Optivion Finanse S.A.

Wrocław

Opinie o Optivion Finanse S.A.

Igor

@faron Uważam, że pisanie takiej ""opinii"" o dobrej firmie jest bardzo krzywdzące! Miej odwagę napisać co jest nie tak a jeden wyraz może bardzo krzywdzić!!

faron

Jednym słowem. Oszust.

Szyszka

podobno teraz robią wywiady. Chyba dobrze, bo z tego co słyszałem to akurat na tym się znają i mają możliwości. Nie wiem jak było z windykacją w optivionie, nie pracowałem dla nich ale słyszałem od znajomej, której facet tam pracował, że faktycznie było kiepsko, a teraz podobno dogadał się z kimś, kto tym kierował

gość

Ja to sam bym sie chętnie do nich załapał @gęba, ale chyba nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy. Wiecie jak to teraz wygląda z rekrutacją? Dziękuję.

gosc

prosze o namiary jestem gotowa

yyxx

XYZ-Tyle wiesz,to może książkę napisz pt. "O jaki ja biedny"

mlal

Grunt, że są wypłacalni, no ale jednak przydałoby się, żeby wszystko odbywało się w terminie, z tego co wiem, to jednak pracownicy z tym problemów nie mają.

Dariusz

Sam chętnie poznałbym opinie pracowników, bo zainteresowała mnie ta firma. No ale tutaj zbyt wiele się dowiedzieć nie można. Może nie są usuwane opinie, a po prostu nikt nie pisze

iro

nie wiem jak w chwili obecnej wyglada kwestia wynagrodzenia ale z tego co widzialem nie ma zadnych ofert pracy..

były

Teraz sprzedają wywiady znalazłem ich reklamę w sieci, czyżby przestali windykować ?

ancze

Czy ktoś teraz brał udział w jakiejś rekrutacji i jest mi w stanie podpowiedzieć czego można się spodziewać od pracodawcy ? Dodatkowo najbardziej interesuje mnie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna, kto ją prowadzi, jakich pytań zadaje i co najlepiej w ich oczach byłoby mówić, co przedstawić. Za podpowiedzi dziękuję ;)

tet

Miejmy nadzieję, że to sprawi, że wreszcie zacznie to się jakoś wewnątrz kręcić, kręcić i rozkręcać. Idealną sytuacją byłoby zakończenie wszystkich długów i uzyskanie płynności finansowej na dalsze działanie firmy. Przy dobrych wiatrach jest to wszystko możliwe, tylko pytanie co dalej - czy zatrudnią nowe osoby, czy stare dostaną podwyżki.. ?

zleceniodawca

unikać

były pracownik

unikać!!!

Stały Klient Warszawa

Stanowczo polecam, są skuteczni w odzyskiwaniu pieniędzy i tak jak obiecują jeżdżą do dłużników.

Paweł 1984

Zacząłem dla tej firmy pracować jako przedstawiciel na pomorzu. Firma jest w porządku.

Karol z Krakowa

Od dwóch miesięcy pracuje jako przedstawiciel na działalności gospodarczej i na razie faktury za prowizje mi wypłacili bez problemu i to przed terminem . Spoko firma tylko troszkę wymagająca.

Zostaw opinię o Optivion Finanse S.A. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Optivion Finanse S.A.