Pozdrawiam.

@Sabo

Dzień dobry, w celu zweryfikowania warunków pracy zachęcamy do aplikowania na stanowisko negocjatora i zweryfikowania możliwości finansowych podczas procesu rekrutacyjnego. Pozdrawiamy Zespół CREDITEXPRESS Inkasso

Monika
@Sabo

Warunki pracy nie odbiegają od standardowych w branży. Bez problemu możesz liczyć na 2600 złotych podstawy brutto, dochodzą premie możliwe do uzyskania niestety mało realne do osiągnięcia z uwagi na zmienne cele w trakcie cyklu. Zespół jak gdzie indziej, jedni koleżeńscy inni patrzą wilkiem i dołki pod tobą kopią. To samo przełożeni, każdy uważa się za najważniejszego. Wszystko pięknie wygląda na rozmowie, później na każdym kroku weryfikujesz to brutalnie z rzeczywistością. Powodzenia!

Tak22Nie1

Czy dyżury międzyświąteczne w CREDITEXPRESS INKASSO Poland obstawiają najmłodszymi stażem?

Waluś

Tak. Może tak się zdarzyć

Pracodawca

Dzień dobry, Powyższa informacja nie jest prawdziwa, gdyż nigdy nie pracujemy w święta, tak jak i w niedziele. CREDITEXPRESS Inkasso

NieWiem

Nalegam, aby pousuwać opinie sfrustrowanych dłużników i inne opinie mówiące o stosunku CEI do tzw "klientów" (czyt. dłużników). TO JEST NIE NA TEMAT!!! Proszę o trzymanie się tematu i umieszczanie informacji zgodnych z przeznaczeniem portalu GoWork, czyli informacji mówiących o: - kiepskim zarządzaniu w CEI - braku decyzyjności u kadry tzw. menedżerskiej ("tzw." ponieważ nie mają danych żadnych kompetencji menedżerskich) - frustracji kadry menedżerskiej - ogólnej złej atmosferze (i próbach zakłamywania rzeczywistości, jakoby było świenie - otóż NIE JEST) BESOS :*

Tak8Nie
Pinek
@NieWiem

A wiesz że oni usuwają opinie które sa niewygodne ? Tak to wygląda. Jutro wigilia. Jutro poczęstunek. Z Bogiem

Tak4Nie1
cc
@NieWiem

dobrze prawisz!

Krzysztof

(usunięte przez administratora) Miałem dzisiaj przyjemność rozmowy z jedną (usunięte przez administratora) która nie wytrzymała presji rozmowy i wybuchła straszac Mnie ze mam pół godziny na podanie nr tel osoby z którą chce rozmawiać albo będzie mnie nekac telefonami do skutku po czym wylaczyla się. (usunięte przez administratora) Oddzwoniłem i grzecznie poinformowalem ze jutro tj. Składam zawiadomienie do prokuratury o zastraszanie, stalking i mobing i jestem ciekawy co ta Pani będzie miała do powiedzenia tym bardziej ze rozmowa jest nagrana. (usunięte przez administratora)

Tak33Nie2
Wajfon
@Krzysztof

(usunięte przez administratora)No tak nabrałeś ale nie oddałeś i jeszcze pretensje że windykacja dzwoni i grzecznie prosi o oddanie kasy ? My też Ciebie nagralismy i mamy dowody na to ze żyjesz za cudze jak pijawka... jak mucha na zadzie słonia i konsumujesz bawiąc sie w szeroko zakrojoną konsumpcję ! Jutro do Ciebie tez zadzwonimy żebyś juz więcej nie pożyczał bo oddać nie umiesz !

Tak4Nie35
Mesia
@Wajfon

Bravo. W końcu głos rozsądku.

Tak1Nie33
Brygadzista

Co się tak rzucasz? Jak dzwonimy i chcemy numer to mamy go dostać. Jak klient nie chce nam dać, to może niech sam zapłaci za tamtą osobę, lepiej po dobroci bo możemy mu komornika przydzielić i skończy się rumakowanie, wtedy na kolanach do nas przyjdzie.

Tak4Nie31
Sperter

Żyjemy z takich petòw jak Ty ! Więc wąchaj spaliny

Tak2Nie27
Zbyszek
@Sperter

To można tak żądać zapłaty od przypadkowych osób? Brawo wy, jesteście mistrzami. Ciekawa polityka, losujemy numer, dzwonimy i niech płaci skoro ma pecha że do niego zadzwoniliśmy.

Tak30Nie
Pan troglodytes

Na razie poziom półdebili o IQ odrzuconego (?) przez stado szympansa prezentują tutaj ci, co łykają takie bajty. Smacznego. Bez odbioru.

TakNie4
Kyvanok
@Pan troglodytes

Czy w tej firmie zatrudniają pensjonariuszy Tworek?

Tak20Nie
cenzura
@Wajfon

ci co nie mają kasy i tak oddadzą ,niektórym powinela sie noga w zyciu i proboja wstac a kazdy im dodatko rzuca kłody pod nogi, a ci co mają kase a nie chcą dać to inna sprawa. i tak odsetki rosną więc nie rozumiem, sam mam do splaty tysiaka, i jak będę miał mozliwosc to splace, to chyba normalne ze w zyciu bywa roznie.... a odsetkami niech się cieszy porzyczkodawca :) z resztyą naprawde te telefony tylko (usunięte przez administratora) czlowieka i dodatkowo jeszcze bardziej nie mam checi im oddawac szmalu bo jak ktos jest nachalny to..... to nie bede tego opisywal nawet

Devil

(usunięte przez administratora) Jaki przełożony taka atmosfera w pracy. Jaka atmosfera w pracy taka energia do pracy.

Tak25Nie3
Jolanta

Trochę mało konkretnie piszesz, dopiero interesuję się pracą w INKASSO, więc nie jestem wtajemniczona w sprawy firmy. Właśnie ciekawi mnie, jak wyglądają relacje pracownik-przełożony. Co myślisz o stylu zarządzania w tej firmie?

@Jolanta

a to w ogóle jest tu jakieś zarządzanie? :)

Sperter
@antywindykator

Jest. Dlatego już z nami nie pracujesz

P.P.H.U BUD-MAX BOBULA JÓZEF

Polecam firma fachowa i profesjonalna

Jolanta
@P.P.H.U BUD-MAX BOBULA JÓZEF

Rozumiem, że korzystaliście z usług CREDITEXPRESS INKASSO. Chciałabym wiedzieć również, jak oceniacie ich terminowość oraz organizację pracy osób zatrudnionych? Opinie klientów są równie ważne na takim forum.

TakNie1

Czym CREDITEXPRESS INKASSO Poland zachęcają? Jakie mają dodatki?

CREDITEXPRESS
@Pytanie

Aplikuj do nas, a podczas rozmowy rekrutacyjnej poznasz pełną ofertę Firmy! Zapraszamy :)

Natalia
@CREDITEXPRESS

Jak można przekazać swoje dane w CV jak nawet nie wiadomo jaka ta oferta i czy się jest nią zainteresowanym?

Dawid

Nie udało mi się znaleźć żadnej opinii, która podpowiedziałaby mi cokolwiek na temat tego jak wygląda praca w tej firmie, a pamiętajcie, że tego właśnie dotyczy forum http://GoWork.pl Mógłby ktoś zrelacjonować jak wygląda wynagrodzenie, atmosfera, jakie panują relacje między pracownikami, a pracodawcą? Będę wdzięczny za Wasze wypowiedzi.

@Dawid

Ale to jest tajemnicą CEI. Nie możemy się dzielić tym co za żelazną bramą absurdu

Tak6Nie2
@Dawid

Przecież jest tu mnóstwo postów traktujących o atmosferze i warunkach pracy, relacjach między pracownikami, sposobie traktowania wyrobników CC przez przełożonych itp. itd.

Tak7Nie1
CEI sluchowisko

Polecam poszukać na (usunięte przez administratora) (albo po prostu w google): CEI SŁUCHOWISKO PROZA. CEI nagrało słuchowisko i wrzuciło na YT. Słychać tam głos jednego z menegierów. Jest to straszne, dziwne, desperackie posunięcie. Współczucia dla kadry zarządzającej, która musi się tak upokarzać. Polecam też posłuchać CEI SŁUCHOWISKO RYMOWANE. Dodam, że kanał ma jedną subskrypcję. Pomóżmy i subskrybujmy!

Influencer
@CEI sluchowisko

Nie rozumiem co w tym upokarzajacego.. fajny grupowy projekt, kazdy wzial udzial.. chyba kogos tu cisnie..jest na to masc :) poszukaj w google

Tak2Nie2
Waszka
@CEI sluchowisko

Słuchawisko nagrane na wyjeździe grupowym zwanym integracyjnym. CEI wydało sporo siana na ta imprezę i na szkolenia z tego tematu. Nie wiem kto maczał w tym palce ale nauka głosu nikomu ani nic nie dała , ani nie sprawiła ze lepiej pracujemy na sluchawce. Bo albo ktoś ma talent do tej pracy albo idzie na taśmę albo wali do sklepu. Aha przez ta naukę głosu Bank z którym współpracujemy był wściekły bo straciliśmy cały dzień na mega głupoty a kasa niesciagnieta. Całe to CEI wola o pomstę do nieba.

Dawid

Możesz wyjaśnić czego dotyczy ta dyskusja w komentarzach? Myślę, że warto byłoby opowiedzieć ze swojej perspektywy jak układa się współpraca z CREDITEXPRESS w taki sposób, żeby i inni mogli się czegoś dowiedzieć.

Twarożek

Z funduszu świadczeń pracowniczych dostajesz raz na tydzień jedna bułkę na głowę a na rekrutacjach mówi się o śniadaniach. Taka sytuacja. Jest tez karta medyczna i sportowa. Ktoś wie ile z funduszu świadczeń na to idzie a ile pracownik dopłaca?

Zespół CREDITEXPRESS Inkasso
@Twarożek

Szanowny Twarożku, chcemy wyjaśnić, że zakup produktów na śniadania, czy też gotowych kanapek, które mieliśmy okazję dzisiaj spróbować, nie jest finansowany z funduszu świadczeń socjalnych. Natomiast jeżeli chcesz uzyskać informację dotyczącą dofinansowania benefitów zapraszamy serdecznie do Działu HR. Z pozdrowieniami, Zespół CREDITEXPRESS Inkasso

Tak3Nie2
@Twarożek

Te bulki to jakiś armagedon. Wstydziliby się coś takiego zamawiać. Okropne! Dla chlopów na budowie. Jedna bułka na głowę w tasmociagu. Cieszę się że od 2023 roku najniższa krajowa będzie wynosić 4000 brutto. Wtedy będziemy mieli po 5000 zł. Zapraszam

Maślanka
@Curlukale

Nie smakuje to nie jedz.

Szałomajny
@Maślanka

Nie, będę chwalił jak w Korei bo mi obetną premie , zwolnią mnie ? Nie smakuje mi i nie bede jadł czegoś co przypomina mi smutną komunę i głębokie lata 70 te . Swoją drogą, czekam na kolejną firmę z kanapkami . Opinie już niedługo wstawie . Czekam z wielkim utęsknieniem .

Przypominajka

W ostatnim tygodniu rozwoj był. Dowiedzieliśmy się, ze to nasz klient wymyśli termin odszkodowanie. Dowiedzielismy się tez na daily meetingu, ze to wynika z prawa bankowego. Oj do kodeksu cywilnego to się nie zajrzało... oj oj i głupoty się plecie, oj oj.

Tak12Nie
@Przypominajka

a to ciekawe :) o co tak właściwie chodzi z tym odszkodowaniem?

Saldo szkody w Sandałerze

Aguhu

Na jakim poziomie są premie ?

Spermon
@Aguhu

Niedługo odejdzie nasz głowny kontrahent - głowny klient. Połowa załogi odejdzie . A premie były nawet do 2500 zl na reke .

Agata
@Spermon

Nie pytam o premie supervisorek tylko negocjatorów. Proszę negocjatorów/ byłych negocjatorów o rzetelną odpowiedz, a nie specjalistów od PR.

Jacuś
@Agata

Hahahaha dobre! Masz wyobraźnie :)

Marietta
@Agata

Za 1 miejsce w grupie bankowej było 2500 zł ostatnio. PR też się zwalnia . Bedzie nowy .

Pr
@Agata

Tam nie ma speca od PR. Byl ale zostal zwolniony dawno temu

Pr
@Spermon

Jaki kontrahent rezygnuje? Hiszpanski?

Walkiria
@Pr

(usunięte przez administratora) No z tym saldem szkody , to Sv pojechała po całości , nie wiem moze to z podniecenia bo zostala vice kierowniczką. Ale ogólnie trzepiemy premie dalej . Jazda Panie Gazda !

Macek
@Pr

Laska z kadr sie zwolniła. Zastąpiła ja nowa od szkolen - dobrze bo kobieta de facto nie ma co robić ! Na pochybe !

Adrian
@Macek

Widzę, że dobrze orientujesz się w tym, co aktualnie dzieje się w firmie. Mógłbyś mi odpowiedzieć na kilka pytań? Na stronie CREDITEXPRESS INKASSO Poland znalazłem informację o atrakcyjnym wynagrodzeniu i międzynarodowej ścieżce kariery. Czy wg. Ciebie łatwo jest awansować w strukturach firmy? Czy wynagrodzenie spełnia Twoje wymagania?

HD
@Aguhu

Na niskim poziomie. Czasem w skali miesiąca nawet na poziomie 20-30 zł.

Klusua
@HD

Ostatnio miałam 13zl 56 gr

Nick

Moje sugestie dla CREDITEXPRESS INKASSO Poland: Wymienić całą kadrę zarządzającą, łącznie z panią prokurent. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wymienić całą kadrę zarządzającą, łącznie z panią prokurent.

Tak155Nie1
Antywindyk

Hmmm

nic

tak!

Justyna
@nic

Zarówno posty powyżej, jak i ten Twój, w żadnym stopniu nie są skupione na tym, na czym być powinny. Od 2005 roku CREDITEXPRESS Inkasso Poland jest członkiem KPF (Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce), która zrzesza największe przedsiębiorstwa świadczące usługi finansowe w Polsce. W związku z tym na pewno sporo można powiedzieć na temat tego pracodawcy. Od jak dawna jesteś tam zatrudniony? Co powiesz o tamtejszych zarobkach?

TakNie3
@Nick

Genialny Pomysł..!!! ZAPRASZAM W PIĄTEK O 11 DO GABINETU "PROKURENTA" Zacznijmy zatem od Ciebie ;-) Liczę na ciebie "twardzielu"

@Baba Yaga

Ty mnie możesz co najwyżej cmoknąć w pindola! I to tylko, gdy ładnie poprosisz. XD

Tak10Nie
Hgf

Najlepsze są te zaszyfrowane wiadomości . Typu mamy dziś takie a takie fte.... Nic nie rozumiesz ale komuś się wydaje ze zarzadza .

Ernesto

Najlepsza jest osoba co chodzi od czwartku po firmie i nadaje, ze w pon .chyba będzie mieć jakiś katar i jej może nie będzie. Czy tak można? Czy to taki żart?

Wariatka
@Ernesto

Można. Można też się zwolnić. Albo iść na L4

Trio
@Wariatka

Ale to tak można w czwartek chodzić po firmie i opowiadać, ze się będzie mieć w kolejnym tygodniu katar? Czy to lekarz na wizycie powinien zdecydować czy L4 się należy czy nie?

Tak2Nie

Co tam slychac nowego w tym balaganie?(usunięte przez administratora) Back office juz caly sie zwolnil?(usunięte przez administratora)

Tak21Nie3
@anonim

To że bałagan masz w chacie nie znaczy że bałagan jest wszędzie - Bałaganiaro Przerabialiśmy i płatnych klakierów słabej konkurencji i Wiecznie Niezadowolonych pracowników KTÓRYM Trawa na Sąsiednim PASTWISKU WYDAWAŁA SIĘ Bardziej Zielona... ;-)) .. więc Poszli .. .. by po Okresie Próbnym w tzw "Lepszej Firmie" na kolanach prosić o Drugą Szansę.. żenada weź się do Roboty i przestań Skomleć a jak sie nie podoba to droga wolna.. -Wypłata na czas -Obiecane nadgodziny wypłacane na czas -Papu takie papu siakie.. -Spotkania, wyjazdy.. itp A wiecznie znajdą sie niezadowolone z życia Ameby. Świat jest wielki i wszędzie Tylko czekają by rozwinąć przed Tobą Czerwony Dywan... ;-)) Polecam np Wypad na Marsa

Tak3Nie6
@Baba Yaga

skończ już te brednie babo

Meszka
@anonim

Najgorsze jest to że windykatorzy chcą się zwalniać. A bez nich utoną....

@Meszka

niech toną :) im szybciej tym lepiej

ktoś
@antywindykator

dla konkurencji na pewno haha

Spelbound
@anonim

(usunięte przez administratora) Jedna SV na L4 , a kolejna już się rozpycha . Oni dalej nie rozumieją, że to pracownik teraz stawia warunki . Pożyjemy zobaczymy . Dziś np były darmowe napoje , bo gorąco na zewnątrz. Robią co mogą żeby pudrować trupa .

Tak5Nie2
Roszarda

Brak kadry zarządzającej na poziomie menadżerów . To prawda . Sv czyli po polsku lider grupy , ma okrojone władanie . Podsumowanie pracownika , np po roku pracy nie opiera sie na pokazaniu mu wyników z poprzedniego roku , jakiś wskazówek na przyszłość , nie . Ma sie skupić na tym co będzie , zero akcji motywacyjnych - naprawdę aż przykro sie tego słucha , jak Twój przełożony nie ma Ci nic do zaproponowania . Ludzie naprawdę dają w tej firmie z siebie wszystko - ale nie są doceniani . Dialer nawala co kilka sekund , w jednym z banków gdy tak było , na pokładzie wybuchł bunt i doszło do zmian bo nie miałby kto tam pracować . Tutaj jest inaczej . Kameralna ekipa , kameralne biuro , ale szacunku do ludzi brak . Firma często przeprowadza szkolenia - jednym z nich był temat : komunikacja z klientami . Taka moja rada na przyszłość : takie szkolenia powinny być dla pracowników , którzy sobie nie radzą z komunikacją innymi pracownikami . Bo jeśli ktoś wchodzi do kuchni , albo toalety nie mówiąc nawet cześć - tylko ma nos na kwintę, to o czym my tutaj mówimy . Jeden wazniejszy od drugiego , ale nie reprezentuje ze sobą po prostu nic. Takie małe uwagi po krótkiej pracy w szeregach CEI .

Tak38Nie1
Waligóra
@Roszarda

Taśmociag. I wszystko jasne.

Tak17Nie
Aśka
@Roszarda

Widziałam ogłoszenie i nawet chciałam wysłać swoje CV, bo doświadczenie zdobyłam u konkurencji. Jednak dobrze, że tego nie zrobiłam. Nie tylko tutaj ptaszki ćwierkają o atmosferze, a raczej jej braku. Ja słyszałam, że się nie patyczkują i nie dość, że niewiele możesz zarobić, bo żadne to konkurencyjne stawki, to wyjdziesz z tej pracy zniszczony. Moje informaje tylko się potwierdzają. Kiedy zrozumiecie, że pracownik to wasz kapitał a nie narzedzie do zarabania?

Tak12Nie1
Nicola
@Aśka

A ja byłam na rozmowie. Taką scenkę miałam windykacyjna i ogólnie jak to na rozmowie bez szału z taką jedną paniusia. Ale jak mi zaproponowała 2800 brutto prawie sobie tipsa złamałam. Nie no nie oszalałam. Sajo nara

Tak11Nie
Edward

Dyskusja schodzi w złym kierunku, dlatego, proszę, abyście się wzajemnie nie obrażali. Trudno w taki sposób uzyskać jakieś sensowne informacje o pracy w firmie CREDITEXPRESS INKASSO Poland. W dalszym ciągu chciałbym kontynuować dyskusję na temat warunków pracy. Możecie napisać, czy nie mając doświadczenia zawodowego, również są szansę, że pracodawca wybierze naszą kandydaturę na nowego pracownika?

Masz nieaktualne informacje.

@Nick

Mam informacje z 1 ręki . Schodzą na psy .

@Edward

Tak , można sie dostać bez doświaczenia. Na słuchawkę bez problemu . Duzo pracy , duzo połaczen , duzo projektów. Okres próbny 2 miesiace . Później 90 % osób nie przedłuza umowy , jest wypruta ze wszystkiego .

@Mańka

Pracownicy sami decydują o tym, że po okresie próbnym nie chcą dalej pracować w firmie CREDITEXPRESS INKASSO Poland? Zakładając, że znajduje się osoba, której mimo wszystko tego typu praca odpowiada, to wiesz może, na jakie warunki wynagrodzenia może liczyć? Liczę na Twoją dalszą aktywność.

Klementyna

Mam pytanie czy 30 latka może tutaj dobrze zarobić na telefonie ? Jestem po studiach , w bankach pracowałam też na słuchawce .Proszę o szczerość .

@Klementyna

dobrze zarobisz na telefonie, jeśli kupisz go za 500 zł i sprzedasz za 3500 zł :)

Tak13Nie2

Wiejskie siodło

Dziad

Tak3Nie1
Wiejskie siodło

Musisz złożyć cv. Wtedy oddzwonię

Tak4Nie2

@Klementyna

Jeżeli jesteś zainteresowana zatrudnieniem, to obecnie firma Creditexpress Inkasso Poland szuka specjalisty do spraw windykacji telefonicznej. Na stanowisku tym będziesz odpowiedzialna za budowanie relacji z dłużnikiem oraz skuteczne motywowanie do uregulowania zobowiązań finansowych. Realizacja wyznaczonych celów jest związana z prowadzeniem aktywnych negocjacji telefonicznych. Wymagane wcześniejsze doświadczenie w obszarze windykacji lub obsłudze klienta Call Center, ale Ty piszesz, że je masz, więc jeżeli zdecydujesz się na aplikację napisz na forum, jak Ci poszło i czy warunki zatrudnienia Ci odpowiadały?

@Edward

budowanie relacji z dłużnikiem? :D daj se już spokój z tymi bzdurnymi hasełkami

Tak8Nie3
@antywindykator

Pracowałeś na takim stanowisku i masz doświadczenie w tego typu pracy? Jeśli tak, to sam wiesz, że windykacja należności jest sprawą delikatną, a dobry kontakt z klientem jest niezbędny. Pamiętaj, że to forum służy rzetelnej wymianie informacji na temat pracy i pracodawców, a nie prywatnym uwagom. Jeżeli możesz wnieść do tego wątku informacje na temat warunków zatrudnienia w Creditexpress Inkasso Poland, to zachęcam Cię do tego.

Tak3Nie2

Młody
@Edward

Ja pracowałem na takim stanowisku i wiem, że dłużnik unika jak ognia windykatora i ciężko z nim nawiązać jakikolwiek kontakt.

Tak1Nie1
@Młody

Oczywiście masz rację, nawiązanie kontaktu z takim klientem jest trudne i wymaga zdolności interpersonalnych i cierpliwości, dlatego ta praca wymaga zaangażowania. Czy mógłbyś dodać jakie gratyfikacje dostawałeś kiedy miałeś dobre wyniki? Mogłeś liczyć na premie lub inne dodatki? Czy poleciłbyś tego pracodawcę innym osobom szukającym zatrudnienia?

Marek

Marysia
@Edward

Praca całkiem fajna ja tam nie mam problemu z ludźmi, płacą nieźle, można dostać premie.

TakNie4
Fernando
@Marysia

Co znaczy „płacą niezłe”? Co to znaczy „można dostać premie”?

@Marysia

Widzę, że wspomniałaś o warunkach płacowych w przypadku pracy w firmie CREDITEXPRESS INKASSO Poland, dlatego może będziesz tak uprzejma i napiszesz, jak dokładnie wygląda wynagrodzenie otrzymywane od pracodawcy? Napisałaś również o premiach, dlatego ta kwestia również mnie interesuje. Zachęcam do rozbudowania swojego wpisu.

Marcin

Głupek...

@Marek

...Praca w windykacji jest trudna? wystarczy dzwonić czy trzeba też odwiedzać klienta i jeździć po ludziach?... gorzej jak ludzie pojadą po tobie i nie zdążysz się ewakuować z terenu nachodzonego "klienta"

@Edward

czy ty o swych finansach piszesz na Forach.. ?? dzwoń do firmy to sie dowiesz w Pierwszej ręki

@Baba Yaga

Ty naprawdę jesteś tą LIDERKĄ zwaną SV o której myśle ? jeśli tak , to Twoje IQ jest na poziomie .... tzn nie ma już zadnego . HAHAHAH

Tak3Nie

Zostaw merytoryczną opinię o CREDITEXPRESS INKASSO Poland - Wrocław