Opinie o Leader Logistics w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Leader Logistics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Leader Logistics o rekrutacji.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leader Logistics w Wrocław

NoWy

A jaka stawka za 3 pierwsze miesiące jest?

StAty

umowa na okres probny 3 miesiace jak wszedzie. Potem umowa o pracę. Zarobki w zalezności od doświadczenia. Ciężko jednoznacznie powiedzieć. Co do pracy na stanowisku spedytora raczej nie ma na co narzekac jak się jest osobą ogarnieta

Alicja

@NoWy, jakie informacje dokładnie Cię interesują?

@Alicja

Jakie są zarobki na początku i czy to prawda z tym okresem początkowym?

@NoWy

Próbnym*

NoWy

Co z pracą na stanowisku spedytora w tej firmie?

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Alicja

@Nick możesz powiedzieć coś więcej?

Mario Bross

Witam. Popieram opinię większości ludzi na temat tej firmy. Problemem jest kadra zarządzająca niższego szczebla. Nie szanują ludzi, pomiatają nimi. System zarządzania ludźmi uzależniony od poziomu kofeiny i nikotyny w organizmie osób wydających polecenia. Atmosfera to kitu na całej linii. Nie można nic powiedzieć głośno bo zostanie to obrócone przeciw Tobie. Niektórzy uważają się za "Bogów", którzy pozjadali wszystkie rozumu. Odreagowywanie stresu, nerwów na innych włącznie z obcymi na terenie firmy to standard. Brak szkoleń dla stałych pracowników, a szkolenia nowych ludzi trwają maksymalnie 10 minut. Podsumowując KLIKA i tyle.....

fdtgui

@ Gusia - a co masz na myśli mówiąc o osobach "poukładanych"?

Gusia

po 3 miesiącach prawie wszyscy "poukładani" dostają

@Gusia

Gusia o czym ty piszesz! W tej firemce każdy na dzień dobry został oszukany na pieniądzach. Niech każdy trzyma się z daleka od tego czegoś. Poziom wyzysku, nieuczciwości i donosicielstwa jest bardzo wysoki.

Gusia

są umowy o pracę ,godne zarobki , świetna atmosfera a przy tym duża niezależność i możliwość rozwoju ...polecam !

Widzę, że komentują głównie ci, którzy nie przeszli okresu próbnego lub się nie dostali. Ja pracuję w tej firmie ponad trzy lata i chwalę sobie atmosferę i zarobki!

ooo

Nic się nie dzieje, nie rozwija stara klyka. Szukają mało świadomych to praca dla Ukrów...

DARO 2 :D

DARO NK

semp

czary mary ludzie jak najdalej od tego czegoś co można nazwać firmą wyzysk kpina ....!

Były

Ja również nie polecam tej firmy. Jestem byłym pracownikiem i muszę przyznać, że poza wielkimi obietnicami nic się tam nie osiągnie. Płaca - najniższa krajowa + darmowy okres próbny (po okresie próbnym oceniają Cię inni współpracownicy - mało dyskretnie). Obciążenie pracownika maksymalne, czasem nie ma czasu na śniadanie. Ciągłe nadgodziny - niepłatne. Co więcej szefowe niejednokrotnie wymuszają aby "świecić oczami" przed niezadowolonymi przewoźnikami, którzy nie otrzymują płatności na czas. Brak perspektyw, atmosfera miła tylko wtedy kiedy wchodzisz w tyłek kolegom z dłuższym stażem. Masz swoje zdanie - uciekaj. Szefowe podkreślają, że same uciekły z wielkich firm i chcą stworzyć firmę przyjazną i otwartą na pomysły pracowników.. Wielkie słowa, marne czyny. Brak profesjonalizmu - a szkoda, bo kiboicuję młodym firmom..

.I.
@Były

NO 50 % się sprawdziła co napisałeś, czekam na wypłatę potem napiszę dalsze 50 %

gość

Rzeczywiście firma nie warta polecenia! przychodzi się na rozmowę ,a szanowna szefowa nawet nie potrafi przeprowadzić jej profesjonalnie! mało tego jest bezczelna ,gdyż wypytuje o życie prywatne ! a przecież nic jej do tego ! NIE POLECAM! Nawet na rozmowie ciężko się dowiedzieć ile można zarobić ,bo szanowna szefowa twierdzi że trzeba przyjechać jeszcze raz żeby ona mogła dopiero wtedy powiedzieć co jak i za ile! ISTNA KPINA! ŻENADA ! NIE POLECAM!

osama

Rąb chłopie do bólu i nie narzekaj i tak nie będzie Ci to wynagrodzone-to jest motto tej firmy!

tornado

Tak samo jak wchodzisz, tak i wychodzisz z tej firmy. Nie słuchajcie pawla.f bo to fałszerz. Jeśli szukasz pracy godnej to omijaj tą firmę kilometrowym łukiem. Ludzi zmieniają jak rękawiczki, wymuszają pozostawanie po godzinach za które nie płacą, i kiepska atmosfera. Nie polecam nikomu.

pawel.f

W mojej ocenie poprzednie opinie zdają się być nieco krzywdzące. Firma młoda, profesjonalnie zarządzana, tak więc daje perspektywy na przyszłość. Pracowałem tam przez jakiś czas i współpracę wspominam miło. Przyjazna atmosfera, duża swoboda pracy, zarobki godne.

Kris

Firma na rynku istnieje dopiero 2 lata i zatrudnia magazynierów tylko na umowę zlecenie.Magazyn niewielki a ciągły brak pracowników, niestety panie "SZEFOWE" zmieniają pracowników jak rękawiczki.Zarobki każdy ma inne.Socjalu zero i niepłacone nadgodziny.Ogólnie nie polecam,można się nieźle rozczarować. Jeśli szukasz pracy na stałe to nie jest firma dla Ciebie.

Michael

Witam mam miec rozmowe w tej firmie na magazyniera prosze niech ktos napisze jakie sa zarobki i czy wogole warto poswiecic swoj czas na rozmowe ?

kris
@Michael

zarobki max 2500 brutto na zlecenie

Zostaw merytoryczną opinię o Leader Logistics - Wrocław

• Jak się pracuje w Leader Logistics?

Zobacz opinie na temat firmy Leader Logistics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leader Logistics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 7 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Leader Logistics?

Kandydaci do pracy w Leader Logistics napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Leader Logistics
4.2/5 Na podstawie 78 ocen.
  • Graniczna 8 C
    54-610 Wrocław