Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A.

Opinie o Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A.

Ona

To zalezy od sprzątaczki może być 3 a może być i 13

@Alex, pracujesz dwanaście godzin dziennie? Czy tyle masz zapisane w umowie? Za nadgodziny pracodawca płaci dodatkowo? Z tego co piszesz relacje z przełożonym nie są najlepsze. Czy można by je poprawić? Może spokojna rozmowa mogłaby coś zmienić? Napisz więcej o swoich doświadczeniach, pomoże to innym osobom poszukującym pracy.

@Karolina

Pracujesz w HR,że tak piszesz?????????

Ona

Pokazało się ogłoszenie o pracy sprzątaczki .Zarobki od 3500 praca w godz.6 14 soboty wolne . Może ktoś powie coś ile w tym prawdy?

????

Firma jakich mało... już po rozmowie kwalifikacyjnej odechciało się tu przychodzić bo w kadrach panuje grobowa atmosfera, żadnej uprzejmości, życzliwości uśmiechu na twarzy, Drogie Panie wrzućcie na luz i bądźcie bardziej swobodne przy wykonywaniu swojej pracy bo swoim wiecznym niezadowoleniem odpychacie każdego kto przekroczy próg waszego biura. Ogólnie reszta część ludzi tam pracujących jest w porządku niszczy wszystko atmosfera która jest tragiczna, wszyscy boją się każdego i wszystkiego, dokumentacja namnażana bez najmniejszego sensu, wyjście punktualnie z pracy= krzywymi spojrzeniami ???? zarobki średnie, awanse przeznaczone dla pupilków.

Kaktus

Pracowałem w biurze. Oprócz ludzi nie było tam nic co by mogło jakkolwiek trzymać. Kasa na start nie robiła szału. Była obietnica podwyżki ale nigddy nie nadeszła, zarówno mi jak i innym, którzy robili dłużej. Mega przemiał ludzi. Od nowego roku odeszło już około 5 osób. Kierownictwo nie wie dokładnie kto co robi. Peła dezorganizacja. Jeżeli się dobrze nie trafi to główne narzędzie pracy to Word i Excel. (usunięte przez administratora) Każdy kto chce się tam dostać niech się kilka razy zastanowi i przeczyta wszystkie komentarze. Też przyjmując się tam myślałem, że może być tak źle jak ludzi piszą ale okazało się tak samo jak nie gorzej. Omijać szerokim łukiem!!!!!

Student
@Kaktus

Jakie stanowisko i jak wyglądają zarobki? Niedługo kończę studia (inżynier elektryk) i zastanawiam się nad moją pierwszą pracą w WZM. Proszę o radę.

Technolog

Na jakim stanowisku te 2/3 średniej krajowej? Ile może zarobić doświadczony technolog?

Kaktus
@Technolog

Konstruktor/technolog

@Majsterek, każda osoba przed podjęciem pracy poszukuje informacji na temat pracodawcy oraz opinii byłych bądź obecnych pracowników, którzy pracują w danej firmie. Ja również staram się zdobyć jak najwięcej informacji na temat pracy w firmie Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne. Czy masz jakieś doświadczenie związane z tym miejscem pracy? Możesz napisać coś na temat warunków jakie oferuje pracodawca? Podziel się z nami swoją opinią na temat tego miejsca pracy.

@Tadeusz, dziękuję za odpowiedź. A czy Ty posiadasz jakieś doświadczenia związane z pracą w firmie Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A.? Jeżeli tak to czy możesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami z tego miejsca pracy? Zachęcam do wyrażenia swojej opinii na ten temat.

Majsterek
@Karolina

Pani Karolina jak widać jest mocno zainteresowana pracą w WZM. Polecam przejrzeć oferty pracy na stronie internetowej. Wybór jest bardzo szeroki, więc coś Pani dla siebie znajdzie.

@Rico, dziękuję za przybliżenie zadań jakie wykonujesz na swoim stanowisku pracy w firmie Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A. We wcześniejszym komentarzu wspomniałeś, iż "tylko psychika ludziom siada" czy możesz rozwinąć swoją myśl? Co takiego wpłynęło na to, iż wyraziłeś takie zdanie? Napisz coś więcej na ten temat, ponieważ na chwile obecną trudno zrozumieć do czego konkretnie odnoszą się te słowa.

Rico

@Karolina Konstruktor-Technolog w dziale rozwoju i badań. Praca na tym stanowisku, w tej firmie charakteryzuje się: - prowadzeniem zeszytu wykonywanych czynności; - wpisywaniu wykonywanych zadań w programie Team Center; - wypisywaniem delegacji dla dyrektorów; - przepisywaniem tekstu z zeskanowanych książek; - tworzeniem projektów maili i czekaniem na ich zatwierdzenie przed wysłaniem; - tworzeniem i rejestrowaniem miliona innych pism: wychodzących, wchodzących, przechodzących, zachodzących, itp.; - tworzeniem bezsensownych technologii w formatce w Wordzie; - tworzeniem setek tabelek w Excelu; (usunięte przez administratora) - wysłuchiwaniem pretensji że coś nie jest gotowe; - olewaniem zgłaszanych problemów/sugestii; - siedzeniem długich nadgodzin; - wysłuchiwaniem pretensji że muszą płacić nam za nadgodziny, kiedy np. niektóre Panie siedzą za darmo; - przepraszaniem za wszystko w kadrach; - dzielną walką z problemami nie znanymi w innych firmach; - bardzo niską pensją; - brakiem perspektyw; - ekipą bardziej niż w porządku; - możliwością poznawania nowych ludzi dzięki dużej rotacji; - częstym jedzeniem pączków. Ale nic to… „w jakiej innej firmie możesz projektować czołgi”.

@????, dziękuję za odpowiedź na temat sytuacji ewentualnych szkoleń w firmie Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne. Czy może pracownicy wyrażali chęć podniesienia kwalifikacji i uczestnictwa w szkoleniach dodatkowych? Był taki fakt zgłaszany pracodawcy? Może warto by było podsunąć kierownictwu firmy taki pomysł? @Rico, jakie stanowisko zajmujesz w firmie Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne? Możesz coś więcej napisać na temat Twojej pracy u tego pracodawcy?

@Kaktus, dziękuję za wyrażenie swojej opinii na temat pracy w firmie Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A. jednak czy mógłbyś w swojej wypowiedzi odnieść się do tematu szkoleń oraz rozwoju zawodowego oferowanego przez pracodawcę? Czy firma Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A. dba o rozwój osobisty pracownika oferując mu szkolenia podnoszące kwalifikacje na zajmowanym stanowisku? Co mógłbyś napisać w tym temacie? Zachęcam do dalszej dyskusji, Twoje doświadczenia będą bardzo pomocne dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy u tego pracodawcy.

????
@Karolina

Skalenia? Tylko BHP, żadnych perspektyw. Poza tym z Worda i Excela chyba każdy umie korzystać.

@Szympans, czy chciałbyś dodać coś na temat warunków pracy w Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne w Poznaniu? Pamiętaj proszę o dodawaniu opinii zgodnych z regulaminem Gowork.pl oraz zachowaniu kultury wypowiedzi. Czy zgadzacie się z zamieszczonymi wcześniej opiniami? Chętnie poznamy Wasz punkt widzenia.

Cezary

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie warto starać się o pracę?

ABCD

Wszyscy narzekają na zarobki tutaj, a jeszcze nikt ich nawet nie określił... Mało płacą, tzn.? Dla jednego mało to 2 tys., dla drugiego i 5 tys. nie wystarczy..

Były
@ABCD

(usunięte przez administratora)tys. dla biurowych, dla fizycznych to samo lub mniej, kierownik (usunięte przez administratora) tys. To jest wypłata netto, na którą składa się podstawa + premia. Produkcyjni mogą dorobić w nadgodzinach. Jak nie masz roboty i kasa się kończy można spróbować złożyć papiery. W innym przypadku szkoda tracić czas. (usunięte przez administratora)

Były 2
@Były

Kierownik 5tys.netto? Koń by się uśmiał! Ktoś Ci makaron na uszy chyba ponawijał. 3,5tys.to max dla kierownika, jesli chodzi a fizycznych, to i bez nadgodzin potrafią wyciągnąć wiecej.

adam

Kumpel pracuje u was na produkcji jako tokarz..Jak wygladaja tam zarobki? podobno zarabia 6tys netto i za soboty placa 20zl wiecej do godziny.. Polecacie ? sa chetni na produkcje?

wera

A wie ktoś dlaczego tak źle traktują tam ludzi ?? I co to za dyrektor ?? Czy nadal tam pracuje ??

a 17
@wera

z tym traktowaniem to bzdura

mat

sam jesteś alkochlikiem inierobem nieudaczniku

B.A

Witam, jak wyglada sprawa wynagrodzenia i warunkow pracy na stanowisku spawacz ??

@B.A

jeśli umiesz spawac i masz ochote do pracy to można zarobic

dada

To prawda. W dziale konstrukcyjnym króluje word i excel. Prawdziwego projektowania BRAK!

Zostaw merytoryczną opinię o Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 90.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 16 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 48 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A.?

Kandydaci do pracy w Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A.