Opinie o Leader Logistics w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Leader Logistics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Leader Logistics o rekrutacji.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leader Logistics w Wrocław

koleslaw

Widzę cały czas rotacja. O czym to świadczy ? Ogłoszenie o tym, ze szukają spedytora krajowego i międzynarodowego przewija się od stycznia 2019 średnio co 3 miesiące. Albo słabo płacą a pisane tu 3000 zł ( może nie netto a brutto ) jest bzdurą ( bo który spedytor z doświadczeniem przyjdzie za tyle pracować ) albo coś rzeczywiście jest nie tak z kadrą zarządzająca. Czy ktoś z pracujących lub osób na rozmowie mógłby się wypowiedzieć?

@koleslaw

Myślę, że duża rotacja może mieć wiele przyczyn, np. rozwój i powiększanie się firmy. Widzę, że jesteś zainteresowany pracą w Leader Logistics. Aplikowałeś już do firmy? Jeśli tak, to z chęcią dowiem się, jak wygląda rozmowa rekrutacyjna.

koleslaw
@Beata

Raczej nie ma to nic wspolnego z rozwojem firmy. Wystarczy spojrzec na transa i osoby zatrudnione w ostatnim czasie. Z tego co zauwazylem od stycznia przewinelo sie przynajmniej 5 osob wiec to swiedczy mniej wiecej o tym, ze pracuja 3 miesiace i ida gdzie indziej. Zastanawia mnie przyczyna tego. Czy ktos bierze tutaj prace na przeczekanie czy jest jak zawsze, ze na rozmowie obuecuja jedno a wychodzi co innego. Moglby ktos z ostatnio rekrutujacych powiedziec ? nie wiem czy jest sens inwestowac swoj czas. Jesli nie bedzie opinii chyba zaryzkuje i podziele sie wrazeniami :D

@koleslaw

Pisałeś jakiś czas temu, więc interesuje mnie, czy byłeś na rozmowie rekrutacyjnej i jak obiecałeś mógłbyś podzielić się swoim doświadczeniem. Czekam na Twój komentarz.

Mietek

Hej, zastanawiam sie nad złożeniem swojej kandydatury na dział krajowy jako spedytor. Czy może ktoś powiedzieć jak zaroki tam wygladaja, jak kadra zarządzająca i jak atmosfera? Dużo pracy po godzinach ? Dzieki za odpowiedz

@Mietek

Witam, czy ktoś może pomóc i odpowiedzieć na te pytania? A może Ty zdecydowałeś się na aplikowanie i uzyskałeś tym samym odpowiedzi na zadane przez siebie pytania co do pracy w Leader Logistics? Proszę o odpowiedź.

Zosia
@Mietek

na początek 3000 netto plus premie uzależnione od osiągnietego budżetu. Ogolnie o wynagrodzeniu w firmie się nie rozmawia i nikt Ci nie powie ile kto ma. Duzo pracy po godzinach jesli chodzi o telefony a wynika to z ilości zlecen dziennych. Chlopaki sa spoko - gorzej z żeńską częścią pracowników.

Pracy jest tu dużo i trzeba nastawić się na to przychodząc tutaj. Co do wynagrodzenia to zarobki spoko, co miesiąc na konto bez problemu. Podoba mi się, że premia nie jest zależna od nastroju przełożonych, zawsze ją dostajesz i na czas. Atmosfera i ludzie bardzo fajni, pomocni – zdecydowanie ułatwia to pracę.

Dzix

Pracowałem tam w spedycji , faktycznie wymagania są duże, ale też jak jesteś zaangażowany możesz liczyć na gratyfikację. Dużą wagę przywiązują do doświadczenia i wiedzy, ja przyszedłem z innej firmy i tu na plus – mały zespół w spedycji, więc nie ma problemów z donoszeniem, każdy wie co robią inni i nie ma ściemy. Trzeba pracować, to nie jest firma, w której siedzisz 8 godz i niewiele się dzieje… Więc jak szukasz czegoś „na przeczekanie” to raczej tu nie startuj do pracy.

Cab
@Dzix

Dzix jakie proponują wynagrodzenie na stanowisku spedytor ? Wybieram się tam na rozmowę. Jakie gratyfikacje masz na myśli ? Czy jest to jakaś premia co miesiąc zależna od wyników, czy raczej postać bonów? Wiadomo, że pracowac trzeba wszędzie . Dużo telefonow po godzinach pracy ?

@Cab

Szkoda, że @Dzix jeszcze nie udzielił Ci odpowiedzi - ale może zrobi to w najbliższym czasie. Zapewne jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej w Leader Logistics. Może zechcesz w związku z tym podzielić się z nami swoimi wrażeniami z niej? Bardzo bym Cię do tego zachęcała.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Byly pracownik magazynu

Praca w tej firmie nie należy do lekkich. Dojazd z centrum raczej kiepski. Dobra praca na przetarcie poniewaz jak dajesz rade tutaj to raczej dasz rade wszędzie. Na magazynie w zime jest zimno firma jedyne co robi w tym temacie to zapewnia zupy które tez nie należą do najlepszych. Owijanie palet ręcznie ktorych jest w kazdy dzien sporo. Atmosfera w pracy wśród pracownikow jest bardzo dobra chociaz oblozenie pracy za duze i nie do obrobienia. Ogolna ocena raczej nie polecam chyba ze na poczatek kariery zawodowej na przetarcie

@Byly pracownik magazynu

W swoim komentarzu skupiłeś się na przedstawieniu pracy w firmie Leader Logistics jako pracy dobrej dla osób początkujących poszukujących pierwszego miejsca pracy. Mógłbyś napisać, jak dokładnie wygląda wynagrodzenie? Składa się ono z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Liczę na Twoją odpowiedź.

Byly pracownik magazynu
@Roman

Wynagrodzenie to tez temat dosyc dziwny. Na rozmowie o prace dowiadujesz sie jakie beda twoje zarobki netto (na reke) po czym przed podpisaniem umowy dowiadujesz sie ze pensja sklada sie z 2 czesci tj. Podstawa + premia. Podstawa to niewiele powyzej najnizszej krajowej reszte naliczane jako premia. Z rozmow z pracownikami dowiedzialem sie ze nigdy premia nie zostala zabrana no ale kiedys moze byc ten pierwszy raz. Z podwyzkami tez ciezko. Najpierw obietnice ze po 3msc jakas tam bedzie po czym mijaja 3msc i sie dowiadujesz ze jeszcze tego nie umiesz tamtego nie robisz i podwyżka dopiero po roku pracy. Jak nie zawalczysz o swoje to nic nie dostaniesz

@Byly pracownik magazynu

@Roman. Potwierdzam co pisze kolega. Jeśli nie wychodzisz sobie podwyżki to jej nie dostaniesz. U mnie bylo to samo. Obiecali po 3 miesiacach podwyżkę i jej nie dostałem. Dłuuuugi czas robiłem ( za długi ) za kase podpisaną na początku aż przyszedł czas na zmianę. Jeśli chodzi o atmosferę to ok - nie licząc przełożonych - tam już ciut gorzej. Na magazynie z pracownikami się dogadasz bo super ludzie. Jeśli chcesz na początek, żeby zdobyć doświadczenie to polecam ale na dłuższą metę odradzam. Po zmianie pracy dopiero człowiek dostrzega jak bardzo był dymany

Mikołaj
@Byly pracownik magazynu

Czyli, że premia nie jest uznaniowa tylko wypłacana wszystkim obligatoryjnie co miesiąc. Jeśli chodzi o podwyżkę, to czy wiąże się z nią zmiana stanowiska na wyższe? Mam na myśli, czy wyróżniający się pracownicy mogą liczyć na awans lub inne gratyfikacje w postaci atrakcyjnych kursów lub szkoleń?

Mały
@Mikołaj

Nie pamietam, żeby kogoś awansowali od 2 lat kiedy pracuje, szkolenia sa ale wewnetrzne i niewiele się mozna nauczyc.

Dawid

Spoko firma dobrze mi się tam pracowało. Spoko ludzie jak na magazynie i w biurze. Moje sugestie dla Leader Logistics: Zadne Lubię atmosferę w Leader Logistics za: Klimat

@Dawid

Pisałeś jakiś czas temu, czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać jakie plusy, prócz dobrej atmosfery widziałeś w zatrudnieniu w Leader Logistics? Czy wynagrodzenie i ewentualne bonusy były satysfakcjonujące? Napisz kilka słów na ten temat.

Realista

Zimno na magazynie z ogrzewaniem kiepsko. Jak pracuje się przy otwartych rampach i ładuje auta to bez różnicy czy na dworze jest minus 5 stopni czy w magazynie temperatura taka sama. Za mało ludzi do pracy za dużo obowiązków ( zleceń dla klientów) nie jesteś w stanie przerobić. Nie ma automatycznej maszyny do streczowania, wszystko ręcznie robione. Ciężka praca.

Alicja

@Była pracownica Dziękuję za wypowiedź. Chciałabym jednak prosić Cię o więcej szczegółów na ten temat. Co dokładniej przez to stwierdzenie rozumiesz? Jeśli nie jest to dla Ciebie problem to zachęcam Cię do udzielenia większej ilości informacji na temat pracy w Leader Logistics. @Zainteresowany Według informacji na stronie internetowej firmy, to aktualnie nie szukają oni pracowników. Jednak na wszelki wypadek podam Ci link do zakładki "PRACA" ze strony internetowej firmy. Gdybyś chciał to możesz sobie co jakiś czas spojrzeć czy nie zwolniło się jakieś stanowisko. Tutaj link - https://www.leaderlogistics.pl/praca/

@Alicja

Moje stwierdzenie oznacza, że ludzie którzy myślą inaczej niż właścicielki nie mają tam racji bycia. Jeżeli masz twarde podejście do biznesu, jakaś swoją wizję zginiesz. Można się jedynie dostosować. Jeżeli nie masz własnego zdania, albo je masz i boisz się je wypowiedzieć jest to firma dla Ciebie idealna. Nie twierdzę, że to złe. Mi nie odpowiadało. Ale co kto lubi.

@Była pracownica

Będziesz tak uprzejma i przedstawisz dokładnie, jak wyglądają warunki zatrudnienia, które oferuje firma Leader Logistics nowo zatrudnionym pracownikom? Chciałbym dowiedzieć się, na jaką stawkę wynagrodzenia można liczyć oraz czy od początku pracodawca oferuje umowę o pracę?

@Roman

Jeżeli pytasz o wynagrodzenie na magazynie to nie mam takiej wiedzy. ;) Nie pomogę

@Była pracownica

A na innych stanowiskach? Chciałbym dowiedzieć się ogólnie o poziomie zarobków, które oferuje firma Leader Logistics zatrudnionym pracownikom. Poza wynagrodzeniem dla wielu osób również ważna jest kwestia atmosfery, która panuje w danym miejscu pracy. Jak ocenisz ten aspekt w tym miejscu pracy? Atmosfera jest przyjazna, czy może wręcz przeciwnie?

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Była pracownica

Miałam tą przyjemność tam pracować. Polecam każdemu kto jest oderwany od rzeczywistości. Nada się tam. Stąpającym po Ziemi jest tam ciężko :)

Bartek

Myślę, że jak ktoś nie radził sobie z pracą w firmie to teraz oskarża!!!

Były

Jeszcze tylko na koniec dodam że przez całą zimę na hali było wyłączone ogrzewanie i temperatura na hali wynosiła średnio 10 stopni C a i tak połowę czasu spędzał się na naczepach gdzie temperatura była taka jak na dworze. Pracownicy się prosili o posiłki regeneracyjne które się prawnie należały i zostały wprowadzone dopiero w lutym w postaci zupy.

Były

Średnio polecam. Stawka najniższa krajowa reszta dopłaca na w formie premii razem wychodzi troszkę powyzej 2k. Bardzo dużo pracy. Co mnie najbardziej wkurzyło. Kiedy się zwalnialem za ostatni miesiąc wypłacono mi tylko podstawę czyli najniższa krajową a ekwiwalent za urlop po tej samej najnizszej stawce. A przecież przy rozmowie o pracę szefowe wyraźnie powiedziały ze premiera nigdy nie zabierają bo jest to wyrównanie do podstawy. Czuje się oszukany. Co do samej pracy cały czas ogień. Biorą więcej zleceń niż magazyn jest w stanie przerobić. Nie ma gdzie odkładać palet i jak się poruszać. Bardzo dużo streczowania ręcznego palet a o automatycznej streczarce można pomarzyć. Lider magazynu zawalony pracą przez co swoją frustrację odbija w sarkastyczny sposób na nowych pracowniach. O podwyżkach po okresie próbnym nie ma co nawet mówić. Żałuję że tak późno się z tamtą zwolnilem. Nie polecam.

Remik

Czy firma potrzebuje pracowników? Podpowiedzcie jaka jest atmosfera w firmie?

ja polecam

Alicja

@dsa oczywiście może to świadczyć o tym, że firma Leader Logistics zapewnia stabilne zatrudnienie. Czy jakiś pracownik jeszcze to potwierdzi? Więcej jest tych lepszych dni, czy gorszych? Lubisz swoją pracę w tej firmie?

Wojas

A jakie są nastroje u kadry zarządzającej? Główny szef to kobieta czy mężczyzna? Da radę z przeżyć? Można pracować bez lęku? Jak to jest? Bo w mojej poprzedniej firmie szefem był facet, który uwielbiał kobiety.... gorzej jak jego panna miała okres... dało się odczuć co tu śmierdzi....

dsa
@Wojas

Właścicielami są dwie kobiety. Magazyn - kobieta, spedycja kobieta + facet . Co kto lubi. Jak wszędzie - bywają dni lepsze i gorsze ale ogólnie ja postrzegam zespół jako sympatyczny. Pracownicy są raczej stali wiec o czyms to swiadczy.

Alicja

@Ice mógłbyś sprecyzować? Chodzi o wypłaty dla pracowników? Ważne, by na forum pojawiały się wpisy uargumentowane, dzięki którym można ocenić prawdziwość opinii. Także poproszę jeszcze raz o rzetelną, merytoryczną i prawdziwą opinię o Leader Logistics.

Ice

OStrzegam przed tą firmą - NIEPLACĄ

???
@Ice

Czego nie płacą ? Wypłaty ?

StAty

NoWy zalezy od stazu jak się cenisz to tyle negocjuj :) Aczkolwiek nie licz na to , że bez doswiadczenia dostaniesz miliony. Jesli chodzi o wynagrodzenie myślę , że stawki są porównywalne z innymi firmami. Zależy czy znasz języki, czy masz doświadczenie i chęć do pracy. Jest podstawa plus system premiowy ktory funkcjonuje w firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Leader Logistics - Wrocław

• Jak się pracuje w Leader Logistics?

Zobacz opinie na temat firmy Leader Logistics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leader Logistics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 7 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Leader Logistics?

Kandydaci do pracy w Leader Logistics napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Leader Logistics
4.2/5 Na podstawie 78 ocen.
  • Graniczna 8 C
    54-610 Wrocław