SIG Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o SIG Sp. z o.o.

kamil

ciekawość - 2013-07-18 17:47:14 to ile Doradca netto może dostać w oddziale?jak dobrze włazisz dyrektorowi oddziału w (usunięte przez administratora) to 3 tyś zgarniesz, ale czy to dużo odpowiedz sobie sam, czy warto, zarobki nie są sprawiedliwe, nie ma podziału na stanowiska, czy magazynier czy kierowca, czy pracownik biurowy jak nie liżesz (usunięte przez administratora) przełożonym to tyle samo zarobisz, żebyś nie wiem jak pracował poświęcał i oddawał się pracy nie licz na wiele, zdobędziesz klienta przepiszą go innemu (czytaj bliższemu sercu dyrektora)

ciekawość

to ile Doradca netto może dostać w oddziale?

marcin

nie polecam, może kiedyś było lepiej ale teraz jest straszna lipa, zarobki mizerne a wymagania że (usunięte przez administratora)

obecny pracownik

Jakich konkretów oczekujesz? Że ktoś się podłoży? I zacznie śpiewać na forum. Po za tym co nieco jest napisane, opinie negatywne, o czymś świadczą a pozytywnej nie widać...... Jeszcze pracuje w SIG-u ale szukam coś innego, za duże wymagania za marne 1700 zł. Trzeba być wszystkim w jednym, przepisy i memoranda to tylko chyba w Krakowie przestrzegają bo w oddziale u siebie tego nie widzę, pod publikę i na pokaz dla centrali jak najbardziej ale na tym koniec. Po za tym anglikom odwala; coraz to durniejsze wytyczne itd..... rynek jest jaki jest; albo sprzedajemy na minimalnej marży albo wcale, po za tym i tak centrala ma bonus a oddział właściwie figę dostaje ( no chyba że dyrektor oddział, to i owszem, premie po 10tyś, a szaremu (usunięte przez administratora) w zęby)

doradca techniczny

ogłoszenie w portalu internetowym, wysłane cv, zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną z Dyrektorem Oddziału druga rozmowa z Dyrektorem Regionalnym również i zatrudnienie

pytania nie były trudne ponieważ znałem branżę budowlaną, głównie o firmy i ich produkty

do rzeczy...

ale konkrety, konkrety, a nie bicie piany

też obecny

dokładnie to co wyżej, dodać mogę; mają pieniądze na szkolenia, nowe samochody ale na podwyżki czy sprzęt ( wózek widłowy) to już nie, ogólnie jestem na nie i to duże NIE !!! ale rynek pracy jest jaki jest więc cóż trzeba zacisnąć zęby i robić swoje, a angole czytaj pracodawcy niech się cieszą że w Polsce tania siła robocza jest

obecny pracownik

również nie polecam, pracuję ale szukam innej, zarobki niewiele większe niż minimalna a wymagania że (usunięte przez administratora) najlepiej jak sw (sprzedawca wewnętrzny) jest jednocześnie kasjerem, przedstawicielem handlowym, sprzątaczką, magazynierem, logistykiem. W którym oddziale tak jest lepiej dla siebie nie napiszę, powiadomię o tym gdy już nie będę tu pracował. Do procedur idzie się przyzwyczaić i są one pomocne i trzymają wszystko w "kupie" jednak nie wszędzie się je przestrzega a centrala jest chyba ślepa jak tego nie widzi albo nie chce widzieć. Stanowiska w firmie na wyrost, co drugi to albo "dyrektor" albo "kierownik". Tak czy śmak nie polecam. Pozdrawiam byłych pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o SIG Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w SIG Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SIG Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIG Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SIG Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SIG Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SIG Sp. z o.o.