Opinie o Atos IT Services Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Atos IT Services Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Atos IT Services Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi zarządzania urządzeniami IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atos IT Services Sp. z o.o. w Warszawa

xvb

Atos zamyka/konczy projekty i musi szukac nowych zeby utrzymac/ nie zwalniac ludzi. Zarobki nowych ludzi coraz nizsze bo nie maja juz tyle do roboty. Moze bedzie proba zwalniania najlepiej zarabiajacych bo nie zarabiaja na siebie a co dopiero o przynoszeniu zysku i zastepowania ich tanszymi juz pracujacymi.

Eb

Właściwie, gdzie jest teraz lekko? W jakiej firmie? Tu przynajmniej jest porządny socjal, wychodzisz po 8 h do domu i lepiej płacą.

longmanka

obrabianie tyłka to już teraz codzienność, nie tylko w wielkich korpo, w małych środowiskach również, więc trzeba się uodpornić i negatywy obracać w pozytywy ;)

żubr

Hmmm za co ja lubie Atos hmm ze jak mam zly dzien to moge sobie na 50 % wydajnosci na drugi dzien robie tyle co za dwa dni 8 godzin, jak jestem chory moge robic z domu spod koca na pelnym lajcie, nikt mi nie sra ze biore chorobore itp jak mam ochot sie isc wysrac to ide jak mam ochote zjesc to jem, duzo ludzi narzeka ja nie znam takich, chyba tylko na wlasne zyczenie mozna miec zle w tej firmie i to musisz sie postarac, pozdrawiam atosowcow

Net Developer

Najpierw rozmowa z HR a potem techniczna i językowa. Rozmowa była w czerwcu. Miałem dostać odpowiedź nawet jeśli nie będzie pozytywna i zero odzewu do tej pory.

Pierwsza rozmowa była ogólna na temat doświadczeń, kolejna była techniczna i po angielsku

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer

Normalny człowiek idzie do sądu a nie wypisuje dyrdymały na gowork. A może to przestraszona konkurencja tłucze farmazony? Zazdrość bierze że Atos wysysa większość rynku pracy.

Placebo

Boże, jak jest tak zle - to zbierajcie dowody - maile,itd, nagrywajcie tych,których macie nagrywać i do państowej inspekcji pracy...co to ma być, jakieś targowisko atosowe? za drobną opłatą informacje?chyba sobie jaja robicie.

Emma
@Placebo

Dobry pomysł.Od teraz każdą decyzję w mojej sprawie podjętą przez managera i team leadera chcę na piśmie z uzasadnieniem.

longmanka

no właśnie widzę ludzie, jak chcecie walczyć z tym pseudo mobbingiem o którym mówicie, za drobną opłatą na konto, bo przecież w tym kraju nie ma nic za darmo.

Eb
@longmanka

Wroga atmosfera i duże wymagania rzeczywiście istnieją. To zależy od managera i teamu. Ja mam kiepski team, dobre wyniki i dobre relacje z klientem...dlatego zamierzam zmienić dział a nawet Tower. Rzeczywiście obrabiają tyłek (management).To żenujące. Taka chała w XFs.

Seba
@longmanka

To że jedna osoba napisała komentarz o pobieraniu pieniędzy to nie znaczy, że inni tak robią. To jakaś podpucha.

marta

Napisz dp mnie na mail marta.g8@o2.pl a za niewielka opłata na konto oddzwonie i powiem cała prawde o firmie

@marta

koleś, a wiesz że Atos 4 lata z rzędu jest w czołówce najlepszych miejsc pracy w Polsce, ... ty jesteś normalny? Zamów wizytę, wiesz gdzie

rekrut
@Adam

A wiesz ile takich firm jak Atos jest w czołówce najlepszych miejsc pracy ? To, że firma jest w czołówce najlepszych miejsc pracy to nie oznacza, że każdemu będzie odpowiadać polityka jaką stosuje. To nic nie zmienia - firma może mieć nawet tytuł "najlepszego pracodawcy w Polsce" :) Już byłem na rozmowach u pracodawców z oznaczeniem "przyjazna rekrutacja", gdzie nawet nie potrafili precyzować pytań na rozmowie kwalifikacyjnej a także nie dawali odpowiedzi o wynikach rekrutacji.

Andy
@rekrut

Adam - ATOS jest monopolistą na bydgoskim rynku pracy - tam poza nimi nie bardzo jest alternatywa więc bycie tam super pracodawcą to żadne osiągnięcie; do tego doskonale to wykorzystując płacąc Polakom jak Indusom ... a te wszystkie certyfikaty super pracodawca itp ... wystarczy, że zabulisz i otrzymasz.

nina

Zamierzam podac Atos do sadu za mobbing i szkodliwe warunki pracy. Jak myslicie, wygram?

ix
@nina

@Nina...Mam nadzieję, że wygrasz!

Obecna

Atos...zarządzanie przez zastraszanie...Nie,dziękuję!!!

Nina

Podzielam opinie. Wroga atmosfera, duze oczekiwania. Szkolenia przez innych pracownikow, to zenada!! Jak nie łapiesz szybko, to cie inne szczury zdepcza! Najlepiej, zeby brac laptopa po pracy i pracowac nastepne 8 godzin z domu za darmo. Nie powiedza wprost. Obrobia (usunięte przez administratora) za plecami a umowa o prace (usunięte przez administratora) daje!! Przyniosa ci dokumenty do biurka i powiedza, ze mozesz pakowac rzeczy. Poza tym praca w hałasie i zaduchu.

xxx

To się tyczy Atos Bydgoszcz....wroga atmosfer

Placebo

dll - to ja się w takim razie nigdy nie dowiem, jaki jest wynik rekrutacji :D

dll

Atos świadczy usługi dla swoich klentów. W związku z tym jest też uzależniony od decyzji swoich klientów. Jeśli klient potrzebuje ludzi na już to zatrudnią Cię od razu. Jeśli klient zastanawia się kilka miesięcy to Twoja aplikacja również wisi kilka miesięcy. Myślę że to głównie decyduje czasie rekrutacji. W moim projekcie klient namyśla się od kilku miesięcy więc pewnie przekłada się to na proces rekrutacji.

longmanka

to ja chyba jestem przykładem, że lepiej aplikować przez stronę. Od rozmowy telefonicznej do rozmowy w siedzibie firmy minął równo miesiąc, a poźniej czekałam już 'tylko' ledwo ponad 2 tygodnie.

Adonis

Ja póki co, to na decyzję czekam...

elo

Czy ktoś z was jest może w Atosie zatrudniony przez pośrednictwo? Jak długo od uzyskania decyzji czekaliście na list intencyjny ?

gosc
@elo

Wlasnie,jak jest z tymi posrednictwami bo sa podzielone opinie. W jednym z postow powyzej ktos mowil ze niby jest latwiej i szybciej. O co ztym chodzi.Dzieki

obecny

@Kasia....ciekawe jak długo Ty będziesz spełniać cele???

longmanka

Tak,dziękuję bardzo i życzę powodzenia :)

Adonis

Przyjęli Cię? Gratulacje!:)

Zostaw merytoryczną opinię o Atos IT Services Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Atos IT Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atos IT Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atos IT Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 8 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Atos IT Services Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Atos IT Services Sp. z o.o. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Atos IT Services Sp. z o.o.