AIS WSI Europe

Opinie o AIS WSI Europe

Cześć, na Hodowlaną poszukują właśnie Junior Project Managera. Wstępnie zastanawiam się czy nie byłoby opcji na model hybrydowy? jest napisane ze full office work ale niestety pod ten adres mam słabo z dojazdem a praca mnie interesuje

Aga100 Nowy wpis

Witam! Obecnie jest oferta pracy na Koordynatora Biura, czy warto?

Stig

Firma i ludzie jak najbardziej na poziomie. Nie słuchajcie malkontentów- negatywy piszą niekompetentni pracownicy. Pracowałem 2 lata i oprócz naprawdę dobrego doświadczenia, miałem przyjemność pracować z wartościowymi ludźmi.

argon Nowy wpis
@Stig

niestety przekolorwales, sam odszedles i wprowadzasz ludzi celowo w blad, it nie wiem bo to jakas nowa akcja z tym it jest, wazne zebys produkacji nie zatrzymal :) inzynier spawalnik przyjezdzaja ludzie ze slaska bo maja obiecane lepiej niz lokalni ale konczy sie roznie :/ z nimi, czasem sami rezygnuja, czasem w ostatnim tygodniu miesiaca ida na rozmowe ze juz im dziekujemy :/

@Stig

Co się dzieje po takim okresie pracy ze jednak pracownik decyduje się na odejście? czego także można było się nauczyć oraz do jakiego wyniku finansowego dotrzeć? Były podwyżki?

Cześć a o co chodziło tak konkretnie z ta średnia sytuacja? Ktoś dopytywał o dział IT akurat, a mnie ogólnie te komentarze zastanawiają, zwłaszcza ze pojawiają się też całkiem odmienne. Od czego to zależy, że niektórzy widza teraz warunki pracy źle lub dobrze? O takim Inżynierze Spawalniku co możecie napisać?

Adaś

tam od dawna dzieje się żle, Anka przyjęła że pracownik fizyczny musi być tani chodzi o zysk firmy, więc są podpisane umowy z agencjami na zatrudnianie właśnie osób z Filipin i innych krajów, najgorsze jest to że psuje tą firmę już kilka lat, pospuła kilka firm w których pracowała wcześniej i psuje i tą, a dyrektor tego nie widzi, nawet już chyba na mieście się o tym mówi, Anka ucieknie do innej firmy a dyrektor zostanie z problemami

Krzysiek
@Adaś

jest słabo, nie polecam, na produkcji narzekają, wyjazdy narzekają, biuro też na papierosie narzeka, tylko dyrekcja chyba zadowolona, albo udaje że nic złego się nie dzieje, na fajce jesteś trzeba się pilnować co się mówi bo donosiciele nagrywają na telefonach

@Krzysiek

Jest strasznie słabo, zero zamówień. Zwolnienia wiszą w powietrzu. Najważniejsza osoba nie panuje nad niczym. Atmosfera fatalna, tylko plotkowanie i tworzenie obozów. Aż dziw że wyżej na to ktoś pozwala. Duże kolesiostwo, kto przyjdzie to zaraz odejdzie. Nie dajcie się zwieść ładnym słowom, bardzo szybko zobaczycie jak jest. Produkcja kiepsko, wyjazdy jeszcze gorzej, biuro masakra... szkoda mi tych którzy dali się namówić

@12345

Czy gdyby warunki były dokładnie takie jak określasz to czy szukano by wtedy studentów na płatne staże? Po jednym zapytaniu widzę, że na początku roku potrzebowano kogoś na dział zakupów a teraz jest oferta dla działu logistyki i się na nią zastanawiam. Z opisu wynika, że to oferta dla osób do 26tego roku życia. Co w tymi, którzy przekroczyli ten próg? Firma oferuje jakieś alternatywy?

Nasz Program Stażu skierowany jest do młodych osób, które dopiero wchodzą na rynek pracy i chcą zdobyć swoje pierwsze doświadczenia. Zależy nam na tym, aby dzielić się wiedzą oraz doświadczeniem, a jednocześnie czerpać inspirację z innowacyjnych i kreatywnych rozwiązań naszych Stażystów. Słusznie zauważono, że z początkiem roku poszerzyliśmy nasz zespół Zakupów, a obecnie prowadzimy proces rekrutacyjny na stanowisko Stażysty w obszarze Logistyki. Rozwijamy się i tym samym poszerzamy nasz personel m.in. w tych działach. Nastawiamy się na osoby, które są w trakcie swojej nauki, chcą dodatkowo podjąć zatrudnienie i jednocześnie zasilić swój budżet, stąd wskazane w ogłoszeniu kryteria. Mimo to, w trakcie weryfikacji nadesłanych aplikacji bierzemy pod uwagę wszystkie kandydatury, a po wstępnym procesie selekcji kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Stawiamy na młode talenty, dlatego serdecznie zapraszamy do udziału w procesie rekrutacji. Zachęcamy również do śledzenia naszych ofert pracy oraz do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą, ponieważ nawet, jeśli w interesującym Państwa obszarze nie prowadzimy obecnie rekrutacji to jesteśmy otwarci na rozmowę z osobami, które chcę podjąć z nami współpracę. (Zespół HR WSI)

Co miesiąc? W ofercie było napisane, że wszystko trwa 6 miesięcy. Chyba, że masz na myśli jakiś okres próbny? Czy faktycznie występuje? Jak to wygląda na umowie i nawet jeśli ktoś zdecyduje się odejść wcześniej to nie ma wtedy żadnych problemów?

Okres oferowanego stażu zależy od zapotrzebowania w danym departamencie i zawsze informujemy o nim zarówno w ogłoszeniu, jak i podczas rozmów z kandydatami. W przypadku obszaru Logistyki poszukujemy osoby, która podejmie z nami współpracę na okres 6 miesięcy. Jest to optymalny czas, w którym Stażysta ma możliwość wdrożenia do organizacji, adaptacji na stanowisku oraz uzyskania poziomu, w którym samodzielnie będzie wykonywał/ła swoje zadania. W procesie rekrutacji informujemy szczegółowo o zakresie zadań oraz warunkach, na jakich podejmujemy współpracę. (Zespół HR WSI)

Nick C
@Adaś

Taka prawda Anna przyszła narobiła szumu zostawiła bajzel i teraz wszystko trzeba naprawiać zatrudniła swoich popleczników ale i oni się zabrali. Teraz rozpoczyna się nowy dział w historii tej firmy. Oby lepszy ????

Czy w AIS WSI Europe możliwa jest praca na podstawie B2B?

Myślicie, że ta wspomniana średnia sytuacja i rozglądanie się za inna pracą może dotyczyć działu IT? widnieje w zakładce z ofertami ogłoszenie dla specjalisty ds. IT. w wymaganiach znalazły się 2 lata doświadczenia. a na rozmowie jak zostaną one sprawdzone? Chyba, że dopiero na okresie próbnym? Jak nowe osoby są witane na dziale?

Nowe osoby nie są mile widziane. Firma jest obsadzona przez starych pracowników. Każda nowa osoba jest zagrożeniem.

@12345

Bardzo ciekawe stwierdzenie bo ilość nowych osób w Firmie jest dość duża. Dla naprawdę zainteresowanych polecam kontakt z działem HR.

panel

sytuacja jest co tu mowiac srednia, ja to sie rozgladam za nowa robota, tyle w temacie

Ja to i tak nie widzę by stażystów teraz szukali, a jakieś odradzenia pracy się pojawiają. Czy jakaś będzie jeszcze dodawana i dlatego? A ta praca dla spawacza z możliwością wyjazdów? Jak idzie? Jakie delegacje się wykonuje? I jak wtedy są one płatne?

To kto w końcu prędzej odchodzi z firmy? widzę w dwóch ostatnich wątkach nawiązanie do odejść. w jednym jest to ujęte tak, że Pracodawca jest za to odpowiedzialny a w drugim, że ludzie odchodzą i dlatego ofert z neta się nie ściąga. Czy to faktycznie zweryfikowane informacje są? patrzyłem już od jakiegoś czasu na te ofertę dla inspektora jakości. czy są mimo wszystko osoby o dłuższym stażu, które pełnia te funkcje w firmie? ciekaw jestem tych opinii

Olcia

Hej, wiem ze już temat tej oferty stażowej był poruszany ale właśnie widzę ze ona wciąż chyba jest dostępna? Potrzebnych jest więcej osób czy o co chodzi? czy trudno jest się na niego po prostu dostać? podacie szczegóły? Bo jeśli to się jeszcze przeciągnie to może tez przyjdę, bo od stycznia mogę zacząć

Jacek
@Olcia

Szybko się zwalniają. Nie ma po co zamykać oferty

Czy istnieje możliwość rozwoju w WSI?

superwajzor

tak :/ taka ze na tydzien przed koncem miesiaca zwalniaja cie bez obowiazku swiadczenia pracy :/ nie wazne czy to jest tydzien przed Wigilia na swieta czy w innnym czasie :/ najlepiej jeszcze zebys za ten ostatni tydzien sobie wypisala/wypisal swoj wypracownay urlop zeby ci mniej zaplacili za ten niewykorzystany, a nagrywanie potwierdzam trzymaja telefony w kieszeniach z wlaczonym dyktafonem, cuda sie dzieja

Anka
@superwajzor

Z tym urlopem to tak można? Piszesz, że „najlepiej” ja akurat jeszcze w swojej karierze się z czymś takim nie spotkałam. Poza tym opisujesz sytuacje ale nie znam niestety okoliczności. O co z nimi chodzi? jakie są przyczyny? Czy ktoś jeszcze miał podobnie i się odniesie? Nie wiem jak to interpretować a za jakiś czas chciałam starać się o prace

Mateusz
@superwajzor

Czy z tym nagrywaniem co piszesz to prawda? I jeśli tak to masz jakieś dowody na poparcie swoich oskarżeń?

Jak jest z pakietem medycznym w AZZ WSI Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

ahc

kierownik k. (usunięte przez administratora) jakich mało, odzywki ma jak z obory. karzą robić po 12 godz a jak nie pasuje to do domu. 30 nadgodzin płatne 50% później dopiero setki, ale wpierw trzeba wyrobić podstawe 152godz, a za sobote liczą z najniższej krajowej. śmiech na sali

Olga
@ahc

Cześć @ahc, czyli rozumiem, że podstawa plus nadgodziny płatne 50 %. A czy AZZ WSI ma jakieś fajne benefity do zaoferowania?

ahc
@Olga

jakie benefity? chyba chodzi o wodę z kranu, bo nic więcej firma nie oferuje

Kolo
@ahc

Masz rację co do kierownika ,reszta brygadzistów też nie lepsza za 500 zł zrobią wszystko kłamstwo na kłamstwie byle się utrzymać na fali

@Kolo

Dzień dobry, trochę mnie zastanawiają Państwa opinie, wydaje mi się, że zasługują na odrobinę komentarzy z naszej strony. Firma AZZ jest na rynku Radomia od ponad 16 lat. Są w niej pracownicy, którzy pracują w niej od samego początku i skoro nadal w niej są to oznacza, że wcale nie jest tak źle jak Państwo to opisujecie. Jak w każdej firmie zdarzają się wzloty i upadki, gdyż każdy miewa swój dobry i zły dzień, nie zmienia to faktu, iż firma jest stabilna, oferuje ciekawą pracę i mimo Pandemii Covid pokonała problemy i nadal dobrze funkcjonuje. Co do zatrudnienia to: - oferuje umowy o pracę - przestrzega przepisów prawa pracy - wypłaca wynagrodzenia na czas - oferuje rozwój i szkolenia Co do samej pracy w zakładzie i na wyjazdach zagranicznych: czas pracy - to przeciętnie 168 godzin/miesiąc, nadgodziny płatne 50% i 100% (w zależności od kwalifikacji), pracownicy na projektach otrzymują znaczące diety oraz dodatki do stawek podstawowych. Czy praca jest na zmiany i na 12 godzin - tak aktualnie mamy dużo zleceń i nie wyrabiamy się, stad musimy planować pracę tak, aby wyrabiać normy i nie tracić klientów - bo jeśli ich stracimy to firma upadnie - to chyba naturalne. Naszym celem jest praca na 2, max 3 zmiany po 8 godzin, po to mamy zakład i nową lokalizację - tylko musimy jeszcze uzupełnić skład załogi, gdyż do większych przestrzeni potrzebujemy ludzi. Pensje - naprawdę dobre, patrząc na badania rynku w regionie mazowieckim, spokojnie możemy mówić, iż jest nam bliżej do rynku stołecznego niż do samego Radomia. Nie wiem skąd macie Państwo informacje, iż liczymy stawki z najniższej krajowej, bo w przypadku nadgodzin byłoby to niezgodne z prawem, a poza tym żaden z pracowników takiej stawki nie ma. Aktualnie najniższa krajowa to kwota 2800 brutto, a u nas stawki startują od 3800 brutto. Fakt jest faktem – jest to ciężka praca, przy czym trzeba uważać, na jakość, ale to też nie jest sprawą niezwykłą w żadnym zakładzie. Dlatego dbamy o warunki pracy, każdy pracownik może wyrazić swoją opinię, jeśli chciałby wyrazić swoje zdanie, Zarząd i Menadżerowie są otwarci na rozmowę i dyskusję. Wspieramy również ludzi młodych i szukających swojego pierwszego doświadczenia. Aktualnie już wystartowaliśmy z programem praktyk dla uczniów oraz absolwentów i na pewno podejmiemy współpracę z Radomskimi uczelniami. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i wątpliwości. Bardzo prosimy tylko o rzeczowe i kulturalne zadawanie pytań. (Zespół HR AZZ WSI)

Areczku ciesz się że jest prac
@AIS WSI Europe

Na pewno przy 12h pracy można zadbać o wysoką jakość wykonywanych detali. Bardzo dobre podejście firmy.

Arek
@AIS WSI Europe

Na pewno przy 12h czasie pracy można uzyskać dobra jakość detali, przecież za tym musi iść dobra kondycja pracownika jego odpoczynek, regeneracja aby mógł utrzymywać wysoka jakość. (Proszę tego nie usuwać)

Idol
@AIS WSI Europe

Jak to mówią, tylko winny się tłumaczy

obcy.
@Olga

Jeżeli firma oferuje ci benifity w postaci karnetów gdzieś tam na sport itd.to już samo to świadczy o firmie co reprezentuje za dziadostwo.Gdzie nikt nie chce robić albo sami mają rotację jak przeciąg w drzwiach.

Pośrednictwo Pracy
@AIS WSI Europe

Dzień dobry, Próbuję od jakiegoś czasu porozmawiać z Państwem o potrzebach kadrowych. Pozwoliłam sobie na drogę mailową, będe zobowiązana za umożliwienie krótkiej rozmowy w bardzo konkretnym temacie. Pozdrawiam Nasz kapitał to przede wszystkim długoletnie doświadczenie Małgorzata Krukowska Business Development Manager Kom. 665553311| Email mkrukowska@rmdy.pl Adres Remedy sp. z o.o. Kościuszki 71, 87-100 Toruń

Rrrr
@AIS WSI Europe

Tylko nie piszą że połowę wyrzucili. Mobbing jest tam w standardzie. Jest tam zasada że tych 16 zawsze uczy młodych. Jak się idzie z wypowiedzeniem to mówią że i tak byłeś do zwolnienia. Traktuja ludzi jak bydło.

@ahc

Dzień dobry, Chciałabym przypomnieć Państwu obowiązujące zgodnie z Kodeksem Pracy zasady dotyczące czasu pracy. W Polsce pracownicy pracują przeciętnie 21 dni - czyli 168 godzin, za które otrzymują podstawowe wynagrodzenie. Pracujemy w przeciętnie 5 dniowym tygodniu pracy - 40 godzin, w równoważnym systemie czasu pracy. Jeśli pracownicy wykonują pracę poza 168 godzinami otrzymują wynagrodzenia za nadgodziny zgodnie z Kodeksem Pracy. Co do pracy w 12-sto godzinnych zmianach - jest ona dopuszczalna, i faktycznie czasem korzystamy z tego rozwiązania podobnie jak inne zakłady produkcyjne, w momencie gdy mamy bardzo duże obłożenie projektami. Powtórzę się jednak jeszcze raz - pytamy pracowników czy są zainteresowani pracą w takim systemie , jeśli tak, to ustalamy kiedy i jak długo mogą w takim systemie pracować. Bardzo proszę skonfrontować to co Państwu napisaliśmy z informacjami od pracowników z naszego zakładu. Bardzo prosimy również o umieszczanie na naszym profilu informacji, które są wiarygodne i przedstawiają prawdziwe dane, gdyż wspomniane w komentarzu informacje dotyczące czasu pracy , są niezgodne z obowiązującymi w Polsce regulacjami prawnymi i fałszywie przedstawiają obraz naszej firmy.

Ciekawy21
@AIS WSI Europe

W takim razie jeśli macie dużo zleceń a tym samym bardzo dużo pracy, dlaczego nie dotrudnicie pracowników aby czas pracy był po 8 h aby 12h było możliwością a nie regułą.By pracownicy nie byli wyczerpani i pracowali ponad swoje siły. ( Opinie innych komentujących). Jeśli firma jest wypłacalna i pracy jest dużo nie powinna mieć problemów z zatrudnieniem kilku nowych pracowników. Jeśli firma nie zmusza do pracy ponad siły jak piszecie a opinie są inne dlaczego macie problem z powiększeniem liczby pracowników?.

Bbbb...
@ahc

Tu za raz to i wodę z kranu będą rozliczać z przydziałem na pracownika. Na hali (usunięte przez administratora) że nie ma czym oddychać.

Ahc
@AIS WSI Europe

Kłamstwo. Tam jest (usunięte przez administratora) i nikt nikogo nie pyta o pracę w nadgodzinach. 12 to norma a jak chcesz robić 8 to jesteś na marginesie. Nie polecam.

Obiektywny
@Bbbb...

Prawda jest taka że nikt tu nie oszczędza, tyłu szkolen, uprawnień w innych firmach próżno szukać. Środki ochrony pod ręką, nikt niczego nie oszczędza. Przykre że jest wielu fajnych ludzi a jakąś maruda zawsze się trafi. Czemu taki ,, fachowiec " nie odejdzie? Zarabiać miliony ????

@Obiektywny

skoro tak dużo tu oferują to wypiszesz wprost te szkolenia i uprawnienia, żeby było tu coś w ramach podsumowania? może te osoby, o których wspominasz nie miały jeszcze okazji tych możliwości zauważyć? niektóre ze szkoleń są dobrowolne?

@Obiektywny

Szkolenia które nic nie wnoszą. Jeśli potrzebne konkretne szkolenie to pracodawca twierdzi że nie jest konieczne. Swojego czasu pracownicy na produkcji pytali o przedłużenie książeczek spawacza. Odpowiedz....NIE.... dlaczego? Pracodawca odpowiedział.... jeśli wam odnowimy papiery to połowa z was się zwolni. Inne szkolenia są oczywiście dostępne, ale nic nie wnoszą do poprawy jakości pracy. Odnoszę wrażenie że to tylko po to żeby wydać kasę, żeby był ślad w papierach że szkolenie się odbyło.

@Pracuś

co do przytoczonego argumentu czy to oznacza, że jeszcze nigdy nie było mowy o lojalkach? ciekawa tez jestem czy byłaby to rzeczywista reakcja, może pracownicy się odniosą? jakie są inne argumenty w tym przypadku co do rezygnacji ze współpracy? czy jest ona w ostatnim czasie częsta czy niekoniecznie?

@Katarzyna

@Katarzyna nikt lojalek nie proponował. Odnoszę wrażenie że firmie nie zależy na pracowniach. Zatrudnią sobie pracowników z Filipin lub innych wschodnich krajów. Kilka osób w ostatnich miesiącach odeszło. Kilku dobrych fachowców, a to co się dzieje na produkcji teraz to porażka. ( Połowa firmy ma przestój) Nie wiem jakim cudem mają te zamówienia odbierane przez kontrolerów. Tam jest poprawka na poprawce, bo pracownik świeży niestety nie zrobi dobrze roboty.

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w AZZ WSI Sp. z o.o. na stanowisko Inspektor?

Ww

Mistrzostwem jest "jeśli mógłbyś być zwierzątkiem to jakie byś wybrał?" wskazana odpowiedź to, że oslem bo chce w tak marnej firmie pracowac...

Dominika
@Ww

Naprawdę jest takie pytanie i takiej odpowiedzi oczekują? Czy sobie żartujesz?

@Dominika

Po osobach które prowadzą rekrutację to się można spodziewać takich pytań. Ta firma to porażka. Kompetencje na poziomie poniżej zera. Oni nie mają pojęcia o co mają zapytać

Katarzyna

A w sumie to o co według Ciebie powinni się spytać jeśli już? Teraz też się tak zastanawiam, to są jakieś nowe osoby na tych stanowiskach czy od lat już pracują? Mają na dziale rotacje?

Aktualność
BHP - 100 dni bez wypadku
Zgodnie z jedną z naszych podstawowych wartości „ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ” - NASZYM CELEM jest utrzymanie kultury bezpieczeństwa opartej na eliminacji incydentów, ryzyka i zagrożeń w miejscu pracy, przy jednoczesnym działaniu i osiąganiu naszych celów odpowiedzialności za środowisko i zrównoważonego rozwoju.
 AZZ Specialty Welding EMEAA promuje wszelkie działania związane z bezpieczeństwem pracy, zapobieganiem wypadkom oraz dbałością o miejsce pracy i środowisko zewnętrzne. Dbając o bezpieczeństwo naszych pracowników zachęcamy naszych pracowników do oceny i zgłaszania oraz unikania ryzykownych sytuacji.
Wspólnie z naszymi pracownikami cieszymy się z sukcesów bezpieczeństwa osiągniętych w naszym nowym Centrum Spawalniczym w Radomiu W maju z inicjatywy działu BHP świętowaliśmy 100 dni bez wypadku.
Z tej okazji wszyscy pracownicy Działu Operacyjnego zostali zaproszeni na smaczną pizzę.
Czekamy na kolejne 100 dni i więcej!
Tt

Nie było wypadku bo nie ma produkcji. W zakładzie bez realizacji projektów od lutego nie powinno być większym problemem uzyskać 100 dni bez wypadku????

drożyzna

jaja sobie robicie nie? nie bede cytowal jakie epitety oblecialy dyrektorke za ta pizze

Haha

Lansować to się dyrekcja potrafi. Szkoda tylko że kosztem pracowników. 100 dni bez wypadku.... Bo większosc jest zamaskowywana

były spawacz

byłem spawaczem, pracowałem, kazali mi i chłopakom przyjść w tamten dzień normalnie do pracy, ale zamiast dać nam pracować dali nam w grudniu przed samymi świętami wypowiedzenia, chłopaki mówili, że dyrektorka HR kazała zwolnić ileś tam osób

welder
@były spawacz

Elżbieta

Firma oferuje płatne staże, jeden w dziale jakości a drugi w dziale zakupów. Może jakiś pracownik da znać, jaki wybór jest lepszą opcją? :) Biorąc pod uwagę atmosferę np? Bo warunki zakładam, że sa podobne? Nie ma w ofercie widełek, na ile realnie można liczyć?

Zastanawiam się nad złożeniem cv do firm na stanowisko spawacza lub inspektora kontroli jakości co moazna ostatno znaleść w necie. Powiedzcie czy warto inwetowac swoj cenny czas w te firme sa jakies szkolenia jestessci zadowoleni z zarobków ile mozna zarobić na rekę netto czy brutto ?

liczysz sie jak maja potrzebe a jak nie maja potrzeby wywala cie w mgnieniu oka bez skrupulow nawet bez powodu, nie liczy sie dla nich czy masz rodzine i dzieci na utrzymaniu, atmosfera z miesiaca na miesiac coraz gorsza

@pracownik

Bo to prawda

Pracuś

Dla firmy teraz liczy się bardziej pracownik że wschodu. Zatrudniają ludzi przez firmę zewnętrzną. Z takich krajów jak Filipiny, nawet chyba z Kazachstanu ktoś był, Ukraina, Białoruś. Pracownik na umowę o pracę, polski pracownik nie jest szanowany. Co niektórym osobom na stanowisku czasem się wypsnie, że ludzie są po to żeby cytuję ,,(usunięte przez administratora),. Takie życie niestety. Mydlą oczy , a robią swoje.

welder
@pracownik

true!

Nikodem

Ile teraz można zarobić w AZZ na stanowisku operatora napawacza ścian inspektora w dziale kontroli jakości czy byly podwyzki w zwaikzu z wzrostem cen inflancji? Czy firma jest warta uwagi i skladania aplikacji ? czy wogule jest duza rotacja pracownikow w firmie i dlaczego ludzie odchodzą ?

Maciek
@Nikodem

Też ciekawi mnie na jakie zarobki może liczyć inspektor. Wie ktoś może?

Zostaw merytoryczną opinię o AIS WSI Europe - Radom

• Jak się pracuje w AIS WSI Europe?

Zobacz opinie na temat firmy AIS WSI Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AIS WSI Europe?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AIS WSI Europe?

Kandydaci do pracy w AIS WSI Europe napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AIS WSI Europe