Opinie o Leader Logistics w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Leader Logistics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Leader Logistics o rekrutacji.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leader Logistics w Wrocław

Benio66

Szybki rozładunek i co najważniejsze na czas

benek

robota jest tak gówniana że szok nie polecam

Czy firma Leader Logistics w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Pawel93

Szkolenia były i z tego co wiem są dalej finansowane przez firmę

Natalia
@Pawel93

A po szkoleniach można liczyć na jakieś większe wynagrodzenie?

Pawel93
@Natalia

Szkolenia są wiadomo inwestycją w Pracownika. Wyższe wynagrodzenie zależne jest od doświadczenia, zaangażowania i wyników ale wszystko jest to zrobienia.

Krzysztof Stańczyk

Polecam pracę w tej firmie. Dodatki do wynagrodzenia i w porównaniu do wcześniejszych firm gdzie pracowałem to naprawdę jest w porządku. Nie ma nocek chociaż także czasami nie warto sugerować się negatywnymi opiniami, a ewentualnie samemu się przekonać.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Patryk

Konkretny i sprawny rozładunek

rafal

Pracowałem w tej firmie. Atmosfera była dosyć dobra, plusem było to ,że praca była od poniedziałku do piątku,brak nocek ,a do podstawy była dodatkowa premia motywacyjna co miesiąc już na rękę. Praca jak to praca na magazynie , znacznie bliżej niż na Bielanach z przystankiem autobusowym pod firmą.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Leader Logistics?

Johnny

Podstawa wygląda tak, że jak rzucisz kwotę jaką będziesz chciał zarabiać, to odliczą Ci od niej premię uznaniową. Czyli Twoje oczekiwania finansowe (w Twoim mniemaniu podstawa) to dla firmy będzie to dwuskładnikowe wynagrodzenie-> podstawa + premia (którą rzekomo każdy dostaje) - trzeba na to uważać, bo możesz się niemiło zaskoczyć przy podpisywaniu umowy jak nie zatrybisz wątku. Pracowałem na wielu magazynach (tych większych i tych mniejszych), ale takiej sieczki organizacyjnej to ja w życiu nigdzie spotkałem jak w tej firmie. Na plus są godziny pracy i dojazd MPK jak nie masz auta albo zbyt mocno piździ na jazdę na rowerze...

Emilia
@Johnny

A kartę na MPK opłacają chociaż i dojazd to własny zakres tutaj? I opowiesz coś więcej o tej organizacji w magazynie, bo ta sieczka brzmi ciekawie.

draiver

Firma za podstawienie auta, nie załadowanego z ich winy, proponuje 50zł jałmużny, wstyd.

rysiek

tak gównianego magazynu jeszcze nie widziałem lipa kasa lipa wszystko

Beata
@rysiek

Mocne słowa :D Wygląda na to że trochę ci dali w kość, a co z kasa jest nie tak i co to znaczy „wszystko”? Weź coś więcej powiedz

Czy w Leader Logistics występują paczki/bony świąteczne?

xyz

tak, są paczki, bony, karty przedpłacone, wspólna Wigilia, premia roczna i 13tka. Tyle tego jest, że tu miejsca braknie, żeby wszystko wypisać.

Max
@xyz

Chyba piszesz o innym zakładzie ;D

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Leader Logistics?

Xxx

Tani Armani, a nie Hugo Boss

Wojtek

Jak często musicie zostawać po pracy?

Gringo

Wiedziałem że jesteście dzbanami ale że aż takimi to nie podejrzewałem xD

Łamacz szczęk

Pracowałem tu przez 4 miesiące ogólnie nie polecam, magazyn przyjmuje więcej zamówień niż jest w stanie przerobić, kadra zarządzające to zwykłe gbury które oczekującą od pracownika że będzie pracował od rana do wieczora jak przysłowiowy chińczyk za miskę ryżu, O podwyższe można pomarzyć nie słyszałem żeby ktoś dostał a jak sie już pójdzie zapytać o nią to zaczną mówić że jak narazie praca na ktorą wykonujesz nie jest wystarczająco dobra (a nikt nawet wcześniej słowa Ci o tym powie) jedyne co było spoko to ekipa na magazynie

Niestety jedynie na początku przy zatrudnieniu jest miło, potem to już tylko praca bez jakiegokolwiek wsparcia, motywacji, czy tez zrozumienia ze strony kadry zarządzającej. Szkolenia żadne, pensja niska bez szans na podwyżkę nawet po przepracowanych miesiącach próbnych i zdobytej wiedzy. Ogromna rotacja pracowników. Odradzam.

Dobrodzień.

Zbyt długi czas oczekiwania na rozładunek. KOMPLETNA BEZNADZIEJA.☹☹☹

Remik

Taki spokój na forum bo jeśli pracownicy są na ogół zadowoleni z pracy to brak chętnych do pisania.

takie warunki
@Remik

Dlatego kolejne osoby zwolniły się z firmy ?

Z kim trzeba porozmawiać o aplikacji na stanowsika managerskie?

Bzdurny

Witam. Chcialbym sie podzielic swoimi spostrzezeniami na temat pracy na magazynie. Mimo ze nie pracowałem tam zbyt dlugo to zdanie jakies sobie wyrobilem. Zacznę od pozytywow: 1. Zespol na magazynie jest naprawde wporzadku kwasy czasem jakies sa ale wynikaja z zbyt duzego natloku pracy 2. Wyplata na czas 3. Kadra zarzadajaca magazynem to jest kierowniczka oraz dwoch "zastępców?" sa wporzadku, staraja sie ogarnac jakos ten (usunięte przez administratora) ale nie kosztem pracownika Negatywy: 1. Praca ciezka i mimo ze nie ma zadnych norm to daje w kosc bo codziennie jest sajgon i hasla typu "nie wyrobimy sie" sa normalne. A no i na rozmowie nikt nie wspomina ze bedziesz streczowal przez 8h palety 2. Jadalnia a raczej jej brak. Jadalnia jest polaczona z szatnia z ktorej unosza sie nie zbyt fajne zapachy szczegolnie wrazliwym moze to przeszkadzac przy jedzeniu. Wystarczy ze na sniadanie pojdzie wiecej niz 3 osoby na raz i jest problem. 3. Wracajac do szatni/jadalni sprzatane tam jest 1-2 razy w tyg co jest zbyt mala iloscia biorac pod uwage ile osob tam pracuje. 4. Wynagrodzenie. Idziesz na rozmowe panie szefowe bardzo mile opowiadaja jak w ich firmie jest cudownie itd. po czym pada magiczne pytanie ile chcialbys zarabiac Ty odpowiadasz ustalacie jakis kompromis i Ty zadowolony ze masz tyle ile chcesz a one ze maja pracownika, po czym stawiasz sie pierwszy dzien w pracy podpisujesz umowe i widzisz ze masz niska podstawe + premia uznaniowa co razem daje tyle ile ustaliliscie ale czy ktos tu powiedzial na rozmowie ze to jest rozdzielone na jakies premie?! NIE 5. Ubranie robocze dostajesz po jakims czasie od rozpoczecia pracy tj.2-3 tyg. Co chyba nie do konca zgodne jest z kodeksem ktory mowi ze pracodawca powinien zapewnic ubranie robocze. Podsumowujac. Nie polecam chyba ze ktos nie ma pieniedzy i nigdzie go nie chca zatrudnic bo w tej firmie biora jak leci.

as
@Bzdurny

ja tam pracuję jakiś czas i wszystko jest ok- porównując prace tu a np. w magazynach na bielanach gdzie jest wyzysk to niebo a ziemia, praca jest ciężka ale bez przesady - jak to na magazynie- czas pracy tez fajny- nie trzeba tyrać na 3 zmiany i nie ma ciśnienia jak w korporacjach.... kasa fajna- jak w każdej firmie gdzie pracowałem podstawa i premia. Ludzie są tez w porządku

Jak wygląda ścieżka awansu w Leader Logistics?

dg

z tego co wiem są możliwości -ponoć jest określona "ścieżka" kariery na zasadzie pewnych warunków określonych w regulaminie firmy Moja koleżanka tam awansowała i jest zadowolona

Zostaw merytoryczną opinię o Leader Logistics - Wrocław

• Jak się pracuje w Leader Logistics?

Zobacz opinie na temat firmy Leader Logistics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leader Logistics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 7 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Leader Logistics?

Kandydaci do pracy w Leader Logistics napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Leader Logistics
4.2/5 Na podstawie 78 ocen.
  • Graniczna 8 C
    54-610 Wrocław