Opinie o Cukiernia Sowa sp.j. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Cukiernia Sowa sp.j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Cukiernia Sowa sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cukiernia Sowa sp.j. w Bydgoszcz

kierownik

Niestety podpisuję się pod wpisami.Praca po 13 h nie tylko weekendy, słabe zarobki, oszczędność na pracownikach jeden pracuje za trzech

Znajomy

Do tekstu powyżej.Dotyczy to restauracji przy ul.Mostowej.Pozdrawiam Panie Adamie

Znajomy

Witam Wszystkich .Wasza praca jak praca ,Zaden z kierowników zmianowych ani Menadżer nie powinni byc na tych stanowiskach.Nie długo jak ktos sie zdenerwuje to bedzie ostro,Mobing ,molestowanie ,podteksty na tle sexualnym,spoufalanie sie z pracownikami i to wszystko na oczach klijentów.Gdzie jest Pan Adam którego znam ? Kierownicy i Menadżer nie zdają sobie sprawy z tego co robią jakie to niesie konsekwencje karne.Panie adamie Popatrzył bym na kierowników i menadżera jakie wystawiają Faktury,Jak sie spoufalają .WSTYD !!!!

elo

Wymagają by robić wszystko w cukierni (od tego tam są pracownicy), ale jednak na początku osoba nowa nie wie co ma robić a nikt jej tego nie powie bo nie wiedzą co mają ci tłumaczyć, później szefowa ma pretensje, że nic nie robissz w pracy. jednak gdybym wiedziała co mam robić albo ktokolwiek powiedziałby mi bym coś zrobiła (np. nawet: wyłóż naczynia ze zmywarki) to oczywiście ze bym to wykonala. Wymagają czegoś czego nawet nie potrafią same wytłumaczyć, żadnego zapoznania z lodówkami, zapleczem czy nawet łazienką

Sprzedawca

Rozmowa odbyła się przy stoliku na terenie cukierni więc atmosfera przyjemna. Mówię tutaj o cukierni zlokalizowanej w Pile która się parę dni temu otworzyła. Cała rozmowa przebiegła sprawnie i luźno, Pani otwarta na pytania a ja w sumie nie otrzymałam żadnych pytań oprócz tego czy nie boję się używać sprzętów typu ekspres do kawy no i czy pracowałam kiedyś na stanowisku z obsługą klienta. Zaskoczyły mnie troszkę godziny pracy, bo cukiernia otwiera się o 10 a praca może zaczynać się nawet od 6:30. Również lekko się zdziwiłam gdy okazało się że sama muszę zapłacić za badania sanitarno-epidemiologiczne, gdzie raczej to pracodawca powinien je opłacać.

- Ma Pani doświadczenie w obsłudze klienta? - Nie boi się Pani obsługi maszyn typu ekspres do kawy?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Backend Engineer (w Dubaju)
Bamboo Card
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Pracownica.

Niestety muszę podpisać się pod opiniami. Pracuję już dłuższy czas w lokalu franczyzowym i zdecydowanie GÓRA, czyli Bydgoszcz jak przyjeżdża to powinna także zwrócić uwagę na to w jakich warunkach pracują pracownicy, a nie tylko czy się uśmiechamy i czy ich towar jest ładnie wyłożony :// żałosne no ale wiadomo dla nich tylko kasa się liczy a nie traktowanie pracownika. Praca w stresie (głównie przez kierownictwo/szefostwo") zarobki marne, praca ciężka (to pewnie też zależne od punktu i od ilości narzuconej dodatkowej roboty) oczywiście umowa zlecenie i najlepiej studenci ;/ Marzę o dniu kiedy już skończę studia i się od tego uwolnię :) NIE POLECAM! Chyba, że traficie na naprawdę fajny punkt z normalnym szefostwem.

Pistacjowa

Nie polecam pracy w Cukierni Sowa. Zwłaszcza w lokalach franczyznowych. Zarobki nie są wartę pracy która trzeba włożyć. Bez względu na starania pracowników nie należy spodziewać sie pochwały.Rotacja pracowników w katowickiej galerii jest spowodowana niezadowoleniem z warunków pracy. Radzę się dwa razy zastanowić zanim podejmie sie prace w rej Cukierni.

śląsk

pracował ktoś na Śląsku w cukierni? np Katowice Galeria Katowicka? oferta się pojawiła, ale zastanawiam się czy brak personelu spowodowany jest rozrostem marki i nowym punktem czy po prostu ktoś odszedł... ile można zarobić obecnie?

mireczka 0907

falsz obluda okradaja Nas z ciezko zarobionych groszy ,rowniez z zycia prywatnego- zapomnij o rodzinie jak chcesz pracowac u SOWY -zachlannosc i chciwosc na pierwszym miejscu

paulina

Pracuje się w prawie wszystkie weekendy po 12 godzin na dzień, średnio 2-3 razy w tygodniu jest całodniowa zmiana. Rzeczywiście w tych cukierniach braki w personelu to chyba standard, dlatego też trzeba zapomnieć o wolnych weekendach. Po okresie próbnym (3 miesiące)dostaje się umowę o pracę. Jeśli chodzi o dni próbne to zazwyczaj są to 3-7 dni i po tym czasie słyszymy decyzję o tym czy zostajemy czy nie. Trzeba wykazać się umiejętnością ogarniania wielu rzeczy na raz, bo praca tam to wielki chaos, wszyscy są od wszystkiego. Normą jest też przechodzenie co jakiś czas z punktu na punkt, jeśli właściciel ma więcej niż jeden lokal, a to jest raczej regułą.

trójmiasto

jak ro jest z dniami próbnymi w cukierni? po takich dniach występuje zatrudnienie? trzeba się czymś wykazać

natalia

7 zł to nie jest tragiczna stwaka? Czyli zarobić na cały etat Twoim zdaniem 1120 zł to nie jest tragedia? Gdzie za wynajem samego pokoju płaci się z 700 zł?

zniesmaczony pracownik

Praca w Katowicach. Braki w personelu dzieki czemu trzeba pracowac Zamiast 8h czasem po 10h dziennie. Zapieprz jak nie wiem za 7 zl obiecuja Umowe o prace ale ciagna na zlecenie jak sie da. Ogolnie lepiej szukac gdzie indziej

sowa w kominie

wyzyskiwacze ,wyroby do kitu, fortuna zbita na kreceniu lodów

Smakosz

Wyroby już teraz beznadziejne, jakość już absolutnie nie ta co była, potęga chemii bo przecież wyprodukować tyyyyle towaru na wszystkie pkty musi tak się kończyć! Ludzie uważajcie na tę cukiernię!! I należy dodać, że jest baaardzo droga nawet dla ludzi z dużych miast!! A jest już wiele cukierni które mogą poszczycić się wyrobami nawet znacznie lepszymi!!!

Sowa w Galerii Mokotów (usunięte przez administratora)zero szacunku dla pracowników, obcina bezpodstawnie wynagrodzenie. (usunięte przez administratora)beznadziejna, nic nie umie sama załatwić, nie umie złożyć prostego zamówienia, zajmuje jej to kilka godzin dziennie. Ucieka na zapleczu przed obsługą klientów. Praca beznadziejna, atmosfera stworzona przez Szefową i Kierowniczkę jest zła, stresująca. Wynagrodzenie zawsze z opóźnieniem. UWAGA na torty - często coś się psuje.

hannamaria

a ja o produktach Sowy - był czas, kiedy były świetne, mimo że nie najtańsze. Dzis za tor dla dziecka - najmniejszy dostępny zapłaciłam 150 zł, obrzydlistwo niebieska sówka oblane marcepanem, którego dzieci nienawidzą. Nawiasem mówiąc dzieci tortów w ogóle nie lubią, ale musi być (ładny i ze świeczkami) - po imprezie ląduje w koszu, bo nikt tego nie chce zjeść. Czy Pan Sowa nie mógłby robić malutkich torcików dla dzieci, max 8 porcji i nie tak horrendalnie drogich? Dziś - po podwyżce stracił Pan masę klientów, takie opinie padały w cukierni (Gdynia), na pewno następnym razem zamówię tort u kogo innego, a zaoszczędzone pieniądze wolę wydać na zabawkę dla dziecka. Gratuluję chciwości

Gosia

Pracowałam na produkcji i nie wspominam mile tych lat. Ciągły stres, głupia rywalizacja pomiędzy działami dodatkowo napędzana przez kierownictwo. Zarobki jak za tak ciężką pracę są zbyt niskie. Pamiętam, że wigilię zawsze spędzałam u rodziny bo sama nie miałam już siły aby coś przygotować w domu. Najgorszy był brak szacunku ze strony zwierzchników, priorytet - (usunięte przez moderatora), od brygadzisty po kierownika.

zuza

Jeśli ktoś lubi być śmieciem traktowanym jak idiota to polecam tę firmę. Zarobki śmieszne i jakby tego było mało to chętnie odciągają żeby było jeszcze mniej. O przerwie na posiłek czy gorący napój trzeba zapomnieć.Zatrudniają chętnie ale na umowę zlecenie i wykorzystują przy tym do maximum (230h miesięcznie) a po 3-4 miesiącach zwalniają lub wpływają czynnie na samodzielną decyzję o zwolnieniu.

Ja.

Hej ja mam zle doswiadczenia pracy u Sowy bylam na Magnuszewskiej w inter marche masakra pracuje tam taka stara mala (usunięte przez moderatora), ani usiąść ani zjesc cos okropnego to źle tamto źle, przez jeden dzień ma sie dosyc, wcale sie nie dziwie ze tam co jakis czas kogos do pracy szukają, ale jak juz to jedź do sklepów do ich glownej bazy i zostaw cv.

szukam pracy

szukam pracy i mam pytani czy startując do pracy w sklepie cukierniczym sowa trzeba mieć jakieś wielkie doświadczenie i czy szukać przez ogłoszenia w internecie czy iść bezpośredni?

Zostaw merytoryczną opinię o Cukiernia Sowa sp.j. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Cukiernia Sowa sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Cukiernia Sowa sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cukiernia Sowa sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 3 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cukiernia Sowa sp.j.?

Kandydaci do pracy w Cukiernia Sowa sp.j. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cukiernia Sowa sp.j.
2.7/5 Na podstawie 160 ocen.

Cukiernia Sowa sp.j.