SIG Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o SIG Sp. z o.o.

obserwator

A co oddziałem Wodan Dzierżoniów .Już nikt nie chce tam pracować o co kaman ? . Albo sami się zwalniają albo ich wyrzucają . To ma byc polityka firmy . Za starej ekipy to samochody się paliły od jazdy a teraz kurzem zarastają . A nowy po. dyr wymyśla dziwne rzeczy żeby chłopaki się nie nudzili :) . Gość się nie nadaje na takie stanowisko . Karierowicz . Po co trzymać coś co przynosi straty . Zamknąć to w p.....

rekrutacja Piaseczno Marki Warszawa polega na zdobyciu od potencjalnych pracowników -podkreślam potencjalnych- listy kontaktów, przestrzegam potrzebują tylko portfolio klientów, tak zdobywają rynek, a po próbnym pozbywają się pracownika

jan
@010101

Wszystko się zgadza kolego. tak zrobili z okolicami Karkowa. Wodan Chrzanów, Kraków i Tarnów - zdobyli klientów i ich pozamykali żeby doopowłaz z Obrońców Modlina mógł mieć dobrze bez ruszania ręką. Taka sama sytuacja była w Bielsku. Ale cóż - taka firma i tacy ludzie. Ale prędzej czy później sami się podpier dolą i zwolnią!!!!

koko

To nawet nie jest dziki kapitalizm - to feudalizm nieudolny. A te siroty dyrektory to nawet kolegów nie mają!!! Na imieniny przychodzą Ci co na daną chwile maja interes a później - później są nowi koledzy. Bo starzy już się nie nadają albo się ich zwolniło. Biedaki nawet nie mają do kogo wysłać świątecznych życzeń!!!

mark
@010101

głupoty wypisujesz, byłeś na rozmowie i widocznie twoja wiedza i doświadczenie nie były wystarczające, żeby cię zatrudnić

Hesus

Sodoma I Gomora co tu piszecie. A to taka Sp. z o.o.

XXX

Częstochowa zmieniła Dyrektora i tyle ( a moze sam to zmienił ? ) , takie rzeczy sie zdarzają . Teraz tylko czekać na otwarcie w świętym mieście 3W .

acalanthida
@XXX

I tak będzie powoli następowała destrukcja najpierw małych a później dużych oddziałów. Historia kołem się toczy.(usunięte przez administratora) Szkoda mi Melle - tam jest porządny dyrektor, ale ma pecha - asortyment prawie nie ma bonusów, więc jest ostatni.

doradca techniczny

ogłoszenie w portalu internetowym, wysłane cv, zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną z Dyrektorem Oddziału druga rozmowa z Dyrektorem Regionalnym również i zatrudnienie

pytania nie były trudne ponieważ znałem branżę budowlaną, głównie o firmy i ich produkty

były

Sorry. Kolesiostwo, klepanie po ramionach, kablowanie, włazi...... Panowie managerowie wyzszego szczebla plus DO dusza się we własnym sosie już od czasów WKT. Czy madry, czy niemadry nie ma znaczenia. Wazne, że na piersiach wyryte WKT. Zostają nieroby, ludzie bez kompetencji, byle by chwalić elitę.

gabrys
@były

100% racji na dolnym slasku nieslubny syn ptaka nieudacznik dupowlaz mknie po rowni pochylej od kilku lat i dalej szew ptak go holobi. Profesjonalizm zaczyna byc wazny przy wchodzeniu w (usunięte przez administratora) a nie w pracy. Zamosc walek jakis zrobil? A Czestochowa? Legnica? Dzierzoniow? Zaczynam po kilku latach szukac pracy poza sigiem bo tu nie chcialbym ostatni zamykac drzwi. Zero lojalnosci pracodawcy wzgledem pracownikow.

xxx
@gabrys

Potwierdzam wszystko!!! W Krakowie imiennik Czerepacha dla dyra krakowskiego wkt pozamykał wszystko dookoła i powywalał ludzi żeby tylko idol miał za co brać premie. Suuuuuuper się dzieje!!! Ja też stąd za niedługo spadam!!!

niedarek

Ale ktoś montuje wypuche. Pracuje i nie kojarzy. Biedactw.

A jak

Mała, zalecasz się do szefa?

Mała

Pracuję w SIG od kilku lat i mogę z czystym sumieniem powiedzieć , że jest to najlepszy z pracodawców dla których pracowałam . Pensja na czas , samochody sprawne technicznie ( w ciagu ostatnich czterech lat pracy mam drugi samochód ) atmosfera bardzo fajna . Jak wszędzie sa procedury których należy przestrzegać i tyle . Gdy w grę wchodzi kasa firma musi sie zabezpieczać . Rzeczywiście w ostatnim czasie było wiele zmian , kilka oddziałów zostało zamkniętych a ludzie ( tak kadra zarządzająca jak i pracownicy niższego szczebla ) przeszli do 3W . Chcieli to poszli . Jak mówi stare powiedzenie :,,wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ,, . Prawda jest jednak taka , ze pracować trzeba wszędzie , nie ma nic za darmo . Jedyny minus to próba uzyskania podwyżki . Jako handlowiec nie masz co liczyć na podwyżkę , no chyba ze godzisz sie na podniesenie założonego planu .

Zamojski

W Zamościu wystawiano "lewe" faktury jak i dopisywano materiały które nie były pobierane dlatego nie bedę już klientem SIGU nigdy więcej. Dyrektor regionalny to nie człowiek - nie ma pojecia o załatwianiu spraw. Nie polecam.

Co ty pleciesz czlowieku. Nowa ma robote po znajomosci zalatwiona. Wielki wykonawca KB jej zalatwil. Baba sie na niczym nie zna. A fv lewe wystawiali klientom. Tylko komentarrze mowiace prawde znikaja. Niech szlag trafi sig i dr PB

Wiesiek
@pracownik

Niech trafi - Amen!!!

SIG

A ja pracowałam w Sig i mimo tego, że w nieelegancki sposób mnie zwolniono nie mogę powiedzieć złego słowa na temat tej firmy. Dla mnie to była bezstresowa praca dzięki której rozwijałam się ogromnie zawodowo jak i prywatnie. Ludzie bardzo przyjaźni. Wiadomo, że idealnej pracy nie ma nigdzie ale Sig to jeden z lepszych pracodawców, szanujących ludzi. Polecam i to bardzo.

Oberman
@SIG

Zgadzam się w 100-u procentach z wypowiedzią!!! Ludzie uczynni i przyjaźni. Ale nie dyrektorzy i ich przydupasy. Wszystko się zgadza. Zapraszam do Krakowa na obserwacje. Tak właśnie to wygląda. Niestety. Też słyszałem że angole nie wytrzymali minus czterech baniek i szukają nabywcy.

Zośka
@Oberman

A co obserwować w Krakowie? Jak jednemu wszystko wolno a reszta zapiernicza? Tam to dopiero jest kolesiostwo!!!! A i chyba dyro wygryzie regionalnego. Szew ptak coś tak napomkną u jednego z dostawców. Tak rynek niesie!!!

dociekliwy

na allegro czy na ebayu?

konkurent

Hehehe ktoś zlecił usunąć ostatnie komentarze. WIDAĆ PRAWDA ZABOLAŁA!!! ale to pikuś. Angole wystawiły polski sig na sprzedaż. I dobrze niech to kupi ktoś z głową i rozpędzi kolesiów na cztery wiatry!!!

iksiński
@konkurent

Tak też słyszałem, że angole chcą sprzedać SIG. Może kupi Was Saint-Gobain - taki powrót z fajerwerkami i na koniec wielka klapa... Następna sieć zamknięta albo sprzedana do 3W. Hi, hi, no to Pan "ptaszek" ma ciepło! Ale jaja... :)

zamość

nie polecam, osobiście nie chce mieć nic wspólnego z SIG

strateg

pewnie za rok, może dwa podzielą losy(usunięte przez administratora)

gabrys

Ja moge podpowiedziec ze w SIGu nie ma miejsca na wolnomyslicieli, tylko zdanie centralnych sie liczy. Lizydupy i wazeliniaze maja leekko. Popatrzcie co dzieje sie na dolnym slasku, ujemne wyniki we wszystkich oddzialach a reginalny kwitnie usmiechem i maskuje swoja nieudolnosc zwalnianiem ludzi i pseldo zamiankami. Cos ponoc znowu sie wali a on na bali he jak zwykle, my profesjonalnie bedziemy sprzatac

analityk
@gabrys

na Dolnym Śląsku po tłustych latach teraz wszyscy mają pod górkę, rynek siadł dramatycznie i nie ma co tego ukrywać, a różnicę widać tym wyrażniej, że kiedyś był to drugi rynek budowlany w Polsce, zaraz po Warszawie, poleciała Sewera, poleciał Raab i wielu mniejszych niesieciowych(usunięte przez administratora)

Niemota

No i posypał się Dzierżoniów. (usunięte przez administratora)Tylko czy 3W będzie czekało jakieś 2 - 3 lata aż tacy ludzie wyłożą SIG aby go kupić za parę groszy? Powodzenia życzę!!!

nieciekawy

Jaro z Raaba slynny???:-) zmienil barwy juz chwile temu...

ciekawy

a słynny Jaro z Raaba jeszcze dyrektoruje w Wodanie we Wrocku na Bielanach?

AA

Siedzę w tej branży od kilkunastu lat, niestety firma ma raczej słabe notowania na rynku ale nie ma się temu co dziwić skoro pracownicy raczej się nie wysilają, Pewna Pani którą widuję codziennie wożąca się czarnym suvem nie rozpoczyna pracy przed 11 a czasem samochód stoi po kilka dni pod domem. W innych firmach jest to nie do przejścia żeby przesiadywać całymi dniami w domu. Niestety zawsze tak jest że dopóki korporacja jest zarządzana przez obcokrajowca to wszystko jest ok jak nasi "menedżerowie" przejmują nad tym kontrolę to zaczyna się robi (usunięte przez administratora) i kolesiostwo tak niestety jest wszędzie i ta firma też się tego nie ustrzegła.

darek
@AA

A może powinieneś napisać która Pani tak ciężko pracuje. Może ktoś by na to spojrzał...

filek

każda firma ma plusy i minusy SIG jest dość stabilnym pracodawcą.

antyfilek
@filek

SIG jest dość stabilnym pracodawcą... znowu magik z centrali... w oczach spirale i... SIG, SIG, SIG... uuaaa...

Piotr Duda - Grabarz
@filek

He he he pewnie że ma plusy i minusy. (usunięte przez administratora)

antyfilek
@Piotr Duda - Grabarz

tak ma minusy... tu się zgadzam.

Konkurent

Hej to prawda że zamykają WKT Rzeszów za to że sporo kasy utopili?

Niemota
@Konkurent

Chyba nie! Ale wiem że bracia szukają pracy. Mają dość szefa i pomysłów SIG-u Teraz żałują że się nie zakręcili koło 3W.

Zostaw merytoryczną opinię o SIG Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w SIG Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SIG Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIG Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SIG Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SIG Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SIG Sp. z o.o.