CREDITEXPRESS INKASSO Poland

Opinie o CREDITEXPRESS INKASSO Poland

Piter

Dość żenujący poziom podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Firma oferuje... niewiele :) szkoda tracić czas na wycieczkę na rozmowę

Grażyna
@Piter

A jakie stanowisko? I podzielisz się ile Ci zaoferowali, bo może się faktycznie to info przydać?

Żona węgorza
@Piter

Firma oferuje pracę i niezłą podstawę.

Grażyna
@Żona węgorza

no jeśli o pracę chodzi to akurat norma... ale pytanie jeszcze jaką aktualnie? podstawa została opisana jako niezła, czyli jaka tak konkretniej?

@Grażyna

3500 brutto

Hania

Nie polecam tej firmy.....słowo na m...... plus nerwy.

Paulina
@Hania

A czemu nie polecasz tak konkretnie?

Wacek
@Hania

Słowo na M? Money. Tak już się zarabia . Dla chętnych. Dla innych ogórki w Holandii

Paulina
@Wacek

Czyli mówisz o tym, że kiepsko się zarabia? A możesz jakieś konkrety? Ile to jest kiepsko?

Jasuba
@Paulina

od 4500 do 5500 brutto na słuchawce . Plus premie do 3000 brutto .

Rzepiara
@Jasuba

Tyle to nie.

Stefan
@Rzepiara

To w takim razie ile?

@Stefan

Nikt wprost nie napisze ile zarabia ze względu na tajemnice wynagrodzenia. Czytając poprzednie posty możesz wywnioskować że kokosów nie zarobisz

Ale co z tą premią? Jest czy jej nie ma?

Iwona
@Anna

Premia niby jest oczywiście dla wszystkich, lecz warunki jej uzyskania są takie że jej nie ma. Jakby płacili od 4500 brutto na słuchawce, to chętni do zatrudnienia przepychaliby się w kolejce. Niezły kit ktoś tu chce sprzedać, ale coś nie wyszło.

Żona węgorza
@Jasuba

Nie wiem jak Wy , ale ja mając 52 lata i pracujac w tej firmie mam tyle na call center.

Slowmo

Zmuszanie kogoś do wpłaty i bycie niekulturalny średnio motywuje dłużnika , zamiast zrozumieć sytuacje bo chyba taka praca wymaga zrozumienia i empatii to wręcz wjeżdżanie na kogoś , średnio mi się to podoba

Czy was też tak stresują te odsłuchy? Bo mnie strasznie. 5 razy w mcu odsłuch. Plus podsłuch online chyba non stop bo co chwila wiadomość. Ciągle tylko myślę czy akurat mnie ktoś słucha i czy zaraz nie dostanę wiadomośći . Masakra jakaś. Nie dość że praca jest stresująca to jeszcze dodatkowy stres wprowadzają SV a odbija się to moim zdaniem na rozmowach.

Jolanta

To źle, że mają nad wszystkim kontrole? Chyba jak mówisz wszystko zgodnie z zasadami to nie masz sie czego bać?

antywindykator

a słyszysz może komunikat rozmowa kontrolowana rozmowa kontrolowana?

Arek

Odradzam jest 100 lepszych firm tego typu we Wrocławiu .Kontrola non stop, inwigilacja ,podsłuchiwanie,odsłuchy.Niby firma taka pro pracownicza a jest zupełnie odwrotnie.No ale to ponoć dla dobra pracownika.System premiowy tak skomplikowany że nie ma szans na premię.A jeśli widzą że pracowników dobrze się spłacają deklaracje to każą dzwonić pliki NW non stop byś czasem tej premii nie wyrwał.Szkolenia z Panią o piszczącym głosie nic cię nie nauczą,pani tylko czyta slajdy i rysuje kotka.Potem jeszcze oczekuje informacji co wyniosłeś ze szkolenia..... wyniosłeś kotka. Szkolenia z produktów to też cyrk,jak samemu nie dojdziesz co i jak to sv ci nie powiedzą. Zresztą ich wiedza na temat tego co sie obsługuje jest znikoma.Tak jak ktoś tu napisał trzeba ruszać myszką..... nieważne że nic ci nie leci zwłaszcza że co rusz jest problem z netem,z programem, że cię wywala,zawiesza sie itp ...masz ruszać tą myszką.Bo przecież nie możesz napić się łyka kawy masz ruszać myszką.Niektorzy kawę piją przez rurkę ruszając myszką.A wiec ruszasz myszką dzwonisz po 100 razy do tych samych osób, prosisz po raz 10 o dowód wpłaty ,ludzie sie (usunięte przez administratora) a ty nie zapomnij ruszać myszką i szybko pisać notatkę bo to też ważne by pisać notatki z prędkością światła.

Mart
@Arek

Pracowałeś wcześniej w miejscu, w którym trzeba myśleć, czy tylko po skończeniu zawodowki machales łopatą i myslales, że w tej pracy za nic splyna na ciebie laury? Gdybyś był inteligentnym i przyzwoitym pracownikiem to bys takich bzdetow nie musial pisać.

Monia

Prawda zabolała?

@Mart

Nie pogrążaj sie..... Bo zdaje się że obrażanie ludzi i obrabianie tyłków macie we krwi

@Mart

Ach cóż za język?????Dowartościowałaś się?

Baleron
@Arek

Dziwi mnie Twój wpis. Pracuje tutaj od 9 lat. Jak to w firmie, raz lepiej raz gorzej, ale przez ten czas udało mi się wybudować domek za miastem, kupiłem też 4 letni wóz. Wszystko dzięki zaangażowaniu, płatnym sobotom, nadgodziny, nie powiem jest ciężko czasem i trzeba się słuchać SV tj lidera bo dba o to żebysmy wyszli zawsze na ludzi. Wyrobienie targetu to kwestia czasu. W połowie każdego miesiąca już otwieram szampana, bo wiem ze znów jest okazja do fajrowania. Nasza firma jest malutka, ale czuje się jak w dobrej rodzinie. SV mnie wspiera, zawsze mogę się oprzeć na jej ramieniu i wylać z siebie cały żal, czy też frustracje które mam w sobie. Firma się stara być numerem jeden w Polsce jako Windykacja Premium złożona z ludzi w różnym wieku 20-60 . Jestem dumny że mogę być tym małym puzzlem w tej układance. Smacznej Kawusi i tyle.

Parówa
@Baleron

Hahaha przecież to odrazu widać że pisały to nasze mądre kierowniczki. Za waszą premie i nadgodziny w jedną sobotę raz na 2 mce nie kupisz nawet pustaka a co dopiero wybudować dom za miastem.

@Baleron

domek z pensji z creditexpress inkaso haha i jeszcze fura hehe chyba LEGO

Basia
@Baleron

Tere fere ......Ciekawe na jakim stanowisku pracujesz w W/W firmie , bo na pewno nie na stanowisku zwykłego negocjatora telefonicznego którego zarobki zaczynają sie od 3500 brutto.....tak więc szału nie ma jak na Wrocław. Mówisz ze domek postawiłeś pod Wrockiem.....to może napisz nam ile wynosi Cię rata kredytu i czy wziąłeś na 30 czy 35 lat ten kredyt na budowę tego ,, domku". W obecnych czasach wzięcie kredytu na budowę to żaden wyczyn. Piszesz że w Firmie pracują osoby w przedziale od 20 -60.....60 to chyba Panie sprzątające mają? Firma fakt mała dlatego nie należy nią sobie zawracać głowy.....A kariery żadnej tam się nie zrobi

Basia
@antywindykator

racja

@Baleron

Weź się do porządnej i uczciwej pracy Wielki bankier się znalazł W firmie która żeruje na ludzkim nieszczęściu i braku podstawowej wiedzy w co można wpaść korzystając z waszych usług ????????????

Waginarka
@Baleron

Pracuje tutaj 10 lat. To prawda. Ja mam domek w Sobótce. Wszystko dzięki Credit. Mam też auto, kłada, stać mnie na wakacje gdzie lecę samolotem gdzie chce. Praca jest a pieniądze leżą na blendach.

Kot Samolot
@Basia

Ale po co komuś tutaj kariera jak się zarabia fajne pieniądze?????????????????????????????

Sv
@Waginarka

Czemu kłamiesz? Nikt nie ma DOMU w Sobótce.

Beata

Lepiej w Biedronce płacą a stres taki że szkoda gadać .Najgorzej mają nowi. Jadą po nich aż szkoda

Antoni

W całej firmie jedna normalna SV ale ona nie jest z Wrocka.... Reszta gwiazd SV to tylko gwiazdki. W d były g widziały ale za to ą, ę bulka przez bibułkę.... Warunki płacy takie sobie, warunki pracy (usunięte przez administratora) Stres, stres i jeszcze raz stres..... A jak Ci idzie to ci pliki dadzą do dzwonienia by cię (usunięte przez administratora) i premii nie będzie.

Jasuba
@Antoni

Ej Ty - ta co nie jest z Wrocka to najgorsza flądra . Coś Ci się pomieszało .

Wiki

Daj sobie spokój. Szkoda nerwów.

Wiki

Jest wiele lepszych firm w Wrocławiu nic CEI. Zarobki 3500 brutto więc na Wrocław to słabo jak na prace na CC. Atmosfera żadna, wieczna inwigilacja, kontrola rozliczanie z czasu na sisiu. Panie SV generalnie nie pomocne tylko wymagają. Szacun dla IT bo ogarnąć ten (usunięte przez administratora) i stary sprzęt to nie lada wyczyn. Reszta do bani.

Cześć, Widzę, że opinie nieciekawe. Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko specjalista ds. Prawnych. Proszę o informację na temat podejścia do pracownika w takim zespole, zakresie wynagrodzenia. Proszę o wypowiedzi pracowników aktualnych jak i byłych. Dzięki

Miłosz

O co chodzi z tymi premiami, dlaczego nie ma ich?

Walarus
@Miłosz

Eeee chwila premie są, szczególnie w grupie która obsługuje czerwony bank , dostajesz premie w wysokosci 18 zł , 28 zł a kadra zarządzająca skupia sie na budowaniu powagi sytuacji i odsłuchach , a poźniej sie dziwia ze jest " .... jowa "atmosfera w grupie . NIe ma premii i nie bedzie , dwie firmy z którymi konkurujemy robią niezłe wałki i dzieki temu wyniki - a u nas parcie i 1000 pytań , jaki mamy pomysł na to żeby to zmienić . ? Ja mam pomysł - prosze aby każda z Sv - a mamy ich 4 siadła w koncu na słuchawkę jak z frm konkurencynych i bankw - tak moi kochani ( smaczej kawusi BTW ) i zaczeła dzwonić pliki spraw które wazą w paczkach . NIech sie wykazą z języka korzyści , braku emocji oraz tego super hiper mega wenga nowego odsłuchu na 100 % bo jedyne co obecnie to żeby komuś dowalić , wywalić błędy i masz biec za marchewką - TE CZASY SIE JUZ SKONCZYŁY MOI PAŃSTWO . NIE POZDRAWIAM

@Walarus

Dziękujemy za Pani/a opinię. Wychodząc naprzeciw Pracownikom, od stycznia bieżącego roku zmodyfikowaliśmy system premiowy i stworzyliśmy dodatkowe premie dla najlepszych osób w grupie, niezależnie od wyniku osiągniętego przez całą grupę. Dodatkowo informuję, że w przeciwieństwie do innych firm, nie wprowadziliśmy obniżki wynagrodzeń podstawowych w związku z rosnącymi kosztami pracodawcy, wprowadzonymi przez Nowy Ład. Pensje podstawowe pozostają bez zmian lub dla najlepszych pracowników są sukcesywnie podwyższane. Zapraszamy do współpracy osoby zmotywowane.

Kiepol
@CREDITEXPRESS INKASSO Poland

To nie jest odpowiedź na zarzuty kolegi. Podwyżki? W Cei ? Aha... Coś nowego... A tematy Polskiego Ładu ... Biedota zyska czyli Call Center i łaski nikt z Was nie robi. Szanujmy się po dwakroć

Barubal
@Walarus

Walarus widzę ze od mojego odejścia nic się nie zmieniło. Tak pytania od SV są extra podam kilka : - co planujesz zrobić aby poprawić wyniki grupy? , gdzie popełniasz błędy? Bo Państwo wyżej chyba nie mają planu jak wyjść z wynikami na prostą. Szukanie winny w pracownikach. A chyba najlepsze to jak dostajesz od SV rozmowę masz ja odsłuchać i sam ocenić i uwaga jak ocenisz słyszysz ze źle to zrobiłeś. Wiec można się zapytać czemu Panie kierowniczki swoje obowiązki przekazują pracownikom to ich robota ! Zamiast tracić czas można jak w innych firmach napisać co jest źle co do poprawy i tyle a nie jakieś zabawy w przedszkole. Nie wiem co by się musiało stać żeby SV zaczęły dzwonić ( chyba wszyscy musieliby się zwolnić ) , słyszałem ze ostatnio były problemy z nieobecnościami ( okres świąteczny można przewidzieć wcześniej) i pojawiły się problemy ze za dużo osób na przerwach. Pamiętajcie lepiej zrobić w majtki niż wyjść za potrzebą jak są inni na przerwie. Śmiać się czy płakać nie wiem. Ja temat CEI ma za sobą ale parę dobrych znajomych tam dalej pracuje życzę powodzenia i zastanówcie się czy nie warto zmienić pracy bo za 30 - 40 zł premii msc nie warto się męczyć. Ciao!

@Miłosz

Premie są są dla wybranych dla tych z ktorymi sv piwko piją na wypadach w piąteczki

Prawda

Anioł
@Miłosz

Bo kierownictwo tej firmy uważa że pracownicy nie potrzebują motywacji do pracy.

Penelopa

Wedle prawa pracownikowi przysługuje 20 lub 26 dni urlopu wypoczynkowego w roku. Ale w firmie w/w już na początku roku kazdy pracownik musi sv przesłać rozpiskę urlopowa na cały rok. Wedle przepisów i prawa pracy pracodawca może rozdysponować 16 lub 22 dni pracownika ale urlop na żądanie 4 jest do rozdysponowania tylko przez pracownika. Niestety nie w tej firmie. Najlepiej jak by pracownicy w ogóle nie brali urlopów lub brali je w listopadzie broń boże na święta. Chorobowe tez odpada, nie mówiąc juz o urlopie na żądanie.

Ołnoł
@Penelopa

Niestety pracownicy nie są traktowani równo jeśli chodzi o urlopy. Na święta i długie weekendy te same osoby co roku mają wolne. Od kilku lat nie mam wolnego na święta mimo że było obiecywane że w kolejnym roku ten urlop dostanę żeby było sprawiedliwie . Bo niby każdy ma urlop na święta po kolei. Mhmm i w tym roku znowu urlopu ni ma. Bo SV wymyśliły inne zasady przyznawania tych urlopów . I co? I znowu mają te same osoby urlop. W przyszłym roku zrobią wyścig szczurów kto pierwszy ten lepszy? Ciekawe kto zgarnie urlop na święta i długie weekendy. Jak myślicie?

Jaggerowi

Do wszystkich małosprytnych broniących firemke: Dobrze zapłacili za przychylne komentarze kontra ? Czy tylko dorzucili się pare groszy więcej do prowizji. Ruszcie tymi głupimi łbami wkoncu hahaha

Pozwolę sobie dorzucić 3 grosze, jeśli nie wychodzisz sv w(usunięte przez administratora)to premii nie ma, jeśli masz własne zdanie kolejnej umowy nie ma.

Firma CREDITEXPRESS INKASSO Poland poszukuje kandydatów na stanowisko Specjalista Ds. Windykacji. Czy ktoś wie, jakie warunki oferują? Zależy mi na sprawdzonych informacjach.

Dzień dobry, w celu zweryfikowania warunków pracy zachęcamy do aplikowania na stanowisko Specjalisty ds. Windykacji i zweryfikowania możliwości finansowych podczas procesu rekrutacyjnego. Pozdrawiamy Zespół CREDITEXPRESS Inkasso

@CREDITEXPRESS INKASSO Poland

Nie nie nie

Bryś

Łakomczuch trafnie opisał realia w tej firmie.Szkoda czasu na ten cyrk.Odradzam.Niczego się tam nie nauczycie,niczego tam nie osiągnięcie nic nie zdobędziecie.Zapomnijcie o premii,awansie czy prestiżu.... Premie są dla wybranych,awansów nie było o 2 lat,a nerwówka taka ze lepiej iść na kasę

Łakomczuch

WYNAGRODZENIE Na start dostaniesz najniższą krajową. Liczysz na podwyżkę? Nie nie nie firma nie ma pieniędzy na podwyżki. Nie ma systemu motywacyjnego w postaci starzowego. A jak kończy ci się umowa to wylatujesz. Albo robią tak żebyś sam się zwolnił. Ale na wyjazdy firmowe za grube tysiące kasa jest. I tak dybiesz od 10go do 20go a później może przyjdzie premia. SYSTEM PREMIOWY System jest skomplikowany i niejasny. Niby masz szkolenie w formie prezentacji ale same SV nie wiedzą o czym mówią tylko czytają slajdy. Niby system ci pokazuje jaka premie możesz dostać ale jak przychodzi 20ty i patrzysz na konto to nijak się to ma do tego co widzisz przez cały miesiąc. Przykład: Ola widzi przez cały miesiąc że prognozowana premia na podstawie jej wyników to 2000 zł . Ola jest zadowolona i zmotywowana do pracy. 20go Ola patrzy na konto a tam 100zl. Ola jest zaskoczona nie wie o co chodzi . Może to pomyłka? Ale okazuje się że to ten skomplikowany system premiowy ja (usunięte przez administratora) Ola jest bardzo zawiedziona i zdemotywowana bierze niespodziewany urlop na żądanie lub chorobowe. PLIKI Żeby jeszcze trudniej było zrobić premie musisz dzwonić niedodzwanialny plik i tracić czas na nw. Powiedzą ci że każdy dzwoni ( to nie prawda ) ale to i tak czas stracony. I teraz uwaga: sami każą zejść z dialera po czym pada pytanie dlaczego większość grupy jest na manu? I absolutnie nie możesz iść na przerwę bo odrazu dostajesz wiadomość że 2 osoby na przerwie to za dużo. SZKOLENIA Nuda. Nic nowego się nie dowiesz. Na dodatek po każdym szkoleniu MUSISZ wygłosić przemówienie co wyniosłeś ze szkolenia. A do tego dla satysfakcji prowadzącej wypełnić ankietę jak ci się szkolenie podobało. ODSŁUCHY Zacznijmy od tego że jeśli pracujesz on line to ciągle ktoś cię podgląda i podsłuchuje. Trzeba pamiętać o ruszaniu myszką. Nie jest to komfortowe a wręcz stresujące. 1 raz w mcu wykonujesz pracę za SV. Dostajesz informację żebyś sobie sam ocenił rozmowy i uargumentować dlaczego tak. A jak zrobisz to źle to musisz się tłumaczyć. W czasie kiedy ty odwalasz ich robotę one sobie siedzą i plotkują. Lajcik nie robota. Na koniec dodam że okropny piszczący dzwiek przy każdym połączeniu. Uważam że nie jest to zdrowe. Niestety nawet apele u kierownika nie pomogły bo firma ma gdzieś czy komuś to piszczenie (miecz świetlny) w słuchawce przeszkadza. Ciao

Monia
@Łakomczuch

Nic dodać nic ująć!

Nikodem

Nie nie nie i ieszcze raz nie .....praca na CC jest stresująca a do tego przełożeni zamiast wspierać to jeszcze wiecznie z pretensjami.Człowiek robi swoje i nie ma dnia by ktos sie nie przyczepił.

Krzyś

Nie polecam pracy w tym kołchozie,chyba że ktoś lubi sado maso

Ala

Nie polecam..... Firma obiecuje gruszki na wierzbie a w realu tylko muł ofiarują.

Zostaw merytoryczną opinię o CREDITEXPRESS INKASSO Poland - Wrocław

• Jak się pracuje w CREDITEXPRESS INKASSO Poland?

Zobacz opinie na temat firmy CREDITEXPRESS INKASSO Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CREDITEXPRESS INKASSO Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CREDITEXPRESS INKASSO Poland?

Kandydaci do pracy w CREDITEXPRESS INKASSO Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CREDITEXPRESS INKASSO Poland