Opinie o Leader Logistics w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Leader Logistics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Leader Logistics o rekrutacji.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leader Logistics w Wrocław

Przemo

Ja tam pracowałem jakiś czas i wszystko jest ok- porównując prace tu a np. w magazynach innych we Wrocławiu to tutaj zdecydowanie było normalnie. Praca nawet w porządku- jak to na magazynie...Chociaż nie ma tylu zmian i nocek. Wypłata dość dobra no i multisport robił swoje i podstawa + premia Ludzie byli w porządku. Także nie jest tak źle jak piszą ;)

Ciekawy
@Pfff

Widzę, że mają ogłoszenie, że poszukują kierownika magazynu. Czy ten się nie sprawdził? Możesz coś więcej napisać o firmie?

Witam :> Odnosząc się do ostatnich wpisów i kwestii tego wynagrodzenia dla operatorów, jak teraz sprawy się mają? Były jakieś podwyżki w tym roku, skoro minimalna dośc mocno poszybowała w górę? Co z tymi nadgodzinami, są obowiązkowe czy dla chętnych? Mi by zależało na dodatkowej kasie akurat. Robicie na jednej maszynie, czy na kilku? Dobrze widzę, że szukali niedawno nowego kierownika? I jak tam jego podejście wygląda? Jest lepiej, gorzej?:D

888o Nowy wpis

Bardzo słabe zarobki plus uszkodzony sprzęt, wózki widłowe bez wspomagania.

Ksodjjdos Nowy wpis

Zarobki w są bardzo słabe max 4500 brutto , nie wiem kto tam zarabia 4800 (chyba z nadgodzinami). Problematyczne szefostwo i uszkodzone wózki widłowe, które nie spełniają norm.

@Przemo

A podpowiesz na jakiej podstawie była naliczana premia i czy dużo można było jej dostać? :)

@Renata

to zależy od jakości i wyników pracy... ja tam byłem zadowolony

@Przemo

A próg maksymalny jaki jest?

@Emilia

Indywidualnie i zależnie od wyników pracy ale warto

Nikodzio
@Przemo

Zgadzam się ,nie jest tak źle jak wcześniej pisali. Pozdrawiam ????

SzymonR
@Przemo

Dobrze wiedzieć w takim razie :)

@Nikodzio

No to brzmi raczej ok. ;) A wiadomo jak tu się kobietom pracuje? Na jakich stanowiskach zazwyczaj są?

Stan
@Przemo

Tam na widlaku się jeździ, streczuje, dużo dźwiga?? I buty robocze istrój na początek masz swoje przynieść? Pytam bo mam Propo tam.

Pfff
@Przemo

Witam, zauważyłem ogłoszenie do L.L na magazyniera itp tylko dlaczego klamiecie w ogloszeniu!!! Pracowałem u was i kilku moich kolegów i dobrze Panie kierowniczki wiedza jak traktują ludzi- jak (usunięte przez administratora) Wystarczy ze wyczuja ze ktoś ma problemy, kredyt h, trudną sytuacje w domu i obniżają wynagrodzenie. Te widelki wynagrodEnia to kłamstwo ale ładnie wygląda. Nie ma żadnych premii no chyba ze uznaniowe bo nikt z roboty nie rozlicza, chlopaki po 100-300zł dostają. Nie ma żadnego multisportu czy ubezpieczenia no chyba ze sw kupisz za 100% no i jakie bony na święta???? Klamczuchy chlopaki na święta puste koperty z kartkami z życzeniami dostali. Jesteście bezczelnie. Te opinie same ze piszecie !!! Dobrze ze nas tam nie ma inni sie bujaja No i Pani Justysia co sie zwolniła, pracuje gdzie indZiej a nam maile obrabiala co za poniżenie była tam i sie wtracala w nasza robotę. Babo jak zlozylas wypowiedenie to nara, no chyba ze to psiapsi kierowniczki. No i ten kierownik co sie wkopal na minę, myślał ze bedzie kierownikiem a on na magazynie non stop pakiety owijal. LudIe sie smiali ze to normalny magazynier on wogole nie kierownikowal. Porażka

Ciekawy Nowy wpis
@Pfff

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Ale dlaczego dramat? Możesz pociągnąć temat? Chodzi Ci o zarobki czy atmosferę u nich w firmie?

Wiecie może, czy w Leader Logistics szukają chętnych na staż?

Co się stało że tak oceniasz? Wcześniej w komentarzach ludzie byli dość zadowoleni z warunków pracy. Pracujesz na magazynie? Wszyscy muszą mieć uprawnienia na wózki widłowe? Napisz coś więcej.

Cezary

Jakie są zarobki na stanowisko Operator wózka widłowego?

Radosław
@Cezary

Na pracuj pl. Jest napisane ,że oferują 3 900–5 000 zł

Weronika
@Radosław

A napiszesz, ile z tego to podstawa, ile premia? Czy tylko wiesz to, co przeczytałeś? Jak tak to mało pomocne, bo każdy mógł sam wyguglać. Tu chodzi o to, żeby jakiś operator napisał, ile zarabia naprawdę :D

Weronika

Szukają teraz spedytorów międzynarodowych. Że też komuś chce się pytać tutaj o benefity, kiedy są podane w ogłoszeniu, a nie pyta o to najważniejsze, czego w ofercie nie ma - o zarobki. Jak one wyglądają przy tym stanie gospodarki, jaki mamy w PL?

Jadwiga

Jakie są pakiety dla pracowników ?

@Jadwiga

Multisport ,ubezpieczania grupowe ,dodatki świąteczne

Emilia

klienci zostawiają pozytywne opinie i ciekawa bym była jak tu się tak naprawdę pracuje, zwłaszcza, że jest info na stronie o braku ofert, więc praca stabilna? to kiedy ostatnio kogoś tutaj przyjęto i na jakich warunkach? Są też jakieś informacje o zmianach od nowego roku? Stawki podskoczyły?

Robert
@Emilia

Oferty pracy z tego co widziałem dostępne są na pracuj.pl

Szybki rozładunek,bez przestojów. Polecam

Dariusz

Rzetelna firma,stały kontakt. Polecam

Grzegorz

Spory załadunek ale bez większych problemów. Szybko poszło bez opóźnień

@Grzegorz

ciekawe czy to ilość ludzi przy tym przeważyła czy odpowiedni sprzęt. wiadomo jaki do tego wykorzystują i czy zawsze idzie tak sprawnie?

Katarzyna

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Firma godna zaufania

Sylwia

Co powiecie na temat pracy w spedycji? Aktualnie jest oferta z leadera

Jakie są aktualne oferty pracy?

Renata

Z tego co widziałam na pracuj PL: Operator wózka widłowego i pracownik administracji magazynowej

Jakie zarobki ?

Renata

3 800–4 800 zł brutto / mies. Pracownik administracji magazynowej np.

@Renata

4,8 tys to jak osiągnąć? skąd ten rozstrzał widełek?

Darek

Poniedziałkowy rozładunek co do minuty. Szybko poszło choć na to nie wyglądało.

Pierwszego dnia dużo obiecane ,a potem już było ciężej. Duże wymagania mało pomocy. Średnio polecam...

Jaki jest system premiowany?

Dodatkowa pula do wypłaty. W Zależności od wyników i jakości pracy.

Beata

No dobra, ale konkretna kwota? Tego bym się chciała osobiście dowiedzieć, zresztą jak i tego, ile się zarabia w ogóle, razem z podstawą.

Zostaw merytoryczną opinię o Leader Logistics - Wrocław

• Jak się pracuje w Leader Logistics?

Zobacz opinie na temat firmy Leader Logistics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leader Logistics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 7 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Leader Logistics?

Kandydaci do pracy w Leader Logistics napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Leader Logistics
4.2/5 Na podstawie 78 ocen.
  • Graniczna 8 C
    54-610 Wrocław