Opinie o Leader Logistics w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Leader Logistics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Leader Logistics o rekrutacji.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leader Logistics w Wrocław

Kris

Pracowałem w tej firmie i szczerze byłem zadowolony. Sympatyczni ludzie, kierownictwo, wypłaty fajne z premiami.

Natalia
@Kris

Fajne premie? A jak często one były? Z każda wypłatą coś dodatkowego?

Kris
@Natalia

Fajne ,z każda wypłata była pula

Magdalena
@Kris

No a konkretniej? :D i te premie były jakoś cyklicznie?

Jakub

Zgodnie z czasem rozładowane bez przestojów

Damian

Przyjemni ludzie w firmie i rozładunek na czas. Toalety zadbane

Kamil
@Damian

Na czas to znaczy ile? Ja ostatnio czekałem dużo za długo... Ale toalety zadbane to racja

Stanisław

Witam obecnie na pracuj Pl jest oferta na operatora wózka widłowego- magazynier. Są tu jakieś osoby ,które pracują bądź pracowały na tym stanowisku i napiszą czy warto?

Dawidzio
@Stanisław

Ja pracowałem i byłem zadowolony. Spróbuj i sam zobaczysz

Stanisław
@Dawidzio

Dzięki w takim razie będę się tam kontaktował. Pozdrawiam :)

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Norbi75

Jakiś czas temu pracowałem tu na magazynie i wszystko było w porządku praca od pon do piątku, dobry dojazd bo autobus 106 praktycznie zatrzymuje się pod firmą i premie. Musiałem wyjechać niestety zza granice ale gdybym nie pojechał to pewnie dalej zostałbym w firmie. Pozdrawiam

Dominika
@Norbi75

premie co miesiac czy raz na jakis czas były ? jest teraz oferta pracy na magazynie i ciekawi mnie czy warto wyslac meza do firmy

Norbi75
@Dominika

Co miesiąc :) Szczerze lepiej tu niż na jakimś innym magazynie typu amazon praca od poniedziałku do piątku. Ja tam byłem zadowolony

Filipex

Punktualnie rozładowane polecam :)

Filip

Szybkie przyjęcie i miła obsługa w biurze. Dobra organizacja pozdrawiam

Radek

Szybki rozładunek. Miła obsługa w biurze wszystko w porządku :)

Damian

Czy często trzeba zostawać po pracy? Orientuje się ktoś?

Bogdan

rozładunek bez problemów. Nawet szybciej niż było w planach ja tam zadowolony :)

Maja G.

Czy pracownik może liczyć na multisport i ubezpieczenie? Czy niedaleko firmy jest jakiś przystanek autobusowy?

Andzix66
@Maja G.

Normalnie jest multisport i ubezpieczenie grupowe. Przystanek jest blisko ,a autobus linii 106 dojeżdża praktycznie pod firmę

Emilia
@Andzix66

Zwracają za dojazdy?

Andzix66
@Emilia

Zwrotów za dojazdy nie ma. Ale zamiast autem polecam autobusem 106 blisko przystanek pracy i nie ma tłumów ludzi :)

Jakub75

Cześć, na wstępie mówię,że nie ma co sugerować się tylko opiniami,bo wiadomo jak to jest... Szczerze poszedłem do leadera i w sumie lekki stres był czytając to co tu wypisują ale zdecydowałem się i nie żałuje. Praca od pon do pt. Spoko ludzie i sympatyczne kierowniczki nie ma na co narzekać. pzdr

Bogdan

System od poniedziałku do piątku bez nocek to jest to czego szukałem. Dojazd w porządku obwodnicą na spokojnie można dojechać. Nie jest źle.

Jaro

Szybki rozładunek. Bez przestojów. Polecam!

Beata

Witam, czy orientuje się ktoś czy obecnie system premiowy jest ?

Ronin
@Beata

Premia uzależniona jest od jakości i wyników pracy. Wskaźniki do premii są zdefiniowane.

Paulina99

Bardzo dobre warunki pracy. Jedyny minus ,że jednak to graniczna choć w porównaniu do Bielan to i tak zdecydowanie bliżej. Dobrze wspominam pracę w leaderze.

Radzio75

Od niedawna pracuje i wszystko jest dobrze. Premie ,praca w stałych h bez nocek, normalni ludzie.

Ronin

Praca w porządku stałe godziny plus premie. Dobra atmosfera w pracy. Polecam

Janex

Dawno tak szybkiego rozładunku nie miałem. Pozdro

Tomcio.drive

Wszystko ok i na czas

Zostaw merytoryczną opinię o Leader Logistics - Wrocław

• Jak się pracuje w Leader Logistics?

Zobacz opinie na temat firmy Leader Logistics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leader Logistics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 7 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Leader Logistics?

Kandydaci do pracy w Leader Logistics napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Leader Logistics
4.2/5 Na podstawie 78 ocen.
  • Graniczna 8 C
    54-610 Wrocław