INCOM POLSKA SP. Z O.O.

Opinie o INCOM POLSKA SP. Z O.O.

Chetny

Witam. Zauważyłem że Incom często ogłasza się w sieci. Jest tak taka spora rotacja pracowników że ludzie jednymi drzwiami wchodzą a drugimi wychodzą? Praca jest trzy zmianowa? Autobus firmowy też zawozi pracowników na nocną zmianę czy trzeba mieć kasę na bilety jak pracuje się w nocy?

Brak
@Chetny

Praca jest trzy zmianowa , ale jeżeli chcesz można pracować w systemie 4 brygadowym Autobus zawozi pracowników na nocną zmianę ( oprócz Niedzieli na Poniedziałek ) tak to jest bez problemu , ps : Osoby które napisali komentarze że to jest ciężka praca fizyczny to chyba nigdy nie pracowali fizycznie ,

smutna

praca jak praca po 3 miesiącach na stołach kręgosłup dostaje kopa a kolana wysiadają,max do 40 stki powyżej tego rocznika nie polecam ruch to zdrowie uprawiałam sport,ale tutaj cisną jak cytrynę za byle klocek drewniany pod stołem zabrali by premie nawet nie próbuj chorować 20% premi też zabiorą o podwyżce nie ma mowy a normy coraz większe,większe i WIĘKSZE !!!!!!! i tak bez końca wody przy sobie chociażby malunią buteleczkę do picia bo upał zapomnij!!!!DYREKCJA NIE WYRAŻA ZGODY musisz opuścić hale i udać się na stołówkę ba a na stole produkcja stoi A KOLEDZY CZEKAJĄ WKURWIENI bo normy przez takiego nie wyrobią bo mu gorąco i pije .Pytanie zasadnicze JAKOŚĆ CZY ILOŚĆ? bo ma być jakość ale przy nieustannych podciąganych normach jakość idzie do bani a jak chcesz mieć pamiątkę po gorącym kleju z pistoletu to brrrr....... zapraszam blizny murowane zawsze jakaś to pamiątka po IN COMIE dla zdesperowanych to zapraszam

smutna

Praca fizyczna i tyle pot po tyłku leci a normy wciąż podciągają

To jest masakra do czego doprowadzili ludzie. Jeszcze 2 lata temu- 1,5 roku temu była super atmosfera, praca na luzie, kierownicy wymagający ale nie fałszywi, za czasów młodego dyrektora, który miał głowę pełną świeżych pomysłów. Każdy z nich odszedł. Nie było uwalania premii za byle co, kombinezonów, donoszenia i traktowania ludzi jak śmieci. Przyjmowano kilka osób miesięcznie a nie kilkadziesiąt w tym 90% ukraińców. Rozmowa kwalifikacyjna była szczegółowa, nie brali byle kogo tylko tych co mają chęci i doświadczenie. A teraz? do czego doprowadziliście, nowi kierownicy, nowy dyrektorze, panie z kadr? uwalanie premii za byle co, bo dostajesz 5 ukraińców na swój stół i nie robisz targetu bo oni wzruszają ramionami i nie chcą się uczyć. Bo słodkie idiotki gotowe zabić się za stówę brutto, donoszą na każdego, kto chociaż na chwilę zdejmie okulary ochronne (żeby je np. umyć albo wypełnić dokumentację) lub kombinezon który musisz zdjąć idąc do toalety. Na pokoju team liderów pisze kto i za co ma mieć uwaloną premię. Są kolorowe karteczki, pisze kto i za co "podpadł" oraz kto donosi. Przez cały miesiąc pracujesz ostro na premię 20% a w ostatnim tygodniu stwierdzą że były reklamacje na twój dział, że ktoś u ciebie nie nosił okularów lub ktoś miał wypadek na drugiej hali, następuje kumulacja i dostajesz 8 lub 10% mniej. W kwietniu wieszają grafik, że 1-3 maja wolne. Ludzie rezerwują sobie pobyty nad morzem, w górach. 29 kwietnia biuro stwierdza, że ten jeden dzień to taka strata dla firmy i wieszają nowy grafik, gdzie 2 maj jest dniem pracującym. Nie możesz wziąć urlopu bo kierownik mówi że każdy by chciał i bez ciebie wszystko się zawali. Kasy za wyjazd nikt nie odda i jeszcze wyśmieją w twarz. Zielone świątki - nikt nic nie wie, w grafiku normalny dzień pracujący - ludzie kończą tydzień pracy a nagle jedna osoba z działu dostaje smsa od kierownika, że w niedzielę wolne. Nie masz numerów do nowych pracowników więc nikt nic nie wie. Ludzie w niedzielę stoją pod zamkniętą firmą. Mało tego - musisz to święto odrobić i przyjść w sobotę lub niedzielę nie na setkę ale normalnie płatny dzień. Tu święta odrabiasz, mimo że kodeks pracy mówi o dodatkowym dniu wolnym gdy święto wypada w niedzielę. Jaja jak berety. Nikt nic nie wie. Stoisz pod zamkniętą firmą i nie masz jak wrócić do domu bo jest przed 23:00. A firma się nabija.

Pracownik Produkcji

Szczerze mówiąc to na rozmowie nie było szału. Pytali czy jestem sprawny fizycznie i czy mam chęci. Pokazali mi chale z i pytali gdzie wcześniej pracowałem i czy nie będzie problemu z dojazdem do pracy. dodano że praca trzy zmianowa. Cztery dni pracy, dzień wolnego i znów cztery dni pracy. Teraz to mają zastanowić się i dać znać na początku nowego tyg. J

Anonim80

Pracowalem tam w incomie prace odradzał bo to strata czasu, zwalniaja ludzi bardzo często proponuja stanowisko brygadziaty a potem haka na ciebie szukają każą przesowqc 2 tonowe palety bez sztaplarek maja juz kilka spraw w sadzie o odszkodowanie o to, smierdzi, syf, kradna. W ciadu roku z 300 osob tao bedzie zwqlniaja czyli rotacja straszna. Strasznie donosza gadaja obgaduja, nie przedluzaja ci umowy, chcesz wyjasnien to kierownicto rozmawiqc z toba nie chce wogule. Dostawale premie dostawalem pieniadze za osoby ktore polecalem firmie a oni potraktowali mnie jak scierwo tania sila robocza. Ciagoa 4 brygadowka nie pozwala n zycie prywatne, osoby z ktorymi pracował juz zadn tam nie pracuje, albo sami odchodza albo nie przedłużają umowy. Dlatego odradzał tam prace strata waszego czasu na początku bedsie ok ale jak sie rozkrecicie będziecie ciagle na monitorowanym. Włókno szklane szkodsi na drogi odsechowe maski musisz sam se kupować, kolega krwią zaczol kaszlec wiec zastanowcie sie zanim sie zdwcydujecie albo poczujci na własnej skórze. Spalic incom albo zrzucić bombe.!

3 miesieczny staż

Wszystko wmiarę ok, ale zdrowie cierpi od wdychania włókna szklanego. Wystarczy rano zobaczyć jak słońce swieci przez te małe okienka na hali. Wtedy widać ile tego syfu lata w powietrzu. A za kilka lat rak płuc..

Jeśli chcecie przyjść latem sobie dorobić - nie polecam. Zarobicie prawie 7 kółek za 3 miesiące pracy ale warunki pracy latem są po prostu masakryczne. Dostajesz grube spodnie robocze, na to dadzą ci jeszcze gruby, nieprzepuszczający powietrza kombinezon ochronny, który musisz zapiąć pod szyję bo uwalą ci premię. Hala produkcyjna to zwykła hala magazynowa, bez klimatyzacji, kilka małych okien na górze, które nawet się nie otwierają. Brama napowietrzająca jest usilnie zamykana przez kierownictwo. Kilka osób już zasłabło. Ludzie zaczynają odchodzić bo w maju nie da się wytrzymać a co dopiero będzie w sierpniu lub lipcu! o zgrozo. Sam pracuję ponad rok ale mam zamiar odejść bo sauny nie potrzebuję i pobytów w szpitalu raz w tygodniu. uparli się na te kombinezony, bo Hiszpanie noszą u siebie - no tak super ale dla nich temp 40 stopni to wiosenna pogoda i oni latem w Polsce kurtki zakładają. Co ten kombinezon ma chronić, spodnie robocze? żeby się nie zabrudziły? Dajcie same bluzki jeśli chcecie chronić ręce pracowników przed włóknem. łatwo mówić jak się pracuje w biurze z klimatyzacją ale przejdźcie się po hali (w kombinezonach drogie kierownictwo, nie w koszulkach z krótkim rękawem) i zobaczcie jak ludzie się pocą i jaki smród jest na hali. na drugiej zmianie smród jest nie do wytrzymania. Ludzie mają twarze jak buraki, bo musisz biegać w okół tych stołów a jest gorąco jak w saunie i nie wolno mieć ze sobą na hali wody. A jak za często latasz na stołówkę to też ci premię uwalą bo nie wykonujesz swoich obowiązków. ODRADZAM!!!!!

Yolo

Jak wygląda praca w dziale jakości? Są tam jakieś wakaty?

Zapomniany

Zgadam się z przedmówcą... I chyba wiem kim on a raczej ona jest!;) Pozdrawiam jedyna Panią Kierownik co stała z ludźmi a nie z banda zarozumialcow! Nic dziwnego, że Panią zwolnili - mieliby pod górkę z kimś kto wie co mówi i to bez ogródek ale kulturalnie nie ważne czy do Pana A. vel "ja nic nie wiem" albo ważniejszego kierownika. Lubiłem przychodzić do was na netset w zastępstwie na Pani zmianę. Atmosfera była miła i pracowało się przyjemnie. Też już tam nie pracuje. Było poza tymi chwilami z Pani (usunięte przez administratora) wo.

szukam pracy

Znów szukają pracowników. Byłem tam z dwa razy w tym roku na rozmowie i nie wiem nawet co poszło nie tak na rozmowie jako pracownik produkcji. Z dojazdem nie było by u mnie problemów, jestem dyspozycyjny, punktualny i lubię się uczyć nowych rzeczy a po przeczytaniu co ludzie piszą tu to wychodzi, że biorą osoby, które nie chcą pracować albo nic z siebie nie dają. Pewnie jeszcze wiele razy dadzą ogłoszenie i wielu ludzi się przewinie przez tą firmę. Panie z kadr każą przesyłać aplikację i czekać.

chcę pracowac :)

Dla czego InCom co tydzień lub dwa daje ogłoszenie o prace? Czyżby tam się źle pracowało? Przeczytałem opinie i wyszło na to że mają sporą rotację pracowników. Domyślam się, że ludzie rezygnują po kilku dniach albo po miesiącu. Nie pracowałem tam ale to chyba nie jest taka ciężka praca. Nie nosi się w rękach 20-30 kg przez osiem godzin? Raz byłem tam na rozmowie i nie wystraszyłem się pracy. Po części rozumiem pracodawcę gdy bierze kogoś a ta osoba rezygnuje po kilku dniach. Później strach wziąć kolejną osobę. Ja szczerze mówiąc szukam stałej pracy na lata a nie na kilka dni. Mają autobus więc transport jest zapewniony. Minusem jest to, że pracuje się też w soboty i niedziele, wtedy trzeba dojechać na własny koszt ale to przecież tylko dwa dni w tyg więc można przeboleć

nowy

Znów szukają pracowników. Bylem u nich na rozmowie i jeszcze dwie dziewczyny. Jak usłyszały że są nocki to zrezygnowały. Nie wiem jak można bać się nocek. domyślam się, że po tygodniu nocek są ranki i popołudniówki.. Na olx szukają kobiet i mężczyzn do pracy

gk

Witam, jak jest z umową? Na jaki czas jest podpisywana? Są jakieś ubezpieczenia grupowe?

@gk

Od początku umowa o pracę. Kiedyś było zlecenie ale to się zmieniło. Pierwsza umowa jest na 3 miesiące. Później na rok. Z grupowych świadczeń jest medicover.

nick

Nie chce się chwalić, ale ja to zrobiłem, tzn. odblokowałem tę stronę Incomu w Go Work, bo nie działała. Byłem ciekaw opinii, bo już chyba rok ogłaszają się ciągle. Jednymi drzwiami wchodzą, drugimi wychodzą.

Boże ludzie, aż się słabo robi, co Wy wypisujecie. Pracuję od ponad roku i mogę napisać obiektywnie, bo swoje mam już za sobą. Niektórym to się robić nie chce, miesiąc temu przyszła laska, która stwierdziła że nie będzie zwijać włókna lub układać na stołach bo ma tipsy i jej się połamią!!! i faktycznie, tymi pazurami nie mogła nawet puszki z colą otworzyć na stołówce. Inni stanie i nic nierobienie też uważają za ciężką pracę, ludzie ogarnijcie się!! Z tym włóknem szklanym nie ma co przesadzać, ludzie pracują po dwa lata bez masek i nic się nie dzieje. Jak ktoś jest wrażliwy i chce maskę, to wystarczy poprosić. Ja mam szafce ale nie noszę. A byli tu tacy, z "choinką" w płucach, szczegół że jarał zioło jak smok nawet w pracy. To płuca chyba tylko dobił włóknem szklanym. Wszyscy święci na forach - nie palą, nie jarają, nie piją - nie ośmieszajcie się! Koleżanka po 2 latach robiła prześwietlenie i nic nie wykryli. Hiszpanie - nie są "nie wiadomo po co" jak to ktoś napisał, tylko pracują w głównej siedzibie InComu w Hiszpanii i przyjechali kontrolować i wprowadzać zmiany ze względu na częste reklamacje - często też wina pracowników - w paletach znajdowane chrupki, telefony - tak to jest jak się żre i smsuje zamiast zamykać porządnie palety. Fakt, Hiszpanie wkurzają. Przemeblowują, przestawiają maszyny, nie liczą się ze zdaniem pracowników a dyrektor to ich marionetka, boi się o swój tyłek i przytakuje na ich głupie pomysły. + medicover - za 6zł miesięcznie masz pełny dostęp do wszystkich lekarzy za darmo, dentysta 50% taniej, można codziennie chodzić i korzystać ile wlezie + darmowy dojazd od poniedziałku do piątku z centrum do pracy i z powrotem. + zarobki - co miesiąc jako zwykły pracownik nie dostaję mniej niż 2k, średnio jest to 2,5k, na święta, na wakacje przy wielu nadgodzinach prawie 3k, rekordziści dostawali prawie 4 - no ale trzeba chodzić na nadgodziny, nie każdy ma na to czas i ochotę. Mówię o filarach firmy - szycie, mała, duża lectra. Inne działy to faktycznie nieporozumienie, oni robią a później my ich materiały wyrzucamy do śmieci. Zrobili działy bo Hiszpanie kazali, a że pracy tam nie ma i zamówień, to nikogo nie obchodzi. + praca jest lekka, nie dźwigasz, chyba że dla kogoś dźwiganie to nałożenie nadstaw na europaletę. + mili ludzie, fajna atmosfera, wszyscy są przyjaźnie nastawieni. + łatwo awansować, np. na szyciu bardzo szybko stajesz się operatorem, stoisz i klikasz na komputerze a zarabiasz więcej niż inni. - zmienny grafik - niby chodzisz od pon-piątku, później coś im strzeli do głowy i jest czterobrygadówka. Niby do grudnia, a jest styczeń i nadal masz weekendy pracujące. Jak ktoś ma dzieci lub studia zaoczne i weekend to dla niego jedyna okazja na załatwienie swoich spraw, czterobrygadówka może mu rozbić wszystkie plany. - braki w ludziach - niestety po tygodniu rezygnują, paniusie z tipsami, faceci w rurkach co nadstawy 5kg nie podniosą, przez co trzeba więcej się starać, więcej pracować, trudno o urlop gdy są takie braki, nie chcą dawać i trzeba mocno prosić. -+ nadgodziny - setki lub 50tki - można sobie sporo dorobić, nie każda firma daje taką możliwość, chociaż nie zawsze pasuje człowiekowi żeby przyjść po godzinach. oczywiście to dobrowolne, ale czasem bardzo proszą o przyjście i nie masz silnej woli żeby odmówić.

ZwykłyJa

Witam. Należy zacząć od tego, że na hali produkcyjnej, unosi sie tyle drobnego włókna szklanego, że wielu już miało problem kaszlenia krwią. Te badania o których mowa, to pic na wode. Niech ta Gośka z biura mówi sobie co chce o tym powietrzu, ale fakty są takie, że wszystko co tam wdychasz osiada ci na płucach i już zostaje na stałe. A to jest włókno szklane, tego z płuc już się nie pozbędziesz. Sam na własne oczy widziałem prześwietlenie płuc kolegi który tam pracuje - nie pali, uprawia sport, a ''choinke'' z włókna szklanego na płucach ma. Nie więc sobie te badania o zapyleniu wsadzom tam gdzie światło nie dochodzi. Następna kwestia - ZAROBKI 1600 podstawy na rękę, plus 200 zł premii motywacyjnej, plus brygadówka (kwoty już 'na rękę'). Jakie są realia? Z tych 1600 które są nienaruszalne jesli wypracujesz, potrafią zabrać. Premia motywacyjna? Obiecują 20% za to, że się nie opuszcza godzin pracy, lecz gdy przyniesiesz zwykłe zwolnienie od lekarza to już możesz się pożegnać z jakąkolwiek premią. 20%? Przez rok pracy jeszcze nigdy nie widziałem. Zawsze jest to 10-13%, które będzie tłumaczone tym, że przez Twoje stanowisko firma ma straty i nie wyrabiacie normy. Stanie się coś na hali produkcyjnej, np. ktoś kogo nawrt nie znasz bo pracuje na innym dziale i ta osoba będzie miała wypadek, już cała zmiana ma po premii za wypadek na hali. CZYLI WDYCHAJĄC WŁÓKNO SZKLANE I NISZCZĄC OD PIERWSZEGO DNIA SOBIE PŁUCA DOSTAJESZ 1700-1800zł. Gdzie za to samo w Hiszpanii na hali z lepszymi warunkami, dostają 1200euro. Zobaczcie rożnice. Kolejna sprawa - Ludzie. Ludzie na mojej zmianie byli w miare ok, chociaz brygadzisci jak tylko mogli wchodzili w cztery litery kieronikom produkcji, ktorzy z kolei wchodzili w dolna czesc plecow prezesowi. Pracownik sie dla nich nie liczy. Jest elementem przejsciowym. Bo wszyscy wiedza, ze ludzie tam przychodza i jesli nie sa pod sciana to po miesiacu odchodza. Stad zawsze np. Braki w premii. Jak ma być wyrobiona jakakolwiek norma skoro co miesiąc są nowe osoby, które trzeba nauczyć. Te baby w biurze to najgorszy zestaw jaki może być, pracownik nigdy nie ma racji, pracownika można wymienić, takie jest ich podejście. Przykład. Rozciąłem sobie palca, więc na drugi dzień poprosiłem tą blond-kretynke od BHP o jedną pare rękawiczek, myślicie, że dostałem? Po tygodniu sam sobie wziąłem bo któryś z brygadzistów zapomniał zamknąć magazynku z takimi rzeczami, więc wszedłem i zabrałem. To wyżej wymienione tyczy się pracowników pracujących bezpośrednio przez InCom jak i tych zatrudnoonych przez agencje pracy. JEŚLI NIE MUSISZ TO NIE POLECAM TEJ PRACY! A JEŚLI JUŻ JESTEŚ POD ŚCIANĄ I MUSISZ TAM PRACOWAĆ, TO MIESIĄC I W MIĘDZYCZASIE SZUKAJ CZEGOŚ NORMALNEGO.

Nikowski
@ZwykłyJa

Wiesz, nigdzie nie jest dobrze w takich pracach dla każdego. Po Incomie byłem w kilku miejscach i wszędzie jest do d... . Incom tak jak DGS cały czas się ogłasza od kilku miesięcy, ze względu na dużą fluktuację pracowników. Akurat mnie osobiście te z biura podobały się, ale wiadomo, że one maja inną świadomość, niż pracownicy produkcyjni: "byt określa świadomość" (szczególnie w przypadku kobiet)i ich empatia jest ograniczona. W moim przypadku nie dali mi nożyczek i kupiłem sobie własne a szafka w szatni była dla krasnoludka (nie spotkałem się z tym nigdzie indziej). Podsumowując, to jest młyn obliczony na to, że jednymi drzwiami wchodzą a drugimi wychodzą, bo nawet dla "biednej" Hiszpanii Polska to Bangladesz. Wiadomo, mają kupionych kilku funkcyjnych i naganiaczy tak jak wszędzie, ale najbardziej rozbrajają mnie nowi pracownicy, którzy łykają firmową propagandę jak młode pelikany a wystarczy włączyć świadomość.

brygadzista
@ZwykłyJa

Praca sama w sobie (poza wszędobylskim włóknem szklanym) jest ok, zwłaszcza netset, czy tam infuzja - zwał jak zwał, dla mnie "toczenie rolki" przez 12 h dziennie to zdecydowanie zbyt bezproduktywne zajęcie, ale co kto lubi. Póki siedzą Hiszpanie jest względny porządek i nawet kierownictwo zakłada ludzkie maski. Ale jak tylko ich liczba w szczecińskiej siedzibie spada wraca stary system. Na tak dużą rotację pracowników zasłużyli sobie sami - gdyby panie w kadrach były ludzkie, nie upie***lali premii za puszczenie bąka przy stole i zapewniali bezproblemowo wszystkie narzędzia do pracy niezbędne, dostosowując przy tym normy do możliwości pracowników na pewno mieliby więcej chętnych do roboty na stałe. Generalnie normy jako takie wcale nie są mocno wyśrubowane, jednak tylko dla pracowników, którzy już znają się na rzeczy. W związku z przyjmowaniem nowych osób co najmniej raz w tygodniu, czasami po kilka dziennie na jeden dział wydajność wykwalifikowanego pracownika spada poprzez zrzucenie nań obowiązku przyuczenia "nowego" (co nie powinno być niczym zaskakującym, jednak cyferki w rubryce "cele" nie ulegały pomniejszeniu, a nieosiągnięty cel = obcięcie premii). Moja przygoda z Incomem trwała stosunkowo niedługo, najprawdopodobniej przez "podpadnięcie" kierownikowi i szanownej Pani M.P sprawą kategorycznej odmowy podpisania wniosku urlopowego zamiast należącego się postojowego. Jeżeli lubisz myśleć samodzielnie i znasz swoją wartość oraz nie uważasz, że kierownik czy baba z biura mają prawo traktować Cię jak robaka, tylko dlatego że są kierownikiem i babą z biura - nie trać czasu na wysyłanie tam CV ;)

nick

Ktoś kto np. wczoraj został liderem stołu i ma z 20 lat wstydzi się odezwać do pracownika przy stole albo go po prostu nie lubi i już na podstawie jego opinii brygadzista odsuwa tego niechcianego pracownika od stołu. Trochę udawany profesjonalizm w zarządzaniu ludźmi, wynikający z niedojrzałości. Wysokie normy produkcji i odpowiedzialność zbiorowa (premia wydajnościowa dla całej grupy - wydajność i premia wynika ze średniej dla stołu, więc ci wydajniejsi tracą). Szkolenie "w locie" bez dopowiedzenia tego, że ci szkolacy się pracując z tymi bardziej doświadczonymi obniżają ich szanse na premie - jak kiedyś tam byłem, to nie było osobnego stołu dla szkolących się. Szkolenie BHP trwało z 10 minut, ale za to w wydaniu "dobrej wróżki" o eterycznej fizjonomii. Sporo "pilnowaczy", chyba dublują się w kompetencjach: brygadziści, Hiszpanie (nie wiem jaką tam mają funkcję), inżynierowie produkcji. Jak przetrzymają cię na drugiej zmianie do punkt 22, to musisz biec do autobusu z kilometr, bo jak nie zdążysz, to wracasz 2 godziny. Może coś się zmieniło, bo byłem tam z pół roku temu. Poza tym, O.K.

John

Firma spoko. Jedynie osoby z jezykiem hiszpańskim mają fory. Niedawno taka mała została brygadzistką i jej zaczęło odwalać.

Zostaw merytoryczną opinię o INCOM POLSKA SP. Z O.O. - Szczecin

• Jak się pracuje w INCOM POLSKA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy INCOM POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INCOM POLSKA SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 3 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INCOM POLSKA SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w INCOM POLSKA SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INCOM POLSKA SP. Z O.O.