OUT IT Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o OUT IT Sp. z o.o.

nevo

No ja też się nie dziwię, że mają wymagania spore na takie stanowisko @bez. Tym bardziej, że Out It to porządna firma i zatrudniają najlepsze osoby do siebie. Więc to wymagane doświadczenie to nic nadzwyczajnego.

Firma outsorcingowa dla programistów, ma jedno zadanie, dbac o swojego pracownika. Ta firma tylko bierze kase od posredniczenia. W momencie gdy konczy sie kontrakt w firmie dla ktorej pracujesz konczy sie wspolpraca z OUT IT.

eks

uciekać jak najdalej i jak najszybciej!!! Najwyższy stopień niekompetencji jednoosobowej kadry oraz fatalne warunki (płace, socjal) a ich strona to jedna wielka ściema...

Zostaw opinię o OUT IT Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OUT IT Sp. z o.o.