Opinie o Akamai Technologies Poland Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Akamai Technologies Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Akamai Technologies Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akamai Technologies Poland Sp. z o.o. w Kraków

Karol

Hej ludzie, dajcie znaka ile można dostać za procurement analist. Staż 5 lat w zakupach, język komunikatywny, inz AGH, będę wdzięczny za info ;)

Szarpidrut
@Karol

Myslę, że ok. 6k brutto. Po kryzysie na więcej bym nie liczył.

Czy w Akamai też są wstrzymane zatrudnienia ze względu na koronawirusa? Dostał ktoś ostatnio ofertę pracy?

Czekając
@Zainteresowany

Ja czekam ponad 3 tygodnie na decyzje, a już się dopytywałem kiedy będzie i niby miała być, a dalej nic.

Riki
@Zainteresowany

Nie, cały czas rekrutują mocno - wczoraj rekruterka mówiła mi że nie wyrabia i ma 20 openingow i czy kogoś jeszce nie znam do polecenia.

mONdry
@Zainteresowany

Ciężko powiedziec co się w firmie dzieje? Ogólnie bardzo niski poziom HR jak na IT i na dodatek Kraków. Panie w HR same bje wiedza kogo i gdzie maja rekrutowac. Tutaj jednak trzeba szanować kandydata. Firma pod względem wynagrodzenia mocno średnia, technologicznie powyżej średniej. Obstawialbym ze dużo rzuciles i obecna polityka zakłada zatrudniać ale tanim kosztem czyli studentów którzy zamiast 15k będą za 7 k placzac ze szczescia ile to dostali i w 'jakiej' firmie.

@Zainteresowany

A jak ze stanowiskami non-IT? finanse, expense administrator - też normalnie zatrudniają czy wstrzymane?

ciekawy
@Kandydat

wszystko zalezy jak "tani" się okażesz. jak chcesz bardzo przejść to rzuć mało, duża szansa, że mimo freezu się Toba zainteresują.

Afek
@Riki

A jaki jest standardowy okres odpowiedzi po rozmowie?

@Afek

Zawsze było tak, że jak wypadles bardzo dobrze to firma nie miala wątpliwość i w ciągu 2 dni. Jak wypadles średnio to firma szuka lepszego kandydata i przeważnie w ciągu 2 tygodni jak nie znajdzie to daje odpowiedź tak czy nie czyli inwestować dalej w poszukiwania czy brać co "jest"

...

Ktoś wie czy rekrutacja na stanowisko Expense Administrator została już zakończona czy jest zawieszona? Czekam na jakąkolwiek odpowiedź już prawie miesiąc i zastanawiam się czy są jeszcze jakiekolwiek szanse.

@...

Akamai obecnie rekrutuje ale tylko tania sile robocza lub zatrudnia ludzi przechodzacych z kontraktorni, trzeba bylo byc chytrym i tak duzo chciec?

Arek
@...

Też jestem ciekawy. Rozmowa była 2 dni temu z gościem z Indii. Nie wiem ile trzeba czekac na jakas decyzje. Ktos wie?

Lis

Hej, a czy macie zakres widełek ale na stanowiska produktowe - marketing, product manager, senior product manager itp? Zastanawiam się właśnie czy warto się ruszyć bo opinie generalnie o Akamai słyszałem dobre - a się zasiedziałem chyba trochę i potrzebuje zmiany:)

Sil
@Lis

wszystko zewnątrz wygląda pięknie, ładnie, ale jak już zacznisz pracować to okazuje się bagnem. ja tez kiedyś słyszałem same pozytywy o akamai. top w Krk, po czym jak się zatrudnilem wszystko okazało sie zupełnie inne i trzeba bylo uciekac

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Akamai Technologies Poland Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Software Engineer II?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
amc

tak pracowałem i nie mogę polecić tej firmy. może cos się zmieniło, ale sa moim zdaniem dużo lepsze miejsca gdzie można sierozwinac

Jaka jest kultura pracy w Akamai Technologies Poland Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Johny

Niektórzy narcystyczni menedżerkowie nakręcają się i chodzą do pracy w garniturkach, poza tym - raczej luz.

Kajto

Też nie polecam

Artur
@Kajto

Twoja opinia jest bardzo krótka, napisz koniecznie coś więcej. Jestem ciekaw co nie przypadło Ci do gustu w Akamai Technologies Poland i dlaczego nie polecasz tej firmy. Liczę na bardziej szczegółowy wpis z Twojej strony!

Nowy aplikant

Absolutny zart. Dostalam emaila od Pani z HR w sprawie rozmowy przez telefon. Niestety cos mi wypadlo i musialam przeniesc rozmowe na inny termin. Uprzedzajac ze nie moge uczestniczyc w rozmowie i chicalabym ja przeniesc na kolejny dzien w odpowiedzi dostalam "cisze". Tak profesjonalnego zachowania ze strony HR jeszcze nie widzialam, szczegolnie ze to nie jest nawet rozmowa z jakis managerem, tylko zwykla rozmowa przez telefon z kobieta z HR ktora nie ma pojecia o wykonywanej pracy na danym stanowisku.

szach

Pracuje w firmie juz spory czas, uwazam ze jest rewelacyjna. Mialem okazje tez wyjezdzac do inych siedzib i wszedzie jest bardzo duzy nacisk na szacunek, roznorodnosc, atmosfere w pracy i jest to pierwsza firma w ktorej to nie sa puste slowa. Jestem bardzo zadowolony i wszyscy moi firmowi znjomi tez..polecam

Akajaaka
@szach

Fakt nie są to puste słowa bo często są wypełnione tęczowymi barwami. Niestety u nas mało widać tego dbania o atmosfere i ludzi i szacunek chyba że jest to jakieś ważne przemówienie albo prezentacja firmy to tak slajdy wszystko przyjmą

akamajak

Bardzo negatywne wrażenie.

Kazka

Rekruterzy potrafią obiecać gruszki na wierzbie, byle tylko podpisać umowę. Nie pisze tylko o HR'owych rekruterach, ale o samych managerach, z którymi się później pracuje na codzień. Po podpisaniu umowy okazuje się, że wszelkie ustalenia podczas rekrutacji można włożyć między bajki. Z plusów, to na pewno fajny taras z widokiem na Tatry, maszynka do czyszczenia butów, przy wejściu do budynku i bliskość targu, gdzie można zrobić zakupy na obiad.

Konad

Mi się trafiło minutowe rozliczanie czasu pracy, do pełnych 8 godzin. Wychodzisz na kawę - byle szybciej wrócić od ekspresu. Papieros - byle szybciej, bo minuty trzeba odrobić. W zespole brak jakichkolwiek integracji oprócz standupu, bo szkoda na to czasu. Myślałem że takiego managementu już nie robią, zwłaszcza w IT. Jak ktoś wcześniej napisał - unikać polskich szefów

Katjuszka
@Konad

W jakim dziale/projekcie pracowales?

ciekaw

Czy w Akamai rozlicza KUP?

Employee
@ciekaw

Tak, dla programistów 80%

AlfaRomeo

Ktoś się orientuje jakie są widełki na stanowiska do działu finansowego (Accounting Specialist) dla osoby z 3 letnim doświadczeniem w AP?

powyżej 4500 zł - to jest najniższa występujaca pensja w Akamai

Adidas
@Monika

brutto czy netto?

Pracownik AP
@AlfaRomeo

Obawiam się, że 3 lata w AP w innej firmie to za mało żeby dostać się na stanowisko GL Accountant I u nas. Jak już to Accountant Associate.

E tam
@Pracownik AP

Skąd taka opinia? 3 lata doświadczenia to aż za dużo na "jedynkę", spokojnie aplikuj!

Pracownik AP
@E tam

Stąd, że w GL są ludzie z doświadczeniem z poprzednich firm i siedzą po 2-3 lata na associate z tego co wiem :) a AP to dział po którym właściwie nie umiesz nic, dlatego się sam rozglądam za czymś

@AlfaRomeo

3 lata na Ajamai to bardzo niewiele. Z większym dosw w Finansach kolejne 3 w Akamai jako associate. To nie firma, gdzie normą są szybkie awanse. Firmę bardzo polecam choć np ten aspekt wypada gorzej niż w większości korporacji. Co do pensji to nie jest wyższa niż gdzie indziej. Nie wiem czy dalej się dzieją zwolnienia z dnia na dzień a przynajmniej rekrutacyjny freeze po czyimś odejściu-radzę dopytać, żeby być świadomym sytuacji.

Janek

wymagania z kosmosu za klikanie które można ogarnąć po tygodniowym konkretnym szkoleniu

Sde

Na jakie stanowisko aplikowalas/es? Czy są jakieś testy np Excela?

@Sde

Czytając opinię Ols zrozumiałam, że takie testy są. Jednak na 100% tego nie wiem, bo nie byłam na rozmowie. Ciekawe też, czy są w Akamai Technologies jakieś znaczące premie. Ktoś podpowie?

Ols

Jak długo czekaliscie na wynik rekrutacji??

@Ols

Mam nadzieję, że ktoś szybko zareaguje na Twój wpis - sama jestem ciekawa, jak długo w Akamai Technologies czeka się na wyniki rekrutacji. Uczestniczyłeś już w rozmowie kwalifikacyjnej. Może zatem powiesz coś o jej przebiegu. Chodzi mi o atmosferę w jej trakcie, pytania, itp.

Ols
@Marta

Rozmowa w biurze bardzo konkretna, sprawdzająca wiedzę i umiejętności excelowe potrzebne do konkretnego stanowiska. Atmosfera luźna pomimo wymagających pytań

jobseeker

Naprawdę dziecinne zachowanie, dział HR jest absolutnie nieprofesjonalny, nie chcę sobie wyobrażać, co jeszcze dzieje się wewnątrz.

@jobseeker

Rozumiem, że brałeś udział w rekrutacji organizowanej przez firmę Akamai Technologies Poland Sp. z o.o. Możesz opowiedzieć jakie masz doświadczenia z firmą? Co wpłynęło na Twoją negatywną opinię na temat działu HR?

Adamos

Jakie zarobki dla osoby z 8 letnim doświadczeniem w ap i z językiem niemieckim dodatkowo?

@Adamos

Masz już 8 lat doświadczenia, a ponadto znasz język niemiecki - a to już zdecydowanie przemawia na Twoją korzyść i powinno przełożyć się na propozycję godnych zarobków. Mam nadzieję, iż jakiś pracownik Akamai Technologies zechce powiedzieć coś więcej na ten temat. Bierzesz już udział w rekrutacji, czy dopiero to rozważasz?

monix

czy wie ktoś może, czego można się spodziewać na rekrutacji do Technical Academy? Mają być testy analityczne, ale jakie?

Luq

Wiecie czego można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego? Oraz na jakie zarobki można liczyć w trakcie akademii a jakie po ukończeniu ?

Mario
@Luq

Można spodziewać się słabych zarobków w trakcie trwania, poniżej przeciętnych po, ale napewno można spodziewać się słabego managera

Luq
@Mario

@mario Co macie na myśli słabe zarobki? Podajcie jakieś orientacyjne kwoty których można się spodziewać. Dzięki

Zostaw merytoryczną opinię o Akamai Technologies Poland Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Akamai Technologies Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Akamai Technologies Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Akamai Technologies Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 6 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Akamai Technologies Poland Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 62 ocen.
  • Opolska 100
    31-323 Kraków

Akamai Technologies Poland Sp. z o.o.