SIG Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o SIG Sp. z o.o.

hihi

No, jeżeli ktoś pyta o klimat w SIG to niech przeczyta wpisy "zainteresowanego". Ewidentnie jakiś magik z centrali... nagrzany ostro, a w oczach spirale i... SIG, SIG, SIG to mój dom... uuaaa... masakra no tak zryte berety, że szkoda gadać. Zresztą sami oceńcie !!!?

never again

kolesiostwo i włazidupstwo, jak masz własne zdanie to jesteś na straconej pozycji, w tej firmie zostali już tylko ludzie, którzy się nie wychylają, nie mają własnego zdania i jaj. A dyrektorzy oddziałów czy regionów są niekompetentni. Tam dyrektorem zostaje się nie za zasługi dla firmy tylko za chodzenie za kimś na wyższym stanowisku i marudzenie mu jak fajnie było by zostać kierownikiem albo dyrektorem. Osobiście uważam, ze na początek można się tam zatrudnić i wyszkolić, a później ruszyć w świat. Szkolenia organizuje firma wespół z producentami.

Wschodni

Niestety ale w tej firmie panuje wszech obecne kolesiostwo co widać gołym okiem. Ciekawi mnie tylko że wszyscy o tym wiedzą (zarząd też) i nic z tym nie robią. Są równi i równiejsi. Jest potężna rozbieżność w wynagrodzeniu pomiędzy nie tylko ludźmi na tych samych stanowiskach ale i pomiędzy nimi. Totalne lizusostwo i prywata. Sorki - pracuję już tu kilka lat i przestaje mi sie to podobać.

@Wschodni

to wyślij cv do konkurencji - najlepiej tej czarno-czerwonej :)

@Wschodni

SIG Sp. z o.o. organizuje szkolenia dla pracowników we własnym zakresie.

Piszecie, że autują, że procedury tylko na papierze. W takim razie dlaczego autują? Czy ktoś zna przyczyny, żeby uzasadnić? Praca pośród ludzi, to zderzenie różnych charakterów, środowisk, etc. Każdy chyba to wie, prawda? Bywa różnie. Ludzie ogólnie pomocni i przyjaźnie nastawieni. Podejmując pracę akceptujesz proponowane zarobki lub negocjujesz, jak wszędzie. Jeśli ktoś chce się rozwijać, to niezależnie od tego gdzie będzie pracować, i tak będzie to robić. A Sig dostrzega i docenia ambitnych, oferuje im możliwość zaangażowania w ciekawe projekty. Zatrudnienie na umowę o pracę, szkolenia, regularne godziny pracy, zaplecze socjalne, wypłaty regularne. Procedury (choć czasem wydają się być zawiłe) są potrzebne aby organizować i standaryzować pracę w tak wielu oddziałach. Każdy z nas zwraca uwagę na elementy ''pracowania'', na których mu najbardziej zależy. A czego Ty szukasz? Osobiście polecam :)

pokorny sigowiec
@Zainteresowany

Czyżby jaśnie Pan(usunięte przez administratora)osobiście przemówił? Brawo o Wielki mędrcu, cóż za genialne słowa... mogły wyjść tylko z tak spap....ego beretu. Pozdrawiam i polecam szacownemu, prozak lub inny silny psychotrop.

doradca techniczny

ogłoszenie w portalu internetowym, wysłane cv, zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną z Dyrektorem Oddziału druga rozmowa z Dyrektorem Regionalnym również i zatrudnienie

pytania nie były trudne ponieważ znałem branżę budowlaną, głównie o firmy i ich produkty

cichosza

Co do ofert pracy to raczej nie chodzi o autowanie obecnych pracowników a rozejrzenie sie jaka jest sytuacja na rynku po tym jak największa konkurencja kupiła inna konkurencyjną sieć. Jeśli chodzi o warunki pracy to w porównaniu do innych pracodawców na rynku są na prawdę bardzo dobre: pełen socjal, pieniądze zawsze na koncie bez żadnych opóźnień, wszystko na papierze to znaczy żadnych premii "pod stolem", osiem godzin pracy od pon do piatku, trochę słaby system premiowy bo jeśli nie jesteś ph to od ciebie nie zależny. Ale jak to praca w korporacji ma też sporo minusow. M.in.: setki procedur, które blokują sprzedaż (obsługa klienta na drugim miejscu), wiecej dyrektorów niż ludzi do roboty, nowiotkie fury dla nierobow, imprezki centrali i dziesiątki innych przykładów niegospodarności a pierwszym kosztem do cięcia jak rok sie nie zamyka jest magazynier, sprzedawca, kierowca lub ph, którego wykiwa inny ph, straszne wlazenie w d... i podpier... między współpracownikami ale winni temu dyrektorzy oddziałów, którym to na reke. Ogólnie robota calkiem dobra i idzie wytrzymać presje

@cichosza

no i nareszcie rzeczowa odpowiedź... DZIĘKUJĘ. Zdanie mam inne, gdyż mogę podać przynajmniej cztery przykłady gdzie wyautowali obecnych: tj. Opole, Nowy Sącz, Wrocław, Szczecin etc. Natomiast kolega mimo wszystko ma sprany koncernowy beret, skoro twierdzi (po tym co napisał), że robota całkiem dobra i... idzie wytrzymać presje????

kolega nagrzany chyba... autują obecnych! I tak długo będę to wpisywał, aż mi ktoś rzeczowo nie odpowie, jeżeli ma inne zdanie!

na rychły Wasz koniec

autują obecnych... i trzymajcie się z daleka!

dlaczego

może ktoś wie...??dużo ogłoszeń na całą Polskę dali w zeszłym tygodniu. szukają dyrektorów handlowych, dyr. oddziałów, handlowców, sprzedawców wew... tak się rozwijają czy autują obecnych?

były pracownik sig

sig to duza firma i jeszcze w miarę stabilna ale to tyle na plus.magazynierzy pracuja na zasadzie stoj kliencie lub ewentualnie poproś,dział sprzedazy- u nas tak nie wolno i tak sie nie da generalnie wszystko na nie,handlowcy coraz słabsi mysle ze wiekszosc nie zna dokladnie swojego systemu premiowego ale to moze i dobrze bo premi i tak nie bedzie. ale za to maja piekne auta ktorymi moga jezdzic do pracy pod warunkiem ze zapoznaja sie z procedura A08 chyba czy jakos tak.o wszytsko musza pytac przełozonych -doslownie.dyrektorzy oddziałow to juz powoli kosmonauci-Sig jest najlepszy takie maja tatuaze na czole- szczegołow dostarczy wam kazdy handlowiec producenta ktory ma przyjemnosc z nimi pracowac.dyrektorzy regionalni łacznie z centrala to Matrix.(usunięte przez administratora) i nie zapominajcie ze sig to angole - mysle ze wiekszosc pracowników Sig źle zyczy swojej firmie no ale gdzie moga odejsc???

na rychły Wasz koniec

Raab Karchera już nie ma. Smutne, gdyż dawno temu to była fajna firma. To samo czeka SIG, gdyż tak jak SGDB nie rozumiecie, że prawdziwą wartością każdej firmy są zmotywowani ludzie, którym należy się szacunek.

lubelskie

powiem tak, chcesz mało zarabiać (poniżej 1800), chcesz być (usunięte przez administratora) na każdym kroku, chcesz dokładać z własnych pieniędzy do remanentu,chcesz żyć w stresie i z niepewnością jutra, nie chcą Cię gdzie indziej (nawet na ciecia) zatrudnij się w sigu, jesteś życiowym nieudacznikiem zapraszamy do sigu, ewentualnie potrafisz i umiesz liza (usunięte przez administratora) przełożonym to zapraszam na stanowisko PH, to największe (usunięte przez administratora) w tej firmie

jaja

człowieku 5000 pln brutto?? Chyba Cię pogieło hahaha, na maxa i to po kilku latach pracy 1800-1900 na rękę, nie róbcie sobie jaj 5 tyś buahahhaha

?
@jaja

chłopie to gdzie Ty pracujesz? chyba w 3W hahah .... 2300 na ręke to chłopaki mają na magazynie

rob

To co ? jak byliście na rozmowach to chyba znaliście warunki finansowe, było się nie zatrudniać, jeżeli jesteś kierowcą a zazdrościsz sprzedawcy czy przedstawicielowi trzeba było składać papiery na sprzedawcę.Niestety brak konkretów, tylko "płacz wiecznie niezadowolonych (usunięte przez administratora)" założę się, że o każdej firmie w której pracowałeś tak piszesz. (usunięte przez administratora)

mimi9930

zapomnij, zwalniają raczej a nie zatrudniają...

?

ppp - 2013-10-04 16:05:26 no własnie.. napiszcie coś, bo sporo ogłoszeń dali o pracę w całej Polsce i nie wiem czy się wysilać..heheZłożyć zawsze można... ale jak to korporacja ma swoje plusy i minusy... Plus to: Raportów nie masz żadnych, jedynie co to podzwonić 2 razy w miesiącu po dłużnikach i tyle... Minus to: Brak podwyżek, walcz na początku o największą kase.. 5000 tys zł brutto to max

ppp

dfg

nie macie gps w autach - jestem pod wrażeniem, sam pracuje jako dth u producenta, nie mam wiele więcej niż 2 netto, sytuacja podobna jesli chodzi o system pracy, nie mniej kazdy robi swoje i naszczęscie nei ma kolesiostwa, ale tez nie rewela, poprostu ujdzie w temacie

lubelskie

jedna wielka (usunięte przez administratora) nie polecam, kolesiostwo, włażenie w (usunięte przez administratora), pseudo ph traktowani jak gwiazdunie i tak się zachowują, praca ph po 2-3 godziny w trasie a reszta w domu obiadek, posiłek dla dyrektora przywieźć, po fajeczki skoczyć, skoczyć do marketu bo promocja jest, gps-y im pozakładać to zobaczą jak pracują nieroby,

obserwator

No proszę. Ten blog zaraz nabierze rozmiaru jak u konkurencji. To chyba cecha charakterystyczna takich korporacji.

uczciwy

do rzeczy... - 2013-04-29 12:44:06 ale konkrety, konkrety, a nie bicie pianyto ja bym dodał jeszcze: kolesiostwo. Niestety kolesiostwo wygrywa ze zdrowym rozsadkiem.Tylko czekać az koesie (usunięte przez administratora) to co pozytywnego zostało w tej firmir.

Zostaw merytoryczną opinię o SIG Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w SIG Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SIG Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIG Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SIG Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SIG Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SIG Sp. z o.o.